Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 35-

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JægerOppsal Orientering26.1010.18

D 40-

2 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.057.30
2Elisabeth holmboe EggenNydalens SK20.23+1.188.01
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK21.04+1.598.17
4Eli StensliLøten o-lag31.05+12.0012.14

D 45-

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe BergersenEidskog OL24.179.33
2Stine ArntzenSandefjord OK24.26+0.099.37
3Hege PranOdal OL - Orientering26.47+2.3010.32
4Anne-Grete AustadRaumar Orientering28.45+4.2811.19
5Lill-Ann TorpSandefjord OK29.44+5.2711.42

D 50-

2 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK20.508.12
2Tone StoklandSandefjord OK22.25+1.358.49
3Tone BakkenLillomarka OL22.56+2.069.01
4Vanja StaffOL Toten-Troll23.05+2.159.05
5Liv MeliNord-Østerdal OK23.57+3.079.25
6Ida EngenRaumar Orientering25.57+5.0710.12
7Anita Østgård OlsenLøten o-lag27.37+6.4710.52
8Turid VongravenSkien OK30.42+9.5212.05
9Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering36.23+15.3314.19
0Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 55-

2 210 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaModum OL20.389.20
2Grete HoviSkien OK20.58+0.209.29
3Kari Elisabeth NatvigNittedal OL21.02+0.249.31
4Runa SkyttersæterHeming Orientering22.00+1.229.57
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL22.28+1.5010.09
6Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL22.42+2.0410.16
7Bente LineIndre Østfold OK22.56+2.1810.22
8Kjersti SkantzeIL Tyrving23.05+2.2710.26
9Berit DanielsenIL Tyrving23.34+2.5610.39
10Wenche BjørnstadRingsaker OK24.12+3.3410.57
11Kirsti Aas OlsenEiker OL25.03+4.2511.20
12Berit BergeIL Tyrving25.11+4.3311.23
13Ingrid RavnanOL Toten-Troll25.15+4.3711.25
14Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK25.57+5.1911.44
15Anne SørumRingsaker OK29.55+9.1713.32
16Eli Tufte HanssenEiker OL38.18+17.4017.19
0Enikø BertalanAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 60-

2 210 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK21.459.50
2Lis DæhliLøten o-lag21.59+0.149.56
3Siren GreveBergens TF23.16+1.3110.31
4Ingrid StrandeSkien OK24.12+2.2710.57
5Gro SolnørdalRudsbygd IL25.10+3.2511.23
6Elle M. MelbyeHeming Orientering28.29+6.4412.53
7Bente Tangen WikstrømRingsaker OK35.23+13.3816.00
8Randi HansenArnadal IL37.45+16.0017.04
9Grethe Lill RyengSturla, IF38.30+16.4517.25
10Bente GrøndalenHamar OK38.37+16.5217.28
11Lill BirkelundPorsgrunn OL40.12+18.2718.11
12Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK53.48+32.0324.20
13Ellen Sofie RuudEiker OL1.15.28+53.4334.08
0Sidsel StorihleRingsaker OKdiskvalifisert
0Anne Marit NaufHedrum OLdiskvalifisert
0Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert
0Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert

D 65-

1 590 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF16.3510.25
2Berit HegdalBergens TF18.38+2.0311.43
3Eva TaraldrudIndre Østfold OK19.56+3.2112.32
4Liv HaugliHeming Orientering20.32+3.5712.54
5Kari StrandeRingerike OL20.51+4.1613.06
6Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK20.53+4.1813.08
7Inger LindløvOK Moss21.41+5.0613.38
8Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering22.36+6.0114.12
9Signe HeivollSøgne og Songdalen OK24.21+7.4615.18
10Gry Bruland VråleSturla, IF24.26+7.5115.22
11Kjersti ThoStabæk IF24.48+8.1315.35
12Randi Aas FjæstadHamar OK25.56+9.2116.18
13Brynhild FanuelsenFossum IF27.01+10.2616.59
14Siri Wilberg AabelBækkelagets SK27.29+10.5417.17
15Margit Ryen SteenBø OL27.35+11.0017.20
16Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK29.50+13.1518.45
17Kari BergLarvik OK31.04+14.2919.32
18Hanne Beate GjestvangOL Toten-Troll31.09+14.3419.35
19Marit OddenDrangedal OL37.09+20.3423.21
0Astrid GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
0Nora UrsinFossum IFdiskvalifisert

D 70-

1 590 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF17.5711.17
2Torid KvaalFreidig18.25+0.2811.34
3Siri HolmboeIL Tyrving20.23+2.2612.49
4Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering21.45+3.4813.40
5Tea ForbergRond OL21.48+3.5113.42
6Liv FeiringHamar OK22.28+4.3114.07
7May Helene HansenSandefjord OK22.34+4.3714.11
8Odbjørg NordengRudsbygd IL23.28+5.3114.45
9Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb23.48+5.5114.58
10Turid BratlandFossum IF24.40+6.4315.30
11Gerd LangsethLarvik OK24.53+6.5615.38
12Inger HalckMåren OK25.54+7.5716.17
13Aase Tove GoldenMåren OK26.25+8.2816.36
14Astri RogstadFossum IF27.03+9.0617.00
15Brita Eilertsen GrønliFørde IL29.54+11.5718.48
16Hjørdis EgnerHeming Orientering30.04+12.0718.54
17Aud Margret KirkhornMåren OK30.17+12.2019.02
18Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL30.40+12.4319.17
19Inger Lise BjordalOppsal Orientering31.44+13.4719.57
20Vesle Mari PranOdal OL - Orientering34.45+16.4821.51
21Åste EggenMåren OK37.04+19.0723.18
22Hjørdis ØvreåsBotne SK37.25+19.2823.31
23Åse KonstElverum OK54.00+36.0333.57
0Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
0Birgitte BekkelundRøyken OLdiskvalifisert

D 75-

1 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF21.2513.28
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK21.37+0.1213.35
3Inger E. VamnesHamar OK22.39+1.1414.14
4Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL24.07+2.4215.10
5Gudveig JørundlandOK Sør35.32+14.0722.20
0Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 35-

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering21.207.43
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering26.12+4.529.29

H 40-

2 760 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK21.527.55
2Steinar LandeBø OL22.05+0.138.00
3Jørgen FrøydLarvik OK22.16+0.248.04
4Lars Eirik EggenNydalens SK25.49+3.579.21

H 45-

2 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian HolmboeIL Tyrving16.426.31
2Oddvar TaksdalGanddal IL17.49+1.076.57
3Lars Erik GjeinSandefjord OK18.08+1.267.05
4Sten Åge NygårdseterVegårshei IL20.01+3.197.49
5Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK23.29+6.479.10
6Trond FrøvollOdal OL - Orientering29.33+12.5111.32
0Eivind LandeEidskog OLdiskvalifisert

H 50-

2 560 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNydalens SK17.186.45
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll17.41+0.236.54
3Stein BlomsethLillomarka OL18.14+0.567.07
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering19.04+1.467.26
5Erlend SlokvikNydalens SK19.25+2.077.35
6Johan LundeIL Koll19.48+2.307.44
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK20.11+2.537.53
8Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn20.44+3.268.05
9Roar ByeModum OL20.59+3.418.11
10Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK21.05+3.478.14
11Svein GodagerLøten o-lag21.11+3.538.16
12Stein Arne NegårdVang OL21.39+4.218.27
13Leif Kåre BessebergEiker OL22.02+4.448.36
14Kristian StorsveenLøten o-lag23.14+5.569.04
15Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL23.54+6.369.20
16Olav BakkenLillomarka OL24.57+7.399.44
17Tor SætabergetLunderseter IL25.53+8.3510.06
18Rune RøedStokke IL27.18+10.0010.39
19Per Einar StrømHedrum OL27.55+10.3710.54
0Oddbjørn BergersenEidskog OLdiskvalifisert

H 55-

2 560 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen MårtenssonModum OL16.356.28
2Bjørn SolbergseterAustmarka IL17.51+1.166.58
3Per Kristian EkebergIL Tyrving19.16+2.417.31
4Petter GullikstadRøros IL19.36+3.017.39
5Karl Aasmund ErøyOK Moss19.42+3.077.41
6Egil Wickstrand IversenHeming Orientering19.50+3.157.44
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF20.13+3.387.53
8Egil RundbergetNydalens SK20.33+3.588.01
9Espen RaastadSkien OK20.40+4.058.04
10Sture OttesenIndre Østfold OK21.07+4.328.14
11Rune LaurantsenSkien OK21.08+4.338.15
12Tore KjølsethNydalens SK21.19+4.448.19
13Torgeir VoldenLøten o-lag21.48+5.138.30
14Trond OlsenLøten o-lag21.49+5.148.31
15Tor StrandRaumar Orientering22.26+5.518.45
16Anton PlaianAsker Skiklubb22.35+6.008.49
17Ole Hans ØieLøten o-lag22.48+6.138.54
18Bjarte LindstadOL Toten-Troll22.50+6.158.55
19Knut EngenRaumar Orientering23.09+6.349.02
20Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK23.59+7.249.22
21Per Olaf KlemsdalVarteig OL25.17+8.429.52
22Erik HaugenRingsaker OK25.29+8.549.57
23Herman BakkeLøten o-lag27.31+10.5610.44
24Roy GjerdingOK Moss28.58+12.2311.18
25Kai Jostein BergersenEidskog OL30.06+13.3111.45
26Donald SkantzeIL Tyrving33.58+17.2313.16
0Leif ErikssonModum OLdiskvalifisert

H 60-

2 410 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag18.367.43
2Svein S JacobsenIL Tyrving18.41+0.057.45
3Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb19.05+0.297.55
4Harald HoviSkien OK19.24+0.488.02
5Are EriksenOslostudentenes IK19.31+0.558.05
6Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering19.57+1.218.16
7Bård NatvigNittedal OL20.44+2.088.36
8Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK21.15+2.398.49
9Bent GalborgenIndre Østfold OK21.37+3.018.58
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK21.49+3.139.03
11Per Chr. HagenBø OL21.57+3.219.06
12Widar TrømborgSande Sportsklubb22.29+3.539.19
13Ola BroxOL Toten-Troll22.43+4.079.25
14Terje WikstrømRingsaker OK22.44+4.089.25
15Sjur GjestvangOL Toten-Troll23.09+4.339.36
16Tor SørevikTIF Viking23.42+5.069.50
17Erik GrøndalenHamar OK24.46+6.1010.16
18Trond SøbergLøten o-lag25.35+6.5910.36
19Odd Arne BlystadLøten o-lag25.37+7.0110.37
20Eilef LandsverkSkien OK30.25+11.4912.37
21Roar SætabergetLunderseter IL40.18+21.4216.43
0Rolf LundeEiker OLdiskvalifisert
0Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
0Tom A. KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Tor SolbergseterAustmarka ILdiskvalifisert
0Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossdiskvalifisert
0Inge ØstvoldLunderseter ILdiskvalifisert
0Norvald OspehaugIL Tambarskjelvardiskvalifisert
0Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 65-

2 410 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering18.467.47
2Eldar BørsumBækkelagets SK19.40+0.548.09
3Willy GrønstadGimle IF20.28+1.428.29
4Helge RevhaugRingerike OL20.29+1.438.29
5Leif BokerødIdd Sportsklubb21.35+2.498.57
6Jørgen HolmboeIL Tyrving21.42+2.569.00
7Leif BillingsøEidskog OL21.45+2.599.01
8Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK22.06+3.209.10
9Einar LundHamar OK22.19+3.339.15
10Stein NordviElverum OK22.31+3.459.20
11Atle RemmePorsgrunn OL22.54+4.089.30
12Runar KittilsenStokke IL23.10+4.249.36
13Anders Johan KrosbyFredrikstad SK23.11+4.259.37
14Paul Martin BergRudsbygd IL23.19+4.339.40
15Knut WikstrømRingsaker OK23.32+4.469.45
16Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering23.40+4.549.49
17Martin NaufHedrum OL23.49+5.039.52
18Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb23.58+5.129.56
19Tormod PrestrudRudsbygd IL24.18+5.3210.04
20John Birger SkansenRudsbygd IL24.30+5.4410.09
21Hans R. BakkenEiker OL25.08+6.2210.25
22Per ØhlckersIL Tyrving25.20+6.3410.30
23Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering25.25+6.3910.32
24Paul SkjakerHadeland OL25.50+7.0410.43
25Rolf GjølbergLarvik OK26.11+7.2510.51
26Terje MalmHamar OK26.18+7.3210.54
27Widar Taxth LølandIL Express27.00+8.1411.12
28Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb27.17+8.3111.19
29Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering27.19+8.3311.20
30Ove Gunnar JacobsenStokke IL29.19+10.3312.09
31Bjørn Helge CeebergHedrum OL29.34+10.4812.16
32Knut FjæstadHamar OK30.59+12.1312.51
33Rolf KarsetSteinkjer OK31.06+12.2012.54
34Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking31.24+12.3813.01
0Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert
0Arve SmestadLøten o-lagdiskvalifisert
0Heribert KinkTormod Skilagdiskvalifisert
0Atle AlvheimFana ILdiskvalifisert
0Kurt GrønliFørde ILbrutt

H 70-

1 890 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK16.108.33
2Ingar HåkonsenNotodden OL18.39+2.299.52
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF18.40+2.309.52
4Helge BjaalandHeming Orientering19.13+3.0310.10
5Sigurd VikebøTIF Viking19.24+3.1410.15
6Roar BjordalOppsal Orientering19.36+3.2610.22
7Leidulv VinjeNidarøst OK20.17+4.0710.43
8Henrik HvoslefIK Stern21.02+4.5211.07
9Lars Martin GjeinStokke IL21.13+5.0311.13
10Kjell StenstadvoldIL Tyrving22.23+6.1311.50
11Trond FeiringHamar OK22.28+6.1811.53
12Bjørn Willy HansenSandefjord OK22.39+6.2911.59
13Einar StensbyLøten o-lag22.52+6.4212.05
14Lars ButtingsrudVingelen IL23.04+6.5412.12
15Bjørn Ivar RyenVingelen IL23.35+7.2512.28
16Bjørn A. SchouOK Sør23.46+7.3612.34
17Arne KristensenArnadal IL25.40+9.3013.34
18Odd AureDrangedal OL25.52+9.4213.41
19Magnar ØvreåsBotne SK27.04+10.5414.19
20Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL27.18+11.0814.26
21Ottar EvensenElverum OK27.41+11.3114.38
21Per VoldFana IL27.41+11.3114.38
23Lasse VråleSturla, IF28.03+11.5314.50
24Ragnar HillestadLardal OL29.51+13.4115.47
25Knut LindløvOK Moss32.41+16.3117.17
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
0John Ivar KjellevoldModum OLdiskvalifisert
0Sven MarkenLøten o-lagdiskvalifisert
0Torleif StephansenNidarøst OKdiskvalifisert
0Egill KnudsenTIF Vikingdiskvalifisert
0Tormod DahlenRingerike OLdiskvalifisert
0Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert
0Olav HøiåsVang OLdiskvalifisert
0Per KrukeEiker OLdiskvalifisert
0Per BjørkhaugTIF Vikingdiskvalifisert

H 75-

1 890 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss20.5711.05
2Anders LaugloOL Trollelg21.07+0.1011.10
3Gunnar ØsterbøFreidig21.29+0.3211.22
4Bjørn EgnerHeming Orientering21.37+0.4011.26
5Elling FrøvollSturla, IF22.36+1.3911.57
6Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn23.29+2.3212.25
7Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering23.31+2.3412.26
8Oddvar GjelstadSandefjord OK23.32+2.3512.27
9Steinar RuudKonnerud IL23.41+2.4412.31
10Stig Arild HaugskottOL Trollelg23.57+3.0012.40
11Tore S. RasmussenTIF Viking24.34+3.3712.59
12Asbjørn BræckKongsberg OL25.40+4.4313.34
13Jon C. FougnerHeming Orientering25.46+4.4913.37
14Henry SundsetvikOL Trollelg26.41+5.4414.07
15Bjørn GunnerødAsker Skiklubb28.09+7.1214.53
16Trygve FosseGimle IF30.52+9.5516.19
17Axel IngvaldsenTIF Viking32.00+11.0316.55
18Arne Gunnar BarfloLøten o-lag56.22+35.2529.49
0Arne ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert
0Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert
0Leif BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 80-

1 570 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Åge ØsternKongsberg OL17.4211.16
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK18.59+1.1712.05
3Paul ForsethOL Trollelg19.59+2.1712.43
4Nils JanssonSkattkärrs IF21.12+3.3013.30
5Edgar MyrvoldHamar OK21.19+3.3713.34
6Einar JørundlandOK Sør22.06+4.2414.04
7Halstein ØdegårdLøten o-lag24.35+6.5315.39
8Arne LieStokke IL26.28+8.4616.51
9Iver RognstadHadeland OL27.31+9.4917.31
0Tor DrageHaugerud IFdiskvalifisert

H 85-

1 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergNord-Østerdal OK24.0115.17
2Magne BekkelundRøyken OL48.24+24.2330.49
0Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 90-

1 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bjørn LarssonLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor