Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-O NM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-O NM mellom
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 1 februar 2015

D 17- (NM, WRE)

6 050 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marta UlvensøenNTNUI33.105.28
2Maren Jansson HaverstadNTNUI33.31+0.215.32
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL33.47+0.375.35
4Audhild Bakken RognstadNTNUI34.05+0.555.38
5Anna UlvensøenNTNUI34.58+1.485.46
6Evine Westli AndersenLøten o-lag35.35+2.255.52
7Zsuzsa FeyAsker Skiklubb37.47+4.376.14
8Gina MølnvikFreidig37.49+4.396.15
9Ragnhild HjermstadFossum IF38.08+4.586.18
10Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.28+6.186.31
11Eirin Svanøe-HafstadFrol IL41.12+8.026.48
12Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb42.50+9.407.04
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL42.52+9.427.05
14Marte Fallbakken BergeNTNUI44.06+10.567.17
15Frida SætherFreidig44.57+11.477.25
16Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb45.04+11.547.26
17Åsne Skram TrømborgKongsberg OL45.21+12.117.29
18Martine ÅstebølNTNUI45.47+12.377.34
19Vibeke S NørstebøNTNUI46.02+12.527.36
20Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK46.21+13.117.39
21Line SølbergOL Trollelg46.37+13.277.42
22Kristine FjeldboNTNUI46.43+13.337.43
23Mali Gederaas KanstadNTNUI48.05+14.557.56
24Ingvild WangLillomarka OL50.05+16.558.16
25Hedvig ÅstebølNTNUI52.13+19.038.37
26Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL52.52+19.428.44
27Emily BenhamHadeland OL55.44+22.349.12
28Marianne DæhliNTNUI55.58+22.489.15
29Aurora FossøyNTNUI56.30+23.209.20
30Idunn HaavengenKongsberg OL1.00.36+27.2610.00
31Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.02.16+29.0610.17
32Karoline Dahl FosbyNTNUI1.20.01+46.5113.13

D 40-

4 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering46.269.39
2Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering48.49+2.2310.08
3Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering52.40+6.1410.56

H 12

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend AuneByåsen IL25.239.11
2Emil GrønliFreidig26.32+1.099.36
3Jørgen AuneByåsen IL43.40+18.1715.49

H 13-14

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas GrønliFreidig20.255.51
2Simen Spets StorhovFreidig23.01+2.366.35
3Vegard KittilsenFreidig24.23+3.586.59
4Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering25.31+5.067.18

H 15-16

3 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering23.436.47

H 17- (NM, WRE)

8 140 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Jørgen KvåleHadeland OL33.344.07
2Ove SætraHadeland OL33.47+0.134.09
3Lars Hol MoholdtWing OK34.32+0.584.14
4Stanimir BelomazhevHadeland OL35.32+1.584.21
5Sindre Jansson HaverstadNTNUI35.49+2.154.24
6Jørgen MadslienNydalens SK36.05+2.314.25
7Mihail UtkinWing OK37.56+4.224.39
8Øyvind WiggenByåsen IL38.07+4.334.40
9Elias T. MølnvikFossum IF38.23+4.494.42
10Dag LofthusNTNUI38.30+4.564.43
11Jonas Madslien BakkenNTNUI38.45+5.114.45
12Thorstein WangNTNUI39.37+6.034.52
13Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK39.52+6.184.53
14Andreas SølbergOL Trollelg39.57+6.234.54
15Christian HohlWing OK40.28+6.544.58
16Audun HeimdalKonnerud IL42.40+9.065.14
17Øystein HaugFrol IL43.27+9.535.20
18Harald KalagerNTNUI43.47+10.135.22
19Sverre Turter SandvoldNTNUI43.55+10.215.23
20Olav Andreas RemmenOL Trollelg43.57+10.235.23
21Håvard EidsmoFreidig44.18+10.445.26
22Rasmus Rørholt TheisenNTNUI45.05+11.315.32
23Bjørn EkebergIL Tyrving45.38+12.045.36
24Henning SpjelkavikIL Tyrving46.14+12.405.40
25Olav VestølNTNUI46.56+13.225.45
26Andreas MagerøyFrol IL46.57+13.235.46
27Jørgen TegdanOL Trollelg47.36+14.025.50
28Lars OwrenFreidig49.17+15.436.03
29Jakob Kalvig SkoganNTNUI49.30+15.566.04
29Simen Eid NielsenNTNUI49.30+15.566.04
31Adrian OpheimNTNUI50.07+16.336.09
32Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering52.17+18.436.25
33Snorre HansenByåsen IL52.21+18.476.25
34Agnar RenolenWing OK52.58+19.246.30
35Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering54.28+20.546.41
36Trond SletnerByåsen IL55.55+22.216.52
37Morten Severin SaueNTNUI57.59+24.257.07
38Andreas AlvemNTNUI1.17.56+44.229.34
0Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert

H 40-

6 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar GrønliByåsen IL39.046.27
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering44.15+5.117.18

H 50-

4 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne LienByåsen IL29.066.02
2Sturla SætherFreidig33.31+4.256.58
3Geir Holm GundersenSturla, IF43.13+14.078.59

Direkte kort

3 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn KvåleHadeland OL25.557.25
2Marianne LøvåsNidarøst29.07+3.128.20
3Halvard Seim GrøvlenOL Trollelg38.50+12.5511.07
4Elise SpetsFrol IL42.13+16.1812.05
5Camilla ØhmanNTNUI56.01+30.0616.03

Direkte lang

6 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittilsenFreidig38.066.17
2Bjørn LundanesNTNUI43.58+5.527.16
3Øystein GrøvlenNidarøst51.19+13.138.28
4Ina Charlotte MoeSandefjord OK1.02.03+23.5710.15
5Melanie SimpsonWing OK1.20.38+42.3213.19
6Bernhard VagleNOTEAM1.21.44+43.3813.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor