Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 29 august 2015

Asker Skiklubb

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Kristine NordvikD 13-16C (3)53.4715.27
1Anette Jauhojärvi MarkussenD 11-12N (1)30.1712.43
1Tilla Farnes HennumD 17-18 (18)57.2510.01
1Hilda ØfsthusD 45- (14)54.3110.31
1Eilev KvaaleH 13-16C (1)46.4713.26
1Arild NyhaugH 21-B (5)1.02.5515.18
1Jon Arvid FossumH 60- (15)45.4310.10
1Synne StrandD 15-16 (27)41.229.29
1Jan Richard EriksenH 50- (28)48.458.30
2Vegard GulbrandsenH 17-18 (15)52.00+3.027.54
3Guro HjerpaasenD 13-16C (3)57.42+3.5516.34
3Anna Øfsthus GravirD 13-14 (26)35.09+1.4310.20
3Trond RønnebergH 55- (23)52.53+0.1510.27
3Bjørn GunnerødH 75- (4)1.03.00+7.5019.33
3Torstein KvaaleH 45-A kort (14)40.45+10.3311.36
3Per Anders YtterbøH 21-B (5)1.23.14+20.1920.15
3Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (3)1.11.45+18.3521.06
4Ann Katrin OlsenD 50- (18)1.04.47+5.2814.25
4Maria PerssonD 45-A kort (7)42.28+15.3317.24
4Jon OIav HjerpaasenH 17-C (6)47.38+5.0113.41
5Gunnar PedersenH 45-A kort (14)42.32+12.2012.07
5Sondre YtterbøH 13-14 (24)31.34+3.458.56
5Eivind Øfsthus GravirH 17-18 (15)56.25+7.278.35
5Jørn Bue OlsenH 65- (10)42.41+7.0912.09
6Sigrun Hernes YtterbøD 45- (14)1.09.00+14.2913.19
6Sander ArntzenH 15-16 (31)44.32+6.168.35
7Tommy JauhojärviH 45- (20)1.01.04+9.559.17
8Sverre WisløffH 45-A kort (14)45.09+14.5712.51
8Øyvind HoveidH 65- (10)51.23+15.5114.38
8Bjørn MartiniH 45- (20)1.01.37+10.289.22
9Unni RyeD 55- (11)53.39+10.3915.17
9Gjermund GravirH 45- (20)1.04.10+13.019.45
9Ingrid Tandberg RyanD 15-16 (27)54.38+13.1612.31
10Margrethe WisløffD 17-18 (18)1.06.53+9.2811.40
10Øyvind GylverH 60- (15)1.08.26+22.4315.14
11Nora Synnøve WoxholthD 17-18 (18)1.07.58+10.3311.51
11Sølvi MartiniD 21-B (11)1.45.39+57.2425.42
11Margrete EngzeliusD 50- (18)1.17.39+18.2017.17
12Axel HoveidH 15-16 (31)52.38+14.2210.09
15Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (24)45.59+18.1013.01
21Kristian KalagerH 55- (23)1.08.47+16.0913.35
21Ina MartiniD 13-14 (26)1.00.42+27.1617.51
26Petra HoveidD 13-14 (26)1.14.33+41.0721.55
Astrid YtterbøN-åpen (48)28.4414.26
Ragnhild Øfsthus GravirD -10 (8)26.0710.58
Sara MartiniD -10 (8)31.5013.22
Martha WisløffD -10 (8)30.0812.39

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erling StrandH 21-B (5)diskvalifisert

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eldar BørsumH 65- (10)38.02+2.3010.50
3Kine GulliksenD 21- (8)1.16.23+4.2310.10
3Inger Elisabeth KvaaseD 70- (5)1.14.52+18.3323.15
8Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (18)1.05.32+8.0711.26
8Johs HjelmstadH 40- (11)1.21.10+14.0410.48
9Berit HerstadD 17-A kort (11)1.21.00+37.5318.34
9Martin Grotle SoukupH 21- (27)1.22.49+11.188.11
10Maria TorgersenD 50- (18)1.16.48+17.2917.06
15Ulf BrennaH 21- (27)1.29.09+17.388.49
18Johanne Øderud VatneD 17-18 (18)1.32.52+35.2716.12
20Raphael FerrandH 21- (27)1.39.00+27.299.48
23Arne TorgersenH 50- (28)1.04.24+15.3911.14
0Helge KvaaseH 80- (7)diskvalifisert

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Pål Woldstad HanssenH 45-A kort (14)53.16+23.0415.10

Etnedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håvard TelstøH 40- (11)1.10.27+3.219.22

Fet OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Laila Eriksen BlomD 17-C (8)1.02.24+16.3817.55
4Åshild Faller RåheimD 17-18 (18)1.01.41+4.1610.45
9Kyrre GranH 40- (11)1.26.58+19.5211.34
10Ragnhild Mathea HelmersenD 11-12 (17)52.08+29.0417.40
11Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18 (15)1.13.13+24.1511.08
12Jørgen Kjos BarkenæsH 17-18 (15)1.13.15+24.1711.08
12Jarle RogndokkenH 45-A kort (14)59.39+29.2716.59
26Øyvind HelmersenH 50- (28)1.09.01+20.1612.02
Oskar Elias BlomN-åpen (48)48.2424.19

Fossum IF

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cecilie Christin KvermeD 17-C (8)45.4613.09
1Kristin Kinck RannemD 17-N (2)40.4715.30
1Torbjørn Blom-hagenH 40- (11)1.07.068.56
1Øystein HoloH 45-A kort (14)30.128.36
1Leif StørmerH 45- (20)51.097.47
2Ragnhild HjermstadD 19-20 (8)1.03.42+0.339.41
2Harald BakkeH 40- (11)1.08.15+1.099.05
3Victoria Hæstad BjørnstadD 15-16 (27)41.53+0.319.36
3Einar MelsomH 15-16 (31)41.19+3.037.58
3Sven Arne GylterudH 45- (20)56.06+4.578.32
4Kjell H. EriksenH 80- (7)41.33+4.1317.01
4Bram LangerødH 11-12 (19)27.08+7.059.11
4Vidar BerteigH 65- (10)38.32+3.0010.58
5Karen Hoel JomaasD 13-14 (26)38.56+5.3011.27
5Tonje VassendD 19-20 (8)1.12.01+8.5210.57
5Sindre RønningH 21- (27)1.22.03+10.328.07
5Line Wegner HodtD 17-18 (18)1.03.28+6.0311.04
5Ingrid G. KvålsgardD 15-16 (27)46.29+5.0710.39
6Eldbjørg NarumD 19-20 (8)1.12.57+9.4811.06
6Åsne HoloD 15-16 (27)48.46+7.2411.11
7Mari BrendeD 11-12 (17)44.13+21.0914.59
7Lars HjermstadH 55- (23)54.46+2.0810.49
7Sivert Sande KvermeH 13-14 (24)37.50+10.0110.43
7Olav HasaasH 45-A kort (14)42.41+12.2912.09
7Gustav Andresen SkotteH 11-12 (19)31.14+11.1110.35
7Erling HjermstadH 15-16 (31)45.12+6.568.43
8Eivind Berner MyhreH 13-14 (24)38.06+10.1710.47
8Erik Hæstad BjørnstadH 15-16 (31)46.40+8.249.00
9Tarjei HoloH 17-18 (15)1.08.37+19.3910.26
9Erlend BørliH 13-14 (24)39.02+11.1311.03
9Styrk Hundseid KamsvågH 15-16 (31)46.58+8.429.04
10Katrine BakkeD 45- (14)1.28.49+34.1817.08
10Hanne BrendeD 21-B (11)1.24.43+36.2820.36
10Pernille KatlaD 15-16 (27)54.59+13.3712.36
11Toril EineD 55- (11)1.02.46+19.4617.52
11Vebjørn Blom-HagenH 13-14 (24)43.06+15.1712.12
11Øyvind HjermstadH 15-16 (31)49.03+10.479.28
11Ragne NorrudD 15-16 (27)55.21+13.5912.41
11Arild AndresenH 45- (20)1.07.37+16.2810.17
12Ingrid HasaasD 15-16 (27)56.19+14.5712.54
12Stein H. HagenH 45- (20)1.09.37+18.2810.35
13Borger MelsomH 21- (27)1.26.08+14.378.31
13Kristin FalkD 45- (14)2.05.23+1.10.5224.12
14Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (17)1.05.59+42.5522.22
14Sondre Zahl HagenH 13-14 (24)45.53+18.0412.59
14Oscar Hæstad BjørnstadH 15-16 (31)55.09+16.5310.38
20Per KaarbyH 55- (23)1.08.31+15.5313.32
20Sigrid Kinck RannemD 13-14 (26)1.00.41+27.1517.50
21Charles HalaasH 21- (27)1.39.56+28.259.53
21Olav BirkelandH 13-14 (24)1.05.34+37.4518.34
21Truls Wegner HodtH 15-16 (31)1.05.16+27.0012.35
22Richard Zeiner-GundersenH 55- (23)1.15.20+22.4214.53
22Terje MelsomH 50- (28)1.03.57+15.1211.09
23Emil StørmerH 15-16 (31)1.06.18+28.0212.47
24Julie BakkeD 15-16 (27)1.07.47+26.2515.32
25Roger BirkelandH 50- (28)1.08.02+19.1711.52
26Knut SelstadH 15-16 (31)1.08.15+29.5913.10
28Martin Andresen SkotteH 15-16 (31)1.18.30+40.1415.09
Erlend BakkeN-åpen (48)31.4615.57
Olaf Blom-HagenN-åpen (48)31.0815.38
Håvard Rekve LianH -10 (12)34.5414.39
0Trond MyhreH 40- (11)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Gitte BromanderD 21- (8)1.30.05+18.0511.59
10Christian Riddervold KahrsH 21- (27)1.23.16+11.458.14

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Peter Martinus Freyborg UranH 17-18 (15)2.05.53+1.16.5519.09

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristine KravdalD 13-14 (26)36.56+3.3010.51

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Marie TimenesD 65- (4)51.2615.58
2Eivind HagenH 75- (4)55.17+0.0717.10
3Tor TrøanH 65- (10)38.18+2.4610.54
5Petter SkedsmoH 17-A kort (9)52.43+4.479.12

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Beata FalkD 21- (8)1.16.22+4.2210.10

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Thor PalmgrenH 70- (7)51.56+12.1914.47

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Unni DrageD 75- (1)42.3917.28
1Tor DrageH 80- (7)37.2015.18

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ove MartinsenH 55- (23)52.3810.24

Heming Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eva FixdalD 80- (1)1.30.1536.59
1Runa SkyttersæterD 55- (11)43.0012.15
1Elle M. MelbyeD 60- (4)1.02.4817.53
1Kasper FosserH 15-16 (31)38.167.23
2Jennifer Jones ArnesenD 17-C (8)51.45+5.5914.52
2Nils Petter FremmingH 50- (28)49.53+1.088.42
3Sofie Skyttersæter IversenD 17-18 (18)1.00.43+3.1810.35
3Dagrun MelkildD 50- (18)1.01.10+1.5113.37
3Ida Marie FlågenD 11-12 (17)39.27+16.2313.22
4Marte Eline UlvestadD 17-A kort (11)51.28+8.2111.48
4Ulrik Astrup ArnesenH 17-18 (15)54.12+5.148.14
5Ingrid T. Rolfsen HaugmoD 17-C (8)1.12.56+27.1020.57
5Signe Astrup ArnesenD 45- (14)1.04.44+10.1312.29
5Helge BjaalandH 70- (7)47.51+8.1413.37
5Bjørn Anders FlågenH 15-16 (31)44.13+5.578.32
8Knut Erling ØenH 50- (28)54.28+5.439.30
9Øystein ØstermannH 50- (28)54.35+5.509.31
10Kristian ØstermannH 13-14 (24)41.25+13.3611.43
11Marianne ReuschD 45- (14)1.35.32+41.0118.26
11d SkaugeD 11-12 (17)53.42+30.3818.12
12August Syrdal ØenH 13-14 (24)43.08+15.1912.13
12Ann Elin FlågenD 45- (14)2.00.25+1.05.5423.14
12Egil Wickstrand IversenH 55- (23)56.20+3.4211.07
13Live ØstvoldD 13-14 (26)48.36+15.1014.17
14Christian ReuschH 45- (20)1.15.27+24.1811.29
15Petter Astrup ArnesenH 15-16 (31)56.25+18.0910.53
16Hannah Syrdal ØenD 11-12 (17)1.10.43+47.3923.58
17Bjørn WilladssenH 55- (23)1.02.58+10.2012.26
19Ferdinand FremmingH 13-14 (24)51.49+24.0014.40
19Anders FlågenH 45- (20)1.21.08+29.5912.20
20Hedvig VollsetD 15-16 (27)1.02.58+21.3614.26
24Maya Jones ArnesenD 13-14 (26)1.08.05+34.3920.01
24Sindre Rolfsen HaugmoH 15-16 (31)1.06.41+28.2512.52
25Erik Rolfsen HaugmoH 15-16 (31)1.07.21+29.0513.00
Celine Amlie BrennaN-åpen (48)1.03.1531.47
Martin Amlie BrennaN-åpen (48)1.03.2231.50
Helene FærødvikN-åpen (48)40.1820.15
Arnt HaugmoN-åpen (48)20.3310.19
Astrid ReuschN-åpen (48)40.1220.12
Einar ØstvoldH -10 (12)33.4514.10

IL Koll

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lotta MyhreD 17-N (2)41.32+0.4515.47
3Eilen Arctander VikD 60- (4)1.09.06+6.1819.41
4Erik PaulsrudH 40- (11)1.11.14+4.089.29
5Harald AulieH 17-C (6)48.01+5.2413.47
6Mona GammelliD 17-C (8)1.35.40+49.5427.29
6Christian Fredrik BorgH 11-12 (19)30.50+10.4710.27
7Hege AndersenD 17-C (8)1.36.45+50.5927.48
7Trude FixdalD 50- (18)1.07.39+8.2015.04
10Marte EdvardsenD 17-A kort (11)1.26.01+42.5419.43
14Tom EdvardsenH 60- (15)1.46.29+1.00.4623.42
17Balder Gammelli-MesselH 11-12 (19)55.50+35.4718.55
17Johan LundeH 50- (28)1.00.17+11.3210.31
27Erik BorgH 50- (28)1.20.00+31.1513.57
Martin Christoffer BorgN-åpen (48)19.099.37
Odin Gammelli-MesselN-åpen (48)32.2816.18
Ole Jacob MyklebustN-åpen (48)43.2421.48
Pauline MyklebustN-åpen (48)23.3911.53
Paul OpheimN-åpen (48)22.5611.31
Eirik Røhne SkoftelandN-åpen (48)23.0111.33
Johannes Salvesen-LundeN-åpen (48)18.579.31
Jørund Tolleshaug SkaugenN-åpen (48)31.0815.38

IL Tyrving

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Betty Ann Bjerkreim NilsenD 21- (8)1.12.009.35
1Audun WeltzienH 21- (27)1.11.317.04
2Astrid FiskumD 17-18 (18)58.24+0.5910.11
2Marianne NjåsteinD 50- (18)1.01.09+1.5013.37
2Berit DanielsenD 55- (11)45.24+2.2412.56
2Milda ØhlckersD 40- (6)1.11.18+8.5612.26
4Kjersti SkantzeD 55- (11)47.23+4.2313.29
4Jim Øystein NybråtenH 21- (27)1.21.25+9.548.03
5Heidi FalckD 55- (11)48.03+5.0313.41
6Ida Feiring HaltiaD 17-A kort (11)1.06.55+23.4815.20
6Espen JakobsenH 21- (27)1.22.05+10.348.07
6Synne Nesheim FlatebakkenD 17-18 (18)1.04.56+7.3111.19
6Kjetil MolundH 40- (11)1.18.39+11.3310.28
6Kjell StenstadvoldH 70- (7)51.00+11.2314.31
7Stine NjåsteinD 17-A kort (11)1.09.55+26.4816.02
7Hege FeiringD 45- (14)1.11.22+16.5113.46
7Berit BergeD 55- (11)50.25+7.2514.21
7Geir HoffH 40- (11)1.18.44+11.3810.29
7Maren NorderudD 15-16 (27)50.31+9.0911.35
7Alf PettersenH 60- (15)1.00.17+14.3413.25
7Per ØhlckersH 65- (10)48.17+12.4513.45
8Torbjørn SagbergH 21- (27)1.22.21+10.508.09
8Mats Olav BergH 17-A kort (9)1.11.57+24.0112.33
10Randi NilstadD 55- (11)59.28+16.2816.56
10Lars-Erik FiskumH 55- (23)55.30+2.5210.58
10Eystein WeltzienH 65- (10)1.02.43+27.1117.52
11Per Kristian EkebergH 55- (23)55.53+3.1511.02
13Tuva Nesheim FlatebakkenD 15-16 (27)57.36+16.1413.12
13Eivind HoffH 50- (28)57.19+8.3410.00
14Are NjåsteinH 45-A kort (14)1.09.24+39.1219.46
14Bjørn Henning GrandalH 50- (28)58.55+10.1010.16
15Anna GöhlmanD 50- (18)1.47.27+48.0823.55
16Oda SikkelandD 17-18 (18)1.16.25+19.0013.20
17Kirsti Grundnes BergD 50- (18)1.50.11+50.5224.32
23Donald SkantzeH 55- (23)1.31.06+38.2818.00
23Synne SkjærsteinD 15-16 (27)1.04.58+23.3614.54
25Solveig Eline BergD 15-16 (27)1.10.01+28.3916.03
Anton Børke HermansonN-åpen (48)26.0913.08
Magnus MolundN-åpen (48)25.5913.03
Kristoffer ØhlckersN-åpen (48)21.4210.54
Sofia ØhlckersN-åpen (48)21.4110.53
0Åshild FlatebakkenD 45- (14)diskvalifisert
0Ådne SkjærsteinH 13-14 (24)diskvalifisert
0Thea Feiring HaltiaD 15-16 (27)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid Lome-HagmanD 70- (5)56.1917.29
2Cathrine PalmgrenD 45-A kort (7)32.41+5.4613.23
3Marit VågsnesD 65- (4)59.35+8.0918.30
3Geir TrøanH 70- (7)47.08+7.3113.25
4Sissel OlaisenD 65- (4)1.01.06+9.4018.58
16Linda GammelsæterD 15-16 (27)58.28+17.0613.24
0Anders FærdenH 40- (11)diskvalifisert
0Bjørn NordvikH 21-B (5)diskvalifisert

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ann-Karin LestebergD 21-B (11)55.09+6.5413.25
7Åsne Skram TrømborgD 19-20 (8)1.19.16+16.0712.03
19Ola LestebergH 21- (27)1.36.05+24.349.30
Ingrid LestebergN-åpen (48)34.0417.07

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Julie HjortlandD 19-20 (8)1.06.43+3.3410.09

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Bjørn-Willy ArntzenH 45- (20)1.19.03+27.5412.01

Lillomarka OL

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdH 17-N (1)25.539.50
2Ingrid MasdalD 15-16B (3)59.27+6.1717.29
2Michael Eckmann JensenH 17-C (6)45.54+3.1713.11
4Einar HemH 70- (7)47.48+8.1113.37
5Netta Bar-NathanD 11-12 (17)42.42+19.3814.28
10Jakob WalleniusH 11-12 (19)42.44+22.4114.29
12Ingvild C. FleisjeD 17-18 (18)1.09.44+12.1912.10
12William WoodhouseH 11-12 (19)44.19+24.1615.01
13Hedda VonenD 17-18 (18)1.13.42+16.1712.51
13Emilie Pedersen VoldD 11-12 (17)1.02.17+39.1321.06
13Mathias Pedersen VoldH 13-14 (24)43.58+16.0912.27
13Trond OldernesH 11-12 (19)46.48+26.4515.51
14Torill OldernesD 13-14 (26)49.42+16.1614.37
15Helene Pellicer RuudD 11-12 (17)1.08.56+45.5223.22
16Ingrid BlindheimD 13-14 (26)53.46+20.2015.48
17Ellen Marie AriansenD 17-18 (18)1.16.58+19.3313.25
17Sunniva HalvorsrudD 11-12 (17)1.47.00+1.23.5636.16
18Maria Rørvik HaverD 15-16 (27)59.39+18.1713.40
18Jens Johan BrekkeH 15-16 (31)59.37+21.2111.30
19Elias Skjolden SørensenH 15-16 (31)1.01.18+23.0211.50
20Simen MasdalH 13-14 (24)1.03.43+35.5418.03
22Elin FløD 13-14 (26)1.00.58+27.3217.55
22Eirik Høst FossgardH 15-16 (31)1.05.36+27.2012.39
Sara AreansenN-åpen (48)45.5523.04
Casper Eckmann AronsenN-åpen (48)32.2816.18
Brage Wergeland BiemN-åpen (48)57.0728.42
Guro BrændenN-åpen (48)43.3621.54
Bettina GamreN-åpen (48)36.0818.09
Mari Kveseth IngebretsenN-åpen (48)1.03.5632.07
Kristoffer JemterudN-åpen (48)32.1316.11
Natalie KollerudN-åpen (48)30.0815.08
Torbjørn LundebyN-åpen (48)33.0716.38
Trym LundebyN-åpen (48)57.2128.49
Otto Ulltveit-MoeN-åpen (48)1.01.2530.51
Helene WalleniusN-åpen (48)1.04.1432.16
Emilie FløD -10 (8)20.488.44
Cora Helene HildrumD -10 (8)42.3217.52
Jakob BellH -10 (12)36.3815.23
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (12)37.0515.34
Eskil BrændenH -10 (12)21.439.07
Rasmus D. EastwoodH -10 (12)20.588.48
Øystein Kveseth IngebretsenH -10 (12)26.1611.02
Jonathan WoodhouseH -10 (12)21.409.06
0Kristian Markhus BrekkeH 15-16 (31)diskvalifisert
0Joar OldernesH 15-16 (31)diskvalifisert

Lyn Ski

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Rolv Anders SystadH 50- (28)51.55+3.109.03
8Anne DanielsenD 50- (18)1.07.54+8.3515.07
14Audun Midttun SystadH 17-18 (15)1.44.46+55.4815.56

Måren OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aase Tove GoldenD 70- (5)1.03.23+7.0419.41
2Pål WinsentsH 45-A kort (14)37.43+7.3110.44
4Ingeborg BakkenD 60- (4)1.10.46+7.5820.09
5Aud Margret KirkhornD 70- (5)1.31.07+34.4828.17
5Audun BjerknesH 40- (11)1.16.29+9.2310.11
8Tormod StrandH 55- (23)55.06+2.2810.53
9Stein TurtumøygardH 60- (15)1.07.20+21.3714.59
9Knut Vidar JohansenH 65- (10)55.42+20.1015.52
13Gro Hege LudvigsenD 50- (18)1.22.38+23.1918.24
14Mona StrandD 50- (18)1.24.37+25.1818.50
18Morten KarlsenH 55- (23)1.05.12+12.3412.53
Theo Winsents SæterH -10 (12)27.5111.42

Nittedal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Yngve FinkenhavnH 17-C (6)46.22+3.4513.19
5Kari LundD 21-B (11)1.00.01+11.4614.36
5Bård NatvigH 60- (15)55.08+9.2512.16
6John Thomas PetersenH 65- (10)43.52+8.2012.29
7Lars BredalenH 17-A kort (9)1.08.29+20.3311.57
9Marit B. EithunD 45- (14)1.15.16+20.4514.31
14Ingrid Nytun NergårdD 17-18 (18)1.13.50+16.2512.53
15Oda Marie ColquhounD 15-16 (27)58.05+16.4313.19
17Emma Eithun PaulsenD 15-16 (27)59.36+18.1413.40
18Eirik Nytun NergårdH 11-12 (19)2.15.50+1.55.4746.02
Marie FinkenhavnN-åpen (48)29.4614.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mini2 Mini2Skogsløp og Militær (2)1.17.31+16.2013.28

Nydalens SK

102 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dana SteneD 35- (2)1.19.5812.10
1Elisabeth IngvaldsenD 17-A kort (11)43.079.53
1Halvor Tørnqvist HaldenH 13-14 (24)27.497.52
1Anne Berit EidD 50- (18)59.1913.12
1Pia Young VikD 11-12 (17)23.047.49
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (15)48.587.27
1Berit Sofie WiklundD 40- (6)1.02.2210.53
1Halvor SaunesH 17-A kort (9)47.568.21
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (19)20.036.47
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (3)53.1015.38
2Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (17)37.14+14.1012.37
2Nicole RagvinD 17-A kort (11)48.47+5.4011.11
2Kari MadslienD 45- (14)56.30+1.5910.54
2Eirik Næss-UlsethH 55- (23)52.41+0.0310.24
2Oda ScheeleD 13-14 (26)34.34+1.0810.10
2Elias JonssonH 15-16 (31)40.47+2.317.52
2Rune RystadH 17-A kort (9)49.13+1.178.35
2Gaute BerganH 11-12 (19)22.16+2.137.32
2Rune ScheeleH 45- (20)55.22+4.138.25
2Ragne WiklundD 15-16 (27)41.45+0.239.34
3Sofie AarnesD 17-A kort (11)49.53+6.4611.26
3Ellen Marie TurterD 55- (11)46.55+3.5513.21
3Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (14)59.01+4.3011.23
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (24)30.47+2.588.43
3Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (9)50.07+2.118.44
3Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18 (15)52.11+3.137.56
3Anders VisterH 21- (27)1.21.24+9.538.03
3Kasper Bakken UlsethH 11-12 (19)24.01+3.588.08
3Jan Tore HenriksenH 50- (28)50.22+1.378.47
4Maria JonssonD 45- (14)1.00.49+6.1811.44
4Thine Wilkens JernbergD 17-C (8)1.08.12+22.2619.35
4Einar JensenH 55- (23)53.04+0.2610.29
4Inga Skaarer WiklundD 11-12 (17)42.06+19.0214.16
4Vegard HaldenH 45-A kort (14)41.39+11.2711.51
4Lars Young VikH 13-14 (24)31.18+3.298.52
4Morten Taraldsten BrunesH 17-A kort (9)52.17+4.219.07
4Ingvil AhlsandD 15-16 (27)46.26+5.0410.38
4Lukas LilandH 15-16 (31)42.20+4.048.10
4Jon Iver BakkenH 45- (20)58.08+6.598.50
5Selma TonjerD 17-A kort (11)55.55+12.4812.49
5Sören JonssonH 55- (23)53.27+0.4910.33
5Kathrine LunøeD 45-A kort (7)42.46+15.5117.31
5Einar LunøeH 50- (28)52.26+3.419.09
5Anders Håvard LarsenH 11-12 (19)29.19+9.169.56
6Tore KjølsethH 55- (23)54.29+1.5110.46
6Isak JonssonH 13-14 (24)31.58+4.099.03
6Hannah MansD 11-12 (17)42.44+19.4014.29
6Yngve RøeH 17-C (6)58.44+16.0716.52
6Marie LilandD 13-14 (26)39.26+6.0011.35
7Inger Johanne EikelandD 45-A kort (7)53.39+26.4421.59
7Johanne Midttun SystadD 13-14 (26)40.55+7.2912.02
7Sam LunøeH 17-18 (15)58.41+9.438.55
7Sindre LangaasH 50- (28)54.22+5.379.29
8Elise Wærp HaugeD 11-12 (17)45.42+22.3815.29
8Karen BjergaardD 19-20 (8)1.27.40+24.3113.20
8Synnøve Lyssand SandbergD 45- (14)1.14.10+19.3914.19
8Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (19)35.56+15.5312.10
9Solveig BerganD 21-B (11)1.15.18+27.0318.19
9Åse BerganD 17-18 (18)1.06.15+8.5011.33
9Anne Marit BjergaardD 50- (18)1.13.02+13.4316.15
9Ada WulfsbergD 13-14 (26)43.25+9.5912.46
9Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (19)41.28+21.2514.03
10Jørgen WulfsbergH 15-16 (31)47.32+9.169.10
11Per Øyvind SteneH 21- (27)1.24.34+13.038.22
11Marte Madslien BakkenD 13-14 (26)45.51+12.2513.29
11Børge PedersenH 50- (28)56.17+7.329.49
12Ragnar TonjerH 21- (27)1.25.02+13.318.25
12Oda SørlieD 11-12 (17)58.39+35.3519.52
12Erlend AamodtH 60- (15)1.10.00+24.1715.35
13Ottar WiklundH 45- (20)1.10.12+19.0310.41
14Geir O. RønningH 55- (23)59.53+7.1511.50
15Ea LunøeD 13-14 (26)50.56+17.3014.58
15Per SandbergH 55- (23)1.00.39+8.0111.59
15Dag Håvard LarsenH 45- (20)1.18.07+26.5811.53
16Joakim Wilkens JernbergH 13-14 (24)46.13+18.2413.05
16Audun Uglenes BerganH 15-16 (31)57.14+18.5811.02
17Theresa FürstenbergD 13-14 (26)53.55+20.2915.51
17Bojan BlumensteinH 21- (27)1.29.26+17.558.51
18Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (26)54.26+21.0016.00
18Nils BerganH 45- (20)1.19.55+28.4612.09
18Jo WiklundH 50- (28)1.01.11+12.2610.40
19Peer StiansenH 55- (23)1.05.55+13.1713.01
19Frida Bakken UlsethD 15-16 (27)1.02.16+20.5414.16
20Gunnar Engen VikH 45- (20)1.21.40+30.3112.25
20Mons Kr. LøvfaldH 50- (28)1.03.03+14.1811.00
20Håkon Thunshelle ØvstedalH 15-16 (31)1.01.25+23.0911.51
22Einar TommelstadH 21- (27)1.40.06+28.359.54
22Synne Eikeland RøstadsandD 15-16 (27)1.04.30+23.0814.47
24Simen A BjøringsøyH 21- (27)1.52.21+40.5011.07
24Jarl ØvstedalH 50- (28)1.05.02+16.1711.20
25Oskar JensenH 21- (27)1.56.46+45.1511.33
Selma Størmer AntonsenN-åpen (48)18.039.04
Siggurd Størmer AntonsenN-åpen (48)17.569.00
Henrik G. FürstenbergN-åpen (48)35.3117.50
Hanne Wærp HaugeN-åpen (48)29.0814.38
Tuva Wilkens JernbergN-åpen (48)31.1815.43
Annika Næss-UlsethN-åpen (48)46.2323.18
Helene ScheeleN-åpen (48)22.0311.04
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (12)35.2214.51
0Ole Jakob FrankrigH 13-14 (24)diskvalifisert
0Vemund HeierH 13-14 (24)diskvalifisert
0Per-Arne RøstadsandH 50- (28)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Hallvard KorenH 50- (28)58.57+10.1210.17

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Erlend RåheimH 50- (28)1.03.07+14.2211.00

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristine Sollien FlaskerudD 40- (6)1.15.37+13.1513.11

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Mona Bugge HaugD 55- (11)49.07+6.0713.59

Oppsal Orientering

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arnhild KroghD 45-A kort (7)26.5511.01
1Runar ThorstensenSkogsløp og Militær (2)1.01.1110.38
1Ane Sofie KroghD 13-14 (26)33.269.50
1Tore LangaardH 70- (7)39.3711.17
1Kjell WintherH 65- (10)35.3210.07
2Mila ZaharinovaD 35- (2)1.21.00+1.0212.19
2Bjørg Ingunn FjogstadD 60- (4)1.05.45+2.5718.43
2Ola NilsenH 21-B (5)1.15.21+12.2618.20
2Sigve VågsnesH 21- (27)1.18.53+7.227.48
2Roar BjordalH 70- (7)45.06+5.2912.50
4Vigdis HobølD 21- (8)1.28.17+16.1711.45
4Inger Lise BjordalD 70- (5)1.23.01+26.4225.46
4Anders FjogstadH 60- (15)51.46+6.0311.31
6Knut AasheimH 17-18 (15)58.27+9.298.53
7Anne Karin ThorstensenD 21-B (11)1.14.32+26.1718.08
8Ingrid Bjørshol HolmD 21- (8)2.00.31+48.3116.02
8Runa KallesonD 17-A kort (11)1.16.02+32.5517.26
8Amélie AamodtD 13-14 (26)42.45+9.1912.34
8Are WigaardH 17-18 (15)1.01.52+12.549.24
8Stig Hultgreen KarlsenH 60- (15)1.04.21+18.3814.19
9Katrine Bjordal VegganD 11-12 (17)47.23+24.1916.03
9Roar PedersenH 45-A kort (14)46.57+16.4513.22
9Torjus Lyng KallerudH 17-A kort (9)1.15.36+27.4013.11
10Arne OlaussenH 45-A kort (14)48.06+17.5413.42
10Ludvig RødnesH 17-18 (15)1.11.12+22.1410.50
10Espen WigaardH 45- (20)1.05.45+14.3610.00
11Kristin JægerD 17-A kort (11)1.47.09+1.04.0224.34
11Ask OlaussenH 11-12 (19)43.16+23.1314.40
13Petter FureH 45-A kort (14)1.00.14+30.0217.09
13Ole Martin EdstrømH 17-18 (15)1.26.02+37.0413.05
14Inger Marie RødnesD 15-16 (27)57.38+16.1613.13
15Birk ThorstensenH 11-12 (19)53.06+33.0318.00
16Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (19)53.17+33.1418.03
17Eilert AamodtH 45- (20)1.19.37+28.2812.07
17Lavran ThorstensenH 15-16 (31)58.29+20.1311.17
18Erik PerssonH 21- (27)1.34.26+22.559.20
19Tuva Eik HaaveD 13-14 (26)59.37+26.1117.32
23Tina KallesonD 13-14 (26)1.02.15+28.4918.18
Mari KallesonN-åpen (48)22.2211.14
Linea Kalleson RøedN-åpen (48)19.029.33
Maja Kalleson RøedN-åpen (48)18.589.31
Marie Bjordal VegganN-åpen (48)37.2018.45
Eivind VågsnesN-åpen (48)52.4226.28
Sondre OlaussenH -10 (12)28.4412.04
0Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (18)diskvalifisert
0Sindre FjogstadH 21- (27)diskvalifisert
0Jonas KroghH 11-12 (19)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn GrindeH 60- (15)46.09+0.2610.16
3Are EriksenH 60- (15)49.31+3.4811.01
6Dagfinn FøllesdalH 80- (7)1.16.00+38.4031.08
12Guttorm L EggeH 50- (28)57.13+8.289.59
0Audrun UtskarpenD 40- (6)diskvalifisert
0Magne VollenH 60- (15)diskvalifisert

Raumar Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna Austad SveenD 13-16N (1)35.2113.26
1Kaisa SvergjaD 21-B (11)48.1511.44
1Per SørbergH 17-C (6)42.3712.14
2Thea SørbergD 13-16C (3)56.24+2.3716.12
3Hans LarsenH 80- (7)39.34+2.1416.12
4Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (8)1.09.26+6.1710.34
6Anne-Grete AustadD 45-A kort (7)43.35+16.4017.51
7Vetle ChristiansenH 21- (27)1.22.08+10.378.07
12Hanne Eide RappD 13-14 (26)47.30+14.0413.58
13Jan SveenH 60- (15)1.34.17+48.3420.59
14Anders HagaH 21- (27)1.27.45+16.148.41
14Stian Måseide SørlieH 11-12 (19)47.31+27.2816.06
15Tiril Ruud BråtenD 17-18 (18)1.14.10+16.4512.56
16Eirik RustadH 21- (27)1.29.22+17.518.50
21Hedda SkatvedtD 15-16 (27)1.03.43+22.2114.36
25Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (26)1.11.38+38.1221.04
Nora SørbergD -10 (8)47.3119.57
0Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (27)diskvalifisert

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Willy JohansenH 75- (4)55.1017.07
8Anne SørumD 55- (11)51.59+8.5914.48

Rudsbygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anbjørg Søberg HenriksenD 21-B (11)1.04.22+16.0715.39
11Jon Gunnar HenriksenH 60- (15)1.09.35+23.5215.29

Southern Navigators

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Thomas HowellH 13-14 (24)48.49+21.0013.49

Stabæk IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjersti ThoD 65- (4)53.14+1.4816.31
5Carl-Fred. KolderupH 80- (7)44.37+7.1718.17

Ulricehamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Markus LivingH 21- (27)1.48.44+37.1310.45

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per OsenH 60- (15)57.35+11.5212.49

Østmarka OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andreas Hammer HåversenH 17-20B (1)1.03.1915.24
3Anne Margrete HammerD 45-A kort (7)42.03+15.0817.14
6Odd Arne LianH 17-A kort (9)1.04.24+16.2811.14
6Knut Edvard HellandH 50- (28)53.58+5.139.25
8Ping OuyangD 17-C (8)2.42.29+1.56.4346.41
8Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (27)52.28+11.0612.02
9Leif S. ThingsrudH 55- (23)55.13+2.3510.54
10Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (26)44.31+11.0513.05
19Håvar BrevikH 50- (28)1.01.37+12.5210.45
27Andreas RambergH 15-16 (31)1.13.17+35.0114.08
29Jesper UgedalH 15-16 (31)1.34.18+56.0218.12
Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (8)48.1920.18
Pernille Nor-WollD -10 (8)37.4615.52
Mathias LinløkkenH -10 (12)25.4110.47

Årvoll IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tor HenriksenH 75- (4)1.10.01+14.5121.44
5Tore SundtjønnH 45-A kort (14)42.32+12.2012.07

Ås-NMBU Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenD 19-20 (8)1.03.099.36
1Henrik EijsinkH 19-20 (1)1.21.369.52
2Mari Brøndbo DahlD 21-B (11)52.57+4.4212.52
2Nils TveiteH 13-14 (24)30.33+2.448.39
2Bjørn TveiteH 80- (7)37.40+0.2015.26
3Line NybakkenD 40- (6)1.12.51+10.2912.42
4Ingrid M. TengeD 21-B (11)59.00+10.4514.21
5Malin EijsinkD 21- (8)1.30.00+18.0011.59
5May Bente BrurbergD 50- (18)1.07.01+7.4214.55
5Stine AarstadD 40- (6)1.39.01+36.3917.16
5Per Henning BjervaH 45- (20)59.30+8.219.03
6Sille WinsnesD 50- (18)1.07.29+8.1015.01
6Håkon DanevadH 45- (20)1.00.23+9.149.11
7Ina Catharina StorrønningD 21- (8)1.48.43+36.4314.28
7Rannveig W. NordhagenD 17-18 (18)1.05.05+7.4011.21
8Goro Tillerås UrsetD 21-B (11)1.14.51+26.3618.12
10Gunnar TengeH 50- (28)55.31+6.469.41
12Ellen-Christine KorenD 50- (18)1.20.33+21.1417.56
13Ivar MaalenH 55- (23)57.26+4.4811.21
13Linus OlhansH 15-16 (31)52.48+14.3210.11
16Ingrid TveiteD 50- (18)1.47.57+48.3824.02
16Eirik NordhagenH 55- (23)1.02.29+9.5112.20
16Idar BrekkeH 50- (28)1.00.15+11.3010.30
17Vegard AarstadH 13-14 (24)46.31+18.4213.10
Eero MartomaaN-åpen (48)24.0912.08
0Håvard TveiteH 21- (27)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival