Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint - Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint - Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 7 juni 2015

N-åpen

1 180 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering22.5519.25
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering22.5319.23
Eunice Lundby KorsmoVang OL30.5326.10
Eline KravdalGjø-Vard OL19.1516.18
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK13.1311.12
Marte Libak- FeiringLøten o-lag18.4815.55
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.4512.30
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.5812.41
Eirin Melgalvis BilstadVang OL20.5117.40
Peder Melgalvis BilstadVang OL20.4417.34
Jorin MohnOLC Kapreolo13.1111.10
Nicolas MohnOLC Kapreolo11.5410.05
Magnus MolundIL Tyrving12.1010.18
Sara MolundIL Tyrving12.4810.50
Tuva MyklesetVang OL30.5126.08
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK10.529.12
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.2714.47
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL28.5724.32
Nikolai TesloHadeland OL24.2320.39
Ivar VamnesHamar OK22.3019.04
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL21.1217.57

D -10

1 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sara HovdeRingsaker OK11.179.33
Marie KravdalGjø-Vard OL7.436.32
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK9.598.27
Mari Ovidia RanestadHamar OK10.539.13

D 11-12

2 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK15.377.24
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.40+3.038.50
3Astrid RognstadHadeland OL19.42+4.059.20
4Serine JørgensenLillehammer OK24.58+9.2111.49
5Emma Bangstad BergersenHamar OK26.40+11.0312.38
6Anne FrøislandVang OL38.10+22.3318.05

D 13-14

2 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg RognstadHadeland OL17.107.43
2Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL20.05+2.559.02
3Carina SveenElverum OK21.48+4.389.49
4Kamilla LomeHamar OK25.01+7.5111.16
5Silje BallangrudRaufoss IL Orientering26.01+8.5111.43
6Janne SeierstadRaufoss IL Orientering26.22+9.1211.52

D 15-16

2 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering19.428.08
2Heidi Therese WiestVang OL19.51+0.098.12
3Mari Robøle LienHamar OK20.00+0.188.15
4Marit SveenHamar OK22.02+2.209.06
5Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL22.14+2.329.11
6Lise Hveem KrogstiRingsaker OK35.36+15.5414.42
0Charlotte EideGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-C

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita WiestVang OL19.199.09
2Mona SveenVang OL19.41+0.229.19
3Guro IngvaldsenGjø-Vard OL20.47+1.289.50
4Mona Sandaker MyklesetVang OL21.17+1.5810.05
5Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering21.46+2.2710.18

D 17-20

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag19.557.19
2Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK20.01+0.067.21
3Nora Hui AndersenHamar OK22.45+2.508.21
4Kristine FjeldRingsaker OK23.25+3.308.36
0Christina SveenElverum OKdiskvalifisert

D 21-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK18.146.15
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.57+0.436.30
3Valborg MadslienLillehammer OK22.18+4.047.39
4Helén PerssonFinspångs SOK26.52+8.389.13
5Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering32.17+14.0311.05

D 35-

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne MohnOLC Kapreolo22.248.14
2Line Merete LibakLøten o-lag26.59+4.359.55
3Gunn Elin RudiHadeland OL28.30+6.0610.28
4Mari GolbergHamar OK32.26+10.0211.55
0Marianne FejerskovRingsaker OKdiskvalifisert

D 45-

2 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit BordalRingsaker OK21.548.27
2Ane BjørnsgaardLillehammer OK22.28+0.348.40
3Nina SøndmørHamar OK23.58+2.049.15
4Vanja StaffOL Toten-Troll24.54+3.009.36
5Hege SolerødGjø-Vard OL26.04+4.1010.03
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering28.18+6.2410.55
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering29.15+7.2111.17
8Gro EllegaardVang OL32.28+10.3412.32
9Marianne SveenElverum OK33.52+11.5813.04

D 55-

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag28.4211.51
2Margrete JørandliGjø-Vard OL29.01+0.1911.59
3Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL30.43+2.0112.41
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll31.02+2.2012.49
5Gunnhild LjonesHamar OK33.01+4.1913.38
6Tove BakkenLillehammer OK33.19+4.3713.46
0Kjersti RønningHamar OKdiskvalifisert
0Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert
0Undis Irene StrømHamar OKdiskvalifisert

D 65-

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marith BrekkeHamar OK26.1912.57
2Kirsten BakkeGjø-Vard OL30.30+4.1115.01
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering43.23+17.0421.22

D 75-

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger E. VamnesHamar OK27.0813.21

H -10

1 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL8.487.27
2Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering20.50+12.0217.39

H 11-12

2 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL13.356.26
2Vegard RanestadHamar OK14.27+0.526.50
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.26+2.517.47
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL17.37+4.028.20
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.37+6.029.17
6Patrick JemtlandRingsaker OK27.01+13.2612.48

H 13-14

2 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK14.286.30
2Even BordalRingsaker OK15.18+0.506.53
3Jostein KarlsenLillehammer OK16.22+1.547.22
4Frikk DukefossLillehammer OK16.26+1.587.24
5Anton ØyvindssonRingsaker OK25.47+11.1911.36
6Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering27.10+12.4212.14
0Even KarlsenLillehammer OKdiskvalifisert

H 15-16

2 590 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK17.176.40
2Elias ØhmanGjø-Vard OL18.03+0.466.58
3Håvard HovdeRingsaker OK18.20+1.037.04
4Eskil FrøislandVang OL19.00+1.437.20
5Kristian LarsenRingsaker OK21.40+4.238.21
6Fredrik SveenVang OL22.31+5.148.41
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL23.13+5.568.57
8Simen BallangrudRaufoss IL Orientering24.18+7.019.22
9Sondre SkytterenGrue IL29.03+11.4611.12
10Kasper MelgalvisVang OL31.43+14.2612.14

H 17-20

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK17.135.54
2Even Lindstad BørresenHamar OK17.28+0.156.00
3Vegard Rønning HuberHamar OK17.31+0.186.01
4Ivar Jevne ArnesenHamar OK17.38+0.256.03
5Johannes BordalRingsaker OK18.35+1.226.23
6Krister HovdeRingsaker OK18.58+1.456.31
7Henrik BordalRingsaker OK20.38+3.257.05

H 21-

3 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL18.255.51
2Jacob WesterbergFinspångs SOK19.01+0.366.03
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering20.16+1.516.27
4John Anders BakkeLøten o-lag21.20+2.556.47
5Petter SkedsmoHadeland OL21.56+3.316.59
6Asbjørn OlsenNTNUI22.06+3.417.02
7Tore Borchgrevink AluHamar OK23.40+5.157.32
8Marius StaffOL Toten-Troll27.00+8.358.35
9Kjetil MolundIL Tyrving28.13+9.488.59
10Lars Erik BakkeLøten o-lag28.14+9.498.59

H 35-

2 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL20.186.58
2Peter MohnOLC Kapreolo20.34+0.167.04
3Sigmund HansenGjø-Vard OL22.42+2.247.48
4Tormod KleppaLillehammer OK23.17+2.598.00
5Martin ØhmanGjø-Vard OL23.23+3.058.02
6Thomas JørgensenLillehammer OK27.01+6.439.17

H 45-

2 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugHamar OK19.297.09
2Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering21.36+2.077.56
3Tom RøiseRingsaker OK21.37+2.087.56
4Gudbrand LienHamar OK21.53+2.248.02
5Ole Christian BangHamar OK23.23+3.548.35
6Stein Arne NegårdVang OL23.25+3.568.36
7Tormod PedersenRingsaker OK24.04+4.358.50
8Stein Magnus MoenGrue IL28.16+8.4710.23
9Knut AndersenLøten o-lag38.50+19.2114.16
0Nils Harald StaffOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Andreas HuberHamar OKdiskvalifisert

H 55-

2 590 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL19.367.34
2Trond OlsenLøten o-lag20.31+0.557.55
3Frode BergersenHamar OK21.30+1.548.18
4Ola BroxOL Toten-Troll22.34+2.588.42
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll22.59+3.238.52
6Harald ØstbyeElverum OK24.14+4.389.21
7Arnfinn PedersenGjø-Vard OL26.02+6.2610.03
8Herman BakkeLøten o-lag27.21+7.4510.33
9Kjell Joar RognstadLillehammer OK27.48+8.1210.44
10Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL28.26+8.5010.58
11Jan Olav TuterudHamar OK34.24+14.4813.16

H 65-

2 420 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL21.308.53
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering24.33+3.0310.08
3Stein NordviElverum OK25.25+3.5510.30
4Paul SkjakerHadeland OL28.12+6.4211.39
5John Birger SkansenRudsbygd IL28.33+7.0311.47
6Trond FeiringHamar OK32.07+10.3713.16
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering36.59+15.2915.16
8Knut FjæstadHamar OK38.07+16.3715.45
0Harald BrekkeHamar OKdiskvalifisert
0Einar LundHamar OKdiskvalifisert

H 75-

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein SolerødOL Toten-Troll25.5812.47
2Jon Vegard LundeLillehammer OK29.45+3.4714.39
0Olaf SmåstuenGjø-Vard OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor