Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 11 september 2015

D 21 Gjest

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lizzie InghamHalden SK24.298.44
2Jo ShepherdHalden SK34.13+9.4412.13

D 21-E1

2 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrBækkelagets SK23.118.16
2Kamilla OlaussenFredrikstad SK23.17+0.068.18
3Emma JohanssonFredrikstad SK23.32+0.218.24
4Ingjerd MyhreKongsberg OL23.49+0.388.30
5Mari FastingHalden SK23.50+0.398.30
6Eva JurenikovaHalden SK24.22+1.118.42
7Fredrikke Nohr MothNTNUI25.30+2.199.06
8Tone E LyeIL Tyrving25.33+2.229.07
9Marit KahrsFredrikstad SK25.40+2.299.10
10Kine GulliksenBækkelagets SK25.56+2.459.15
11Gry GranstedtNTNUI26.00+2.499.17
12Lene Godager KaasBækkelagets SK26.47+3.369.33
13Sara ProforsFrol IL27.07+3.569.41
14Anette JuveliKonnerud IL27.37+4.269.51
15Runa FremstadLarvik OK27.42+4.319.53
16Line SundsvikFrol IL27.57+4.469.58
17Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK30.10+6.5910.46
18Ida TiltnesIL Tyrving31.18+8.0711.10
19Maja Fjellstad KnutsenNTNUI32.14+9.0311.30
20Åsta Venås FlægstadNTNUI33.33+10.2211.58
21Nina SmestadLøten o-lag34.23+11.1212.16
22Turid Kamstrup HovindNTNUI41.38+18.2714.52
0Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert
0Aija SkrastinaEmblem ILdiskvalifisert
0Hilde Sofie HansenMo OKdiskvalifisert

D 21-E2

2 880 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK21.377.30
2Marianne AndersenKonnerud IL22.17+0.407.44
3Maren Jansson HaverstadNTNUI23.31+1.548.09
4Anna UlvensøenNTNUI24.03+2.268.21
5Hanna Haugen NordbrødenHalden SK24.06+2.298.22
6Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK24.55+3.188.39
7Mathilde RundhaugFrol IL25.08+3.318.43
8Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.32+3.558.51
9Anne Johanne LindNydalens SK25.35+3.588.52
10Mari Angell-PetersenFreidig26.38+5.019.14
11Julie StørmerNTNUI28.06+6.299.45
12Christiane TrösseVaregg Fleridrett29.18+7.4110.10
13Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering29.31+7.5410.14
14Karianne RuudEmblem IL31.23+9.4610.53
15Siri KollerudLillomarka OL31.33+9.5610.57
16Marianne Opsahl BredesenNTNUI33.02+11.2511.28
17Marie StyrvoldNTNUI33.43+12.0611.42
18Solveig BlandkjennNTNUI34.03+12.2611.49
19Kari SvingheimFrol IL34.25+12.4811.57
20Karoline Dahl FosbyNTNUI35.34+13.5712.20
21Marianne DæhliHalden SK36.22+14.4512.37
22Marit Wenseth KureBø OL36.31+14.5412.40
23Gunhild Rogne HallandNTNUI37.53+16.1613.09
24Marit IsachsenAsker Skiklubb38.16+16.3913.17

D 21-E3

2 850 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK22.538.01
2Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering23.06+0.138.06
3Linn HokholtNTNUI23.07+0.148.06
4Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK23.45+0.528.20
5Kristine BergliaEiker OL24.03+1.108.26
6Bodil HelgerudHalden SK24.08+1.158.28
7Hanne SandstadFreidig24.33+1.408.36
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag24.46+1.538.41
9Elin BjervaLarvik OK25.21+2.288.53
10Hanne NøvikNydalens SK25.35+2.428.58
11Kristine FjellangerNTNUI25.52+2.599.04
12Elen Katrine SkjerveNTNUI26.42+3.499.22
13Marta UlvensøenNTNUI26.49+3.569.24
14Guro TorpeFrol IL27.35+4.429.40
15Ingvild Maalen-JohansenNTNUI28.03+5.109.50
16Martine ÅstebølNTNUI28.41+5.4810.03
17Lone BrochmannBækkelagets SK30.14+7.2110.36
18Eline DrageKongsberg OL30.32+7.3910.42
19Kristine FjeldboNTNUI31.23+8.3011.00
20Ingrid OkkenhaugNTNUI32.11+9.1811.17
21Aurora FossøyNTNUI34.00+11.0711.55
22Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn34.44+11.5112.11
23Leena KuusipohjaKristiansand OK35.58+13.0512.37
24Camilla ØhmanNTNUI39.38+16.4513.54
25Katharina RogstadNTNUI46.50+23.5716.25

H 21-E1

3 470 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL21.336.12
2Anders NordbergNydalens SK22.37+1.046.31
3Hans Gunnar OmdalKristiansand OK23.02+1.296.38
4Vegard DanielsenKristiansand OK23.32+1.596.46
5Håvard VassendenFrol IL23.41+2.086.49
6Nicholas OskarssonLillomarka OL24.15+2.426.59
7Bojan BlumensteinNydalens SK24.21+2.487.01
8Espen JakobsenIL Tyrving24.29+2.567.03
9Dag LofthusNTNUI24.35+3.027.05
10Fredrik EliassonHalden SK24.41+3.087.06
11Ivar LundanesEmblem IL25.07+3.347.14
12Vegard Blomseth JohnsenNTNUI25.15+3.427.16
13Håvard HagaNydalens SK25.22+3.497.18
14Sindre SandvenFossum IF25.25+3.527.19
15Harald KalagerNTNUI25.52+4.197.27
16Per Melander OftenNTNUI25.55+4.227.28
17Jonas Klausen EspedalNTNUI25.56+4.237.28
18Tomas EidsmoFreidig26.11+4.387.32
19Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL26.16+4.437.34
20Espen FiskumHalden SK26.20+4.477.35
21Dag Steinar RagvinBø OL26.47+5.147.43
22Ola BergerByåsen IL27.34+6.017.56
23Per Arne AadlandSamnanger IL27.39+6.067.58
24Ove BaardsgaardOL Trollelg28.00+6.278.04
25Torben Christian WendlerFredrikstad SK28.07+6.348.06
26Jan KocbachFana IL28.22+6.498.10
27Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett29.00+7.278.21
28Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK29.36+8.038.31
29Sebastian KvithammerWing OK29.39+8.068.32
30Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering30.01+8.288.39
31Sindre Jansson HaverstadNTNUI30.08+8.358.41
32Jan SchmidOL Trollelg30.16+8.438.43
33Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK32.24+10.519.20
34Per WiréhnAsker Skiklubb32.38+11.059.24
35Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL33.47+12.149.44
0Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 21-E2

3 460 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL21.286.12
2Magne DæhliHalden SK21.45+0.176.17
3Borger MelsomFossum IF22.06+0.386.23
4Eskil KinnebergRaumar Orientering22.11+0.436.24
5Eirik Kamstrup HovindNTNUI22.24+0.566.28
6Sindre RønningFossum IF22.40+1.126.33
7Matthew SpeakeLillomarka OL22.54+1.266.37
8Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK23.49+2.216.53
9Marius WikstrømRingsaker OK24.23+2.557.02
10Sindre Østgulen DeiszNTNUI24.24+2.567.03
11Anders VisterNydalens SK24.28+3.007.04
12Leif StørmerFossum IF24.41+3.137.08
13Rune NygaardIL Gular24.42+3.147.08
14Tore SandvikHalden SK25.40+4.127.25
15Øyvind HelgerudHalden SK25.46+4.187.26
16Adrian OpheimNTNUI26.08+4.407.33
17Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering26.12+4.447.34
18Sindre JohannessenFreidig26.20+4.527.36
18Simen Eid NielsenNTNUI26.20+4.527.36
20Espen SundsvikFrol IL26.30+5.027.39
21Torgeir NørbechIL Tyrving27.27+5.597.56
22Eskil Sande GullordRaumar Orientering27.31+6.037.57
23Mathias Stensland LillevoldNTNUI28.06+6.388.07
24Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK29.11+7.438.26
25Jørgen TegdanOL Trollelg29.30+8.028.31
26Tore NymarkAskøy OL29.51+8.238.37
27Jørgen FiskumFrol IL29.55+8.278.38
28Anders BjergaardNTNUI30.26+8.588.47
28Daniel BlomsterVaregg Fleridrett30.26+8.588.47
30Anders Opsahl BredesenNTNUI30.33+9.058.49
31Fabian WennerbergVaregg Fleridrett31.59+10.319.14
32Fredrik OmdalNTNUI33.18+11.509.37
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL33.21+11.539.38
34Bjørn Idar SætranIF Trauma37.06+15.3810.43
35Johannes SvendsenOL Trollelg48.26+26.5813.59
0Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIdiskvalifisert

H 21-E3

3 460 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving21.106.07
2Olav LundanesHalden SK21.25+0.156.11
3Martin VisterFrol IL22.11+1.016.24
4Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett22.35+1.256.31
5Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering22.42+1.326.33
6Emil WingstedtHalden SK22.50+1.406.35
7Carl Petter LyngenFrol IL23.03+1.536.39
8Paul SirumFrol IL23.05+1.556.40
9Jon Aukrust OsmoenNTNUI23.11+2.016.42
10Ståle GjelstenKristiansand OK23.41+2.316.50
11Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg24.07+2.576.58
12Eirik Martens SvensenKristiansand OK24.08+2.586.58
13Mikkel SørensenNTNUI24.20+3.107.01
14Rasmus Rørholt TheisenNTNUI24.28+3.187.04
15Andreas MagerøyFrol IL25.10+4.007.16
161015 Martínez PérezHalden SK25.23+4.137.20
17Sverre Turter SandvoldNTNUI25.27+4.177.21
18Terje MaroniByåsen IL25.32+4.227.22
19Sverre Waaler KaasNydalens SK25.43+4.337.25
20Karolis LazdauskasKristiansand OK26.29+5.197.39
21Erik GustafssonNTNUI26.58+5.487.47
22Oskar RøenVaregg Fleridrett27.32+6.227.57
23Bjørn LundanesNTNUI28.29+7.198.13
24Niklas ProforsNTNUI28.56+7.468.21
25Jørn SundbyLarvik OK29.06+7.568.24
26Simen A BjøringsøyNydalens SK29.29+8.198.31
27Joakim Blix PrestmoWing OK29.50+8.408.37
28Gisle HolbergOK Skøynar30.00+8.508.40
29Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø30.10+9.008.43
30Eivind Romberg KvaaleBø OL30.32+9.228.49
31Jakob Kalvig SkoganNTNUI31.02+9.528.58
32Jacob Berg LofthusNTNUI33.02+11.529.32
33Gunnar A FiskumNTNUI34.03+12.539.50
34Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering35.27+14.1710.14
0Alan CherryVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert

H 21-E4

3 460 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK21.536.19
2Mattias KarlssonFredrikstad SK22.04+0.116.22
3Espen WeltzienIL Tyrving22.20+0.276.27
4Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett22.24+0.316.28
5Yngve SkogstadFrol IL22.28+0.356.29
6Anders TiltnesIL Tyrving22.41+0.486.33
7Øystein SørensenNydalens SK22.53+1.006.36
8Hans Petter MathisenNTNUI23.14+1.216.42
9Jo Forseth IndgaardFrol IL23.20+1.276.44
10Kjetil OkkenhaugNTNUI23.32+1.396.48
11Mats NordbrødenHalden SK23.38+1.456.49
12Isak BergsetNTNUI24.20+2.277.01
13Magnus SvingheimRaumar Orientering24.30+2.377.04
14Martin Grotle SoukupBækkelagets SK24.58+3.057.12
15Øystein PettersenNydalens SK24.59+3.067.13
16Sjur HoviKristiansand OK25.20+3.277.19
17Halvor Eid NielsenNydalens SK25.30+3.377.22
18Petter ReinemoFreidig26.23+4.307.37
19Øystein HaugFrol IL26.32+4.397.40
20Roar SkulbørstadOL Trollelg27.05+5.127.49
21Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett27.06+5.137.49
22Lars OwrenFreidig27.28+5.357.56
23Martin HosetNydalens SK27.41+5.488.00
24Kristian Opsahl BredesenNTNUI28.33+6.408.15
25Martin SchälliBækkelagets SK29.37+7.448.33
26Lars Henrik Verde ThonNTNUI29.40+7.478.34
27Kurt Ove MelbyeVerdal OK29.45+7.528.35
28Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK29.46+7.538.36
29Lars Steinar HefreBø OL32.12+10.199.18
30Magnus JohanssonKristiansand OK32.41+10.489.26
31Kyongsa RiNydalens SK33.52+11.599.47
32Lars Eric SætherSteinkjer OK48.54+27.0114.07
0Andreas G. PoldenGneist, ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor