Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 13 september 2015

D17

52 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.45.25
1. Eva Jurenikova36.4511+2.1136.4511+2.11
2. Bodil Helgerud34.092+0.221.10.545-6+2.33+0.22
3. Mari Fasting34.312+3.171.45.251-4-2.33
2Fredrikstad SK 11.45.34+0.09
1. Marie Olaussen34.34134.341
2. Heidi Østlid Bagstevold33.4711.08.2110
3. Kamilla Olaussen37.134+5.591.45.342+1+0.09+0.09
3Nydalens SK 11.46.01+0.36
1. Anine Ahlsand38.3218+3.5838.3218+3.58
2. Anne Johanne Lind36.157+2.281.14.479-9+6.26+2.28
3. Anne M Hausken Nordberg31.1411.46.013-6+0.36
4Frol IL 11.46.02+0.37
1. Eirin Svanøe-Hafstad34.454+0.1134.454+0.11
2. Gøril Rønning Sund35.314+1.441.10.162-2+1.55+1.44
3. Mathilde Rundhaug35.463+4.321.46.024+2+0.37-1.18
5Fredrikstad SK 21.48.35+3.10
1. Emma Johansson34.545+0.2034.545+0.20
2. Marit Kahrs35.375+1.501.10.313-2+2.10+1.50
3. Marianne Riddervold Kahrs38.046+6.501.48.355+2+3.10+1.00
6Fossum IF 11.51.47+6.22
1. Sigrid Alexandersen36.4612+2.1236.4612+2.12
2. Ragnhild Hjermstad37.3410+3.471.14.208-4+5.59+3.47
3. Tonje Vassend37.275+6.131.51.476-2+6.22+0.23
7NTNUI 11.53.27+8.02
1. Anna Ulvensøen40.2527+5.5140.2527+5.51
2. Linn Hokholt34.383+0.511.15.0310-17+6.42+0.51
3. Maren Jansson Haverstad38.247+7.101.53.277-3+8.02+1.20
8Bækkelagets SK 11.55.55+10.30
1. Nikoline Ekeberg Schjerve35.366+1.0235.366+1.02
2. Lene Godager Kaas41.1014+7.231.16.4613+7+8.25+7.23
3. Tone Wigemyr39.0910+7.551.55.558-5+10.30+2.05
9Freidig 11.56.42+11.17
1. Karen Oline Kolstad35.366+1.0235.366+1.02
2. Frida Sæther40.3013+6.431.16.0611+5+7.45+6.43
3. Hanne Sandstad40.3611+9.221.56.429-2+11.17+3.32
10Halden SK 21.57.21+11.56
1. Ane Sofie Næss Bjørgul39.1119+4.3739.1119+4.37
2. Gina Granstedt37.259+3.381.16.3612-7+8.15+3.38
3. Hanna Haugen Nordbrøden40.4512+9.311.57.2110-2+11.56+3.41
11Nydalens SK 21.58.11+12.46
1. Hanne Nøvik35.438+1.0935.438+1.09
2. Malin Jakobsson36.368+2.491.12.196-2+3.58+2.49
3. Åse Bergan45.5222+14.381.58.1111+5+12.46+8.48
12Lillomarka OL 12.01.07+15.42
1. Siri Kollerud39.5020+5.1639.5020+5.16
2. Ingvild C. Fleisje40.2612+6.391.20.1617-3+11.55+6.39
3. Andrine Benjaminsen40.5113+9.372.01.0712-5+15.42+3.47
13NTNUI 32.01.13+15.48
1. Kristine Fjeldbo38.1117+3.3738.1117+3.37
2. Gry Granstedt41.2216+7.351.19.3316-1+11.12+7.35
3. Marta Ulvensøen41.4014+10.262.01.1313-3+15.48+4.36
14Kongsberg OL 12.01.17+15.52
1. Ingjerd Myhre34.352+0.0134.352+0.01
2. Åsne Skram Trømborg35.576+2.101.10.324+2+2.11+2.10
3. Eline Drage50.4529+19.312.01.1714+10+15.52+13.41
15Løten o-lag 12.01.18+15.53
1. Evine Westli Andersen37.5315+3.1937.5315+3.19
2. Nina Smestad44.4224+10.551.22.3521+6+14.14+10.55
3. Emilie Westli Andersen38.438+7.292.01.1815-6+15.53+1.39
16Byåsen IL 12.01.29+16.04
1. Emma Arnesen36.5514+2.2136.5514+2.21
2. Marte Hoff Hagen45.4729+12.001.22.4222+8+14.21+12.00
3. Ingeborg Eide38.479+7.332.01.2916-6+16.04+1.43
17Larvik OK 12.01.36+16.11
1. Runa Fremstad35.459+1.1135.459+1.11
2. Julie Hjortland43.0720+9.201.18.5215+6+10.31+9.20
3. Elin Bjerva42.4416+11.302.01.3617+2+16.11+5.40
18NTNUI 22.02.35+17.10
1. Kristine Fjellanger36.0110+1.2736.0110+1.27
2. Fredrikke Nohr Moth42.4019+8.531.18.4114+4+10.20+8.53
3. Elen Katrine Skjerve43.5419+12.402.02.3518+4+17.10+6.50
19Frol IL 22.04.43+19.18
1. Line Sundsvik36.4913+2.1536.4913+2.15
2. Sara Profors45.1928+11.321.22.0818+5+13.47+11.32
3. Guro Torpe42.3515+11.212.04.4319+1+19.18+5.31
20IL Tyrving 12.09.53+24.28
1. Kristin Helland-Hansen39.5423+5.2039.5423+5.20
2. Astrid Fiskum42.3818+8.511.22.3220-3+14.11+8.51
3. Tone E Lye47.2124+16.072.09.53200+24.28+10.17
21Asker Skiklubb 12.13.26+28.01
1. Kaja Bråten Løvald46.1940+11.4546.1940+11.45
2. Ingrid Gulbrandsen44.0621+10.191.30.2531-9+22.04+10.19
3. Tilla Farnes Hennum43.0117+11.472.13.2621-10+28.01+5.57
22Ås-NMBU Orientering 12.14.20+28.55
1. Rannveig W. Nordhagen42.1632+7.4242.1632+7.42
2. Malin Eijsink44.4325+10.561.26.5926-6+18.38+10.56
3. Kaja Winsnes Nordhagen47.2124+16.072.14.2022-4+28.55+10.17
23Sandnes IL (Rogaland) 12.14.32+29.07
1. Marie Line Furland39.5824+5.2439.5824+5.24
2. Hannah Malmei49.3332+15.461.29.3128+4+21.10+15.46
3. Vilde Malmei45.0121+13.472.14.3223-5+29.07+7.57
24Freidig 22.14.34+29.09
1. Malin Sandstad41.1128+6.3741.1128+6.37
2. Mari Angell-Petersen41.1215+7.251.22.2319-9+14.02+7.25
3. Pernille Opheim52.1131+20.572.14.3424+5+29.09+15.07
25Asker Skiklubb 22.14.35+29.10
1. Nora Synnøve Woxholth39.5121+5.1739.5121+5.17
2. Silje Arntzen49.5433+16.071.29.4529+8+21.24+16.07
3. Margrethe Wisløff44.5020+13.362.14.3525-4+29.10+7.46
26Bækkelagets SK 22.15.11+29.46
1. Kine Gulliksen34.423+0.0834.423+0.08
2. Lone Brochmann37.4611+3.591.12.287+4+4.07+3.59
3. Jenni Hesselberg Indby1.02.4342+31.292.15.1126+19+29.46+25.39
27NTNUI 72.16.22+30.57
1. Aurora Fossøy45.0636+10.3245.0636+10.32
2. Solveig Blandkjenn44.5426+11.071.30.0030-6+21.39+11.07
3. Live Bredholt Jørgensen46.2223+15.082.16.2227-3+30.57+9.18
28OL Trollelg 12.16.23+30.58
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno37.5816+3.2437.5816+3.24
2. Line Sølberg51.0235+17.151.29.0027+11+20.39+17.15
3. Sigrid Merete Moen Pedersli47.2326+16.092.16.2328+1+30.58+10.19
29IL Tyrving 22.19.55+34.30
1. Ida Tiltnes41.1930+6.4541.1930+6.45
2. Oda Sikkeland44.3323+10.461.25.5224-6+17.31+10.46
3. Synne Nesheim Flatebakken54.0333+22.492.19.5529+5+34.30+16.59
30NTNUI 42.20.02+34.37
1. Martine Åstebøl52.3144+17.5752.3144+17.57
2. Julie Størmer44.2522+10.381.36.5638-6+28.35+10.38
3. Gunhild Rogne Halland43.0618+11.522.20.0230-8+34.37+6.02
31Frol IL 32.20.44+35.19
1. Kari Svingheim41.4731+7.1341.4731+7.13
2. Kajsa Stina Sandstad45.0827+11.211.26.5525-6+18.34+11.21
3. Chiara Dalla Santa53.4932+22.352.20.4431+6+35.19+16.45
32Kongsberg OL 22.20.46+35.21
1. Anne Willkommen Eiken39.5121+5.1739.5121+5.17
2. Idunn Haavengen51.1536+17.281.31.0632+11+22.45+17.28
3. Siri Moholth49.4028+18.262.20.46320+35.21+12.36
33Mo OK 12.24.45+39.20
1. Åshild Kolstad44.2534+9.5144.2534+9.51
2. Doris Stien Kaspersen48.5330+15.061.33.1835+1+24.57+15.06
3. Hilde Sofie Hansen51.2730+20.132.24.4533-2+39.20+14.23
34Hamar OK 12.25.13+39.48
1. Dorte Narum41.1429+6.4041.1429+6.40
2. Sigrid Bjørgen41.4217+7.551.22.5623-6+14.35+7.55
3. Stine Frogner Tømmervold1.02.1741+31.032.25.1334+11+39.48+25.13
35NTNUI 82.28.09+42.44
1. Marit Rønning Skoglund39.5925+5.2539.5925+5.25
2. Karoline Dahl Fosby51.3938+17.521.31.3833+8+23.17+17.52
3. Katharina Rogstad56.3137+25.172.28.0935+2+42.44+19.27
36NTNUI 52.29.25+44.00
1. Hedvig Åstebøl40.1726+5.4340.1726+5.43
2. Ingrid Okkenhaug52.3539+18.481.32.5234+8+24.31+18.48
3. Ingvild Maalen-Johansen56.3338+25.192.29.2536+2+44.00+19.29
37Sandnes IL (Rogaland) 22.29.33+44.08
1. Sunniva Omdal45.4238+11.0845.4238+11.08
2. Marthe Svihus55.5741+22.101.41.3941+3+33.18+22.10
3. Helene Omdal47.5427+16.402.29.3337-4+44.08+10.50
38Halden SK 32.32.00+46.35
1. Nina Asheim Birkeland44.3535+10.0144.3535+10.01
2. Ingvild Torgersen50.5834+17.111.35.3336+1+27.12+17.11
3. Marianne Dæhli56.2736+25.132.32.0038+2+46.35+19.23
39Lillomarka OL 22.33.44+48.19
1. Hedda Vonen49.2042+14.4649.2042+14.46
2. Ellen Marie Ariansen49.1831+15.311.38.3840-2+30.17+15.31
3. Ingvild Brekke55.0635+23.522.33.4439-1+48.19+18.02
40NTNUI 62.41.20+55.55
1. Marie Styrvold46.5341+12.1946.5341+12.19
2. Marianne Opsahl Bredesen56.1642+22.291.43.0942+1+34.48+22.29
3. Maja Fjellstad Knutsen58.1140+26.572.41.2040-2+55.55+21.07
41Byåsen IL 22.41.22+55.57
1. Jenny Persson45.4739+11.1345.4739+11.13
2. Hanne Vefsnmo51.3437+17.471.37.21390+29.00+17.47
3. Kristin Åstebøl1.04.0143+32.472.41.2241+2+55.57+26.57
42Bodø og Omegn IF Orientering 12.41.30+56.05
1. Martha Kalvig Skogan49.3143+14.5749.3143+14.57
2. Oda Furuholmen57.4243+23.551.47.1344+1+38.52+23.55
3. Elisabet Kongsbakk54.1734+23.032.41.3042-2+56.05+17.13
43Raumar Orientering 22.42.41+57.16
1. Kaisa Svergja42.1733+7.4342.1733+7.43
2. Synne Eide Rapp54.0340+20.161.36.2037+4+27.59+20.16
3. Heidi Østli1.06.2144+35.072.42.4143+6+57.16+29.17
44Wing OK 12.57.51+1.12.26
1. Melanie Simpson45.4037+11.0645.4037+11.06
2. Sina Blix Prestmo59.3944+25.521.45.1943+6+36.58+25.52
3. Kjersti Elisabeth Midtbø1.12.3245+41.182.57.5144+1+1.12.26+35.28
45NTNUI 93.00.54+1.15.29
1. Trine Disch Kihle1.02.5045+28.161.02.5045+28.16
2. Vilde Bredholt Jørgensen1.00.5045+27.032.03.40450+55.19+27.03
3. Camilla Øhman57.1439+26.003.00.54450+1.15.29+20.10
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Silje Ekroll Jahrendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karoline Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tiril Ruud Bråtendiskvalifisertdiskvalifisert
Steinkjer OK 1diskvalifisert
1. Kjersti Kvistad Dengeruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marie Dalediskvalifisertdiskvalifisert
3. Mari Ann Landsem Melhusdiskvalifisertdiskvalifisert
Asker Skiklubb 3brutt
1. Marit Isachsenbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Emblem IL 1brutt
1. Ingrid Lundanesbruttbrutt
2. Karianne Ruudbruttbrutt
3. bruttbrutt
Fredrikstad SK 3brutt
1. Kristin Ottesenbruttbrutt
2. Maren Roll Paulsenbruttbrutt
3. bruttbrutt
Nydalens SK 3brutt
1. Marion Huberbruttbrutt
2. Ingeborg Ellegaard Melbybruttbrutt
3. bruttbrutt
Varegg Fleridrett 1brutt
1. Christiane Trössebruttbrutt
2. Kårhild Husby Nordstadbruttbrutt
3. bruttbrutt

H17

75 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.02.30
1. Ulf Forseth Indgaard38.52138.521
2. Yngve Skogstad39.132+0.591.18.05100.00
3. Jo Forseth Indgaard44.258+3.352.02.30100.00
2Halden SK 12.02.33+0.03
1. Emil Wingstedt40.4811+1.5640.4811+1.56
2. Olav Lundanes38.1411.19.022-9+0.57
3. Magne Dæhli43.314+2.412.02.3320+0.03-0.54
3IL Tyrving 12.05.56+3.26
1. Espen Weltzien40.234+1.3140.234+1.31
2. Anders Tiltnes42.2814+4.141.22.515+1+4.46+3.15
3. Bjørn Ekeberg43.053+2.152.05.563-2+3.26-1.20
4Frol IL 22.06.04+3.34
1. Carl Petter Lyngen39.312+0.3939.312+0.39
2. Paul Sirum42.1011+3.561.21.414+2+3.36+2.57
3. Martin Vister44.237+3.332.06.0440+3.34-0.02
5Raumar Orientering 12.06.45+4.15
1. Eirik Rustad41.1314+2.2141.1314+2.21
2. Vetle Ruud Bråten42.2814+4.141.23.4110-4+5.36+3.15
3. Eskil Kinneberg43.042+2.142.06.455-5+4.15-1.21
6Nydalens SK 12.06.50+4.20
1. Bojan Blumenstein41.4219+2.5041.4219+2.50
2. Øystein Sørensen41.207+3.061.23.028-11+4.57+2.07
3. Anders Nordberg43.485+2.582.06.506-2+4.20-0.37
7Freidig 12.07.06+4.36
1. Håvard Eidsmo39.373+0.4539.373+0.45
2. Tomas Eidsmo43.1520+5.011.22.527+4+4.47+4.02
3. Sindre Johannessen44.146+3.242.07.0670+4.36-0.11
8Kristiansand OK 12.07.18+4.48
1. Vegard Danielsen40.255+1.3340.255+1.33
2. Eirik Martens Svensen40.573+2.431.21.223-2+3.17+1.44
3. Hans Gunnar Omdal45.5611+5.062.07.188+5+4.48+1.31
9Lillomarka OL 12.10.21+7.51
1. Matthew Speake40.5912+2.0740.5912+2.07
2. Nicholas Oskarsson41.5210+3.381.22.515-7+4.46+2.39
3. Gaute Hallan Steiwer47.3016+6.402.10.219+4+7.51+3.05
10Fredrikstad SK 12.11.12+8.42
1. Andreas Høye42.3924+3.4742.3924+3.47
2. Christian Riddervold Kahrs43.3023+5.161.26.0923-1+8.04+4.17
3. Mattias Karlsson45.039+4.132.11.1210-13+8.42+0.38
11Halden SK 22.11.13+8.43
1. Håkon Raadal Bjørlo41.1515+2.2341.1515+2.23
2. Anders Felde Olaussen42.5918+4.451.24.14150+6.09+3.46
3. Markus Holter46.5913+6.092.11.1311-4+8.43+2.34
12NTNUI 12.11.26+8.56
1. Eirik Kamstrup Hovind42.4526+3.5342.4526+3.53
2. Thomas Natvig Årstad41.126+2.581.23.5712-14+5.52+1.59
3. Jon Aukrust Osmoen47.2915+6.392.11.26120+8.56+3.04
13OL Trollelg 12.11.33+9.03
1. Trond Einar Moen Pedersli44.3737+5.4544.3737+5.45
2. Jan Schmid41.258+3.111.26.0221-16+7.57+2.12
3. Andreas Sølberg45.3110+4.412.11.3313-8+9.03+1.06
14Bækkelagets SK 12.11.51+9.21
1. Rune Olsen47.5149+8.5947.5149+8.59
2. Martin Grotle Soukup43.1019+4.561.31.0129-20+12.56+3.57
3. Carl Godager Kaas40.5012.11.5114-15+9.21
15Raumar Orientering 22.11.57+9.27
1. Vetle Christiansen40.469+1.5440.469+1.54
2. Anders Haga42.5817+4.441.23.4411+2+5.39+3.45
3. Magnus Svingheim48.1322+7.232.11.5715+4+9.27+3.48
16Varegg Fleridrett 12.12.08+9.38
1. Vegard Jarvis Westergård41.1816+2.2641.1816+2.26
2. Per Harald Havnen Johansen42.4816+4.341.24.0614-2+6.01+3.35
3. Morten Jarvis Westergård48.0221+7.122.12.0816+2+9.38+3.37
17Fossum IF 22.12.22+9.52
1. Oskar Størmer42.3222+3.4042.3222+3.40
2. Elias T. Mølnvik41.499+3.351.24.2116-6+6.16+2.36
3. Sindre Sandven48.0120+7.112.12.2217+1+9.52+3.36
18Frol IL 32.12.25+9.55
1. Håvard Vassenden41.4620+2.5441.4620+2.54
2. Stian Sundsvik42.1913+4.051.24.0513-7+6.00+3.06
3. Jonas Ressem48.2023+7.302.12.2518+5+9.55+3.55
19Kongsberg OL 12.12.55+10.25
1. Karl Fremstad41.2317+2.3141.2317+2.31
2. Trygve Heggedal44.5727+6.431.26.2025+8+8.15+5.44
3. Sigur Heggedal46.3512+5.452.12.5519-6+10.25+2.10
20Byåsen IL 12.14.03+11.33
1. Ola Berger40.4710+1.5540.4710+1.55
2. Terje Maroni45.2529+7.111.26.1224+14+8.07+6.12
3. Øyvind Wiggen47.5118+7.012.14.0320-4+11.33+3.26
21NTNUI 22.16.07+13.37
1. Sindre Østgulen Deisz43.0327+4.1143.0327+4.11
2. Rasmus Rørholt Theisen42.1011+3.561.25.1320-7+7.08+2.57
3. Kjetil Okkenhaug50.5429+10.042.16.0721+1+13.37+6.29
22NTNUI 52.18.25+15.55
1. Mikkel Sørensen42.3924+3.4742.3924+3.47
2. Magne Jutulstad43.2822+5.141.26.0722-2+8.02+4.15
3. Bjørn Lundanes52.1832+11.282.18.25220+15.55+7.53
23NTNUI 42.18.54+16.24
1. Per Melander Often40.448+1.5240.448+1.52
2. Sverre Turter Sandvold43.3824+5.241.24.2217+9+6.17+4.25
3. Jonas Madslien Bakken54.3238+13.422.18.5423+6+16.24+10.07
24Kristiansand OK 22.19.53+17.23
1. Gaute Friestad42.3423+3.4242.3423+3.42
2. Dag Blandkjenn41.045+2.501.23.389-14+5.33+1.51
3. Ståle Gjelsten56.1544+15.252.19.5324+15+17.23+11.50
25Halden SK 52.19.59+17.29
1. Antonio Martínez Pérez41.0413+2.1241.0413+2.12
2. Espen Fiskum43.4125+5.271.24.4518+5+6.40+4.28
3. Olav Milian Schmitt Gran55.1440+14.242.19.5925+7+17.29+10.49
26IL Tyrving 22.20.49+18.19
1. Espen Jakobsen44.0231+5.1044.0231+5.10
2. Torbjørn Sagberg41.014+2.471.25.0319-12+6.58+1.48
3. Torgeir Nørbech55.4642+14.562.20.4926+7+18.19+11.21
27Frol IL 42.20.52+18.22
1. Andreas Magerøy41.3918+2.4741.3918+2.47
2. Johan Asphjell Bjørnaas46.0231+7.481.27.4126+8+9.36+6.49
3. Vegard Ressem53.1134+12.212.20.5227+1+18.22+8.46
28Halden SK 32.21.35+19.05
1. Fredrik Eliasson43.2830+4.3643.2830+4.36
2. Øyvind Helgerud46.0231+7.481.29.3028-2+11.25+6.49
3. Mats Nordbrøden52.0530+11.152.21.35280+19.05+7.40
29Nydalens SK 42.21.52+19.22
1. Halvor Eid Nielsen46.3146+7.3946.3146+7.39
2. Tord Haflan47.2934+9.151.34.0036-10+15.55+8.16
3. Sverre Waaler Kaas47.5219+7.022.21.5229-7+19.22+3.27
30Nydalens SK 22.22.00+19.30
1. Eirik Langedal Breivik40.406+1.4840.406+1.48
2. Håvard Haga52.2249+14.081.33.0231+25+14.57+13.09
3. Anders Vister48.5825+8.082.22.0030-1+19.30+4.33
31Konnerud IL 12.22.45+20.15
1. Håvard Landro Svingheim50.4159+11.4950.4159+11.49
2. Jonas Sommerstad Juveli44.4026+6.261.35.2141-18+17.16+5.27
3. Audun Heimdal47.2414+6.342.22.4531-10+20.15+2.59
32Asker Skiklubb 12.22.51+20.21
1. Erland Kvisle40.417+1.4940.417+1.49
2. Per Wiréhn53.2355+15.091.34.0437+30+15.59+14.10
3. Vegard Gulbrandsen48.4724+7.572.22.5132-5+20.21+4.22
33NTNUI 32.22.56+20.26
1. Dag Lofthus49.3054+10.3849.3054+10.38
2. Vegard Blomseth Johnsen45.4630+7.321.35.1640-14+17.11+6.33
3. Isak Bergset47.4017+6.502.22.5633-7+20.26+3.15
34Ås-NMBU Orientering 12.23.13+20.43
1. Henrik Eijsink47.0047+8.0847.0047+8.08
2. Håvard Tveite46.5833+8.441.33.5835-12+15.53+7.45
3. Håvard Lucasen49.1526+8.252.23.1334-1+20.43+4.50
35Fredrikstad SK 22.23.43+21.13
1. Torben Christian Wendler45.4744+6.5545.4744+6.55
2. Per Olaussen47.2934+9.151.33.1632-12+15.11+8.16
3. Herman Ryen Martinsen50.2728+9.372.23.4335+3+21.13+6.02
36Nydalens SK 32.23.51+21.21
1. Erik Olsvik Dengerud42.1121+3.1942.1121+3.19
2. Gjermund Tørnqvist Halden51.4544+13.311.33.5634+13+15.51+12.32
3. Øystein Pettersen49.5527+9.052.23.5136+2+21.21+5.30
37Halden SK 42.26.41+24.11
1. Håkon Østraat Sævareid44.0933+5.1744.0933+5.17
2. Trygve Kristoffer Løvli45.1628+7.021.29.2527-6+11.20+6.03
3. Peter Nordbrøden57.1647+16.262.26.4137+10+24.11+12.51
38Kristiansand OK 32.26.54+24.24
1. Karolis Lazdauskas49.1052+10.1849.1052+10.18
2. Sjur Hovi43.2521+5.111.32.3530-22+14.30+4.12
3. Johannes Bakke Aashamar54.1937+13.292.26.5438+8+24.24+9.54
39Frol IL 52.30.08+27.38
1. Øystein Haug44.4739+5.5544.4739+5.55
2. Johan Otto Munkeby52.4350+14.291.37.3047+8+19.25+13.30
3. Jørgen Fiskum52.3833+11.482.30.0839-8+27.38+8.13
40Bø OL 12.30.10+27.40
1. sEivind Romberg Kvaale45.3341+6.4145.3341+6.41
2. Lars Steinar Hefre50.4540+12.311.36.1843+2+18.13+11.32
3. Dag Steinar Ragvin53.5236+13.022.30.1040-3+27.40+9.27
41Steinkjer OK 12.30.43+28.13
1. Marius Landsem Melhus44.0632+5.1444.0632+5.14
2. Trygve Lægran51.4443+13.301.35.5042+10+17.45+12.31
3. Atle Dengerud54.5339+14.032.30.4341-1+28.13+10.28
42NTNUI 62.31.40+29.10
1. Simen Eid Nielsen45.5345+7.0145.5345+7.01
2. Adrian Opheim53.3056+15.161.39.2352+7+21.18+14.17
3. Harald Kalager52.1731+11.272.31.4042-10+29.10+7.52
43Ringsaker OK 12.31.59+29.29
1. Marius Wikstrøm43.1728+4.2543.1728+4.25
2. Johannes Bordal50.3639+12.221.33.5333+5+15.48+11.23
3. Jon-Anders Bordal58.0649+17.162.31.5943+10+29.29+13.41
44Varegg Fleridrett 22.32.58+30.28
1. Petter Marki Erichsen45.4242+6.5045.4242+6.50
2. Oskar Røen50.4540+12.311.36.2744+2+18.22+11.32
3. Fabian Wennerberg56.3145+15.412.32.58440+30.28+12.06
45OL Tønsberg og omegn 12.33.05+30.35
1. Håkon Fruseth Christiansen44.1635+5.2444.1635+5.24
2. Øystein Fruseth Christiansen52.5852+14.441.37.1446+11+19.09+13.45
3. Anders Krona Haflan55.5143+15.012.33.0545-1+30.35+11.26
46NTNUI 72.33.45+31.15
1. Mathias Stensland Lillevold44.1836+5.2644.1836+5.26
2. Kristian Opsahl Bredesen52.0948+13.551.36.2744+8+18.22+12.56
3. Erik Gustafsson57.1848+16.282.33.4546+2+31.15+12.53
47Nydalens SK 52.34.45+32.15
1. Sam Lunøe49.0851+10.1649.0851+10.16
2. Jostein Tandberg51.4945+13.351.40.5754+3+22.52+12.36
3. Martin Hoset53.4835+12.582.34.4547-7+32.15+9.23
48OL Trollelg 22.37.35+35.05
1. Ove Baardsgaard44.5340+6.0144.5340+6.01
2. Tommy Schmid53.3657+15.221.38.2950+10+20.24+14.23
3. Roar Skulbørstad59.0650+18.162.37.3548-2+35.05+14.41
49Freidig 32.38.31+36.01
1. Kjetil Mølnvik43.1929+4.2743.1929+4.27
2. Adrian Opheim51.3442+13.201.34.5339+10+16.48+12.21
3. Lars Owren1.03.3858+22.482.38.3149+10+36.01+19.13
50Varegg Fleridrett 32.39.43+37.13
1. Vyacheslav Mukhidinov44.1534+5.2344.1534+5.23
2. Markus Kjærner-Semb49.5037+11.361.34.0538+4+16.00+10.37
3. Kristoffer Nygård1.05.3860+24.482.39.4350+12+37.13+21.13
51Lillomarka OL 22.40.33+38.03
1. Steinar Kollerud44.4638+5.5444.4638+5.54
2. Mathias Benjaminsen53.1554+15.011.38.0149+11+19.56+14.02
3. Vidar Benjaminsen1.02.3253+21.422.40.3351+2+38.03+18.07
52Kristiansand OK 72.41.32+39.02
1. Magnus Johansson49.3355+10.4149.3355+10.41
2. Kristian Reiersen Jensen48.2636+10.121.37.5948-7+19.54+9.13
3. Kristian Nyhus1.03.3357+22.432.41.3252+4+39.02+19.08
53Hamar OK 12.43.15+40.45
1. Sverre Bang Støeng47.1148+8.1947.1148+8.19
2. Even Lindstad Børresen52.4651+14.321.39.5753+5+21.52+13.33
3. Ivar Jevne Arnesen1.03.1855+22.282.43.15530+40.45+18.53
54Kristiansand OK 42.43.28+40.58
1. Torkel Reinhartsen49.0050+10.0849.0050+10.08
2. Ole Kostøl50.1538+12.011.39.1551+1+21.10+11.02
3. Håvar Birkeland Stormoen1.04.1359+23.232.43.2854+3+40.58+19.48
55Nord-Østerdal OK 12.45.38+43.08
1. Ivar Aukrust Osmoen49.1353+10.2149.1353+10.21
2. Anders Rønning59.3562+21.211.48.4858+5+30.43+20.22
3. Jon Arve U Engebakken56.5046+16.002.45.3855-3+43.08+12.25
56NTNUI 82.47.08+44.38
1. Niklas Profors55.0161+16.0955.0161+16.09
2. Lars Henrik Verde Thon56.2859+18.141.51.29610+33.24+17.15
3. Sindre Jansson Haverstad55.3941+14.492.47.0856-5+44.38+11.14
57Nydalens SK 62.49.07+46.37
1. Eivind Høydal49.4057+10.4849.4057+10.48
2. Einar Tommelstad51.5747+13.431.41.3755-2+23.32+12.44
3. Simen A Bjøringsøy1.07.3062+26.402.49.0757+2+46.37+23.05
58Fossum IF 32.52.59+50.29
1. Martin Borge Heir59.3565+20.4359.3565+20.43
2. Sigurd Melsom51.5346+13.391.51.2860-5+33.23+12.40
3. Tarjei Holo1.01.3151+20.412.52.5958-2+50.29+17.06
59Bodø og Omegn IF Orientering 12.55.14+52.44
1. Amund Bø Kongsbakk1.00.2466+21.321.00.2466+21.32
2. Espen Samuelsen Skiri53.0153+14.471.53.2562-4+35.20+13.48
3. Arild Hegreberg1.01.4952+20.592.55.1459-3+52.44+17.24
60NTNUI 92.58.36+56.06
1. Anders Bjergaard49.5458+11.0249.5458+11.02
2. Anders Opsahl Bredesen56.2058+18.061.46.1457-1+28.09+17.07
3. Andreas Alvem1.12.2265+31.322.58.3660+3+56.06+27.57
61Kristiansand OK 52.58.37+56.07
1. Marius Pytten45.4543+6.5345.4543+6.53
2. Dovydas Freimontas59.3562+21.211.45.2056+13+27.15+20.22
3. John Runde1.13.1766+32.272.58.3761+5+56.07+28.52
62Wing OK 12.59.49+57.19
1. Joakim Blix Prestmo49.3456+10.4249.3456+10.42
2. Sebastian Kvithammer59.1561+21.011.48.4959+3+30.44+20.02
3. Agnar Renolen1.11.0064+30.102.59.4962+3+57.19+26.35
63OL Tønsberg og omegn 23.04.35+1.02.05
1. Mathias Gløersen56.2362+17.3156.2362+17.31
2. Marthe Gløersen1.04.5366+26.392.01.1666+4+43.11+25.40
3. Tor Ivar Christiansen1.03.1956+22.293.04.3563-3+1.02.05+18.54
64Asker Skiklubb 23.05.57+1.03.27
1. Eivind Øfsthus Gravir58.3864+19.4658.3864+19.46
2. Bjørnar Løvli58.2760+20.131.57.05640+39.00+19.14
3. Tommy Jauhojärvi1.08.5263+28.023.05.57640+1.03.27+24.27
65Stjørdals-Blink Orientering 13.07.33+1.05.03
1. Henrik Nielsen Solberg57.2963+18.3757.2963+18.37
2. Maiken Økern Hågård1.03.3064+25.162.00.5965+2+42.54+24.17
3. Endre Aaen1.06.3461+25.443.07.33650+1.05.03+22.09
66Larvik OK 13.14.29+1.11.59
1. Jørn Sundby1.03.5567+25.031.03.5567+25.03
2. Jens Didrik Berg1.08.0267+29.482.11.57670+53.52+28.49
3. Tobias Kristensen1.02.3253+21.423.14.2966-1+1.11.59+18.07
67Kristiansand OK 63.41.19+1.38.49
1. Henrik Upsal50.5160+11.5950.5160+11.59
2. Morten Jørgensen1.04.4865+26.341.55.3963+3+37.34+25.35
3. Sigurd S Aas1.45.4067+1.04.503.41.1967+4+1.38.49+1.01.15
68Flosta IL 14.12.00+2.09.30
1. Arne Johannes Løkken1.11.5568+33.031.11.5568+33.03
2. Per-Martin Grønli1.27.3968+49.252.39.34680+1.21.29+48.26
3. Ola Bakke Aashamar1.32.2668+51.364.12.00680+2.09.30+48.01
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Olai Stensland Lillevolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sindre Rønningdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Borger Melsomdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 10diskvalifisert
1. Truls Hestengendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hallvard Nordbrødendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eirik Aaldiskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 2brutt
1. Martin Schällibruttbrutt
2. Raphael Ferrandbruttbrutt
3. bruttbrutt
Fana IL 1brutt
1. Jan Kocbachbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Heming Orientering 1brutt
1. Ulrik Astrup Arnesenbruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Mo OK 1brutt
1. Ole Morten Wiebruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
Freidig 2brutt
1. Pål Kittilsenbruttbrutt
2. Johan Ivarssonbruttbrutt
3. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor