Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet og NC ski-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet og NC ski-O
Arrangørorganisasjon: Tormod Skilag
Dato: lørdag 10 januar 2015

D 14

3 110 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL29.549.36
2Tale StrandKongsberg OL40.34+10.4013.02
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL1.28.40+58.4628.30

D 15

3 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL39.4310.00
2Hedda Raadal BjørloHalden SK44.06+4.2311.06
3Ingrid MadslienNydalens SK50.10+10.2712.38
4Helene EgerKongsberg OL52.57+13.1413.20
5Åsne HoloFossum IF54.19+14.3613.40
6Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb58.44+19.0114.47
7Maren NorderudIL Tyrving1.00.51+21.0815.19
8Solveig Eline BergIL Tyrving1.15.42+35.5919.04

D 16

4 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandLierbygda OL53.4310.53
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF56.38+2.5511.29
3Ingvil AhlsandNydalens SK58.25+4.4211.50
4Heidi Therese WiestVang OL1.00.29+6.4612.16

H 14

3 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK54.0513.37
2Isak JonssonNydalens SK56.56+2.5114.20
3Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL1.11.07+17.0217.54
4Herman BrunborgNittedal OL1.11.26+17.2117.59
5Jo Even KolstadFreidig1.14.56+20.5118.52

H 15

4 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Clemet WisløffAsker Skiklubb47.549.42
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb50.44+2.5010.17
3Even LindaasElverum OK52.53+4.5910.43
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering53.51+5.5710.55
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF55.58+8.0411.21
6Aslak HeimdalKonnerud IL59.19+11.2512.01
7Eskil FrøislandVang OL1.02.16+14.2212.37
8Audun Uglenes BerganNydalens SK1.14.19+26.2515.04
9Ole Johan BråtenVang OL1.27.44+39.5017.47

H 16

5 960 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL55.489.21
2Elias JonssonNydalens SK57.53+2.059.42
3Einar MelsomFossum IF1.05.49+10.0111.02
4Erling HjermstadFossum IF1.08.44+12.5611.31
5Kasper FosserHeming Orientering1.10.35+14.4711.50
6Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.14.30+18.4212.30
7Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.55+19.0712.34
8Øyvind HjermstadFossum IF1.17.51+22.0313.03
9Sigurd GjerdingenHadeland OL1.19.55+24.0713.24
Tord StrandKongsberg OLdiskvalifisert
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-20

3 970 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK28.177.07
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL32.17+4.008.07
3Ragnhild HjermstadFossum IF32.43+4.268.14
4Evine Westli AndersenLøten o-lag33.18+5.018.23
5Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb37.46+9.299.30
6Karen Oline KolstadFreidig38.09+9.529.36
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb41.31+13.1410.27
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL43.47+15.3011.01
9Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering44.55+16.3811.18
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb44.58+16.4111.19
11Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering46.47+18.3011.47
12Åsne Skram TrømborgKongsberg OL46.50+18.3311.47
13Stine Madslien BakkenNydalens SK47.19+19.0211.55
14Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb49.18+21.0112.25
15Ingvild C. FleisjeNittedal OL51.18+23.0112.55
16Åse BerganNydalens SK55.08+26.5113.53
17Idunn HaavengenKongsberg OL55.19+27.0213.56
18Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL57.39+29.2214.31

D 21-

4 930 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audhild Bakken RognstadNTNUI45.039.08
2Marta UlvensøenNTNUI47.09+2.069.33
3Anna UlvensøenNTNUI49.20+4.1710.00
4Ingrid BergeNTNUI55.26+10.2311.14
5Tiia TallilaValkeakosken Haka56.25+11.2211.26
6Julie ArnesenNTNUI57.46+12.4311.43
7Zsuzsa FeyAsker Skiklubb58.04+13.0111.46
8Sonja MörskyLillomarka OL1.01.27+16.2412.27
9Hedvig ÅstebølNTNUI1.01.57+16.5412.33
10Marte Fallbakken BergeNTNUI1.05.25+20.2213.16
11Gunhild Rogne HallandNTNUI1.07.18+22.1513.39
12Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.07.45+22.4213.44
13Kristine FjeldboNTNUI1.08.42+23.3913.56
14Ingrid StengårdFältjägarnas IF1.09.24+24.2114.04
15Marianne DæhliNTNUI1.12.44+27.4114.45
16Live Bredholt JørgensenNTNUI1.15.10+30.0715.14
17Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.16.20+31.1715.29
18Guro Heimstad KleivenNTNUI1.16.54+31.5115.35
19Karoline Dahl FosbyNTNUI1.20.32+35.2916.20

H 17-20

5 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias T. MølnvikFossum IF54.579.13
2Audun HeimdalKonnerud IL54.58+0.019.13
3Jonas Madslien BakkenNTNUI56.19+1.229.26
4Øyvind WiggenByåsen IL58.22+3.259.47
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.05.13+10.1610.56
6Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.15.59+21.0212.44
7Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.16.11+21.1412.46
8Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.18.14+23.1713.07
9Håkon Raadal BjørloHalden SK1.24.34+29.3714.11
Einar LofthusHamar ILdiskvalifisert
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert
Bjørnar KvåleHadeland OLdiskvalifisert

H 21-

8 050 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK54.486.48
2Sindre Jansson HaverstadNTNUI55.25+0.376.53
3Ove SætraHadeland OL56.26+1.387.00
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL57.28+2.407.08
5Mihail UtkinWing OK1.04.04+9.167.57
6Jørgen MadslienNydalens SK1.08.42+13.548.32
7Dag LofthusNTNUI1.10.25+15.378.44
8Øystein Kvaal ØsterbøWing OK1.14.05+19.179.12
9Olav VestølNTNUI1.18.53+24.059.47
10Henning SpjelkavikIL Tyrving1.21.27+26.3910.07
11Harald KalagerNTNUI1.24.29+29.4110.29
12Torleif AhlsandKjelsås IL1.25.41+30.5310.38
13Bjørn LundanesNTNUI1.31.39+36.5111.23
14Klaus Klausen EspedalNTNUI1.32.45+37.5711.31
15Sverre Turter SandvoldNTNUI1.32.51+38.0311.32
16Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.35.03+40.1511.48
17Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.35.41+40.5311.53
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.40.45+45.5712.30
19Adrian OpheimNTNUI2.13.23+1.18.3516.34
Øyvind WatterdalHadeland OLdiskvalifisert

*D 13

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK51.1416.28

*D40

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK34.4711.11
2Anne MadslienNydalens SK36.47+2.0011.49
3Ingrid KvistadKongsberg OL37.29+2.4212.03
4Kari MadslienNydalens SK40.37+5.5013.03
5Isa HeggedalKonnerud IL43.15+8.2813.54
6Kari StrandKongsberg OL48.07+13.2015.28
Trine Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

*D50

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL35.4811.30
2Tove HeimdalKonnerud IL39.18+3.3012.38
3Randi Fallbakken BergeLøten o-lag48.25+12.3715.34
Hanne KvåleHadeland OLdiskvalifisert

*D60

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag42.0713.32
2Torid KvaalFreidig49.38+7.3115.57

*H40

3 970 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Iver BakkenNydalens SK47.2811.57
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb48.08+0.4012.07
3Sverre WisløffAsker Skiklubb49.19+1.5112.25
4Halvor GjerdingenHadeland OL50.01+2.3312.35
5Robert MolnarHSE Szentendre51.17+3.4912.55
6Sören JonssonNydalens SK52.00+4.3213.05
7Kim Farnes HansenLierbygda OL53.02+5.3413.21
8Kjetil BjørloHalden SK54.07+6.3913.37
9Nils BerganNydalens SK55.46+8.1814.02
10Øivind FrøislandVang OL57.38+10.1014.31
11Asbjørn KvåleHadeland OL1.00.49+13.2115.19
12Øystein WiggenByåsen IL1.01.39+14.1115.31
Ivar MølnvikFossum IFdiskvalifisert

*H50

3 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF26.538.38
2Njål SvingheimKonnerud IL31.55+5.0210.15
3Ole Petter HaugenNydalens SK32.33+5.4010.27
4Geir Holm GundersenSturla, IF33.50+6.5710.52
5Stein Arne NegårdVang OL35.12+8.1911.19
6Harald BergeLøten o-lag35.31+8.3811.25
7Hallvard BergIL Tyrving51.20+24.2716.30
8Terje MelsomFossum IF53.23+26.3017.09

*H60

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag28.259.08
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

*D 17-A kort

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Berg-JohnsenNTNUI55.2817.50
2Brita VassmyrNTNUI56.29+1.0118.09

*H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gaute BerganNydalens SK34.0415.29
Mats LindaasElverum OK1.01.0727.46

*D 11- 12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig37.1416.55

*N-åpen

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martha WisløffAsker Skiklubb1.05.2629.44
0Lauritz BrunborgNittedal OL1.45.0147.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor