Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 10 september 2015

H 17-18E

7 830 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL1.02.27
2Knut AasheimOppsal Orientering1.04.02+1.35
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.06.36+4.09
4Håkon Raadal BjørloHalden SK1.07.08+4.41
5Håvard EidsmoFreidig1.08.05+5.38
6Peter NordbrødenHalden SK1.10.59+8.32
7Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.11.28+9.01
8Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.11.36+9.09
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.11.54+9.27
10Håkon Østraat SævareidHalden SK1.12.03+9.36
10Anders HagaRaumar Orientering1.12.03+9.36
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.12.41+10.14
13Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.12.56+10.29
14Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.13.02+10.35
15Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.13.17+10.50
16Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.13.34+11.07
17Ole KostølKristiansand OK1.14.36+12.09
18Trygve HeggedalKongsberg OL1.15.23+12.56
19Petter Vangen LunåsmoTynset IF1.15.45+13.18
20Martin Borge HeirFossum IF1.16.03+13.36
21Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.16.08+13.41
22Tarjei HoloFossum IF1.16.37+14.10
23Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.16.44+14.17
24Adrian OpheimFreidig1.17.53+15.26
25Marius PyttenKristiansand OK1.18.54+16.27
26Sverre Bang StøengHamar OK1.19.50+17.23
27Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.20.16+17.49
28Tobias KristensenLarvik OK1.21.20+18.53
29Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.21.21+18.54
30Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.21.25+18.58
31Kjetil MølnvikFreidig1.21.35+19.08
32Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.22.12+19.45
33Kristian Reiersen JensenKristiansand OK1.22.19+19.52
34Are WigaardOppsal Orientering1.23.43+21.16
35Trygve LægranSteinkjer OK1.24.57+22.30
36Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.25.22+22.55
37Even Lindstad BørresenHamar OK1.26.03+23.36
38Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.26.15+23.48
39Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.29.50+27.23
40Brage JørumByåsen IL1.30.44+28.17
41Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.34.04+31.37
42Lars SolliMo OK1.34.12+31.45
43Ludvig RødnesOppsal Orientering1.34.38+32.11
44Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.36.47+34.20
45Audun Rognerud BøeFossum IF1.37.53+35.26
46Anders RønningNord-Østerdal OK1.39.03+36.36
47Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett1.39.22+36.55
48Ole Jakob OlsrødStokke IL1.40.05+37.38
49Martin Gjedrem LundVerdal OK1.40.06+37.39
50Sturla FrydenlundSturla, IF1.40.53+38.26
51Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.40.55+38.28
52Jostein TandbergNydalens SK1.45.10+42.43
53Jørgen VisterIndre Østfold OK1.47.27+45.00
54Simen Åmodt AmundsenLardal OL1.48.14+45.47
55John RundeKristiansand OK1.49.11+46.44
56Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.49.57+47.30
57Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.49.59+47.32
58Vegard MyhreKristiansand OK1.52.03+49.36
59Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.52.06+49.39
60Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.56.05+53.38
61Sigurd Svaland AasKristiansand OK2.13.53+1.11.26
62Kristian NyhusKristiansand OK2.23.41+1.21.14
0Vegard MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
Gaute LundVerdal OKdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor