Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 29 august 2015

Nydalens SK

102 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dana SteneD 35- (2)1.19.5812.10
1Elisabeth IngvaldsenD 17-A kort (11)43.079.53
1Halvor Tørnqvist HaldenH 13-14 (24)27.497.52
1Anne Berit EidD 50- (18)59.1913.12
1Pia Young VikD 11-12 (17)23.047.49
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (15)48.587.27
1Berit Sofie WiklundD 40- (6)1.02.2210.53
1Halvor SaunesH 17-A kort (9)47.568.21
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (19)20.036.47
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (3)53.1015.38
2Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (17)37.14+14.1012.37
2Nicole RagvinD 17-A kort (11)48.47+5.4011.11
2Kari MadslienD 45- (14)56.30+1.5910.54
2Eirik Næss-UlsethH 55- (23)52.41+0.0310.24
2Oda ScheeleD 13-14 (26)34.34+1.0810.10
2Elias JonssonH 15-16 (31)40.47+2.317.52
2Rune RystadH 17-A kort (9)49.13+1.178.35
2Gaute BerganH 11-12 (19)22.16+2.137.32
2Rune ScheeleH 45- (20)55.22+4.138.25
2Ragne WiklundD 15-16 (27)41.45+0.239.34
3Sofie AarnesD 17-A kort (11)49.53+6.4611.26
3Ellen Marie TurterD 55- (11)46.55+3.5513.21
3Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (14)59.01+4.3011.23
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (24)30.47+2.588.43
3Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (9)50.07+2.118.44
3Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18 (15)52.11+3.137.56
3Anders VisterH 21- (27)1.21.24+9.538.03
3Kasper Bakken UlsethH 11-12 (19)24.01+3.588.08
3Jan Tore HenriksenH 50- (28)50.22+1.378.47
4Maria JonssonD 45- (14)1.00.49+6.1811.44
4Thine Wilkens JernbergD 17-C (8)1.08.12+22.2619.35
4Einar JensenH 55- (23)53.04+0.2610.29
4Inga Skaarer WiklundD 11-12 (17)42.06+19.0214.16
4Vegard HaldenH 45-A kort (14)41.39+11.2711.51
4Lars Young VikH 13-14 (24)31.18+3.298.52
4Morten Taraldsten BrunesH 17-A kort (9)52.17+4.219.07
4Ingvil AhlsandD 15-16 (27)46.26+5.0410.38
4Lukas LilandH 15-16 (31)42.20+4.048.10
4Jon Iver BakkenH 45- (20)58.08+6.598.50
5Selma TonjerD 17-A kort (11)55.55+12.4812.49
5Sören JonssonH 55- (23)53.27+0.4910.33
5Kathrine LunøeD 45-A kort (7)42.46+15.5117.31
5Einar LunøeH 50- (28)52.26+3.419.09
5Anders Håvard LarsenH 11-12 (19)29.19+9.169.56
6Tore KjølsethH 55- (23)54.29+1.5110.46
6Isak JonssonH 13-14 (24)31.58+4.099.03
6Hannah MansD 11-12 (17)42.44+19.4014.29
6Yngve RøeH 17-C (6)58.44+16.0716.52
6Marie LilandD 13-14 (26)39.26+6.0011.35
7Inger Johanne EikelandD 45-A kort (7)53.39+26.4421.59
7Johanne Midttun SystadD 13-14 (26)40.55+7.2912.02
7Sam LunøeH 17-18 (15)58.41+9.438.55
7Sindre LangaasH 50- (28)54.22+5.379.29
8Elise Wærp HaugeD 11-12 (17)45.42+22.3815.29
8Karen BjergaardD 19-20 (8)1.27.40+24.3113.20
8Synnøve Lyssand SandbergD 45- (14)1.14.10+19.3914.19
8Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (19)35.56+15.5312.10
9Solveig BerganD 21-B (11)1.15.18+27.0318.19
9Åse BerganD 17-18 (18)1.06.15+8.5011.33
9Anne Marit BjergaardD 50- (18)1.13.02+13.4316.15
9Ada WulfsbergD 13-14 (26)43.25+9.5912.46
9Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (19)41.28+21.2514.03
10Jørgen WulfsbergH 15-16 (31)47.32+9.169.10
11Per Øyvind SteneH 21- (27)1.24.34+13.038.22
11Marte Madslien BakkenD 13-14 (26)45.51+12.2513.29
11Børge PedersenH 50- (28)56.17+7.329.49
12Ragnar TonjerH 21- (27)1.25.02+13.318.25
12Oda SørlieD 11-12 (17)58.39+35.3519.52
12Erlend AamodtH 60- (15)1.10.00+24.1715.35
13Ottar WiklundH 45- (20)1.10.12+19.0310.41
14Geir O. RønningH 55- (23)59.53+7.1511.50
15Ea LunøeD 13-14 (26)50.56+17.3014.58
15Per SandbergH 55- (23)1.00.39+8.0111.59
15Dag Håvard LarsenH 45- (20)1.18.07+26.5811.53
16Joakim Wilkens JernbergH 13-14 (24)46.13+18.2413.05
16Audun Uglenes BerganH 15-16 (31)57.14+18.5811.02
17Theresa FürstenbergD 13-14 (26)53.55+20.2915.51
17Bojan BlumensteinH 21- (27)1.29.26+17.558.51
18Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (26)54.26+21.0016.00
18Nils BerganH 45- (20)1.19.55+28.4612.09
18Jo WiklundH 50- (28)1.01.11+12.2610.40
19Peer StiansenH 55- (23)1.05.55+13.1713.01
19Frida Bakken UlsethD 15-16 (27)1.02.16+20.5414.16
20Gunnar Engen VikH 45- (20)1.21.40+30.3112.25
20Mons Kr. LøvfaldH 50- (28)1.03.03+14.1811.00
20Håkon Thunshelle ØvstedalH 15-16 (31)1.01.25+23.0911.51
22Einar TommelstadH 21- (27)1.40.06+28.359.54
22Synne Eikeland RøstadsandD 15-16 (27)1.04.30+23.0814.47
24Simen A BjøringsøyH 21- (27)1.52.21+40.5011.07
24Jarl ØvstedalH 50- (28)1.05.02+16.1711.20
25Oskar JensenH 21- (27)1.56.46+45.1511.33
Selma Størmer AntonsenN-åpen (48)18.039.04
Siggurd Størmer AntonsenN-åpen (48)17.569.00
Henrik G. FürstenbergN-åpen (48)35.3117.50
Hanne Wærp HaugeN-åpen (48)29.0814.38
Tuva Wilkens JernbergN-åpen (48)31.1815.43
Annika Næss-UlsethN-åpen (48)46.2323.18
Helene ScheeleN-åpen (48)22.0311.04
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (12)35.2214.51
0Ole Jakob FrankrigH 13-14 (24)diskvalifisert
0Vemund HeierH 13-14 (24)diskvalifisert
0Per-Arne RøstadsandH 50- (28)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor