Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | Damer åpen | Herrer åpen

N-åpen

2 880 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Camilla AndersenFredrikstad SK49.4517.16
Caroline AndersenFredrikstad SK48.2016.46
Eigil AndersenKonnerud IL22.587.58
Alexandra AngvollFredrikstad SK52.3218.14
Kaisa AntonsenFredrikstad SK36.1012.33
Jonatan AuneHalden SK36.4312.44
Herman Lien BackstrømHalden SK41.0614.16
Marie Lien BackstrømHalden SK40.4514.08
Marte Madslien BakkenNydalens SK27.079.24
Jenny BaklidKonnerud IL21.107.20
Gaute BerganNydalens SK27.279.31
Bendik BergsengFredrikstad SK42.5214.53
Andreas BergslandTrøsken IL21.157.22
Ketil BertelsenPorsgrunn OL32.4611.22
Alfred BjørnerødOK Moss25.018.41
Ingrid BlindheimLillomarka OL39.1913.39
Eirik BlågestadIndre Østfold OK29.4210.18
Ina BlågestadIndre Østfold OK35.5012.26
Audun BrevikRaumar Orientering34.5112.06
Maren BruserudOL Trollo36.0312.31
Rachel Marøy BårdsenHeming/Njård OL29.3810.17
Maria DahlOK Pan Århus35.5412.27
May-lill DammTIF Viking30.3710.37
Carmen DirroMåren OK25.138.45
Bendik EliassenSarpsborg OL26.509.19
Carl Håkon EspelundHalden SK40.3214.04
Jonathan EylertsenHalden SK38.4713.27
Julia FarkasØstmarka OK26.469.17
Odin FismenNSK49.4817.17
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF27.019.22
Henriette Frølich-OlsenFredrikstad SK36.0412.31
Jakob M. GløersenFredrikstad SK42.5514.54
Marieluise Schmitt GranHalden SK28.259.52
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.2912.19
Sigurd GrevstadFossum IF34.5112.06
Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK36.4012.43
Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering35.5912.29
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn26.389.14
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK20.537.15
Vida Helland-HansenIL Tyrving40.0413.54
Adine IngesenSarpsborg OL40.5714.13
Grunde IsaksætreGrue IL31.4111.00
Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK29.2110.11
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK43.2315.03
Tuva KristiansenFredrikstad SK52.1318.07
Iben Lang NielsenOK Esbjerg39.5813.52
Troels Lang NielsenOK Esbjerg39.5213.50
Fredrik LillestrandTrøsken IL26.429.16
Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL40.3014.03
Kamilla LomeHamar OK30.2710.34
Amalie LudvigsenSarpsborg OL39.5013.49
Endre LuktvasslimoFredrikstad SK42.5614.54
Ola Sander MartinsenTrøsken IL32.4011.20
Svein MobergBækkelagets SK56.5019.44
Ingrid MobråthenBotne SK40.1913.59
Konstanse MoholthKongsberg OL38.4513.27
Jakob MyreneFredrikstad SK30.1010.28
Tora Aasheim NymarkAskøy OL32.3711.19
Malene PedersenAalborg OK57.5320.05
Sondre PuckGimle IF38.2413.20
Tobias R. HyllesethSentrum OK24.468.35
Sondre RishøiTrøsken IL32.3111.17
William Saintenoy-JohansenHalden SK28.289.53
Sigurd Saxe SandvikHalden SK38.3813.24
Oda ScheeleNydalens SK27.099.25
Andrine Kvilhaug SkavhellenBotne SK36.0112.30
Simen Spets StorhovFreidig21.087.20
Sverre StrandLierbygda OL30.4710.41
Henrik SturødNydalens SK27.069.24
Anne SvarerOK Esbjerg1.49.5738.10
Frederik SvarerOK Esbjerg40.0113.53
Nicolai SvarerOK Esbjerg39.5413.51
Sofie Østraat SævareidHalden SK48.5116.57
Ida Kristine TandbergNydalens SK28.079.45
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss36.0712.32
Aashild VariIF Sturla35.1912.15
Eirik ØvstedalNydalens SK26.539.20
Lucas LøingFredrikstad SKdiskvalifisert
Karine Sverdrup-ThygesonØstmarka OKdiskvalifisert
Tuva Sverdrup-ThygesonØstmarka OKdiskvalifisert

D11-12

4 080 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK31.207.40
2Lucy HainesAIRE GB31.25+0.057.42
3Henriette SmebyNydalens SK31.30+0.107.43
4Ragnhild EideByåsen IL31.35+0.157.44
5Thea Sildnes BaklidKonnerud IL31.39+0.197.45
6Synne StrandLierbygda OL32.35+1.157.59
7Silje OpsethRingerike OL34.59+3.398.34
8Ane DyrkornEiker OL35.00+3.408.34
9Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK35.03+3.438.35
10Kristine StrandlieGjø-Vard OL35.05+3.458.35
11Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla35.08+3.488.36
12Thea Feiring HaltiaIL Tyrving35.16+3.568.38
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss35.23+4.038.40
14Emma Eithun PaulsenNittedal OL40.17+8.579.52
15Ingrid BredalenNittedal OL40.19+8.599.52
16Aurora MoholthKongsberg OL41.22+10.0210.08
17Åsne HaavengenKongsberg OL41.24+10.0410.08
18Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF41.25+10.0510.09
19Tale StrandKongsberg OL41.34+10.1410.11
20Runhild AakreLardal OL43.42+12.2210.42
21Hanne VassendPorsgrunn OL43.45+12.2510.43
22Karoline AuneHalden SK44.25+13.0510.53
23Silje MoeFredrikstad SK44.35+13.1510.55
24Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK44.39+13.1910.56
25Marte BergslandTrøsken IL46.32+15.1211.24
26Ella Arentz HagenSandefjord OK46.41+15.2111.26
27Una Gjelstad RebårdSandefjord OK47.39+16.1911.40
28Hedda Raadal BjørloHalden SK48.55+17.3511.59
29Nora TorgersenHalden SK49.16+17.5612.04
30Julie Roll TørnqvistFana IL49.55+18.3512.14
31Ingvild HøydalNydalens SK51.02+19.4212.30
32Karianne Olsvik DengerudNydalens SK51.05+19.4512.31
33Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL52.56+21.3612.58
34Synne SkjærsteinIL Tyrving53.01+21.4112.59
35Eirin KvamIL Tyrving53.02+21.4212.59
36Kristiane RogstadFreidig55.24+24.0413.34
37Marie BergstrømGimle IF55.50+24.3013.41
38Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL1.06.52+35.3216.23
39Karoline BjørnerødOK Moss1.10.13+38.5317.12
40Martine Sogn-LarssenHeming/Njård OL1.10.15+38.5517.13
41Ingrid AaslundFet OL1.12.45+41.2517.49
42Rikke IngesenSarpsborg OL1.12.50+41.3017.51
43Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.12.54+41.3417.52
44Katrine SpannerOK Pan Århus1.20.37+49.1719.45
45Karen A. PoulsenAarhus 1900 Orientering1.20.39+49.1919.46
46Marlin HaavengenKongsberg OL1.34.41+1.03.2123.12
47Henriette AndersenTrøsken IL1.48.46+1.17.2626.39
48Hanna MoumHalden SK1.48.48+1.17.2826.40

D13-14

5 810 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlausenFredrikstad SK44.457.42
2Kristin Helland-HansenIL Tyrving44.51+0.067.43
3Gina GranstedtHalden SK44.57+0.127.44
4Emma ArnesenByåsen IL45.00+0.157.44
5Ingeborg EideByåsen IL45.03+0.187.45
6Åshild Faller RåheimOK Øst46.12+1.277.57
7Sofie Skyttersæter IversenHeming/Njård OL46.13+1.287.57
8Martine EngebretsenHeming/Njård OL47.13+2.288.07
9Marit Melby JacobsenLardal OL47.19+2.348.08
10Tilla Farnes HennumLierbygda OL47.35+2.508.11
11Åshild KolstadMo OK47.40+2.558.12
12Stine Madslien BakkenNydalens SK48.40+3.558.22
13Astrid FiskumIL Tyrving48.45+4.008.23
14Johanne LægranNydalens SK48.47+4.028.23
15Hanna TorjusenFredrikstad SK48.50+4.058.24
16Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering52.26+7.419.01
17Siri GrandalIL Tyrving55.22+10.379.31
18Ida Feiring HaltiaIL Tyrving55.25+10.409.32
19Louise Marøy BårdsenHeming/Njård OL55.32+10.479.33
20Tuva BjerketvedtOK Moss55.44+10.599.35
21Oda LægranNydalens SK55.50+11.059.36
22Line SølbergIL Leik56.45+12.009.46
23Amalie BergstrømGimle IF56.53+12.089.47
24Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering56.58+12.139.48
25Siri MoholthKongsberg OL57.01+12.169.48
26Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering57.02+12.179.48
27Constance StorvestreVaregg Fleridrett57.18+12.339.51
28Synne Eide RappRaumar Orientering57.22+12.379.52
29Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett57.30+12.459.53
30Maria OlsbøØstmarka OK57.43+12.589.56
31Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering57.50+13.059.57
32Kjersti DengerudSteinkjer OK1.00.27+15.4210.24
33Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.00.35+15.5010.25
34Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL1.00.38+15.5310.26
35Ingunn RognsvågFana IL1.01.06+16.2110.30
36Julie NærestadIF Trauma1.01.07+16.2210.31
37Agnes JonssonSøllerød OK1.02.46+18.0110.48
38Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.03.01+18.1610.50
39Synne Malene BrækkeHalden SK1.03.06+18.2110.51
40Maren Roll PaulsenFredrikstad SK1.03.08+18.2310.51
41Alma KvisgaardFredrikstad SK1.03.10+18.2510.52
42Kristin OttesenFredrikstad SK1.03.12+18.2710.52
43Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.03.37+18.5210.56
44Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.03.39+18.5410.57
45Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.03.54+19.0910.59
46Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.03.56+19.1111.00
47Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.04.07+19.2211.02
48Idunn HaavengenKongsberg OL1.04.46+20.0111.08
49Oda SikkelandIL Tyrving1.06.42+21.5711.28
50Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.06.47+22.0211.29
51Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.06.49+22.0411.30
52Kristin BrekkeLillomarka OL1.07.29+22.4411.36
53Karine VestølVegårshei IL1.07.34+22.4911.37
54Kristin BlindheimLillomarka OL1.11.45+27.0012.20
55Malin SandstadFreidig1.12.44+27.5912.31
56Emilie WestinPorsgrunn OL1.13.10+28.2512.35
57Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.13.16+28.3112.36
58Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.13.32+28.4712.39
59Åse BerganNydalens SK1.13.57+29.1212.43
60Stine NjåsteinIL Tyrving1.14.55+30.1012.53
61Hanne GrandalIL Tyrving1.14.58+30.1312.54
62Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.24.03+39.1814.27
63Helena ÅsbergSarpsborg OL1.26.08+41.2314.49
64Sofie SecherOK Pan Århus1.26.51+42.0614.56
65Anna SpannerOK Pan Århus1.26.55+42.1014.57
66Caroline BergmanKonnerud IL1.28.23+43.3815.12
67Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.28.27+43.4215.13
68Caroline FinderupOK Pan Århus1.39.16+54.3117.05
69Edel Linnea Sagli ChristensenIndre Østfold OK1.46.02+1.01.1718.15
70Maiken SandbergNydalens SK1.46.05+1.01.2018.15
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Maja H. RingiveOK GORMdiskvalifisert
Ann Catrine LarsenOK GORMdiskvalifisert
Josefine LindOK GORMdiskvalifisert
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Astrid StyrvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

D15-16

7 740 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL1.02.388.05
2Sigrid AlexandersenFredrikstad SK1.02.41+0.038.05
3Miri Thrane ØdumOK Pan Århus1.02.43+0.058.06
4Anine AhlsandNydalens SK1.02.53+0.158.07
5Tonje VassendPorsgrunn OL1.03.04+0.268.08
6Solveig Hegstad KrügerNydalens SK1.03.15+0.378.10
7Karen Oline KolstadFreidig1.03.16+0.388.10
8Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.03.31+0.538.12
9Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK1.03.47+1.098.14
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1.03.47+1.098.14
11Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK1.07.52+5.148.46
12Eirin Mari FossøyNotodden OL1.08.20+5.428.49
13Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.08.23+5.458.50
14Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.08.25+5.478.50
14Kajsa Stina SandstadFrol IL1.08.25+5.478.50
16Norunn DengerudSteinkjer OK1.12.22+9.449.20
17Maren GrandeVerdal OK1.12.25+9.479.21
18Anneli GrindstadSarpsborg OL1.12.27+9.499.21
19Frida SætherFreidig1.12.28+9.509.21
20Marie Wold StavrumFrol IL1.12.32+9.549.22
21Ingvild TorgersenHalden SK1.12.48+10.109.24
22Julie HjortlandLarvik OK1.12.50+10.129.24
23Anna SolbergOL Trollelg1.13.06+10.289.26
24Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK1.13.47+11.099.31
25Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.14.09+11.319.34
26Ragnhild HjermstadFossum IF1.14.18+11.409.35
27Ingrid TandervoldFossum IF1.14.28+11.509.37
28Katinka Jussie BrurbergIF Sturla1.15.33+12.559.45
29Nina Asheim BirkelandHalden SK1.15.36+12.589.46
30Lovise FremstadLarvik OK1.15.58+13.209.48
31Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering1.16.05+13.279.49
32Anne EdsenAarhus 1900 Orientering1.16.06+13.289.49
33Thea KleivenRingerike OL1.16.08+13.309.50
34Astrid LægranSteinkjer OK1.16.11+13.339.50
35Karen BjergaardNydalens SK1.16.32+13.549.53
36Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.16.41+14.039.54
37Silje ArntzenLierbygda OL1.16.48+14.109.55
38Evine Westli AndersenLøten OL1.22.30+19.5210.39
39Magnhild FrydenlundIF Sturla1.25.56+23.1811.06
40Vilde KinnebergRaumar Orientering1.26.49+24.1111.12
41Toril Aasheim NymarkAskøy OL1.27.05+24.2711.15
42Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.27.14+24.3611.16
43Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering1.28.39+26.0111.27
44Caroline HolmgrenFSO1.28.44+26.0611.27
45Julia PlaianAsker Skiklubb1.28.46+26.0811.28
46Trine D. KihleRingerike OL1.28.50+26.1211.28
47Martine LøwengreenSarpsborg OL1.28.58+26.2011.29
48Ingvild Oxaas WieMo OK1.28.59+26.2111.29
49Agneta BoxströmFSO1.29.02+26.2411.30
50Alvilde KarlsenHedrum OL1.29.09+26.3111.31
51Idun BækkenOs IL1.29.13+26.3511.31
52Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.29.16+26.3811.31
53Karoline JarlsbyHalden SK1.29.18+26.4011.32
54Josefina BäckFSO1.29.20+26.4211.32
55Pernille GyllingAarhus 1900 Orientering1.29.52+27.1411.36
56Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg1.32.14+29.3611.54
57Ingvild BrekkeLillomarka OL1.33.10+30.3212.02
58Mari jensen AasNord-Østerdal OK1.33.12+30.3412.02
59Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering1.34.28+31.5012.12
60Synne FossøyLia IL1.50.39+48.0114.17
61Jenny BrasethGimle IF1.55.19+52.4114.53
62Sofie GraffIndre Østfold OK2.07.37+1.04.5916.29
63Alexandria JensenIndre Østfold OK2.08.08+1.05.3016.33
64Emilie BertelsenPorsgrunn OL2.48.30+1.45.5221.46
Silje BreenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Maria Dahl FosbyGimle IFdiskvalifisert
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ida RongvedRingerike OLdiskvalifisert
Sunniva StorrønningByåsen ILdiskvalifisert
Anne LarsenRingsaker OKbrutt
Sofie LillestrandTrøsken ILbrutt

D35

10 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth holmboe EggenNydalens SK1.44.339.54
2Gunn Mariken BjervaDrangedal OL2.05.02+20.2911.50
3Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK2.09.54+25.2112.18
4Sarah HainesAIRE GB2.16.13+31.4012.53

D40

10 560 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.30.498.36
2Anne-Kristin KvammeRingerike OL1.32.47+1.588.47
3Runa Lien BackstrømHalden SK1.32.50+2.018.47
4Maria JonssonNydalens SK1.35.05+4.169.00
5Gøril EideByåsen IL1.39.46+8.579.26
6Kjersti KjeldaasOL Trollo1.39.48+8.599.27
7Kristin BruserudOL Trollo1.39.50+9.019.27
8Lucie StørmerFossum IF1.39.56+9.079.27
9Hege H FeiringIL Tyrving1.40.17+9.289.29
10Eva Lill KvisleAsker Skiklubb1.40.25+9.369.30
11Kristin JohanssonVästvärmlands OK1.40.30+9.419.31
12Helena SvenssonOK Tyr1.41.04+10.159.34
13Ingrid KvistadKongsberg OL1.41.06+10.179.34
14Frauke Schmitt GranHalden SK1.50.33+19.4410.28
15Aud Ellen BrevikIF Sturla1.51.40+20.5110.34
16Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.56.14+25.2511.00
17Trine OldernesLillomarka OL2.00.44+29.5511.25
18Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb2.07.33+36.4412.04
19Stine ArntzenSandefjord OK2.07.46+36.5712.05
20Else Kari ScheeleNydalens SK2.07.56+37.0712.06
21Arnhild U. BråtenVegårshei IL2.08.17+37.2812.08
22Kari Jussie LønningIF Sturla2.09.50+39.0112.17
23Hilde VassendPorsgrunn OL2.11.03+40.1412.24
24Astrid Kristin RuudNittedal OL2.14.22+43.3312.43
25Annette Arentz HagenSandefjord OK2.20.09+49.2013.16
26Mette Eline HeimstadRingerike OL2.20.27+49.3813.18
27Tove AasheimAskøy OL2.27.07+56.1813.55
28Kerstin BuchackerCO Liege2.32.04+1.01.1514.24
29Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering2.36.52+1.06.0314.51
30Ingrid BøylestadFroland IL2.37.39+1.06.5014.55
31Aud AuslandOddersjaa SSK2.37.42+1.06.5314.56
32May-Evy NegårdIL Tyrving3.06.57+1.36.0817.42
Hanne Lerche RaadalHalden SKdiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D45

7 740 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.05.168.25
2Kari MadslienNydalens SK1.05.23+0.078.26
3Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK1.05.50+0.348.30
4Anne Marit BordalRingsaker OK1.15.54+10.389.48
5Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.16.01+10.459.49
6Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL1.16.15+10.599.51
7Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1.16.18+11.029.51
8Gry AhlsandNydalens SK1.16.22+11.069.51
9Linda HanssenØstmarka OK1.16.25+11.099.52
10Inger Synnøve LisetOL Trollo1.16.32+11.169.53
11Unn Hilde HeggedalKongsberg OL1.16.37+11.219.53
12Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1.16.43+11.279.54
13Kjersti HovFossum IF1.16.45+11.299.54
14Anne Marit BjergaardNydalens SK1.16.53+11.379.55
15Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL1.20.34+15.1810.24
16Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.20.39+15.2310.25
17Heli MarjomaStigsökarna1.21.32+16.1610.32
18Marianne NjåsteinIL Tyrving1.22.16+17.0010.37
19Siv Johanne MoenNydalens SK1.22.20+17.0410.38
20Tiri RebårdSandefjord OK1.27.18+22.0211.16
21Anne DanielsenLyn Ski1.27.40+22.2411.19
22Kristine Ø.TollefsenOK Øst1.28.12+22.5611.23
23Tone BakkenLillomarka OL1.29.22+24.0611.32
24May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering1.29.29+24.1311.33
25Vanja StaffOL Toten-Troll1.29.41+24.2511.35
26Mona StrandMåren OK1.29.51+24.3511.36
27Kjersti NarumOL Vallset/Stange1.30.00+24.4411.37
28Hilde StorløkkenKongsberg OL1.30.16+25.0011.39
29Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn1.30.22+25.0611.40
30Krisitin FleisjeNittedal OL1.30.30+25.1411.41
31Tove HeimdalKonnerud IL1.30.31+25.1511.41
32Pia Käck FritzellMullsjö SOK1.30.47+25.3111.43
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.30.51+25.3511.44
34Maria TorgersenBækkelagets SK1.31.08+25.5211.46
35Heidi BørstadSarpsborg OL1.31.33+26.1711.49
36Wenche LindløvSarpsborg OL1.34.26+29.1012.12
37Beth NicolaysenKongsberg OL1.34.31+29.1512.12
38Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.34.33+29.1712.12
39Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.34.36+29.2012.13
40Anette LundOK GORM1.36.17+31.0112.26
41Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.37.17+32.0112.34
42Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.37.54+32.3812.38
43Turid BertelsenPorsgrunn OL1.40.43+35.2713.00
44Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.47.36+42.2013.54
45Hilde ForbordMalvik IL1.48.05+42.4913.57
46Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.49.05+43.4914.05
47Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.49.37+44.2114.09
48Hege HeibergHadeland OL2.16.36+1.11.2017.38
49Anne Sverdrup-ThygesonØstmarka OK2.26.01+1.20.4518.51
50Jartrud SteinsliØstmarka OK2.26.14+1.20.5818.53
Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Sylvi TallhaugOK Østdiskvalifisert

D50

7 740 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine GjermoFreidig1.10.379.07
2Åse BrødholtIndre Østfold OK1.13.26+2.499.29
3Ellen Marie TurterNydalens SK1.13.27+2.509.29
4Bente LandmarkFossum IF1.13.30+2.539.29
5Venche BjerkreimFossum IF1.13.54+3.179.32
6Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.14.44+4.079.39
7Kari NatvigNittedal OL1.15.51+5.149.47
8Tone HollowellOK Tyr1.17.53+7.1610.03
9Grete Synnøve Borge HoviSkien OK1.18.59+8.2210.12
10Heidi FalckIL Tyrving1.19.27+8.5010.15
11Kari OsmoenOs IL1.19.40+9.0310.17
12Berit BergeIL Tyrving1.19.42+9.0510.17
13Kari SmebyKongsberg OL1.19.44+9.0710.18
14Helle Egeberg VáriIF Sturla1.19.58+9.2110.19
15Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.22.33+11.5610.39
16Bente LineSkaukameratene OL1.23.23+12.4610.46
17Tone AlbinsonGimle IF1.23.40+13.0310.48
18Aleidis LøkenHeming/Njård OL1.25.31+14.5411.02
19Kjersti SkantzeIL Tyrving1.25.36+14.5911.03
20Berit DanielsenIL Tyrving1.25.45+15.0811.04
21Anna Weckner WestlundOK Tyr1.26.11+15.3411.08
22Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.33.08+22.3112.01
23Elsa PutOMEGA1.34.05+23.2812.09
24Gerd FossestølNittedal OL1.48.37+38.0014.01
25Eli RingdalenMo OK1.59.13+48.3615.24
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt

D55

6 420 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit KorvaldNydalens SK1.08.5610.44
2Wenche HultgreenIL Tyrving1.08.59+0.0310.44
3Margrete JørandliGjø-Vard OL1.09.05+0.0910.45
4Gro SolnørdalRudsbygd IL1.09.12+0.1610.46
5Bjørg SvanbergRøyken OL1.09.23+0.2710.48
6Wenche BjørnstadRingsaker OK1.09.31+0.3510.49
7Lis DæhliLøten OL1.11.43+2.4711.10
8Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.12.18+3.2211.15
9Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.12.53+3.5711.21
10Helga HaverstadLierbygda OL1.14.09+5.1311.32
11Inger A TiltnesIL Tyrving1.38.01+29.0515.16
12Torill AndersenOppsal IF Orientering1.41.35+32.3915.49
13Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.41.46+32.5015.51
14Gro EiaOL Trollo1.46.26+37.3016.34
15Anne SørumRingsaker OK1.46.31+37.3516.35
16Tove DamgaardOL Trollo1.46.33+37.3716.35
17Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.47.09+38.1316.41
18Nina KolbergIL Tyrving1.49.27+40.3117.02
19Jane WitnesSarpsborg OL1.50.07+41.1117.09
20Kari UndrumElverum OK1.50.38+41.4217.13
21Live Joronn YtrehusRingerike OL1.55.18+46.2217.57
22Randi NilstadIL Tyrving1.58.43+49.4718.29
23Aud KjemperudEiker OL2.05.22+56.2619.31
24Kirsten BobachAalborg OK2.19.05+1.10.0921.39
Ingrid ByfuglienSynnfjell OKbrutt

D60

6 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.09.4010.51
2Linda VerdeIF Sturla1.09.47+0.0710.52
3Kjersti ThoStabæk IF1.18.55+9.1512.17
4Marion HallstenUddevalla OK1.22.10+12.3012.47
5Maria NordwallOK Kolmården1.24.46+15.0613.12
6Rigmor Lømo AasElverum OK1.38.34+28.5415.21
7Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.39.17+29.3715.27
8Tove MøllerEiker OL1.40.00+30.2015.34
9Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.40.26+30.4615.38
10Margit Ryen SteenBø OL1.45.10+35.3016.22
11Anne Karin JørgensenLia IL1.45.46+36.0616.28
12Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.46.35+36.5516.36
13Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.47.07+37.2716.41
14Marianne SellgrenSigtuna OK1.55.14+45.3417.56
15Sigrun SvartedalTrøsken IL2.11.01+1.01.2120.24
16Kari HommerenTrøsken IL2.11.05+1.01.2520.25

D65

5 290 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri HolmboeIL Tyrving1.07.0412.40
2Torid KvaalFreidig1.07.11+0.0712.42
3Liv FeiringHamar OK1.11.34+4.3013.31
4Inger LindløvOK Moss1.12.33+5.2913.42
5Grete VestbyVarteig OL1.22.43+15.3915.38
6Brynhild FanuelsenFossum IF1.26.55+19.5116.25
7Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK1.27.14+20.1016.29
8Inger HalckMåren OK1.27.28+20.2416.32
9Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.30.59+23.5517.11
10Eli KlovningPorsgrunn OL1.33.20+26.1617.38
11Sidsel SandelienHeming/Njård OL1.34.06+27.0217.47
12Ingeborg BøbelIL Imås1.50.36+43.3220.54
13Ella BjerketvedtTrøsken IL1.53.37+46.3321.28
14Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.54.10+47.0621.34
15Eva NilsenLillomarka OL2.05.10+58.0623.39
16Inger Lise BjordalOppsal IF Orientering2.05.11+58.0723.39

D70

5 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.08.0312.51
2Margith ReppesgårdHedrum OL1.14.40+6.3714.06
3Unni BøhlerengenMåren OK1.14.53+6.5014.09
4Unni DrageHaugerud IF1.15.07+7.0414.11
5Onelma BlomhoffHeming/Njård OL1.18.50+10.4714.54
6Johanna YtterbølGimle IF1.19.08+11.0514.57
7Gudveig JørundlandOK Sør1.24.27+16.2415.57
8Hjørdis EgnerHeming/Njård OL1.39.32+31.2918.48
9Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.51.18+43.1521.02
10Tirill Liby SeipOK Skeidi1.59.01+50.5822.29
Marit TunaalHeming/Njård OLdiskvalifisert

H11-12

4 080 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HjermstadFossum IF31.127.38
2Oskar Spets StorhovFreidig31.15+0.037.39
3Sander ArntzenLierbygda OL32.40+1.288.00
4Aslak HeimdalKonnerud IL33.49+2.378.17
5Jørgen WulfsbergNydalens SK34.27+3.158.26
6Jørgen BaklidKonnerud IL34.37+3.258.29
7Sjur KvisleAsker Skiklubb34.42+3.308.30
8Tord StrandKongsberg OL34.45+3.338.31
9Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving34.50+3.388.32
10Håkon LundKongsberg OL34.53+3.418.32
11Nikolai Jones ArnesenHeming/Njård OL34.55+3.438.33
12Johan T WestlyAsker Skiklubb35.10+3.588.37
13Elias JonssonNydalens SK36.15+5.038.53
14Peder Stenberg-NilsenNydalens SK36.26+5.148.55
15Axel HoveidAsker Skiklubb36.55+5.439.02
16Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF36.57+5.459.03
17Sverre NarumOL Vallset/Stange37.04+5.529.05
18Isak JonssonNydalens SK37.07+5.559.05
19Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn40.41+9.299.58
20Tobias LømoNydalens SK42.31+11.1910.25
21Nils august IhlenNydalens SK42.33+11.2110.25
22Audun Uglenes BerganNydalens SK42.40+11.2810.27
23Sigurd DyrstadNydalens SK43.28+12.1610.39
24Kasper Harlem FosserHeming/Njård OL51.17+20.0512.34
25Erik Hæstad BjørnstadFossum IF51.21+20.0912.35
26Even LundeVarteig OL51.29+20.1712.37
27Børge BrenåsVarteig OL51.33+20.2112.38
28Petter Astrup ArnesenHeming/Njård OL51.45+20.3312.41
29Erling HjermstadFossum IF51.49+20.3712.42
30Einar MelsomFossum IF51.51+20.3912.42
31Sølve DrageKongsberg OL52.13+21.0112.47
32Vetle DrageKongsberg OL52.26+21.1412.51
33Herman M. GløersenFredrikstad SK54.27+23.1513.20
34Mads ArnesenFredrikstad SK54.32+23.2013.21
35Niels Christian HellerudHalden SK54.35+23.2313.22
36Njaal Ellegaard MelbyHamar OK54.39+23.2713.23
37Alexander Skaug YtterbølHalden SK54.40+23.2813.23
38Erlend BrendstuenHalden SK59.11+27.5914.30
39Elias ØhmanGjø-Vard OL1.09.58+38.4617.08
40Oliver Wallin HigginsIL Tyrving1.16.21+45.0918.42
41Knut SelstadIL Tyrving1.16.24+45.1218.43
42Bendik HovetHeming/Njård OL1.16.27+45.1518.44
43Håvard HøymorkIL Heming1.16.30+45.1818.45
44Sindre AndersenTrøsken IL1.16.36+45.2418.46
45Tobias FremmingHeming/Njård OL1.16.38+45.2618.46
46Henrik BertelsenPorsgrunn OL2.42.17+2.11.0539.46
Oskar ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
Sindre BråtenVegårshei ILdiskvalifisert

H13-14

6 400 m, 88 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb45.047.02
2Elmeri ToivanenDelta45.22+0.187.05
3Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn45.26+0.227.05
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett45.28+0.247.06
5Audun HeimdalKonnerud IL46.00+0.567.11
6Håkon Raadal BjørloHalden SK47.43+2.397.27
7Anders HagaRaumar Orientering48.58+3.547.39
8Knut AasheimOppsal IF Orientering49.00+3.567.39
9Håkon Østraat SævareidHalden SK49.03+3.597.39
10Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK49.05+4.017.40
11Fredrik Ramstad HoffFossum IF49.12+4.087.41
12Peter NordbrødenHalden SK49.15+4.117.41
13Tarjei HoloFossum IF49.18+4.147.42
14Are WigaardOppsal IF Orientering49.19+4.157.42
15Kristoffer LisetOL Trollo49.20+4.167.42
16Martin Borge HeirFossum IF49.26+4.227.43
17Sturla FrydenlundIF Sturla49.27+4.237.43
18Lars Gustav RogneNittedal OL49.30+4.267.44
19Fabian HällströmFSO49.46+4.427.46
20Erlend Nilsen SandnesEmblem IL50.08+5.047.50
21Ole KostølKristiansand OK50.13+5.097.50
22Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK50.14+5.107.50
23Tuomas PuputtiDelta50.17+5.137.51
24Åsmund Aamodt ResellNydalens SK50.22+5.187.52
25Torkel ReinhartsenKristiansand OK50.25+5.217.52
26Sondre DammTIF Viking50.30+5.267.53
27Brage JørumByåsen IL50.43+5.397.55
28Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb50.45+5.417.55
29Sigurd AgnaltTrøsken IL50.54+5.507.57
30Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.57+5.537.57
31Kristian Nilsen SandnesEmblem IL50.59+5.557.57
32Emil Morgenlie SkeiNydalens SK51.30+6.268.02
33Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst51.46+6.428.05
34Olav Andreas RemmenOL Trollelg52.02+6.588.07
35Bjørnar KregnesKristiansand OK52.50+7.468.15
36Kristian NyhusBirkenes IL52.53+7.498.15
37Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn53.06+8.028.17
38Thomas Haarr JohansenOppsal IF Orientering53.08+8.048.18
39Magnus WølnebergIL Tyrving53.11+8.078.18
40Martin Sollie NåtedalOL Trollo53.23+8.198.20
41Kristian Reiersen JensenBirkenes IL53.40+8.368.23
42Jørgen VisterIndre Østfold OK54.40+9.368.32
43Petter Vangen LunåsmoTynset IF54.47+9.438.33
44Brynjar ForsethOL Trollelg54.53+9.498.34
45Fredrik moeSandefjord OK56.55+11.518.53
46Amund HoelRaumar Orientering58.06+13.029.04
47Johannes LøvåsByåsen IL58.08+13.049.05
48Preben AntonsenByåsen IL58.12+13.089.05
49Ådne AuslandOddersjaa SSK58.59+13.559.12
50Hallvard Arntzen FossSandefjord OK59.04+14.009.13
51Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering59.06+14.029.14
52Petter Norsted KildeboHalden SK59.08+14.049.14
53Olav Schmitt GranHalden SK59.11+14.079.14
53Emil LøwengreenSarpsborg OL59.11+14.079.14
55Oskar GrevstadFossum IF59.15+14.119.15
55Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving59.15+14.119.15
57Gard DahlenKongsberg OL59.18+14.149.15
58Håkon BlågestadIndre Østfold OK59.20+14.169.16
59Sander ArnevikRingerike OL59.24+14.209.16
60Henrik Chr. HirschIF Trauma59.27+14.239.17
61Erlend BjerkeLarvik OK59.45+14.419.20
62Alexander Skeppland HoleNydalens SK1.00.01+14.579.22
63Johannes BordalRingsaker OK1.01.44+16.409.38
64Jostein TandbergNydalens SK1.01.52+16.489.40
65Tore HeirNydalens SK1.01.54+16.509.40
66Gjermund Clausen-BekkelienNydalens SK1.01.56+16.529.40
67Toralf GrandeKongsberg OL1.05.22+20.1810.12
68Anders LangaasNydalens SK1.05.34+20.3010.14
69Trygve LægranSteinkjer OK1.11.33+26.2911.10
70Bjørnar BrevikRaumar Orientering1.12.01+26.5711.15
71Mads Aanes HaugenRaumar Orientering1.12.11+27.0711.16
71Trygve HeggedalKongsberg OL1.12.11+27.0711.16
73Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.14.47+29.4311.41
74Helge Nikolai HelmersenFet OL1.14.50+29.4611.41
75Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.16.57+31.5312.01
76Johannes Bakke AashamarFlosta IL1.18.26+33.2212.15
77Vegard MyhreKristiansand OK1.42.21+57.1715.59
78Erlend KillerudDriv IL1.45.56+1.00.5216.33
79Daniel VingerhagenKristiansand OK1.48.59+1.03.5517.01
80Jonas A. PoulsenAarhus 1900 Orientering1.52.01+1.06.5717.30
81Lars SolliMo OK1.55.07+1.10.0317.59
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenHeming/Njård OLdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
Ole Martin EdstrømOppsal IF Orienteringdiskvalifisert
Martin IllumSøllerød OKdiskvalifisert
Ivar Andre RyttervoldRaumar Orienteringdiskvalifisert
Per Henrik RishøiTrøsken ILbrutt

H15-16

10 560 m, 92 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Madslien BakkenNydalens SK1.13.276.57
2Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.13.39+0.126.58
3Erland KvisleAsker Skiklubb1.13.56+0.297.00
4Oskar StørmerFossum IF1.13.57+0.307.00
5Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering1.14.02+0.357.00
6Øyvind WiggenByåsen IL1.14.07+0.407.01
7Stian SundsvikFrol IL1.14.20+0.537.02
8Anders Felde OlaussenHalden SK1.14.55+1.287.05
9Sigur HeggedalKongsberg OL1.16.26+2.597.14
10Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.16.30+3.037.14
11Eivind HøydalNydalens SK1.16.47+3.207.16
12Tord HaflanNydalens SK1.17.53+4.267.22
13Jonas RessemFrol IL1.17.56+4.297.22
14Elias T. MølnvikFossum IF1.17.57+4.307.22
15Simen BordalRingsaker OK1.19.01+5.347.28
16Matias Hodne HanischKristiansand OK1.19.07+5.407.29
17Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.19.18+5.517.30
18Elias WiklundNydalens SK1.22.38+9.117.49
19Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.22.40+9.137.49
20Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.22.45+9.187.50
21Tommy R. WilhelmsenKongsberg OL1.22.46+9.197.50
22Magne JutulstadBækkelagets SK1.22.47+9.207.50
22Petter MoeSandefjord OK1.22.47+9.207.50
24Markus HolterSkaukameratene OL1.22.54+9.277.51
25Morten JørgensenKristiansand OK1.22.56+9.297.51
26Anders BergumGjø-Vard OL1.22.59+9.327.51
27Eivind FurunesStjørdals-Blink Orientering1.23.01+9.347.51
28Henrik UpsalKristiansand OK1.23.03+9.367.51
29Asgeir RistesundFredrikstad SK1.23.17+9.507.53
30Harald Astrup ArnesenHeming/Njård OL1.23.39+10.127.55
31Vegard RessemFrol IL1.24.40+11.138.01
32Håvard MyhreKongsberg OL1.26.09+12.428.09
33Jørgen ElisenbergHamar OK1.26.32+13.058.11
34Andreas SølbergIL Leik1.26.34+13.078.11
35Jon NilsenVegårshei IL1.26.39+13.128.12
36Paul Martin RemmePorsgrunn OL1.26.41+13.148.12
36Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla1.26.41+13.148.12
38Vebjørn TandbergNydalens SK1.26.49+13.228.13
39Are Årøen LykkeEmblem IL1.30.30+17.038.34
40Lasse SimonsenFredrikstad SK1.30.43+17.168.35
41Steinar KollerudLillomarka OL1.32.10+18.438.43
42Vegard Rønning HuberTynset IF1.32.14+18.478.44
43Eemeli SuominenDelta1.33.39+20.128.52
44Christoffer MelinFSO1.33.41+20.148.52
45Claus MartinsenHeming/Njård OL1.33.52+20.258.53
46Håkon KindemGimle IF1.39.30+26.039.25
47John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK1.39.45+26.189.26
48Johan Otto MunkebyFrol IL1.39.59+26.329.28
49Lars TreekremÅs-UMB Orientering1.40.45+27.189.32
50Erik DukefossLillehammer OK1.40.48+27.219.32
51Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.40.53+27.269.33
52Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering1.41.11+27.449.34
53Håkon F ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.41.27+28.009.36
53Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering1.41.27+28.009.36
55Jens WaageGjø-Vard OL1.41.43+28.169.37
56Endre WigaardOppsal IF Orientering1.44.35+31.089.54
57Andreas MarcussenAsker Skiklubb1.44.45+31.189.55
58Are Smeland NygårdseterVegårshei IL1.45.58+32.3110.02
59Gaute FriestadKristiansand OK1.45.59+32.3210.02
60Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb1.46.01+32.3410.02
61Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.47.03+33.3610.08
62Henrik RøenSamnanger IL1.48.06+34.3910.14
63Kare VisuriFSO1.49.00+35.3310.19
64Lars BredalenNittedal OL1.50.47+37.2010.29
65Holger PedersenOK GORM1.52.38+39.1110.39
66Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK2.02.51+49.2411.38
67Vebjørn Negård KløgetvedtIL Tyrving2.02.56+49.2911.38
68Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2.03.01+49.3411.38
69Vegard MyhreVegårshei IL2.03.50+50.2311.43
70Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL2.05.49+52.2211.54
71Ådne IsaksætreGrue IL2.05.59+52.3211.55
72Vetle ReinhartsenKristiansand OK2.06.13+52.4611.57
73Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL2.07.08+53.4112.02
74Ola SingsdalGimle IF2.10.06+56.3912.19
75Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb2.32.23+1.18.5614.25
76Magnus Rokne VågenNydalens SK2.41.42+1.28.1515.18
77Palle Lang NielsenOK Esbjerg3.02.50+1.49.2317.18
Lars Harald AasheimOppsal IF Orienteringdiskvalifisert
Odd Kasper EkreIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Einar LofthusLillehammer OKdiskvalifisert
Aksel MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert
Rein MårdalenFreidigdiskvalifisert
Johannes OkkenhaugFrol ILdiskvalifisert
Simon Thrane HansenSøllerød OKdiskvalifisert
Ivar WibeFrol ILdiskvalifisert
Haakon AgnaltTrøsken ILbrutt
Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubbbrutt
Ole-Kristian KaspersenMo OKbrutt
Vilho LoukkalahtiDeltabrutt
Benjamin MyllyläFSObrutt

H35

13 990 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigve VågsnesNydalens SK1.39.157.05
2Per Øyvind SteneNydalens SK1.42.07+2.527.17
3Tore SandvikHalden SK1.45.02+5.477.30
4Jan Tore LudvigsenNydalens SK1.45.50+6.357.33
5Tore GranheimOK Moss1.55.36+16.218.15
6Tom BerganFet OL1.56.12+16.578.18
7Bjørn HaugeOslostudentenes IK2.01.14+21.598.39
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK2.14.47+35.329.38
9Johs HjelmstadBækkelagets SK2.15.13+35.589.39
10Kyrre GranFet OL2.20.45+41.3010.03
11Rune BlågestadIndre Østfold OK2.26.08+46.5310.26
Eddy Sandriskodeg-o.comdiskvalifisert

H40

13 990 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna1.33.296.40
2Pål SkogedalAsker Skiklubb1.33.33+0.046.41
3Kjetil BjørloHalden SK1.33.42+0.136.41
4Magne OmestadNydalens SK1.34.05+0.366.43
5Esten KorenNydalens SK1.35.40+2.116.50
6Per Arne AadlandSamnanger IL1.39.32+6.037.06
7Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.42.23+8.547.19
8Marko LoukkalahtiDelta1.43.45+10.167.24
9Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering1.43.57+10.287.25
10Pål HaavengenNydalens SK1.44.03+10.347.26
11Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering1.44.08+10.397.26
12Steinar LågØstmarka OK1.44.13+10.447.26
13Erling KatlaFossum IF1.44.24+10.557.27
14Rune TorgersenFana IL1.44.39+11.107.28
15Kimme ArnesenHeming/Njård OL1.44.43+11.147.29
16Svein Erik LarsenRingsaker OK1.44.46+11.177.29
17Geir TorgersenHalden SK1.44.48+11.197.29
18Manne SuominenDelta1.44.54+11.257.29
19Tore BredalenNittedal OL1.44.56+11.277.30
20Ivar MølnvikFossum IF1.45.05+11.367.30
21Knut Harald HyllesethSentrum OK1.45.19+11.507.31
22Espen WigaardOppsal IF Orientering1.45.20+11.517.31
23Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna1.48.16+14.477.44
24Trond GjelstadSandefjord OK1.51.02+17.337.56
25Asmo VuorenpääLaitilan Jyske1.52.07+18.388.00
26Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.53.18+19.498.05
27Tor BrennaBækkelagets SK1.53.30+20.018.06
28Espen LisetOL Trollo1.53.47+20.188.07
29Espen MarcussenIL Koll1.53.52+20.238.08
30Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.53.58+20.298.08
31Gerrit RodeFet OL1.54.41+21.128.11
32Eivind LandeBø OL1.56.38+23.098.20
33Tore NymarkAskøy OL1.56.40+23.118.20
34Trond LundAsker Skiklubb1.56.49+23.208.21
35Mads MikkelsenHorsens OK1.57.02+23.338.21
36Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.57.08+23.398.22
37Geir AuslandOddersjaa SSK1.57.26+23.578.23
38Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.58.11+24.428.26
39Jan-Rune Larsen BassoIK Grane Arendal Orientering2.03.03+29.348.47
40Espen BergstrømGimle IF2.03.43+30.148.50
41Pål TveterIndre Østfold OK2.03.47+30.188.50
42Claus LyngbyOK GORM2.03.58+30.298.51
43Svein MelbySarpsborg OL2.04.45+31.168.55
44Terje BlindheimLillomarka OL2.04.46+31.178.55
45Gjermund GravirAsker Skiklubb2.04.54+31.258.55
46Per Olav GulbrandsenLarvik OK2.08.32+35.039.11
47Christian JomaasFossum IF2.12.03+38.349.26
48Håkan Roland Stefan JohanssonIK Hakarpspojkarna2.12.19+38.509.27
49Tor RingstadKongsberg OL2.18.59+45.309.56
49Steinar ØvreåsKongsberg OL2.18.59+45.309.56
51Eivind AakreLardal OL2.25.11+51.4210.22
52Ståle RuudIndre Østfold OK2.25.15+51.4610.22
53Jori ArrakoskiFSO2.25.38+52.0910.24
54Ingar Tollum AndersenKongsberg OL2.28.07+54.3810.35
55Anders FærdenKolbotn og Skimt OL2.28.25+54.5610.36
56Hans JevanordFossum IF2.29.19+55.5010.40
57Håvard NilsenVegårshei IL2.32.42+59.1310.54
58Kjetil DammTIF Viking2.49.37+1.16.0812.07
59Rune GundersenTisvilde Hegn OK2.50.02+1.16.3312.09
60Rune LøkenOK Moss2.58.27+1.24.5812.45
61Pål JevanordOL Trollo3.10.38+1.37.0913.37
Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OKdiskvalifisert
Roy KristiansenFet OLdiskvalifisert
Kristian LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Arne NåtedalOL Trollodiskvalifisert
Hans PerssonOK Kolmårdendiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt

H45

12 120 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.28.037.15
2Jens Even StorhovFreidig1.28.06+0.037.16
3Atle DengerudSteinkjer OK1.28.09+0.067.16
4Bo EngdahlIL Koll1.28.13+0.107.16
5Tore BjørnerødOK Moss1.28.43+0.407.19
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.28.57+0.547.20
7Roar FjeldboSandefjord OK1.32.47+4.447.39
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.33.18+5.157.41
9Asbjørn AarvikNittedal OL1.33.52+5.497.44
10Knut Erling ØenHeming/Njård OL1.33.53+5.507.44
11Jim OlaussenHalden SK1.34.34+6.317.48
12Arne BujordetKristiansand OK1.34.38+6.357.48
13Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn1.34.54+6.517.49
14Jan Tore HenriksenNydalens SK1.34.59+6.567.50
15Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.35.05+7.027.50
16Helge GisholtOK Skeidi1.37.38+9.358.03
17Nils Petter FremmingHeming/Njård OL1.41.50+13.478.24
18Helge FossøyLia IL1.41.55+13.528.24
19Thor MellaØstmarka OK1.42.06+14.038.25
20Jo WiklundNydalens SK1.43.14+15.118.31
21Vidar StrandLierbygda OL1.43.27+15.248.32
22Øyvind DrageKongsberg OL1.43.33+15.308.32
23Sigmund VisterIndre Østfold OK1.43.41+15.388.33
24Odd FuglestadÅlgård Orientering1.43.46+15.438.33
25Per Olav NærestadIF Trauma1.45.33+17.308.42
26Jörgen AxelssonTullinge SK1.45.36+17.338.42
27Rolv Anders SystadLyn Ski1.45.38+17.358.42
28Jussi EloLaitilan Jyske1.45.51+17.488.44
29Lars KrügerNydalens SK1.46.04+18.018.45
30Christian KorvaldHeming/Njård OL1.46.20+18.178.46
31Nils Inge BrurbergIF Sturla1.46.21+18.188.46
32Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.48.25+20.228.56
33Christian GrotnesIL Tyrving1.48.54+20.518.59
34Kristian KihleRingerike OL1.49.33+21.309.02
35Gunnar TengeÅs-UMB Orientering1.50.02+21.599.04
36Morten KildeboHalden SK1.50.43+22.409.08
37Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.51.17+23.149.10
38Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.53.51+25.489.23
39Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.53.53+25.509.23
40Kjetil KarlsenOK Moss1.54.01+25.589.24
41Ole TørnqvistFana IL1.54.15+26.129.25
42Eirik DaleIL Tyrving1.54.24+26.219.26
43Haakon ArnesenByåsen IL1.54.46+26.439.28
44Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.54.48+26.459.28
45Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.55.01+26.589.29
46Finn KinnebergIL Tyrving1.56.41+28.389.37
47Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.57.15+29.129.40
48Roger LysnesHedrum OL1.57.29+29.269.41
49Sverre OttesenVaregg Fleridrett2.00.24+32.219.56
50Ole Petter HaugenNydalens SK2.03.22+35.1910.10
51Gaute LangaasNydalens SK2.03.43+35.4010.12
52Helge StenerudOL Tønsberg og omegn2.04.12+36.0910.14
53Axel Juell TheisenMellembygd OL2.05.59+37.5610.23
54Øyvind HelmersenFet OL2.06.50+38.4710.27
55Arne TorgersenBækkelagets SK2.08.33+40.3010.36
56Harald VingerhagenKristiansand OK2.09.02+40.5910.38
57Dag BrenåsVarteig OL2.10.14+42.1110.44
58Svein Helge HøydalNydalens SK2.10.16+42.1310.44
59Håkon LøvliAsker Skiklubb2.13.52+45.4911.02
60Tom AasrumHedrum OL2.14.12+46.0911.04
61Svend Arne YtterbølHalden SK2.17.23+49.2011.20
62Tore KolstadMo OK2.17.34+49.3111.21
63Nils BerganNydalens SK2.17.57+49.5411.22
64Bjørn BakkevigHeming/Njård OL2.18.00+49.5711.23
65Dag SyversenSarpsborg OL2.18.37+50.3411.26
66Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2.19.00+50.5711.28
67Geir PaulsenOL Trollelg2.21.43+53.4011.41
68Henrik LisbyHamok2.24.39+56.3611.56
69Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL2.41.50+1.13.4713.21
70Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK2.43.51+1.15.4813.31
71Per StedjeØstmarka OK2.49.57+1.21.5414.01
72Thor BjørnstadBerger og Svelvik OL3.10.07+1.42.0415.41
Einar ForvollIL Hemingdiskvalifisert
Erling FredriksenIF Traumadiskvalifisert
Morten HeirFossum IFdiskvalifisert
Harald IweGimle IFdiskvalifisert
Lasse ArnesenHeming/Njård OLbrutt
John SvergjaNord-Østerdal OKbrutt

H50

12 120 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.32.117.36
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.32.22+0.117.37
3Audun StrandlieGjø-Vard OL1.32.35+0.247.38
4Arnt Edvin AndersenHalden SK1.32.51+0.407.39
5Njål NoreAsker Skiklubb1.35.27+3.167.52
6Sören JonssonNydalens SK1.35.47+3.367.54
7Terje DengerudNydalens SK1.35.54+3.437.54
8Hallvard FjærLillomarka OL1.36.07+3.567.55
9Stein MartinsenSandefjord OK1.36.11+4.007.56
10Jon BjørgumKristiansand OK1.36.13+4.027.56
11Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.36.14+4.037.56
12Arild RøenSamnanger IL1.36.18+4.077.56
13Onno VerberneOL Toten-Troll1.36.21+4.107.56
14Nils HæstadFossum IF1.37.05+4.548.00
15Arild KirkerødSarpsborg OL1.40.49+8.388.19
16Terje MathisenNydalens SK1.43.59+11.488.34
17Ole-Håkon SælenSamnanger IL1.44.03+11.528.35
18Peter HainesAIRE GB1.44.11+12.008.35
18Trond RønnebergAsker Skiklubb1.44.11+12.008.35
20Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.44.15+12.048.36
21Øyvind Roger HansenRøyken OL1.44.25+12.148.36
22Frode LøsetRingerike OL1.44.26+12.158.36
23Jan GranstedtHalden SK1.44.36+12.258.37
24Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.44.39+12.288.38
25Lars HjermstadFossum IF1.44.43+12.328.38
26Tore SagvoldenØstmarka OK1.45.16+13.058.41
27Kjell MarksetIL Koll1.46.12+14.018.45
28Jan BjerketvedtOK Moss1.47.40+15.298.53
29Tom HollowellOK Tyr1.47.56+15.458.54
30Egil EideIL Tyrving1.47.59+15.488.54
31Geir OwrenFreidig1.48.02+15.518.54
32Roar GrandeKongsberg OL1.48.23+16.128.56
33Arve LægranSteinkjer OK1.48.27+16.168.56
34Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering1.48.30+16.198.57
35Morten Roger AndersenHalden SK1.49.55+17.449.04
36Egil Wickstrand IversenHeming/Njård OL1.50.10+17.599.05
37Tormod StrandMåren OK1.51.33+19.229.12
38Martin GranlyLillomarka OL1.51.44+19.339.13
39Per SchancheAsker Skiklubb1.52.23+20.129.16
40Jari KymäläinenTampereen Pyrintö1.52.35+20.249.17
41Ove MartinsenHauketo IF1.52.41+20.309.17
42Anton PlaianAsker Skiklubb1.52.43+20.329.18
43Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.52.53+20.429.18
44Egil RundbergetNydalens SK1.53.08+20.579.20
45Helge StubberudNydalens SK1.53.12+21.019.20
46Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1.56.19+24.089.35
47Øivind MyhreKongsberg OL1.56.22+24.119.36
47Bjørn WilladssenHeming/Njård OL1.56.22+24.119.36
49Kolbjørn KasinKongsberg OL1.56.34+24.239.37
50Øystein KildahlØstmarka OK1.57.13+25.029.40
51Nikolay KrupnovIL Tyrving1.57.24+25.139.41
52Thor Inge TollehaugEiker OL1.57.35+25.249.42
53Trond HegnaAsker Skiklubb1.57.56+25.459.43
54Stein Arne NegårdVang OL1.58.47+26.369.48
55Morten BergliaEiker OL1.59.09+26.589.49
56Per Gunnar DahlRingerike OL1.59.35+27.249.51
57Knut EngenRaumar Orientering2.02.16+30.0510.05
58Jan Morten AndersenIF Sturla2.02.18+30.0710.05
59Morten KarlsenMåren OK2.02.28+30.1710.06
60Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL2.03.19+31.0810.10
61Truls Tallhaug JohansenRingsaker OK2.03.29+31.1810.11
62Tore SannesLillomarka OL2.08.20+36.0910.35
63Trond HalvorsenRøyken OL2.09.21+37.1010.40
64Jan BlandkjennKristiansand OK2.13.30+41.1911.00
65Terje GudbrandsenHamar OK2.17.31+45.2011.20
66Øystein MelbyHamar OK2.19.32+47.2111.30
67Tormod ØvergaardVestre Akers SK2.19.43+47.3211.31
68Tom SagaSkien OK2.19.54+47.4311.32
69Kristian KalagerAsker Skiklubb2.20.31+48.2011.35
70Trond Ivar TømmervoldHamar OK2.20.40+48.2911.36
71Henry Michael ØdegaardOK Øst2.24.02+51.5111.53
72Bjørn Victor LarsenKongsberg OL2.27.35+55.2412.10
73Per SandbergNydalens SK2.32.39+1.00.2812.35
74Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK2.34.24+1.02.1312.44
75Ketil ÅstebølOppsal IF Orientering2.34.48+1.02.3712.46
76Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.39.16+1.07.0513.08
77Herman BakkeLøten OL3.06.03+1.33.5215.21
78John HofossHadeland OL3.08.48+1.36.3715.34
79Tron SolbergOK Skeidi3.09.13+1.37.0215.36
80Bergersen Kai JosteinEidskog OL3.34.46+2.02.3517.43
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
Eirik TandrevoldFossum IFdiskvalifisert
Jan Sverre EdstrømOppsal IF Orienteringbrutt
Inge GlittumOK Skeidibrutt
Ivar MaalenÅs-UMB Orienteringbrutt

H55

10 560 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK1.21.267.42
2Sigurd DæhliLøten OL1.21.33+0.077.43
3Jon KaarbyNydalens SK1.21.36+0.107.43
4Sixten WestlundOK Tyr1.21.41+0.157.44
5Rune BergeIL Tyrving1.24.36+3.108.00
6Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.25.38+4.128.06
7Rolf LundHSOK-DK1.27.23+5.578.16
8Einar JensenNydalens SK1.31.33+10.078.40
9Arild BjarkøNord-Østerdal OK1.31.35+10.098.40
10Arve GlittumOK Skeidi1.31.39+10.138.40
11Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.31.41+10.158.40
12Harald HoviSkien OK1.31.50+10.248.41
13Harald ThonIF Sturla1.35.09+13.439.00
14Morten DåsnesRingerike OL1.35.20+13.549.01
15Mathias MartinsenHeming/Njård OL1.38.07+16.419.17
16Leif ThingsrudØstmarka OK1.38.17+16.519.18
17Leif BergersenAsker Skiklubb1.38.29+17.039.19
18Leif E. LarsenTisvilde Hegn OK1.38.54+17.289.21
19Reidar FossumAsker Skiklubb1.39.19+17.539.24
20Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.43.55+22.299.50
21Frode SandersenNittedal OL1.45.42+24.1610.00
22Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1.46.07+24.4110.02
23Ove DrangeAskøy OL1.47.15+25.4910.09
24Morten KristoffersenOppsal IF Orientering1.47.18+25.5210.09
25Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.47.21+25.5510.09
26Trond SyversenOK Øst1.47.27+26.0110.10
27Asbjørn LøvholenIndre Østfold OK1.47.29+26.0310.10
28Geir Holm GundersenIF Sturla1.49.30+28.0410.22
29Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.51.02+29.3610.30
30Per OsenVestre Akers SK1.52.10+30.4410.37
31Jan Kåre VatneMo OK1.52.14+30.4810.37
32Bent GalborgenSkaukameratene OL1.53.42+32.1610.46
33Janne ErikssonEds SK1.53.56+32.3010.47
34Odd Arne BlystadLøten OL1.54.26+33.0010.50
35Morten JohannessenRøyken OL1.54.44+33.1810.51
36Kjell SvanbergRøyken OL1.54.52+33.2610.52
37Johan Toverud JensenNydalens SK1.54.58+33.3210.53
38Bård NatvigNittedal OL1.56.05+34.3910.59
39Vidar ElvekrokKongsberg OL1.56.32+35.0611.02
40Eirik NordbrødenHalden SK1.58.47+37.2111.14
41Tor Willy SolbergseterAustmarka IL1.59.13+37.4711.17
42Alf PettersenIL Tyrving2.00.27+39.0111.24
43Fredrik SteiwerLillomarka OL2.03.12+41.4611.40
44Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.05.34+44.0811.53
45Anders WallnerOK Pan Kristianstad2.05.55+44.2911.55
46Svein MingeTistedalen FL2.07.49+46.2312.06
47Olav NipenIL Tyrving2.12.17+50.5112.31
48Øyvind GylverAsker Skiklubb2.14.05+52.3912.41
49Ole D. JensenTisvilde Hegn OK2.15.57+54.3112.52
50Bjørn ÅstorpSarpsborg OL2.16.16+54.5012.54
51Jan SveenRaumar Orientering2.27.11+1.05.4513.56
52Mogens Lang NielsenOK Esbjerg2.27.30+1.06.0413.58
53Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn2.29.05+1.07.3914.07
54Bengt Erik JohanssonGjø-Vard OL2.33.55+1.12.2914.34
55Per Bovien ChristensenOK-West2.36.21+1.14.5514.48
56Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn2.43.12+1.21.4615.27
57Karsten StaldHorsens OK2.46.46+1.25.2015.47
58Henning HansenHorsens OK2.48.52+1.27.2615.59
59Knut VingerhagenGimle IF2.52.26+1.31.0016.19
60Jan-Henrik SulengOK Moss2.54.43+1.33.1716.32
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Stein KlyveOK Mossdiskvalifisert
Hans HusebyHalden SKbrutt

H60

10 560 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving1.34.388.57
2Willy GrønstadLøten OL1.34.55+0.178.59
3Kjell WintherOppsal IF Orientering1.36.05+1.279.05
4Eldar BørsumBækkelagets SK1.40.04+5.269.28
5Tor SørevikTIF Viking1.40.58+6.209.33
6Kjell Audun SundsdalMelum IL1.43.06+8.289.45
7Nils-Petter WiikDriv IL1.43.42+9.049.49
8Terje WikstrømRingsaker OK1.44.06+9.289.51
9Geir ArnesenBærums Skiklub1.50.22+15.4410.27
10Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1.50.39+16.0110.28
11Poul Erik BuchOK GORM1.51.45+17.0710.34
12Finn IngwersenHorsens OK1.51.48+17.1010.35
13Arne TiltnesIL Tyrving1.51.55+17.1710.35
14Einar LundHamar OK1.53.22+18.4410.44
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.53.36+18.5810.45
16Olav ØsthagenOL Vallset/Stange1.54.25+19.4710.50
17Egil EriksenGrong IL1.55.08+20.3010.54
18Torbjørn NørbechRingerike OL1.57.56+23.1811.10
19Ola BækkevoldOK Moss2.01.28+26.5011.30
20Atle RemmePorsgrunn OL2.02.05+27.2711.33
21Tor TrøanHadeland OL2.02.29+27.5111.35
22Lars KlyveOppsal IF Orientering2.03.26+28.4811.41
23Per Reidulf HolmOK Moss2.03.34+28.5611.42
24Øivind BergetSarpsborg OL2.03.39+29.0111.42
25Stein NordviElverum OK2.03.46+29.0811.43
26Karl Petter OpsahlLøten OL2.03.50+29.1211.43
27Martin NaufHedrum OL2.04.35+29.5711.47
28Knut HaugOL Vallset/Stange2.04.51+30.1311.49
29Arvid GalborgenEds SK2.10.27+35.4912.21
30Bjørn SteenBø OL2.12.13+37.3512.31
31Ottar StangTrøsken IL2.15.33+40.5512.50
32Helge LyeIL Tyrving2.18.14+43.3613.05
33Per Ove LindemarkTrøsken IL2.18.40+44.0213.07
34Ole Jørgen HommerenTrøsken IL2.22.06+47.2813.27
35Hans Lyder HaareKonnerud IL2.25.42+51.0413.47
36Poul BobachAalborg OK2.26.08+51.3013.50
37Erik GranOL Tønsberg og omegn2.32.08+57.3014.24
38Helge Sigurd HansenHeming/Njård OL2.36.36+1.01.5814.49
39Palle CavanOK-West2.45.09+1.10.3115.38
40Jørgen BangOK Esbjerg3.13.37+1.38.5918.20
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Per ØhlckersIL Tyrvingdiskvalifisert
Ole Mads ØvergaardOL Vallset/Stangediskvalifisert

H65

7 740 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HøstelandBotne SK1.10.289.06
2Rune SandbergUddevalla OK1.12.12+1.449.19
3Roar ForbordMalvik IL1.12.20+1.529.20
4Per FosserIndre Østfold OK1.15.58+5.309.48
5Bjørn W. LudvigsenIF Sturla1.16.25+5.579.52
6Helge FossheimHedrum OL1.16.42+6.149.54
7Jørgen HolmboeIL Tyrving1.18.40+8.1210.09
8Knut Erik ØstengenOMEGA1.18.54+8.2610.11
9John Thomas PetersenNittedal OL1.18.57+8.2910.12
10Kjell RøkkeIL Tyrving1.19.14+8.4610.14
11Roar BjordalOppsal IF Orientering1.19.25+8.5710.15
12Hasse BergstrømIL Tyrving1.19.32+9.0410.16
13Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering1.19.39+9.1110.17
14Ragnar HillestadLardal OL1.19.51+9.2310.18
15Trond FeiringHamar OK1.20.23+9.5510.23
16Magnus LandstadFreidig1.21.58+11.3010.35
17Einar HemLillomarka OL1.23.02+12.3410.43
18Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.23.19+12.5110.45
19Thor PalmgrenHalden SK1.23.29+13.0110.47
20Rolf GjølbergLarvik OK1.23.37+13.0910.48
21Helge BjaalandHeming/Njård OL1.24.31+14.0310.55
22Hans Petter JevanordRingsaker OK1.24.34+14.0610.55
23Jan JansenOK Moss1.25.53+15.2511.05
24Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK1.27.59+17.3111.22
25Anders SellgrenSigtuna OK1.28.02+17.3411.22
26Magne RaadalFana IL1.28.42+18.1411.27
27Magne MoyOK Sør1.29.14+18.4611.31
28Steinar JohannessenOddersjaa SSK1.29.35+19.0711.34
29Knut LindløvOK Moss1.31.26+20.5811.48
30Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.31.27+20.5911.48
31Per Anders FlesjøOK Moss1.33.32+23.0412.05
32Tom WahlgrenSarpsborg OL1.33.56+23.2812.08
33Per DalheimKonnerud IL1.34.50+24.2212.15
34Thorolf TrolsrudBotne SK1.35.26+24.5812.19
35Arne LandeBø OL1.35.28+25.0012.20
36Klaus EngenEidskog OL1.35.31+25.0312.20
37Lars Åge SeimGimle IF1.37.29+27.0112.35
38Bengt KarlssonIdefjordens SK1.40.24+29.5612.58
39Bjørn SandelienHeming/Njård OL1.41.31+31.0313.06
40Amund HerrebrødenOK Øst1.42.49+32.2113.17
41Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.55.57+45.2914.58
42Erling LauvrakIL Imås1.56.20+45.5215.01
43Arne SvartedalTrøsken IL2.00.24+49.5615.33
44Bjørn JakobsenOK Moss2.00.32+50.0415.34
45Per-Erik WintherOppsal IF Orientering2.04.39+54.1116.06
46Olav MoRøyken OL2.06.14+55.4616.18
47Dag Erik HovdeRingsaker OK2.09.50+59.2216.46
48Magnar ØvreåsBotne SK2.10.37+1.00.0916.52
49G HaugerudGeoForm IL2.23.38+1.13.1018.33
50Per Chr. EvensenSarpsborg OL2.24.07+1.13.3918.37
51Kristen LundSkaukameratene OL2.24.15+1.13.4718.38
52Ivar OpsahlIL Tyrving3.44.47+2.34.1929.02
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

H70

6 420 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.04.2010.01
2Bjørn EgnerHeming/Njård OL1.15.18+10.5811.43
3Jardar SandstadSelbu OK1.17.00+12.4011.59
4Stein Reinholt JensenLia IL1.18.06+13.4612.09
5Per Øystein AndersenLarvik OK1.18.28+14.0812.13
6Svein SolerødOL Toten-Troll1.18.58+14.3812.18
7Trygve FosseGimle IF1.19.02+14.4212.18
8Åge ThorjussenOK Skeidi1.19.21+15.0112.21
9Harry BergseterRomsås IL1.19.23+15.0312.21
10Tormod DahlenGjø-Vard OL1.19.31+15.1112.23
11Oddvar GjelstadSandefjord OK1.19.40+15.2012.24
12Thore LøkenOK Moss1.19.43+15.2312.25
13Lars Magne KlovningPorsgrunn OL1.19.58+15.3812.27
14Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.20.33+16.1312.32
15Gunnar ØsterbøFreidig1.20.55+16.3512.36
16Sturle HånesGeoForm IL1.25.23+21.0313.17
17Svein BakkenStigsökarna1.25.26+21.0613.18
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.28.17+23.5713.45
19Ronald InglingstadOppsal IF Orientering1.28.23+24.0313.46
20Jappe BlomhoffHeming/Njård OL1.30.14+25.5414.03
21Jon C. FougnerHeming/Njård OL1.30.18+25.5814.03
22Leif BråtenHeming/Njård OL1.33.47+29.2714.36
23Knut HangeraasGeoForm IL1.33.50+29.3014.36
24Øystein MadsenHaugerud IF1.34.16+29.5614.40
25Kåre KnudsenGeoForm IL1.34.54+30.3414.46
26Thorbjørn Johan BjørloGimle IF1.35.09+30.4914.49
27Egil RonæssPorsgrunn OL1.40.03+35.4315.35
28Willy JohansenRingsaker OK1.44.20+40.0016.15
29Lars MauritzsenVadsø SK1.44.48+40.2816.19
30Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.45.25+41.0516.25
31Knut MelbySarpsborg OL1.48.50+44.3016.57
32Jon Vegard LundeLillehammer OK1.49.27+45.0717.02
33Harald WibyeOK Moss1.50.42+46.2217.14
34Helge HalvorsenLarvik OK1.52.32+48.1217.31
35Ole Einar DalenRingerike OL1.59.21+55.0118.35
36Tom SletnerRøyken OL2.04.23+1.00.0319.22
37Rolf GävertVästvärmlands OK2.06.27+1.02.0719.41
Odd KletteliBækkelagets SKdiskvalifisert
Harald LundhaugOK Mossdiskvalifisert
Gunnar OlsenLia ILdiskvalifisert

H75

5 290 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung FristadAskvoll1.05.4212.25
2Iver RognstadHadeland OL1.07.55+2.1312.50
3Tor DrageHaugerud IF1.08.11+2.2912.53
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1.08.15+2.3312.54
5Øivind NilsenHalden SK1.08.49+3.0713.00
6Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.14.00+8.1813.59
7Ole SannesLillomarka OL1.14.33+8.5114.05
8Ingvald SevaldsonLjan IF1.16.08+10.2614.23
9Einar JørundlandOK Sør1.24.14+18.3215.55
10Finn VestbyVarteig OL1.24.52+19.1016.02
11Gunnar HaugGjø-Vard OL1.26.46+21.0416.24
12Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.35.19+29.3718.01
13Egil RyghOL Tønsberg og omegn1.39.18+33.3618.46
14Kjell AndersenVarteig OL1.39.40+33.5818.50
15Tor E. HenriksenLillomarka OL1.40.00+34.1818.54
16Tor KaurinMåren OK1.54.46+49.0421.41
Helge KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt

H80

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell TeiglandØstmarka OK1.05.3916.17
2Helge TvedtenLarvik OK1.06.21+0.4216.27
3Karl Johan EileråsOL Tønsberg og omegn1.29.08+23.2922.07
4Ivar ChristiansenSandefjord OK1.30.54+25.1522.33
5Sverre SvingheimRingerike OL1.33.16+27.3723.08
6Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL1.52.07+46.2827.49
7Birger GarbergRingerike OL2.37.03+1.31.2438.58

Damer åpen

6 420 m, 111 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gørill FristadHalden SK51.418.03
2Vendula KlechovaHalden SK52.05+0.248.06
3Jennie AnderssonHalden SK55.03+3.228.34
4Ingrid BronebakkBækkelagets SK58.54+7.139.10
5Helene Lund-JohansenÅs-UMB Orientering1.00.34+8.539.26
6Heidi StoksethHalden SK1.00.38+8.579.26
7Hege Ask-HenriksenKonnerud IL1.00.44+9.039.27
8Nanna Dybdal AbrahamsenAarhus 1900 Orientering1.00.57+9.169.29
9Kari StrandLierbygda OL1.01.00+9.199.30
10Nina SmestadLøten OL1.01.02+9.219.30
11Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.01.04+9.239.30
12Ine HoviÅs-UMB Orientering1.01.05+9.249.30
13Karoline AndersenAsker Skiklubb1.01.09+9.289.31
13Chloe HainesAIRE GB1.01.09+9.289.31
15Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering1.01.14+9.339.32
16Sina Therese BlixBækkelagets SK1.01.19+9.389.33
17Sara ProforsFrol IL1.01.40+9.599.36
18Vigdis HobølOppsal IF Orientering1.02.21+10.409.42
19Ida SvanbergRøyken OL1.02.42+11.019.45
20Kari AarhusPorsgrunn OL1.03.03+11.229.49
21Gro Anita RingheimOL Trollo1.03.09+11.289.50
22Helle Svare LorentzenNydalens SK1.03.12+11.319.50
23Maren KaarbyNydalens SK1.03.13+11.329.50
24Karen Marie HaugOL Vallset/Stange1.03.27+11.469.52
25Una Glende JansonKristiansand OK1.03.36+11.559.54
26Milda ØhlckersIL Tyrving1.03.41+12.009.55
27Cecilie H. NisgaardOK GORM1.03.52+12.119.56
28Marit IsachsenAsker Skiklubb1.04.03+12.229.58
29Marita WeierudRøyken OL1.05.32+13.5110.12
30Maria GustafssonSävedalens AIK1.06.50+15.0910.24
31Lina Undrum MariussenElverum OK1.09.21+17.4010.48
32Marie Therese BakkehaugSandefjord OK1.09.33+17.5210.50
33Marit B. EithunNittedal OL1.09.39+17.5810.50
34Linda EngenRaumar Orientering1.09.45+18.0410.51
35Karoline Dahl FosbyGimle IF1.09.55+18.1410.53
36Karen DalbyOppsal IF Orientering1.12.02+20.2111.13
37Ida Solberg SvenneEiker OL1.12.32+20.5111.17
38Janni AxelsonSävedalens AIK1.12.58+21.1711.21
39Oda IndgaardFrol IL1.14.31+22.5011.36
40Line Telje HøydalNydalens SK1.14.33+22.5211.36
41Christine HelgerudKongsberg OL1.14.48+23.0711.39
42Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL1.14.50+23.0911.39
43Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.14.51+23.1011.39
43Cathrine LillestrandTrøsken IL1.14.51+23.1011.39
45Ingeborg LandstadNydalens SK1.14.53+23.1211.39
46Hege Næss BjørgulHalden SK1.15.00+23.1911.40
47Dana B. SteneNydalens SK1.15.10+23.2911.42
48Marianne DæhliNTNUI1.15.30+23.4911.45
49Hanne HolmenSynnfjell OK1.16.49+25.0811.57
50Kari StrandKongsberg OL1.16.54+25.1311.58
51Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1.16.56+25.1511.59
52Maiken FlåganKongsberg OL1.17.58+26.1712.08
53Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.18.03+26.2212.09
54Marit HarstadKolbotn og Skimt OL1.18.06+26.2512.09
55Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.19.22+27.4112.21
56Elise StordalOL Tønsberg og omegn1.20.21+28.4012.30
57Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.20.31+28.5012.32
58Lene PuckHalden SK1.20.49+29.0812.35
59Guri-Anne HauanHalden SK1.20.52+29.1112.35
60Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.23.22+31.4112.59
61Lisa JørandliGjø-Vard OL1.24.01+32.2013.05
62Berit HerstadBækkelagets SK1.24.11+32.3013.06
63Lise SmedbergEiker OL1.24.21+32.4013.08
64Anita StensethSynnfjell OK1.24.22+32.4113.08
65Vilde KvaleKolbotn og Skimt OL1.24.36+32.5513.10
66Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.24.48+33.0713.12
67Helle BobachAalborg OK1.25.33+33.5213.19
68Hanne D KihleRingerike OL1.27.12+35.3113.34
69Gina Marie Brandt KarlsrudRingerike OL1.27.48+36.0713.40
70Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.27.49+36.0813.40
71Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.28.46+37.0513.49
72Ingvild FossøyLia IL1.29.09+37.2813.53
73Magnhild T. MølnvikFossum IF1.33.04+41.2314.29
74Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.34.14+42.3314.40
75Mari TaraldrudSentrum OK1.35.01+43.2014.48
76Anette StordalOL Tønsberg og omegn1.35.20+43.3914.50
77Anne SmedbergEiker OL1.36.22+44.4115.00
78Guri Sogn-LarssenHeming/Njård OL1.36.24+44.4315.00
79Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.36.55+45.1415.05
80Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.37.45+46.0415.13
81Lene SandvikHalden SK1.39.19+47.3815.28
82Susan BøbelIL Imås1.42.09+50.2815.54
83Elise RognsvågFana IL1.42.42+51.0115.59
84Marte LundSkaukameratene OL1.42.43+51.0215.59
85Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett1.44.56+53.1516.20
86Astrid BrevikRaumar Orientering1.44.59+53.1816.21
87Hanne StensletRaumar Orientering1.45.07+53.2616.22
88Wiebke AssenmacherHalden SK1.45.10+53.2916.22
89Mette StorvestreVaregg Fleridrett1.53.08+1.01.2717.37
90Mette SolbergseterAustmarka IL1.54.20+1.02.3917.48
91Ida BrændenHaslum IL1.55.30+1.03.4917.59
92Randi Brevig AuneHalden SK1.55.40+1.03.5918.00
93Helle HundseidIL Tyrving1.55.42+1.04.0118.01
94Mali Steigen TronshaugStokke IL1.55.47+1.04.0618.02
95Anne Elvsaas MoRøyken OL1.58.52+1.07.1118.30
96Mette RingiveOK GORM2.00.44+1.09.0318.48
97Hanne HøgmoVaregg Fleridrett2.01.01+1.09.2018.50
98Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL2.05.38+1.13.5719.34
99Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL2.08.21+1.16.4019.59
100Ane Eline HerlyngGrue IL2.08.35+1.16.5420.01
101Vigdis AndersenKonnerud IL3.13.43+2.22.0230.10
Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Bente H. RingiveOK GORMdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbdiskvalifisert
Linda RivedalSentrum OKdiskvalifisert
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Nina SøndmørHamar OKdiskvalifisert
Lene ThorsenOK-Westdiskvalifisert
Enikø BertalanAsker Skiklubbbrutt
Lilian ForsgrenNOTEAMbrutt
Åshild KapperudOppsal IF Orienteringbrutt

Herrer åpen

7 740 m, 166 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Milos NykodymKristiansand OK47.576.11
2Jostein NørbeckIL Tyrving48.07+0.106.12
3Ove SætraAsker Skiklubb48.10+0.136.13
4Marcus MillegårdHalden SK48.17+0.206.14
5Martin Grotle SoukupBækkelagets SK49.38+1.416.24
6Henrik LundgrenSävedalens AIK49.46+1.496.25
7Martin IvarssonIL Tyrving49.55+1.586.26
8Johan LevinSävedalens AIK50.56+2.596.34
9Magnus Skauge OliversenTrøsken IL52.15+4.186.45
10Niklas ProforsVaregg Fleridrett52.46+4.496.49
11Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK53.02+5.056.51
12Henning C StrandhagenIL Tyrving53.03+5.066.51
13Morten FismenNSK56.16+8.197.16
14Petter KaarbyNydalens SK56.25+8.287.17
15Mathias NipenIL Tyrving56.59+9.027.21
16Erik PaulsrudBækkelagets SK57.48+9.517.28
17Stian OverskeidIndre Østfold OK58.10+10.137.30
18Haavard BergetNTNUI58.17+10.207.31
19Øyvind Svare KristoffersenNydalens SK58.18+10.217.31
20Magnus SolbjørgPorsgrunn OL58.21+10.247.32
21Kim Farnes HansenLierbygda OL58.38+10.417.34
22Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering58.42+10.457.35
23Endre StoksethNydalens SK58.49+10.527.35
24Are StrandlieGjø-Vard OL59.01+11.047.37
25Bjørnar SyverstadTrøsken IL59.11+11.147.38
26Guttorm L EggeOslostudentenes IK59.28+11.317.40
27Marcus EkNOTEAM59.57+12.007.44
28Lars LindstrømOK Pan Århus1.00.08+12.117.46
29Axel MattsonJarla Orientering1.01.10+13.137.54
30Daniel OliversenTrøsken IL1.01.44+13.477.58
31Frank LøwengreenSarpsborg OL1.01.49+13.527.59
32Per-Ivar NikolaisenOppsal IF Orientering1.01.59+14.028.00
33Jens-Olav LingaasNOTEAM1.02.03+14.068.01
34Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL1.02.18+14.218.02
35Nikolai Korvald SkaareNydalens SK1.02.41+14.448.05
36Albin LilljeqvistStigsökarna1.02.49+14.528.06
37Håkon Gaute KvammeOslostudentenes IK1.02.55+14.588.07
38Torstein HoleNydalens SK1.03.24+15.278.11
39Kristian BjørgulHalden SK1.03.32+15.358.12
40Bjørn Axel GranHalden SK1.03.45+15.488.14
41Kristoffer StenstadOppsal IF Orientering1.03.51+15.548.14
42Martin ØhmanGjø-Vard OL1.04.00+16.038.16
43Tibor VáriIF Sturla1.04.03+16.068.16
44Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.04.12+16.158.17
45Rune NielsenIndre Østfold OK1.04.18+16.218.18
46Emil TengvallVänersborg SK1.04.19+16.228.18
47Kristian KullerudKonnerud IL1.04.30+16.338.20
48Lars BergerudIL Tyrving1.04.35+16.388.20
49Jens Erik MjølnerødHalden SK1.04.37+16.408.20
50Kristian RuudBækkelagets SK1.05.02+17.058.24
51Tor Erik ReinåsNOTEAM1.05.13+17.168.25
52Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering1.05.16+17.198.25
53Torgeir StrandhagenRøyken OL1.05.44+17.478.29
54Torben UtzonOK Pan Århus1.06.28+18.318.35
55Bjørn Idar SætranTrauma IF1.06.29+18.328.35
56Arve OpheimMåren OK1.07.52+19.558.46
57Stian SvaeØstmarka OK1.07.58+20.018.46
58Bjørn Erik ReinsethNydalens SK1.08.08+20.118.48
59Jens HetlandNydalens SK1.08.14+20.178.48
60Stig Hultgreen KarlsenBækkelagets SK1.08.20+20.238.49
61Erlend AamodtNydalens SK1.08.23+20.268.50
62Dag AndersenVarteig OL1.08.26+20.298.50
63Johan LilljeqvistStigsökarna1.08.42+20.458.52
64Kjell Einar AndersenVarteig OL1.08.44+20.478.52
65Are NjåsteinIL Tyrving1.08.45+20.488.52
66Lars Erik BakkeLøten OL1.09.50+21.539.01
67Svend Saxe FrøshaugIndre Østfold OK1.10.15+22.189.04
68Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.10.23+22.269.05
69Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.10.43+22.469.08
70Geir Henrik HirschIF Trauma1.10.48+22.519.08
71Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL1.11.15+23.189.12
72Henrik MårtenssonModum OL1.11.36+23.399.15
73Anders VestergårdIF Femman1.11.37+23.409.15
74Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.12.15+24.189.20
75Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.12.17+24.209.20
76Kristian HovetHeming/Njård OL1.12.24+24.279.21
77Espen MesselIL Tyrving1.12.26+24.299.21
78Leiv Inge KjemperudRingerike OL1.12.28+24.319.21
79Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.12.29+24.329.21
80Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1.12.38+24.419.23
81Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.12.40+24.439.23
82Arnstein AndreassenRaumar Orientering1.12.47+24.509.24
83Tore SandemIndre Østfold OK1.12.56+24.599.25
84Peder RauanLarvik OK1.13.20+25.239.28
85Geir SvingheimHadeland OL1.14.44+26.479.39
86Allan HougaardAarhus 1900 Orientering1.15.13+27.169.43
87Ulrik IllumSøllerød OK1.15.20+27.239.43
88Karl Aasmund ErøyOK Moss1.15.27+27.309.44
89Fredrik MartinsenTrøsken IL1.15.31+27.349.45
90Morten Vilbo SørumRaumar Orientering1.15.35+27.389.45
91Jan Løken JohannessenOK Moss1.15.50+27.539.47
92Gløer WinsvoldSentrum OK1.17.14+29.179.58
93Odin WinsvoldOppsal IF Orientering1.17.17+29.209.59
94Christopher SchiveOK Moss1.17.28+29.3110.00
95Bjørn SlåtterøGimle IF1.17.35+29.3810.01
96Christer BechIdefjordens SK1.17.53+29.5610.03
97Roger MostueOppsal IF Orientering1.18.12+30.1510.06
98Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK1.18.36+30.3910.09
99Trygve LeivestadSarpsborg OL1.19.21+31.2410.15
100Stian KlyveOppsal IF Orientering1.19.24+31.2710.15
101Dag FinessFredrikstad IBK1.19.35+31.3810.16
102Are EriksenOslostudentenes IK1.19.38+31.4110.17
103Lars Petter LundRingerike OL1.19.59+32.0210.20
104Rolf AnderssonVästvärmlands OK1.20.06+32.0910.20
105Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.20.10+32.1310.21
106Øivind StenstadOddersjaa SSK1.20.47+32.5010.26
107Torgeir E. AndersenEiker OL1.21.06+33.0910.28
108Simen Sogn-LarssenHeming/Njård OL1.21.07+33.1010.28
109John Eivind PresterudFet OL1.21.26+33.2910.31
110Mads LillevoldÅs-UMB Orientering1.21.29+33.3210.31
111Tormod BorgGrue IL1.21.42+33.4510.33
112Arild RoenOK Øst1.23.50+35.5310.49
113Sune AnderssonIdefjordens SK1.24.03+36.0610.51
114Morten TangenHamar OK1.24.06+36.0910.51
115Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.24.15+36.1810.53
116Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.24.27+36.3010.54
117John TangenHamar OK1.24.56+36.5910.58
118Trond FossSandefjord OK1.25.02+37.0510.59
119Martin B. NielsenAarhus 1900 Orientering1.25.35+37.3811.03
120Gunnar VeastadLillehammer OK1.25.39+37.4211.03
121Snorre FrydenlundIF Sturla1.25.57+38.0011.06
122Torgeir StenstadOppsal IF Orientering1.26.28+38.3111.10
123Even JahnsenFlosta IL1.28.23+40.2611.25
124Roy GjerdingOK Moss1.31.19+43.2211.47
125Giacomo FrattariOK-West1.38.31+50.3412.43
126Arild GimseHeming/Njård OL1.40.07+52.1012.56
127Roger Bjarne HagenSandefjord OK1.40.59+53.0213.02
128Per Anders AasElverum OK1.41.13+53.1613.04
129Thor NorderudIL Tyrving1.41.30+53.3313.06
130Terje AldárTrøsken IL1.42.20+54.2313.13
131Bård StangRingsaker OK1.43.31+55.3413.22
132Odd RiseRingsaker OK1.43.34+55.3713.22
133Thomas LieSarpsborg OL1.44.18+56.2113.28
134Svein Ivar BrekkenSarpsborg OL1.45.14+57.1713.35
135Petter JohansenOppsal IF Orientering1.47.57+1.00.0013.56
136Ola BroxOL Toten-Troll1.48.35+1.00.3814.01
137Martin V. KristiasenOK Pan Århus1.49.21+1.01.2414.07
138Morten DahlOK Pan Århus1.49.57+1.02.0014.12
139Christian I. OvervadOK Pan Århus1.50.13+1.02.1614.14
140Leif OmbustvedtOK Moss1.50.28+1.02.3114.16
141Ole TexmoFet OL1.53.08+1.05.1114.37
142Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL1.55.34+1.07.3714.55
143Olav HanaOL Trollo1.55.43+1.07.4614.57
144Øystein AndersenKonnerud IL1.55.47+1.07.5014.57
145Steen HolmegaardOK GORM1.56.23+1.08.2615.02
146Petter FureOppsal IF Orientering1.56.36+1.08.3915.03
147Øystein MoskvilOL Trollo2.08.15+1.20.1816.34
148Tormod SoerumTrøsken IL2.09.40+1.21.4316.45
149Åge AashamarFlosta IL2.10.21+1.22.2416.50
150Jan Olav OrmbergFana IL2.10.24+1.22.2716.50
151Steinar MariussenElverum OK2.14.39+1.26.4217.23
152Lars SvarerOK Esbjerg2.15.14+1.27.1717.28
153Øystein KnoldSarpsborg OL2.22.53+1.34.5618.27
154Helge StorsveenLøten OL2.29.17+1.41.2019.17
155Petter HalvorsenKristiansand OK3.01.17+2.13.2023.25
Oskar KaaløySandefjord OKdiskvalifisert
Aydin AygunPolisgijcu Antalyadiskvalifisert
Ingvar BraatenModum OLdiskvalifisert
Thomas EkNOTEAMdiskvalifisert
Henrik KlyveOK Mossdiskvalifisert
Jakob I. OvervadOK Pan Århusdiskvalifisert
Rune PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Kim PoulsenAarhus 1900 Orienteringdiskvalifisert
Øystein RodemNydalens SKdiskvalifisert
Sondre BakkenLillomarka OLbrutt
Jo Aleksander LænnSteinkjer OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor