Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2015)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 12 april 2015

N-Åpen

1 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian DaleBergens TF20.2812.47
2Mari Fitjar HjelleFitjar IL21.30+1.0213.26
3Eirik FitjarFitjar IL21.32+1.0413.27
4Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett26.42+6.1416.41
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett27.36+7.0817.15
6Vibeke NyhusVaregg Fleridrett28.53+8.2518.03
7Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett28.55+8.2718.04
8Anna Fitjar HjelleFitjar IL29.00+8.3218.07
9Ola Fitjar HjelleFitjar IL29.59+9.3118.44
10Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett30.27+9.5919.01
11Dennis H. MichelsenFitjar IL30.30+10.0219.03
12Sofia Daltveit SlettebøFana IL31.14+10.4619.31
13Solveig Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.21+11.5320.13
14Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering33.08+12.4020.42
15Tonje RykkjeStord Orientering33.36+13.0821.00
16Even TorvundFitjar IL39.53+19.2524.55
17Emma Fitjar HjelleFitjar IL40.51+20.2325.31
17Jon Fitjar HjelleFitjar IL40.51+20.2325.31
19Eskild Skram IsdahlFitjar IL41.19+20.5125.49

N-Åpen Lang

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor AgaFitjar IL27.2713.04
1Jørgen Skram IsdahlFitjar IL27.2713.04
3Stina M. MadsenFana IL28.54+1.2713.45
4Agnes LehmannVaregg Fleridrett34.11+6.4416.16
5Olve HeklandIL Gular50.31+23.0424.03
0Sigrid Skram IsdahlFitjar ILdiskvalifisert

D/H-10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene NysæterBergens TF37.3217.03
2Erlend Vråstad LøvåsVaregg Fleridrett38.54+1.2217.40

D11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Patterson MøklebustGneist, IL37.5317.13
2Victoria TorsvikGneist, IL38.49+0.5617.38
3Anny Patterson MøklebustGneist, IL40.53+3.0018.35
4Andrea SkageGneist, IL44.37+6.4420.16

D/H11-12N

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna MjelstadTIF Viking20.2812.47
2Amanda Daltveit SlettebøFana IL24.46+4.1815.28
3Emilie Skram IsdahlFitjar IL25.51+5.2316.09
4Eline Fitjar HjelleFitjar IL27.59+7.3117.29
5Oda Volden de FineFitjar IL28.26+7.5817.46
6Izak H. MichelsenFitjar IL28.30+8.0217.48

D13-14

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking24.3310.40
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL25.56+1.2311.16
3Tora Aasheim NymarkAskøy OL26.30+1.5711.31
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26.59+2.2611.43
5Marie AadlandSamnanger IL29.34+5.0112.51
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett30.34+6.0113.17
7Sofie YstebøTIF Viking30.36+6.0313.18
8Annie MyhreStord Orientering30.59+6.2613.28
9Marie Oen-SivertsenTIF Viking32.29+7.5614.07
10Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.51+8.1814.16

D15-16

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Torød BusetGneist, IL1.16.5423.18
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1.17.55+1.0123.36
3Hanne DaltveitFana IL1.18.53+1.5923.54
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.22.55+6.0125.07
5Ida LehmannVaregg Fleridrett1.37.15+20.2129.28
6Runa AlmelandFana IL1.41.15+24.2130.40

D17-AK

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett39.4712.03
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering53.34+13.4716.13
3Vilde Hopland SkageGneist, IL54.28+14.4116.30
4Linda RykkjeStord Orientering54.29+14.4216.30
5Ingrid EggenHaugesund IL Orientering57.45+17.5817.30
6Ina Hopland SkageGneist, IL1.10.34+30.4721.23
0Arnfrid SkjævelandStord Orienteringdiskvalifisert
Marte Mjeldheim SandvollGneist, ILdiskvalifisert

D17-18

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.11.5114.22
2Line LaurantsenVaregg Fleridrett1.13.09+1.1814.37
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.13.41+1.5014.44
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.14.12+2.2114.50
5Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.20.00+8.0916.00
6Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.24.30+12.3916.54
0Sigrid SøvikGneist, ILdiskvalifisert
0Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.09.5512.15
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.11.53+1.5812.36
3Helen MartinsenIL Gular1.18.41+8.4613.48
4Malene ØenStord Orientering1.24.45+14.5014.52

D35-K

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise Balestrand GrønbechAskøy OL28.4212.28
2Marit Stalheim GrimstadStord Orientering30.46+2.0413.22
3Turid VrålstadVaregg Fleridrett33.10+4.2814.25
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering36.40+7.5815.56
5Siren HoplandGneist, IL52.29+23.4722.49
6Astri Ese HoleBergens TF1.02.06+33.2427.00

D40-

5 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking1.05.2013.04
2Nina GogaBergens TF1.14.31+9.1114.54
3Tove AasheimAskøy OL1.21.42+16.2216.20
4Lise ChristensenTIF Viking1.26.23+21.0317.16
5Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL1.28.02+22.4217.36
6Kirsti LysakerFana IL1.37.00+31.4019.24
7Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.56.37+51.1723.19

D50-

3 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL53.3216.13
2Ingrid SandvollGneist, IL54.45+1.1316.35
3Hege FjellbirkelandIL Gular56.23+2.5117.05
4Mai Helen LingaIL Gular1.01.17+7.4518.34
5Gro Birkeland SøvikGneist, IL1.12.43+19.1122.02
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D60-

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit HegdalBergens TF1.03.5119.20
2Rannveig SolliAskøy OL1.13.41+9.5022.19
0Astrid OrmbergFana ILdiskvalifisert

D70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF38.4416.50

H11-12

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering25.5511.46
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26.40+0.4512.07
3Andreas DaleBergens TF29.42+3.4713.29
4Magnus Strømme LidTIF Viking32.00+6.0514.32
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering33.42+7.4715.19
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering35.16+9.2116.01
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38.07+12.1217.19
0Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

H13-14

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering20.599.07
2Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett21.19+0.209.16
3Birk Bell LysakerFana IL23.09+2.1010.03
4Aksel MjelstadTIF Viking30.28+9.2913.14
5Martin StautlandStord Orientering32.07+11.0813.57
6Andreas NysæterBergens TF35.21+14.2215.22
7Lars EvensenGneist, IL37.19+16.2016.13
8Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett39.45+18.4617.16
9Mads Jørgen SkageGneist, IL39.46+18.4717.17
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett41.41+20.4218.07
11Ulrik HellenTIF Viking44.17+23.1819.15
0Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Sindre Haaland WesterbøGneist, ILdiskvalifisert

H15-16

5 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.06.2813.17
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.06.55+0.2713.23
3Stian RykkjeStord Orientering1.12.02+5.3414.24
4Knut KyrkjebøTIF Viking1.12.17+5.4914.27
5Andreas GrønbechAskøy OL1.23.31+17.0316.42
6Johan EikangerIL Gular1.34.42+28.1418.56
7Aune DørmænenVaregg Fleridrett1.46.24+39.5621.16
0Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H17-18

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre DammTIF Viking1.07.4711.53
2Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.09.55+2.0812.15
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.12.23+4.3612.41
4Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.20.01+12.1414.02

H19-

9 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.18.308.37
2Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.18.57+0.278.40
3Fabian WennerbergVaregg Fleridrett1.20.33+2.038.51
4Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.21.46+3.168.59
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.21.56+3.269.00
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.23.48+5.189.12
7Alan CherryVaregg Fleridrett1.23.49+5.199.12
8Rune NygaardIL Gular1.24.54+6.249.19
9Per Arne AadlandSamnanger IL1.28.04+9.349.40
10Oskar RøenVaregg Fleridrett1.29.21+10.519.49
11Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.32.07+13.3710.07
12Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.33.11+14.4110.14
13Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.37.48+19.1810.44
14Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.37.54+19.2410.45
15Johannes NarumVaregg Fleridrett1.38.09+19.3910.47
16Andreas G. PoldenGneist, IL1.40.54+22.2411.05
17Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.59.52+41.2213.10
0Kristoffer NygårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Jostein KvaklandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Espen RognsvågFana ILdiskvalifisert
0Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert

H40-

5 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan KocbachFana IL53.559.27
2Tom Eirik EikangerIL Gular56.17+2.229.52
3Helge NysæterBergens TF56.24+2.299.53
4Sveinung RykkjeStord Orientering1.00.10+6.1510.33
5Jarle HauglandStord Orientering1.00.25+6.3010.35
6Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.00.45+6.5010.39
7Einar MartinsenVikebygd IL1.02.23+8.2810.56
8Tore NymarkAskøy OL1.02.53+8.5811.01
9Kenneth WesterheimStord Orientering1.06.19+12.2411.38
10Kjetil DammTIF Viking1.09.16+15.2112.09
11John Tore VikStord Orientering1.10.04+16.0912.17
12Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.16.07+22.1213.21
13John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.20.37+26.4214.08
14Bård HeklandIL Gular1.28.49+34.5415.34
15Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.31.16+37.2116.00
16Jon DaleBergens TF1.37.29+43.3417.06
17Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.57.34+1.03.3920.37
18Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.21.43+1.27.4824.51

H50-

5 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL50.5310.10
2Bjørn HøllelandFana IL53.42+2.4910.44
3Jan Petter HansenIL Gular1.05.05+14.1213.01
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.05.43+14.5013.08
5Tore JuvikIL Gular1.05.44+14.5113.08
6Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.06.30+15.3713.18
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.15.47+24.5415.09
8Leif HovdenHalsnøy OL1.16.01+25.0815.12
9Torgeir StrandFana IL1.17.05+26.1215.25
10Jarle HallandStord Orientering1.24.05+33.1216.49
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.24.08+33.1516.49
12Alfon Harald JohansenBergens TF1.29.54+39.0117.58
13Knut A MolvikGneist, IL1.34.04+43.1118.48
14Øyvind SkålevikFitjar IL1.43.51+52.5820.46
15John Olav AlvsvågFana IL1.47.23+56.3021.28
0Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Helge M. ErdalSamnanger ILdiskvalifisert

H60-

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Arve SolliAskøy OL39.5112.04
2Svein LingaIL Gular44.54+5.0313.36
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb49.57+10.0615.08
4Erling StrandBergens TF53.26+13.3516.11
5Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett57.17+17.2617.21
6Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.07.06+27.1520.20
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.08.27+28.3620.44
8Jan Olav OrmbergFana IL1.17.00+37.0923.20
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H70-

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL49.0314.51
2Dagfinn HoleBergens TF50.34+1.3115.19
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL55.50+6.4716.55
4Ingolf DybvikStord Orientering56.33+7.3017.08
5Jonny HuseStord Orientering57.13+8.1017.20
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL1.01.30+12.2718.38
7Willy WilhelmsenStord Orientering1.11.18+22.1521.36
8Per VoldFana IL1.11.59+22.5621.48
9Per VikaneFana IL1.12.37+23.3422.00
10Geir HusdalTIF Viking1.14.48+25.4522.40
11Axel IngvaldsenTIF Viking1.33.19+44.1628.16
0Harald SteinslandVikebygd ILdiskvalifisert
0Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert

H19-AK

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Tønnessen RødFana IL1.01.2010.45
2Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.49.02+47.4219.07
0Ole André WesterheimFitjar ILdiskvalifisert
0Andreas Segadal BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

A-ÅpenL4

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Atle RolfsnesFitjar IL42.0812.46
2Ove VedøyStord Orientering43.30+1.2213.10
3Erik EngløkkHaugesund IL Orientering44.04+1.5613.21
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.09.24+27.1621.01
0Michael GunnarsonVaregg Fleridrettdiskvalifisert

B-Åpen

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett20.378.57
2Steinar RøgenesStord Orientering21.19+0.429.16
3Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering29.37+9.0012.52
4Stig MjelstadTIF Viking33.50+13.1314.42
5Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett34.14+13.3714.53
6Frode FitjarFitjar IL35.22+14.4515.22
7Kari RøgenesStord Orientering36.07+15.3015.42
8Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering37.06+16.2916.07
9Sjur LehmannVaregg Fleridrett43.03+22.2618.43
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett53.38+33.0123.19
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H13-16C

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett22.0110.00
2Erlend SørheimVaregg Fleridrett22.19+0.1810.08
3Mathias K. TurøyFitjar IL25.42+3.4111.40
4Magnus LehmannVaregg Fleridrett28.57+6.5613.09
5Jakob RolfsnesFitjar IL33.11+11.1015.05
6Jens Øien KlosterFitjar IL34.30+12.2915.40
7Ragnhild BohneVaregg Fleridrett37.31+15.3017.03
8Magnus AarbøStord Orientering37.40+15.3917.07
9Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering46.01+24.0020.54
10Daniel RolfsnesFitjar IL52.40+30.3923.56
0Martin ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D/H17-C

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Arne IsdahlFitjar IL26.0111.49
2Jostein BaustadHaugesund IL Orientering30.23+4.2213.48
3Nina Christin NæsheimTIF Viking33.46+7.4515.20
4Emma LarsenHaugesund IL Orientering34.43+8.4215.46
5Mette FitjarFitjar IL44.02+18.0120.00
0Trude KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
0Sissel-Ingunn NordstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor