Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 7 juni 2015

Kompis

32 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12.11.02
1. Magnus Lehmann14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Markus Kjærner-Semb29.13144.081-12
3. Mathias Kjærner-Semb16.558+1.481.01.037+6+1.09+1.09
4. Kristian Rykkje26.453+16.271.27.482-5+0.22-0.47
5. Alan Cherry43.148+4.352.11.021-1-0.22
2TIF Viking 12.11.05+0.03
1. Magnus Strømme Lid12.007+2.0512.007+2.05
2. Bjart Are Hellen32.438+3.3044.436-1+0.35-1.30
3. Mari Strømme Lid15.112+0.0459.541-5-0.35
4. Tor Sørevik31.188+21.001.31.126+5+3.46+3.46
5. Trygve Buanes39.534+1.142.11.052-4+0.03-3.43
3Gneist, IL 12.11.11+0.09
1. Hedda Erica Eikanger14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Tom Johannessen30.085+0.5545.0310-3+0.55-4.05
3. Ingunn Torød Buset16.106+1.031.01.138-2+1.19+0.24
4. Jan Steineger29.386+19.201.30.514-4+3.25+2.06
5. Andreas G. Polden40.206+1.412.11.113-1+0.09-3.16
4Varegg Fleridrett 82.11.12+0.10
1. Guro Femsteinevik10.232+0.2810.232+0.28
2. Otto Femsteinevik34.2711+5.1444.507+5+0.42+0.14
3. Ragnhild Femsteinevik15.07159.572-5+0.03
4. Arnt Ove Femsteinevik28.194+18.011.28.163+1+0.50+0.47
5. Martin Femsteinevik42.567+4.172.11.124+1+0.10-0.40
5Fana IL 12.14.41+3.39
1. Stina Matland Madsen14.4411+4.4914.4411+4.49
2. Bjørn Hølleland29.493+0.3644.334-7+0.25-4.24
3. Hanne Daltveit16.095+1.021.00.425+1+0.48+0.23
4. Sigurd Eikner26.442+16.261.27.261-4-0.48
5. Anders Daltveit47.1511+8.362.14.415+4+3.39+3.39
6Varegg Fleridrett 22.15.21+4.19
1. Tage Rosenlund10.403+0.4510.403+0.45
2. Ronny Rykkje33.4610+4.3344.2630+0.18-0.27
3. Kristian Fredrik Thomassen20.1613+5.091.04.4211+8+4.48+4.30
4. Mathias Rosenlund32.009+21.421.36.427-4+9.16+4.28
5. Fabian Wennerberg38.3912.15.216-1+4.19
7IL Gular 12.17.28+6.26
1. Mari F. Johannesen14.4512+4.5014.4512+4.50
2. Arne Johannesen30.106+0.5744.558-4+0.47-4.03
3. Scott Juvik15.313+0.241.00.263-5+0.32-0.15
4. Eli Johannesen38.1012+27.521.38.369+6+11.10+10.38
5. Rune Nygaard38.522+0.132.17.287-2+6.26-4.44
8Varegg Fleridrett 32.17.30+6.28
1. Jon Erik Doppelhofer Ervik14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Jan Kjærner-Semb29.472+0.3444.425-8+0.34-4.26
3. Aune Dørmænen16.137+1.061.00.556+1+1.01+0.27
4. Kårhild Husby Nordstad36.3211+26.141.37.278+2+10.01+9.00
5. Petter Marki Erichsen40.035+1.242.17.3080+6.28-3.33
9Varegg Fleridrett 42.18.50+7.48
1. Christian Wiseth14.0810+4.1314.0810+4.13
2. Daniel Instanes30.157+1.0244.232-8+0.15-3.58
3. Sarah Instanes17.1311+2.061.01.369+7+1.42+1.27
4. Sverre Ottesen29.305+19.121.31.065-4+3.40+1.58
5. Ørjan Svaland Aas47.4412+9.052.18.509+4+7.48+4.08
10Askøy OL 12.32.02+21.00
1. Tora Aasheim Nymark10.444+0.4910.444+0.49
2. Tonje Aasheim Nymark38.1214+8.5948.5612+8+4.48+3.59
3. Andreas Grønbech47.3623+32.291.36.3223+11+36.38+31.50
4. Tove Aasheim10.1811.46.5011-12+19.24
5. Tore Nymark45.1210+6.332.32.0210-1+21.00+1.36
11Samnanger IL 22.32.40+21.38
1. Heine Langeland12.068+2.1112.068+2.11
2. Arne Erdal32.599+3.4645.0511+3+0.57-1.14
3. Anne Gro Aadland19.3012+4.231.04.3510-1+4.41+3.44
4. Magnus Erdal34.0510+23.471.38.40100+11.14+6.33
5. Rune Erdal54.0017+15.212.32.4011+1+21.38+10.24
12Bergens TF 22.39.40+28.38
1. Andreas Dale11.256+1.3011.256+1.30
2. Randi Hole39.3015+10.1750.5514+8+6.47+5.17
3. Jon William Hammer22.1719+7.101.13.1212-2+13.18+6.31
4. Jon Dale38.3113+28.131.51.4313+1+24.17+10.59
5. Erlend Gjestemoen47.5713+9.182.39.4012-1+28.38+4.21
13Varegg Fleridrett 52.46.23+35.21
1. Erik Bohne11.175+1.2211.175+1.22
2. Helge Tiger Haugland37.5212+8.3949.0913+8+5.01+3.39
3. Mette Rogne30.4221+15.351.19.5118+5+19.57+14.56
4. Kim-Andrè Kjenes Haugland41.3415+31.162.01.2515-3+33.59+14.02
5. Carl Eilert Macody Lund44.589+6.192.46.2313-2+35.21+1.22
14TIF Viking 22.46.34+35.32
1. Aksel Mjelstad9.5519.551
2. Vemund Hansen50.0021+20.4759.5521+20+15.47+15.47
3. Ulrik Hellen16.558+1.481.16.5017-4+16.56+1.09
4. Karianne Strømme30.297+20.111.47.1912-5+19.53+2.57
5. Kjetil Damm59.1521+20.362.46.3414+2+35.32+15.39
15Varegg Fleridrett 62.48.52+37.50
1. Ragnhild Bohne14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Pål Thomassen30.044+0.5144.599-4+0.51-4.09
3. Erlend Sørheim15.334+0.261.00.324-5+0.38-0.13
4. Ida Lehmann51.4922+41.311.52.2114+10+24.55+24.17
5. Kasper Valestrand56.3118+17.522.48.5215+1+37.50+12.55
16Osterøy IL 12.54.09+43.07
1. Eric Dagfinn Erstad14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Kristin Løfgren39.3816+10.2554.3317+4+10.25+5.25
3. Eli Simmenes Vik21.0515+5.581.15.3816-1+15.44+5.19
4. Magnus Gjerstad59.1523+48.572.14.5320+4+47.27+31.43
5. Per Harald Havnen Johansen39.163+0.372.54.0916-4+43.07-4.20
17IL Gular 23.01.32+50.30
1. Oda Kjellevold Malde13.099+3.1413.099+3.14
2. Eyvind Kjellevold Malde39.5417+10.4153.0316+7+8.55+5.41
3. Marian Kjellevold Malde20.4214+5.351.13.4513-3+13.51+4.56
4. Hedvig Kjellevold Malde49.3818+39.202.03.2317+4+35.57+22.06
5. Kjetil Malde58.0920+19.303.01.32170+50.30+14.33
18Samnanger IL 13.02.19+51.17
1. Mats Bakke-Müller14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Ida Johanne Aadland37.5413+8.4152.4915+2+8.41+3.41
3. Marie Aadland21.1216+6.051.14.0114-1+14.07+5.26
4. Lisbeth Aadland50.5120+40.332.04.5219+5+37.26+23.19
5. Asbjørn Fossmark57.2719+18.483.02.1918-1+51.17+13.51
19TIF Viking 33.07.58+56.56
1. Jørgen Oen-Sivertsen14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Lise Christensen43.2820+14.1558.2320+7+14.15+9.15
3. Marie Oen-Sivertsen17.0610+1.591.15.2915-5+15.35+1.20
4. Jørn Torgersen46.0816+35.502.01.3716+1+34.11+18.36
5. Knut Kyrkjebø1.06.2122+27.423.07.5819+3+56.56+22.45
20TIF Viking 43.08.47+57.45
1. Andreas Strømme Lid14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Brage Hellen42.0818+12.5557.0318+5+12.55+7.55
3. Trude Kyrkjebø31.3622+16.291.28.3922+4+28.45+15.50
4. Stig Mjelstad49.3818+39.202.18.17220+50.51+22.06
5. Magnus Kyrkjebø50.3015+11.513.08.4720-2+57.45+6.54
21Os Orienteringsklubb 23.08.49+57.47
1. Siv Øvrebotten Lie14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Elise Rognsvåg52.0423+22.511.06.5923+10+22.51+17.51
3. Rolf Nord21.1717+6.101.28.1621-2+28.22+5.31
4. Ove Frotvedt48.0017+37.422.16.16210+48.50+20.28
5. Ole-Håkon Sælen52.3316+13.543.08.49210+57.47+8.57
22Gneist, IL 33.08.51+57.49
1. Mathea Patterson Møklebust14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Valentina Dimitrova51.3422+22.211.06.2922+9+22.21+17.21
3. Ragnar Buset21.2618+6.191.27.5520-2+28.01+5.40
4. Vilde Hopland Skage51.1621+40.582.19.1123+3+51.45+23.44
5. Sturle Nordeide49.4014+11.013.08.5122-1+57.49+6.04
23Samnanger IL 33.16.08+1.05.06
1. Malene Utskot14.5513+5.0014.5513+5.00
2. Roger Skar43.1319+14.0058.0819+6+14.00+9.00
3. Even Nordvik24.5820+9.511.23.06190+23.12+9.12
4. Eivind Høysæter40.5514+30.372.04.0118-1+36.35+13.23
5. Dag Terje Røen1.12.0723+33.283.16.0823+5+1.05.06+28.31
24Fana IL 33.18.32+1.07.30
1. Sofia Daltveit Slettebø14.5524+5.0014.5524+5.00
2. Ørjan Valestrand43.1326+14.0058.0826+2+14.00+9.00
3. Turid Rognsvåg22.4024+7.331.20.4825-1+20.54+6.54
4. Anne Kjersti Daltveit1.07.4127+57.232.28.29250+1.01.03+40.09
5. Stian Solheim50.0326+11.243.18.3224-1+1.07.30+6.27
25Bergens TF 13.19.52+1.08.50
1. Helene Nysæter14.5524+5.0014.5524+5.00
2. Nina Goga50.1127+20.581.05.0627+3+20.58+15.58
3. Andreas Nysæter23.2225+8.151.28.2826-1+28.34+7.36
4. Dagfinn Hole1.05.1826+55.002.33.46260+1.06.20+37.46
5. Helge Nysæter46.0625+7.273.19.5225-1+1.08.50+2.30
26Os Orienteringsklubb 13.20.49+1.09.47
1. Nikolai Pontoppidan14.5524+5.0014.5524+5.00
2. Steinar Danielsen38.1524+9.0253.10240+9.02+4.02
3. Matias Døsen Pontoppidan24.1226+9.051.17.22240+17.28+8.26
4. Marie Pontoppidan1.03.3225+53.142.20.54240+53.28+36.00
5. Tommy Sævareid59.5527+21.163.20.4926+2+1.09.47+16.19
27Varegg Fleridrett 103.23.50+1.12.48
1. Axel Tveit14.5524+5.0014.5524+5.00
2. Lars H Smedsrud43.1025+13.5758.0525+1+13.57+8.57
3. Louise Marie Johnsen48.3827+33.311.46.4327+2+46.49+32.52
4. Michael Gunnarson56.3024+46.122.43.13270+1.15.47+28.58
5. Sindre Østgulen Deisz40.3724+1.583.23.50270+1.12.48-2.59
Fana IL 2diskvalifisert
1. Amanda Daltveit Slettebødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Dagrun Daltveit Slettebødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Atle Alvheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Torgeir Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Espen Rognsvågdiskvalifisertdiskvalifisert
Gneist, IL 2diskvalifisert
1. Anny Patterson Møklebustdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mariell Arntzendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mads Jørgen Skagediskvalifisertdiskvalifisert
4. Ina Hopland Skagediskvalifisertdiskvalifisert
5. André Dyrstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 9diskvalifisert
1. Anders Rønnestad Dørmænendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Gernot Doppelhoferdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristiane Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Kristian Fredrik Thommasendiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 7diskvalifisert
1. Erlend Vrålstad Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Vrålstad Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ragnhild Vrålstad Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Turid Vrålstaddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Kristian Løvåsdiskvalifisertdiskvalifisert
Askøy OL 2diskvalifisert
1. Egil Karlsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tore Svein Nesediskvalifisertdiskvalifisert
3. Agnete Lilly Skogdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Britt Karlsendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Yngve Nymarkdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor