Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet mellom
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 13 september 2015

D 35-

4 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyIL Tyrving41.3710.18

D 40-

4 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.217.45
2Elisabeth holmboe EggenNydalens SK37.51+6.309.22
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK41.11+9.5010.11
0Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
0June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OKbrutt
0Eli StensliLøten o-lagbrutt

D 45-

3 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering42.5711.09
2Hanne NarvestadHalden SK46.53+3.5612.10
3Lill-Ann TorpSandefjord OK48.54+5.5712.42
4Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL49.37+6.4012.53
5Stine ArntzenSandefjord OK54.02+11.0514.02
0Anita StensethSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Lise ChristensenTIF Vikingbrutt

D 50-

2 880 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL26.199.08
2Inger Tone NygårdEgersund OK26.22+0.039.09
3Tone HollowellOK Tyr26.46+0.279.17
4Christine GjermoØstmarka OK27.23+1.049.30
5Heidi SchatvetNotodden OL28.49+2.3010.00
6Tone BakkenLillomarka OL28.56+2.3710.02
7Liv MeliNord-Østerdal OK29.27+3.0810.13
8Vanja StaffOL Toten-Troll29.35+3.1610.16
9Trude FixdalIL Koll30.43+4.2410.39
10Hilde KløvstadSandefjord OK30.52+4.3310.43
11Ida EngenRaumar Orientering31.49+5.3011.02
12Tone StoklandSandefjord OK33.57+7.3811.47
13Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL34.31+8.1211.59
14Anita Østgård OlsenLøten o-lag38.16+11.5713.17
15Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK41.07+14.4814.16
16Anna Weckner WestlundOK Tyr46.39+20.2016.11

D 55-

2 880 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL23.158.04
2Grete HoviSkien OK24.25+1.108.28
3Wenche BjørnstadRingsaker OK26.07+2.529.04
4Sirpa LiljaModum OL26.32+3.179.12
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL27.36+4.219.35
6Kari Elisabeth NatvigNittedal OL28.09+4.549.46
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll28.27+5.129.52
8Berit DanielsenIL Tyrving28.35+5.209.55
9Runa SkyttersæterHeming Orientering29.31+6.1610.14
10Berit BergeIL Tyrving30.21+7.0610.32
11Anne SørumRingsaker OK30.53+7.3810.43
12Kjersti SkantzeIL Tyrving32.38+9.2311.19
13Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange35.11+11.5612.12
14Turid GiilRond OL40.05+16.5013.55
15Enikø BertalanAsker Skiklubb42.46+19.3114.50
16Eli Tufte HanssenEiker OL1.12.31+49.1625.10
0Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 60-

2 410 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK22.399.23
2Solveig BillingsøEidskog OL23.13+0.349.38
3Lis DæhliLøten o-lag23.55+1.169.55
4Margrete JørandliGjø-Vard OL24.11+1.3210.02
5Gro SolnørdalRudsbygd IL24.58+2.1910.21
6Aud KjemperudEiker OL26.49+4.1011.07
7Sidsel StorihleRingsaker OK27.09+4.3011.15
8Ingrid StrandeSkien OK27.21+4.4211.20
9Elle M. MelbyeHeming Orientering29.33+6.5412.15
10Grethe Lill RyengSturla, IF31.34+8.5513.05
11Siren GreveBergens TF31.39+9.0013.07
12Anne Lise AndreassenSandefjord OK31.59+9.2013.16
13Bente Tangen WikstrømRingsaker OK34.53+12.1414.28
14Anne Marit NaufHedrum OL36.38+13.5915.12
15Bente GrøndalenHamar OK44.45+22.0618.34
16Randi HansenArnadal IL46.32+23.5319.18
17Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK56.11+33.3223.18

D 65-

2 110 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL22.0110.26
2Berit HegdalBergens TF24.55+2.5411.48
3Ingjerd SognnæsBergens TF26.45+4.4412.40
4Marit TyldumRudsbygd IL28.19+6.1813.25
5Kjersti ThoStabæk IF29.35+7.3414.01
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK30.07+8.0614.16
7Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK30.55+8.5414.39
8Eva TaraldrudIndre Østfold OK32.00+9.5915.09
8Inger LindløvOK Moss32.00+9.5915.09
10Nora UrsinFossum IF32.19+10.1815.18
11Brynhild FanuelsenFossum IF32.57+10.5615.36
12Randi Aas FjæstadHamar OK36.18+14.1717.12
13Aud I SpjelkavikIL Tyrving36.53+14.5217.28
14Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL37.33+15.3217.47
15Berit SaxhaugRaumar Orientering37.54+15.5317.57
16Siri Wilberg AabelBækkelagets SK38.38+16.3718.18
17Elisabet Høgset RiseRingsaker OK38.42+16.4118.20
18Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering38.55+16.5418.26
19Astrid GjelstadSandefjord OK39.03+17.0218.30
20Liv HaugliHeming Orientering39.29+17.2818.42
21Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL41.05+19.0419.28
22Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK41.33+19.3219.41
23Margit Ryen SteenBø OL42.17+20.1620.02
24Anne Marie CeebergHedrum OL46.50+24.4922.11
25Kari BergLarvik OK53.14+31.1325.13
26Hanne Beate GjestvangOL Toten-Troll59.31+37.3028.12
27Marit OddenDrangedal OL1.24.42+1.02.4140.08

D 70-

1 790 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL24.5913.57
2Torid KvaalFreidig25.15+0.1614.06
3Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb25.31+0.3214.15
4Brita Eilertsen GrønliFørde IL26.34+1.3514.50
5Inger HalckMåren OK27.39+2.4015.26
6Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering28.28+3.2915.54
7Aase Tove GoldenMåren OK28.31+3.3215.55
8May Helene HansenSandefjord OK30.10+5.1116.51
9Turid BratlandFossum IF30.49+5.5017.12
10Odbjørg NordengRudsbygd IL31.27+6.2817.34
11Inger Lise BjordalOppsal Orientering32.46+7.4718.18
12Aud Margret KirkhornMåren OK33.08+8.0918.30
13Gerd LangsethLarvik OK33.09+8.1018.31
14Astri RogstadFossum IF33.30+8.3118.42
15Tea ForbergRond OL34.44+9.4519.24
16Åste EggenMåren OK40.27+15.2822.35
17Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL40.54+15.5522.50
18Ingvill VoldFana IL44.04+19.0524.37
19Hjørdis EgnerHeming Orientering52.05+27.0629.05
20Hjørdis ØvreåsBotne SK1.02.00+37.0134.38
0Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert

D 75-

1 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL23.2313.03
2Inger E. VamnesHamar OK26.19+2.5614.42
3Unni Dirro BøhlerengenMåren OK26.33+3.1014.49
4Tirill Liby SeipOK Skeidi29.32+6.0916.29
5Unni DrageHaugerud IF31.13+7.5017.26
6Gudveig JørundlandOK Sør35.57+12.3420.05

H 35-

4 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving30.056.18
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering33.12+3.076.57
3Henning SpjelkavikIL Tyrving41.45+11.408.45

H 40-

4 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål SkogedalAsker Skiklubb32.006.42
2Kenneth BilstadVang OL32.04+0.046.43
3Steinar LandeBø OL37.40+5.407.53
4Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK38.54+6.548.09
5Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK41.33+9.338.42
6Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice47.24+15.249.56
0Lars Eirik EggenNydalens SKdiskvalifisert

H 45-

4 380 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK27.166.13
2Christian HolmboeIL Tyrving29.29+2.136.43
3Tom Eirik EikangerIL Gular30.32+3.166.58
4Eivind LandeEidskog OL30.50+3.347.02
5Svein NygårdLillomarka OL31.02+3.467.05
6Lars Erik GjeinSandefjord OK32.38+5.227.27
7Jan Ola PedersenVang OL33.01+5.457.32
8Torgeir SnilsbergOK Moss33.03+5.477.32
9Helge GisholtOK Skeidi33.25+6.097.37
10Oddvar TaksdalGanddal IL34.46+7.307.56
11Jon Arne SkroveVerdal OK37.08+9.528.28
12Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK39.56+12.409.07
13Trond FrøvollOdal OL - Orientering44.02+16.4610.03
14Øyvind StørenBø OL44.32+17.1610.10
15Pål WinsentsMåren OK46.15+18.5910.33
0Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt

H 50-

4 380 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugHamar OK32.217.23
2Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK34.39+2.187.54
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll35.30+3.098.06
4Harald KvisliNotodden OL37.06+4.458.28
5Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering38.46+6.258.51
6Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn38.50+6.298.51
7Johan LundeIL Koll39.05+6.448.55
8Svein GodagerLøten o-lag40.24+8.039.13
9Kristian StorsveenLøten o-lag40.53+8.329.20
10Tom HollowellOK Tyr41.01+8.409.21
11Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL41.26+9.059.27
12Jon Ivar BergersenEidskog OL43.00+10.399.49
13Stein Arne NegårdVang OL43.05+10.449.50
14Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering43.15+10.549.52
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK44.36+12.1510.10
16Roar ByeModum OL46.40+14.1910.39
17Tore JuvikIL Gular51.47+19.2611.49
18Olav BakkenLillomarka OL52.06+19.4511.53
19Leif Kåre BessebergEiker OL52.27+20.0611.58
20Tor SætabergetLunderseter IL52.34+20.1312.00
21Tore LindaasElverum OK54.41+22.2012.29
22Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering59.44+27.2313.38
23Per Einar StrømHedrum OL1.05.33+33.1214.57
24Rune RøedStokke IL1.11.26+39.0516.18
0Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
0Gjermund RørenEiker OLbrutt
0Oddbjørn BergersenEidskog OLbrutt

H 55-

4 040 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MårtenssonModum OL26.256.32
2Audun StrandlieGjø-Vard OL30.36+4.117.34
3Sixten WestlundOK Tyr30.37+4.127.34
4Bjørn SolbergseterAustmarka IL30.55+4.307.39
5Tore SagvoldenØstmarka OK31.12+4.477.43
6Per Kristian EkebergIL Tyrving31.35+5.107.49
7Tore KjølsethNydalens SK31.37+5.127.49
8Trond OlsenLøten o-lag33.08+6.438.12
9Jan GranstedtHalden SK33.14+6.498.13
10Egil RundbergetNydalens SK35.48+9.238.51
11Rune LaurantsenSkien OK36.59+10.349.09
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering37.01+10.369.09
13Sture OttesenIndre Østfold OK37.18+10.539.13
14Petter GullikstadRøros IL37.30+11.059.16
15Anton PlaianAsker Skiklubb37.48+11.239.21
16Øyvind SørlieHadeland OL38.12+11.479.27
17Frode HjorthHamar OK38.47+12.229.35
18Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.13+13.489.57
19Espen RaastadSkien OK40.22+13.579.59
20Martin GranlyLillomarka OL40.38+14.1310.03
21Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK41.00+14.3510.08
22Knut EngenRaumar Orientering41.08+14.4310.10
23Torgeir VoldenLøten o-lag42.05+15.4010.25
24Leif ErikssonModum OL42.44+16.1910.34
25Tor StrandRaumar Orientering42.55+16.3010.37
26Karl Aasmund ErøyOK Moss43.31+17.0610.46
27Ole Hans ØieLøten o-lag45.03+18.3811.09
28Erik HaugenRingsaker OK46.20+19.5511.28
29Donald SkantzeIL Tyrving47.32+21.0711.45
30Herman BakkeLøten o-lag50.06+23.4112.24
31Morten Roger AndersenHalden SK52.08+25.4312.54
32Roy GjerdingOK Moss53.56+27.3113.20
33Kai Jostein BergersenEidskog OL1.03.55+37.3015.49
34Kjetil KløvstadSandefjord OK1.08.11+41.4616.52
35Roar NydalAsker Skiklubb1.11.01+44.3617.34
0Hallvard FjærLillomarka OLbrutt

H 60-

3 850 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje WikstrømRingsaker OK30.237.53
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK31.31+1.088.11
3Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb31.52+1.298.16
4Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK32.44+2.218.30
5Morten DåsnesRingerike OL33.17+2.548.38
6Widar TrømborgSande Sportsklubb33.36+3.138.43
7Tor SolbergseterAustmarka IL34.02+3.398.50
8Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering34.20+3.578.55
9Are EriksenOslostudentenes IK34.25+4.028.56
10Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb34.41+4.189.00
11Bent GalborgenIndre Østfold OK34.42+4.199.00
12Ola BroxOL Toten-Troll35.51+5.289.18
13Tom A. KarlsenFredrikstad SK36.18+5.559.25
14Svein S JacobsenIL Tyrving37.20+6.579.41
15Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK37.42+7.199.47
16Tor SørevikTIF Viking38.00+7.379.52
17Per OsenVestre Akers SK38.57+8.3410.07
17Harald HoviSkien OK38.57+8.3410.07
19Bård NatvigNittedal OL40.31+10.0810.31
20Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar40.53+10.3010.37
21Petter NæssOppsal Orientering42.04+11.4110.55
22Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK42.17+11.5410.58
23Per Chr. HagenBø OL42.30+12.0711.02
24Trond SøbergLøten o-lag43.30+13.0711.17
25Odd Arne BlystadLøten o-lag45.06+14.4311.42
26Runar KirkerudEiker OL47.40+17.1712.22
27Erik GrøndalenHamar OK48.05+17.4212.29
28Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss48.24+18.0112.34
29Inge ØstvoldLunderseter IL50.31+20.0813.07
30Sjur GjestvangOL Toten-Troll51.33+21.1013.23
31Roar SætabergetLunderseter IL54.41+24.1814.12
32Jan SveenRaumar Orientering56.33+26.1014.41
33Rolf LundeEiker OL58.07+27.4415.05
34Eilif LandsverkSkien OK59.03+28.4015.20
0Sigurd DæhliLøten o-lagbrutt

H 65-

3 460 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell WintherOppsal Orientering27.438.00
2Willy GrønstadGimle IF30.09+2.268.42
3Leif BillingsøEidskog OL30.17+2.348.45
4Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK30.31+2.488.49
5Tor TrøanHadeland OL30.42+2.598.52
6Martin NaufHedrum OL31.52+4.099.12
7Einar LundHamar OK32.28+4.459.23
8Hans R. BakkenEiker OL32.36+4.539.25
9Atle RemmePorsgrunn OL33.52+6.099.47
10Tormod PrestrudRudsbygd IL35.15+7.3210.11
11Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb35.39+7.5610.18
12Harry BreilandÅlgård Orientering35.47+8.0410.20
13Knut WikstrømRingsaker OK36.03+8.2010.25
14Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering36.29+8.4610.32
15Terje MalmHamar OK36.30+8.4710.32
16Per ØhlckersIL Tyrving36.54+9.1110.39
17Bjørn SteenBø OL37.01+9.1810.41
18Odd GundersenEidsvoll OL37.35+9.5210.51
19Hasse BergstrømIL Tyrving38.26+10.4311.06
20Erik Johan GrorudHaslum IL38.27+10.4411.06
21Eldar BørsumBækkelagets SK38.50+11.0711.13
22Paul SkjakerHadeland OL39.53+12.1011.31
22Helge RevhaugRingerike OL39.53+12.1011.31
24Steinar SkoglundFossum IF40.01+12.1811.33
25Runar KittilsenStokke IL40.10+12.2711.36
26Paul Martin BergRudsbygd IL40.22+12.3911.40
27Ove Gunnar JacobsenStokke IL40.33+12.5011.43
28Leif BokerødIdd Sportsklubb41.40+13.5712.02
29Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering43.04+15.2112.26
30Lars SaxhaugRaumar Orientering45.26+17.4313.07
31Anders Johan KrosbyFredrikstad SK45.40+17.5713.11
32Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering46.35+18.5213.27
33Heribert KinkTormod Skilag46.37+18.5413.28
34Rolf GjølbergLarvik OK46.54+19.1113.33
35Atle BergsethKvernbit IL47.23+19.4013.41
36Ludvig Bjerke-NarudHamar OK47.44+20.0113.47
37Trygve LølandBirkenes IL48.09+20.2613.54
38Bjørn Helge CeebergHedrum OL48.29+20.4614.00
39Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking48.47+21.0414.05
40Jørgen HolmboeIL Tyrving49.29+21.4614.18
41Rolf KarsetSteinkjer OK51.27+23.4414.52
42Knut FjæstadHamar OK54.17+26.3415.41
43Øyvind SteneAsker Skiklubb54.19+26.3615.41
44Odd RiseRingsaker OK57.21+29.3816.34
45Kurt GrønliFørde IL1.00.48+33.0517.34
0Hogne KjæråsAndebu ILdiskvalifisert
0John Birger SkansenRudsbygd ILdiskvalifisert
0Atle AlvheimFana ILdiskvalifisert
0Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
0Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingbrutt

H 70-

3 140 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leidulv VinjeNidarøst OK29.459.28
2Olav HøiåsVang OL30.28+0.439.42
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK30.47+1.029.48
4Tore LangaardOppsal Orientering31.21+1.369.59
5Jonny HalvorsrudEidskog OL31.52+2.0710.08
6Kjell MeenPorsgrunn OL32.54+3.0910.28
7Torleif StephansenNidarøst OK33.11+3.2610.34
8Roar BjordalOppsal Orientering33.51+4.0610.46
9Thor PalmgrenHalden SK34.22+4.3710.56
10Henrik HvoslefIK Stern35.40+5.5511.21
11Ingar HåkonsenNotodden OL35.50+6.0511.24
12Torbjørn HåkensenOL Vallset/Stange36.59+7.1411.46
13Helge BjaalandHeming Orientering37.04+7.1911.48
14Kjell StenstadvoldIL Tyrving37.06+7.2111.48
15Sigurd VikebøTIF Viking37.12+7.2711.50
16Trond FeiringHamar OK37.32+7.4711.57
17Ragnar HillestadLardal OL37.38+7.5311.59
18Knut LindløvOK Moss38.13+8.2812.10
19Bjørn W. LudvigsenSturla, IF38.19+8.3412.12
20Klaus EngenEidskog OL38.42+8.5712.19
21Lars Martin GjeinStokke IL39.12+9.2712.29
22Lars ButtingsrudVingelen IL39.19+9.3412.31
22Per VoldFana IL39.19+9.3412.31
24Bjørn Willy HansenSandefjord OK41.43+11.5813.17
25Magnar ØvreåsBotne SK41.49+12.0413.19
26Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL42.13+12.2813.26
27Sven MarkenLøten o-lag43.10+13.2513.44
28Geir HusdalTIF Viking43.23+13.3813.48
29Hans Petter JevanordRingsaker OK43.56+14.1113.59
30Einar StensbyLøten o-lag45.30+15.4514.29
31Egill KnudsenTIF Viking46.28+16.4314.47
32Tormod DahlenRingerike OL48.42+18.5715.30
33John Ivar KjellevoldModum OL49.43+19.5815.50
34Ole Kristian LauvnesKristiansand OK50.13+20.2815.59
35Harald HaugenRingsaker OK51.05+21.2016.16
36Per KrukeEiker OL54.13+24.2817.15
0Odd AureDrangedal OLdiskvalifisert
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 75-

2 410 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig23.339.46
2Elling FrøvollSturla, IF24.19+0.4610.05
3Bjørn EgnerHeming Orientering25.23+1.5010.31
4Harald LundhaugOK Moss26.09+2.3610.51
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering27.27+3.5411.23
6Anders LaugloOL Trollelg27.34+4.0111.26
7Bjørn GunnerødAsker Skiklubb28.35+5.0211.51
8Steinar RuudKonnerud IL28.50+5.1711.57
9Oddvar GjelstadSandefjord OK29.04+5.3112.03
10Stig Arild HaugskottOL Trollelg29.18+5.4512.09
11Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange30.13+6.4012.32
12Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn30.42+7.0912.44
13Asbjørn BræckKongsberg OL30.43+7.1012.44
14Thor EdvardsenLarvik OK31.45+8.1213.10
15Per LøvaasOL Trollelg31.55+8.2213.14
16Henry SundsetvikOL Trollelg33.16+9.4313.48
17Trygve FosseGimle IF33.22+9.4913.50
18Jon C. FougnerHeming Orientering33.31+9.5813.54
19Arne ØfsthusAsker Skiklubb35.54+12.2114.53
20Axel IngvaldsenTIF Viking37.29+13.5615.33
21Hallvard NarvestadEidskog OL38.05+14.3215.48
22Leif BråtenHeming Orientering38.58+15.2516.10
23Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering39.46+16.1316.30
24Jon TyldumRudsbygd IL40.36+17.0316.50
25Knut KjemhusKongsberg OL41.29+17.5617.12
26Tore S. RasmussenTIF Viking48.09+24.3619.58
27Oddvar DalbyVang OL51.09+27.3621.13
28Terje PedersenLunderseter IL54.15+30.4222.30
29Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1.02.19+38.4625.51
30Gunnar SætherEidskog OL1.44.02+1.20.2943.10

H 80-

2 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Åge ØsternKongsberg OL24.4711.44
2Paul ForsethOL Trollelg28.07+3.2013.19
3Arne Chr. ScheieØstmarka OK29.13+4.2613.50
4Nils JanssonSkattkärs SOK29.19+4.3213.53
5Tor DrageHaugerud IF30.36+5.4914.30
6Arne LieStokke IL30.54+6.0714.38
7Arne StrandlieGjø-Vard OL32.18+7.3115.18
8Leiv HopeKongsberg OL33.14+8.2715.45
9Halstein ØdegårdLøten o-lag33.40+8.5315.57
10Iver RognstadHadeland OL36.41+11.5417.23
11Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK44.26+19.3921.03
11Herleik NylundLøten o-lag44.26+19.3921.03
13Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL49.41+24.5423.32
14Tor KaurinMåren OK1.09.33+44.4632.57
0Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 85-

1 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb29.0515.58
2Mads BergNord-Østerdal OK43.11+14.0623.43

DIR AK

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre SkytterenGrue IL32.1110.14
2Onno VerbaneOL Toten-Troll37.05+4.5411.48
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering38.42+6.3112.19
4Anna TaksdalGanddal IL51.49+19.3816.30
5Bård BergersenEidskog OL52.01+19.5016.33
6Dennis TrewinIL Tyrving55.47+23.3617.45

DIR N

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Svein Tore NarvestadHalden SK18.3610.37
0Berit DalheimLunderseter IL27.4715.52
0Max Alexander NybråthenIL Tyrving23.5113.37
0Emil SkytterenGrue IL14.388.21
0Kasper SnapaGrue IL24.3014.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor