Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 29 august 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-18 | D 17-20B | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 19-20 | D 21- | D 21-B | D 35- | D 40- | D 45- | D 45-AK | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-18 | H 17-20B | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 19-20 | H 21- | H 21-B | H 35- | H 40- | H 45- | H 45-AK | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Skog Mil

Heming Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eva FixdalD 80- (1)1.30.1536.59
1Runa SkyttersæterD 55- (11)43.0012.15
1Elle M. MelbyeD 60- (4)1.02.4817.53
1Kasper FosserH 15-16 (31)38.167.23
2Jennifer Jones ArnesenD 17-C (8)51.45+5.5914.52
2Nils Petter FremmingH 50- (28)49.53+1.088.42
3Sofie Skyttersæter IversenD 17-18 (18)1.00.43+3.1810.35
3Dagrun MelkildD 50- (18)1.01.10+1.5113.37
3Ida Marie FlågenD 11-12 (17)39.27+16.2313.22
4Marte Eline UlvestadD 17-A kort (11)51.28+8.2111.48
4Ulrik Astrup ArnesenH 17-18 (15)54.12+5.148.14
5Ingrid T. Rolfsen HaugmoD 17-C (8)1.12.56+27.1020.57
5Signe Astrup ArnesenD 45- (14)1.04.44+10.1312.29
5Helge BjaalandH 70- (7)47.51+8.1413.37
5Bjørn Anders FlågenH 15-16 (31)44.13+5.578.32
8Knut Erling ØenH 50- (28)54.28+5.439.30
9Øystein ØstermannH 50- (28)54.35+5.509.31
10Kristian ØstermannH 13-14 (24)41.25+13.3611.43
11Marianne ReuschD 45- (14)1.35.32+41.0118.26
11d SkaugeD 11-12 (17)53.42+30.3818.12
12August Syrdal ØenH 13-14 (24)43.08+15.1912.13
12Ann Elin FlågenD 45- (14)2.00.25+1.05.5423.14
12Egil Wickstrand IversenH 55- (23)56.20+3.4211.07
13Live ØstvoldD 13-14 (26)48.36+15.1014.17
14Christian ReuschH 45- (20)1.15.27+24.1811.29
15Petter Astrup ArnesenH 15-16 (31)56.25+18.0910.53
16Hannah Syrdal ØenD 11-12 (17)1.10.43+47.3923.58
17Bjørn WilladssenH 55- (23)1.02.58+10.2012.26
19Ferdinand FremmingH 13-14 (24)51.49+24.0014.40
19Anders FlågenH 45- (20)1.21.08+29.5912.20
20Hedvig VollsetD 15-16 (27)1.02.58+21.3614.26
24Maya Jones ArnesenD 13-14 (26)1.08.05+34.3920.01
24Sindre Rolfsen HaugmoH 15-16 (31)1.06.41+28.2512.52
25Erik Rolfsen HaugmoH 15-16 (31)1.07.21+29.0513.00
Celine Amlie BrennaN-åpen (48)1.03.1531.47
Martin Amlie BrennaN-åpen (48)1.03.2231.50
Helene FærødvikN-åpen (48)40.1820.15
Arnt HaugmoN-åpen (48)20.3310.19
Astrid ReuschN-åpen (48)40.1220.12
Einar ØstvoldH -10 (12)33.4514.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor