Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 4 oktober 2015

Ringreven

25 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vang OL 11.39.46
1. Pål Stenberg19.442+0.4319.442+0.43
2. Tone Bleken Rud15.179+1.5035.016+4+0.52+0.09
3. Kenneth Bilstad28.4111.03.421-5
4. Knut Skjeset16.283+0.591.20.10100.00
5. Jan Ola Pedersen19.362+0.561.39.46100.00
2Gjø-Vard OL 31.41.51+2.05
1. Martin Øhman20.457+1.4420.457+1.44
2. Astrid Kravdal13.512+0.2434.362-5+0.27-1.17
3. Torbjørn Kravdal30.533+2.121.05.2920+1.47+1.20
4. Arnfinn Pedersen15.522+0.231.21.2120+1.11-0.36
5. Audun Strandlie20.304+1.501.41.5120+2.05+0.54
3Hamar OK 11.43.56+4.10
1. Andreas Huber23.2014+4.1923.2014+4.19
2. Einar Lund14.455+1.1838.059-5+3.56-0.23
3. Sverre Bang Støeng31.426+3.011.09.478-1+6.05+2.09
4. Terje Gudbrandsen15.2911.25.163-5+5.06
5. Anine Lome18.4011.43.5630+4.10
4OL Toten-Troll 11.46.29+6.43
1. Anders Sollien20.445+1.4320.445+1.43
2. Bjarte Lindstad14.033+0.3634.4750+0.38-1.05
3. Nils Harald Staff33.4811+5.071.08.354-1+4.53+4.15
4. Vanja Staff16.414+1.121.25.163-1+5.06+0.13
5. Onno Verberne21.137+2.331.46.294+1+6.43+1.37
5Gjø-Vard OL 11.50.34+10.48
1. Kristine Haanes Strandlie20.424+1.4120.424+1.41
2. Kristine Kravdal13.27134.091-3
3. Lone Malmgren34.3813+5.571.08.475+4+5.05+5.05
4. Sune Raknes Sogstad20.429+5.131.29.2950+9.19+4.14
5. Elias Øhman21.055+2.251.50.3450+10.48+1.29
6Stokke IL 11.50.40+10.54
1. Even Gravningen22.4910+3.4822.4910+3.48
2. Audun Brevik15.158+1.4838.048-2+3.55+0.07
3. Ole Jakob Olsrød31.004+2.191.09.047-1+5.22+1.27
4. Elin Gravningen20.307+5.011.29.346-1+9.24+4.02
5. Bjørnar Olsrød21.066+2.261.50.4060+10.54+1.30
7Løten o-lag 11.52.59+13.13
1. Sofie Johansson20.445+1.4320.445+1.43
2. Ole Hans Øie17.4314+4.1638.2710+5+4.18+2.35
3. Ove Antvord Haugereid30.262+1.451.08.536-4+5.11+0.53
4. Herman Bakke20.5410+5.251.29.477+1+9.37+4.26
5. Nina Smestad23.129+4.321.52.5970+13.13+3.36
8Hadeland OL 11.59.06+19.20
1. Halvor Gjerdingen20.093+1.0820.093+1.08
2. Ingeborg Rognstad14.304+1.0334.3930+0.30-0.38
3. Petter Skedsmo32.217+3.401.07.0030+3.18+2.48
4. Berthe Teslo27.1916+11.501.34.199+6+14.09+10.51
5. Einar Teslo24.4712+6.071.59.068-1+19.20+5.11
9Hamar OK 22.00.56+21.10
1. Johan Storebakken24.2918+5.2824.2918+5.28
2. Arne Arnesen16.2111+2.5440.5013-5+6.41+1.13
3. Ivar Jevne Arnesen31.215+2.401.12.119-4+8.29+1.48
4. Anne-Guri Jevne20.226+4.531.32.338-1+12.23+3.54
5. Ole Christian Bang28.2316+9.432.00.569+1+21.10+8.47
10Vang OL 22.01.07+21.21
1. Knut Jetlund23.0413+4.0323.0413+4.03
2. Olav Høiås18.3317+5.0641.3716+3+7.28+3.25
3. Henrik Bleken Rud33.359+4.541.15.1212-4+11.30+4.02
4. Solveig Stenberg20.368+5.071.35.4810-2+15.38+4.08
5. Stein Arne Negård25.1913+6.392.01.07100+21.21+5.43
11Kongsberg OL 12.01.51+22.05
1. Tale Strand21.179+2.1621.179+2.16
2. Åsne Haavengen14.476+1.2036.047-2+1.55-0.21
3. Helene Eger41.0121+12.201.17.0515+8+13.23+11.28
4. Johan Eger22.0613+6.371.39.1114-1+19.01+5.38
5. Per Øivind Eger22.408+4.002.01.5111-3+22.05+3.04
12Snertingdal IF Orientering 12.04.12+24.26
1. Agnethe Hasli23.0112+4.0023.0112+4.00
2. Unn Mette Klopbakken17.1612+3.4940.17120+6.08+2.08
3. Steinar Lyshaug36.0516+7.241.16.2214+2+12.40+6.32
4. Anita Stenseth20.5911+5.301.37.2112-2+17.11+4.31
5. Espen Roland26.5114+8.112.04.12120+24.26+7.15
13Gjø-Vard OL 22.08.36+28.50
1. Kjetil Kløvrud24.1416+5.1324.1416+5.13
2. Eli Ringstad Lien18.1315+4.4642.2717+1+8.18+3.05
3. Are Strandlie37.3518+8.541.20.0218+1+16.20+8.02
4. Åshild Stuve Strandlie17.135+1.441.37.1511-7+17.05+0.45
5. Simon Wich-Heiter31.2117+12.412.08.3613+2+28.50+11.45
14Notodden OL / Nydalens SK 12.12.04+32.18
1. Åsmund Slokvik22.5811+3.5722.5811+3.57
2. Snorre Slokvik18.2516+4.5841.2314+3+7.14+3.17
3. Erlend Slokvik33.5112+5.101.15.1413-1+11.32+4.18
4. Elin Slokvik33.2522+17.561.48.3916+3+28.29+16.57
5. Jørgen Slokvik23.2510+4.452.12.0414-2+32.18+3.49
15Vang OL 32.12.36+32.50
1. Tor Kristian Buraas24.0615+5.0524.0615+5.05
2. Asbjørn Røsbak17.2013+3.5341.26150+7.17+2.12
3. Anders Skjeset35.4715+7.061.17.1316+1+13.31+6.14
4. Ingvild Gjessing21.3212+6.031.38.4513-3+18.35+5.04
5. Teith Kyrre Dalsrud33.5121+15.112.12.3615+2+32.50+14.15
16Hamar OK 32.12.38+32.52
1. Marit Sveen24.2617+5.2524.2617+5.25
2. Mona Lome14.537+1.2639.1911-6+5.10-0.15
3. Tore Borchgrevink Alu35.4614+7.051.15.05110+11.23+6.13
4. Kamilla Lome24.1114+8.421.39.1615+4+19.06+7.43
5. Kjersti Vestengen33.2218+14.422.12.3816+1+32.52+13.46
17Ringsaker OK 32.16.23+36.37
1. Håvard Hovde19.01119.011
2. Even Bordal15.3910+2.1234.404+3+0.31+0.31
3. Gudmund Storlien37.3217+8.511.12.1210+6+8.30+7.59
4. Lise Hveem Krogsti43.5823+28.291.56.1018+8+36.00+27.30
5. Sigurd Ranheim Brynestad20.133+1.332.16.2317-1+36.37+0.37
18Ringsaker OK / Kongsberg OL 22.23.29+43.43
1. Ingjerd Sommerstad24.4019+5.3924.4019+5.39
2. Hanne Gimse21.0919+7.4245.4918-1+11.40+6.01
3. Espen Røste33.4710+5.061.19.3617-1+15.54+4.14
4. Hans Jørgen Røste30.3019+15.011.50.06170+29.56+14.02
5. Mette Nybakken33.2319+14.432.23.2918+1+43.43+13.47
19Ringsaker OK 12.26.14+46.28
1. Kristine Fjeld20.538+1.5220.538+1.52
2. Kjell Høgseth26.1721+12.5047.1021+13+13.01+11.09
3. Torstein Storlien44.0923+15.281.31.19210+27.37+14.36
4. Anton Øyvindsson30.5920+15.302.02.1822+1+42.08+14.31
5. Lars Ranheim Brynestad23.5611+5.162.26.1419-3+46.28+4.20
20Ringsaker OK 42.27.47+48.01
1. Knut Malmo25.1521+6.1425.1521+6.14
2. Sidsel Storihle20.5318+7.2646.0819-2+11.59+5.45
3. Øyvind Edvardsen39.5720+11.161.26.0520+1+22.23+10.24
4. Elisabet Høgset Rise33.2221+17.531.59.27200+39.17+16.54
5. Knut Wikstrøm28.2015+9.402.27.47200+48.01+8.44
21Hadeland OL 22.29.45+49.59
1. Trygve Rognstad24.5320+5.5224.5320+5.52
2. Gunn Elin Rudi21.3620+8.0946.29200+12.20+6.28
3. Øivind Gammelmo39.1419+10.331.25.4319-1+22.01+9.41
4. William Hofoss30.2718+14.581.56.1018-1+36.00+13.59
5. John Hofoss33.3520+14.552.29.4521+3+49.59+13.59
22OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering2.39.51+1.00.05
1. Ingrid Ravnan28.2623+9.2528.2623+9.25
2. Kjersti Småstuen30.4823+17.2159.14230+25.05+15.40
3. Simen Ballangrud33.058+4.241.32.1922-1+28.37+3.32
4. Håvard Gjestvang28.4517+13.162.01.0421-1+40.54+12.17
5. Guro Mo38.4722+20.072.39.5122+1+1.00.05+19.11
23Stokke IL 32.59.07+1.19.21
1. Hans Petter Bettum28.1922+9.1828.1922+9.18
2. Ragnhild Marie Kristensen29.1722+15.5057.36220+23.27+14.09
3. Bjørnar Brevik43.5222+15.111.41.2823+1+37.46+14.19
4. Åse Hanne Kristensen25.4515+10.162.07.13230+47.03+9.17
5. Kenneth Dybvik51.5423+33.142.59.07230+1.19.21+32.18
24Stokke IL 22.42.43+1.02.57
1. Arne Kristensen31.1224+12.1131.1224+12.11
2. Astrid Brevik26.3424+13.0757.46240+23.37+11.26
3. Petter Tobias Bettum53.3824+24.571.51.24240+47.42+24.05
4. Ove Gunnar Jacobsen20.3224+5.032.11.56240+51.46+4.04
5. Arild Brevik30.4724+12.072.42.43240+1.02.57+11.11
Stokke IL 4diskvalifisert
1. Rune Røeddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anikken Gjein Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tor Sverre Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Renate Bettumdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Lene Olsrøddiskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gjø-Vard OL 232.47
1. Lars Lien13.162+0.1013.162+0.10
2. Even Lien19.31132.471-1
2Gjø-Vard OL 144.00+11.13
1. Marie Kravdal14.123+1.0614.123+1.06
2. Live Raknes Sogstad29.482+10.1744.002-1+11.13+10.07
3Hadeland OL 144.01+11.14
1. Simen Gammelmo13.06113.061
2. Astrid Rognstad30.553+11.2444.013+2+11.14+11.14
4Stokke IL 155.08+22.21
1. Hallgeir/Simen Brevik/Gravningen22.494+9.4322.494+9.43
2. Nora Røed32.194+12.4855.0840+22.21+12.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor