Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang AOOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 29 august 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-18 | D 17-20B | D 17-AK | D 17-C | D 17-N | D 19-20 | D 21- | D 21-B | D 35- | D 40- | D 45- | D 45-AK | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-18 | H 17-20B | H 17-AK | H 17-C | H 17-N | H 19-20 | H 21- | H 21-B | H 35- | H 40- | H 45- | H 45-AK | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Skog Mil

H 15-16

5 180 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering38.16
2Elias JonssonNydalens SK40.47+2.31
3Einar MelsomFossum IF41.19+3.03
4Lukas LilandNydalens SK42.20+4.04
5Bjørn Anders FlågenHeming Orientering44.13+5.57
6Sander ArntzenAsker Skiklubb44.32+6.16
7Erling HjermstadFossum IF45.12+6.56
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF46.40+8.24
9Styrk Hundseid KamsvågFossum IF46.58+8.42
10Jørgen WulfsbergNydalens SK47.32+9.16
11Øyvind HjermstadFossum IF49.03+10.47
12Axel HoveidAsker Skiklubb52.38+14.22
13Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.48+14.32
14Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF55.09+16.53
15Petter Astrup ArnesenHeming Orientering56.25+18.09
16Audun Uglenes BerganNydalens SK57.14+18.58
17Lavran ThorstensenOppsal Orientering58.29+20.13
18Jens Johan BrekkeLillomarka OL59.37+21.21
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.01.18+23.02
20Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK1.01.25+23.09
21Truls Wegner HodtFossum IF1.05.16+27.00
22Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.05.36+27.20
23Emil StørmerFossum IF1.06.18+28.02
24Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering1.06.41+28.25
25Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering1.07.21+29.05
26Knut SelstadFossum IF1.08.15+29.59
27Andreas RambergØstmarka OK1.13.17+35.01
28Martin Andresen SkotteFossum IF1.18.30+40.14
29Jesper UgedalØstmarka OK1.34.18+56.02
0Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
0Joar OldernesLillomarka OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor