Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 6 juni 2015

Klasser: Visa alla | H19- | D19- | H17-18 | H40- | D17-18 | D40- | H15-16 | H50- | D15-16 | D50- | D60- | H60- | H70- | D13-14 | D70- | H13-14 | D11-12 | H11-12 | H 19-AK | A-åpen L4 | D17-AK | A-åpen L5 | D35-K | B-åpen | D/H-10 | D/H13-16C | D/H17-C | N-åpen lang | D/H11-12N | D/H13-16N | N-åpen kort

H19-

10 610 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.48.3910.14
2Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.49.53+1.1410.21
3Alan CherryVaregg Fleridrett1.54.54+6.1510.49
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett2.15.43+27.0412.47
5Kenneth WesterheimStord Orientering2.20.19+31.4013.13
6Andreas G. PoldenGneist, IL2.27.34+38.5513.54
7Magnus KyrkjebøTIF Viking2.43.30+54.5115.24
0Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
0Niklas ProforsNTNUIdiskvalifisert
0Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
0Fabian WennerbergVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

6 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.21.1313.09
2Kristine FjellangerNTNUI1.22.14+1.0113.19
3Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett1.55.19+34.0618.41
4Ann-Elin BendiksenFana IL2.03.11+41.5819.57
0Helen MartinsenIL Gulardiskvalifisert

H17-18

6 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.25.4313.53
0Øyvind JohannessenGneist, ILdiskvalifisert

H40-

4 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkAskøy OL50.3711.13
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.06.28+15.5114.44
3Jan Harald BakkejordIL Gular1.08.40+18.0315.13
4Ketil MaldeIL Gular1.10.36+19.5915.39
5Bjart Are HellenTIF Viking1.10.58+20.2115.44
6Bård HeklandIL Gular1.19.46+29.0917.41
7Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.32.18+41.4120.27
8Jon DaleBergens TF1.34.18+43.4120.54
9Kjetil DammTIF Viking1.42.13+51.3622.39

D17-18

4 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.05.3514.32
2Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.08.20+2.4515.09
3Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.25.16+19.4118.54

D40-

3 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AasheimAskøy OL44.2514.22
2Lise ChristensenTIF Viking46.22+1.5715.00
3Karianne StrømmeTIF Viking50.16+5.5116.16
4Nina GogaBergens TF50.49+6.2416.26

H15-16

3 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut KyrkjebøTIF Viking40.5113.13
2Scott JuvikIL Gular50.36+9.4516.22
3Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular51.37+10.4616.42
0Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert

H50-

3 090 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HøllelandFana IL33.1010.44
2Jan SteinegerGneist, IL34.00+0.5011.00
3Arne JohannesenIL Gular34.15+1.0511.05
4Tore JuvikIL Gular34.47+1.3711.15
5Yngve NymarkAskøy OL35.07+1.5711.21
6Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett37.01+3.5111.58
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett38.26+5.1612.26
8Sverre OttesenVaregg Fleridrett39.01+5.5112.37
9Tommy SævareidOs Orienteringsklubb41.54+8.4413.33
10Torgeir StrandFana IL43.13+10.0313.59
11Rune ErdalSamnanger IL44.10+11.0014.17
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL45.59+12.4914.52
13Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett49.40+16.3016.04
14Bjørn-Inge SkageGneist, IL49.58+16.4816.10
15Tore Svein NeseAskøy OL50.55+17.4516.28
16Bernt HeggøyVoss IL55.59+22.4918.07
17Matti TorgersenBergens TF1.06.02+32.5221.22

D15-16

2 320 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne DaltveitFana IL32.1113.52
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33.10+0.5914.17
3Ingunn Torød BusetGneist, IL35.12+3.0115.10
4Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular40.32+8.2117.28
0Ida LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D50-

2 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid RognsvågFana IL35.1515.11
2Hege FjellbirkelandIL Gular37.05+1.5015.59
3Ingrid SandvollGneist, IL38.17+3.0216.30
4Kjellaug GrødemVoss IL41.02+5.4717.41
5Mai Helen LingaIL Gular45.57+10.4219.48
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D60-

2 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF35.0315.06
2Ingjerd SognnæsBergens TF36.30+1.2715.43
3Siren GreveBergens TF46.58+11.5520.14
4Astri Ese HoleBergens TF1.07.32+32.2929.06

H60-

2 320 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SørevikTIF Viking28.4812.24
2Eivind HøysæterSamnanger IL33.03+4.1514.14
3Svein LingaIL Gular33.24+4.3614.23
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking38.14+9.2616.28
5Erling StrandBergens TF40.58+12.1017.39
6Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett47.23+18.3520.25
7Atle BergsethKvernbit IL54.34+25.4623.31
8Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL58.29+29.4125.12

H70-

2 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne RaadalFana IL39.2817.00
2Dagfinn HoleBergens TF42.27+2.5918.17
3Per VoldFana IL45.23+5.5519.33
4Gunnar J. AlsakerÅrstad IL49.34+10.0621.21
5Bjarne HaugeSamnanger IL54.09+14.4123.20
6Herman BalestrandAskøy OL57.46+18.1824.53

D13-14

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking28.1712.08
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL30.27+2.1013.04
3Marie AadlandSamnanger IL34.02+5.4514.36
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett39.26+11.0916.55
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular43.47+15.3018.47
6Marie Oen-SivertsenTIF Viking51.46+23.2922.13

D70-

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF39.4817.04

H13-14

2 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett25.5711.08
2Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett27.19+1.2211.43
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett27.43+1.4611.53
4Birk Bell LysakerFana IL28.40+2.4312.18
5Even NordvikSamnanger IL31.06+5.0913.20
6Ulrik HellenTIF Viking32.27+6.3013.55
7Mads Jørgen SkageGneist, IL33.32+7.3514.23
8Andreas NysæterBergens TF33.33+7.3614.23
9Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF39.10+13.1316.48
10Magnus LehmannVaregg Fleridrett48.39+22.4220.52
0Aksel MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert

D11-12

1 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett23.2714.02
2Oda Kjellevold MaldeIL Gular25.56+2.2915.31
3Marie Roll TørnkvistFana IL28.46+5.1917.13

H11-12

1 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF17.3910.34
2Magnus Strømme LidTIF Viking27.26+9.4716.25
3Jørgen WesterheimStord Orientering29.31+11.5217.40
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett33.57+16.1820.19

H 19-A kort

4 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ÅsheimStorsteinnes IL1.09.0215.18

A-åpen L4

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig MjelstadTIF Viking53.5817.27

D17-AK

2 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett42.2318.16
2Marian Kjellevold MaldeIL Gular48.19+5.5620.49
3Ina Hopland SkageGneist, IL1.00.53+18.3026.14

D35-K

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lisbeth AadlandSamnanger IL31.2513.29
2Trude KyrkjebøTIF Viking35.25+4.0015.12
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking43.04+11.3918.29
4Åse Waage TveitSamnanger IL46.19+14.5419.52
5Siren HoplandGneist, IL1.10.17+38.5230.09

B-åpen

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Christin NæsheimTIF Viking38.1416.24
2Odin LingaIL Gular45.21+7.0719.27
3Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett52.12+13.5822.24
4Sindre EkrheimBergens TF1.02.01+23.4726.36
5Geir Morten UtskotØystese IL1.02.40+24.2626.53

D/H13-16C

1 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise BakkejordIL Gular33.1519.54

D/H17-C

1 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole TørnkvistFana IL27.4816.38

D/H11-12N

1 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian DaleBergens TF21.4618.55
2Johanna MjelstadTIF Viking23.44+1.5820.38
3Amanda Daltveit SlettebøFana IL26.02+4.1622.38
4Stina Matland MadsenFana IL27.55+6.0924.16
5Olve HeklandIL Gular31.04+9.1827.00

N-åpen kort

1 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mats Bakke-MüllerSamnanger IL25.2222.03
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett27.36+2.1424.00
0Sondre KøppenVaregg Fleridrett38.25+13.0333.24
0Tor Østvik PetersenSamnanger IL25.2222.03
0Sofia Daltveit SlettebøFana IL30.28+5.0626.29
0Malene UtskotØystese IL34.48+9.2630.15
0Håkon Matland ØsteråsSamnanger IL34.14+8.5229.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor