Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland, NK8
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 23 september 2014

H Lang

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering34.4611.59
2Einar MartinsenVikebygd IL35.25+0.3912.12
3Martin DammTIF Viking37.47+3.0113.01
4Even RolsnesStord Orientering40.16+5.3013.53
5Jarle HallandStord Orientering41.20+6.3414.15
6Kristoffer NygårdHaugesund IL Orientering45.02+10.1615.31
7Ivar KvaleHaugesund IL Orientering48.19+13.3316.39
8Mikal LiknesHaugesund IL Orientering48.30+13.4416.43
9Jan SteffensenHaugesund IL Orientering55.28+20.4219.07
10Steinar SlettemarkStord Orientering59.38+24.5220.33
11Øyvind SkålevikFitjar IL1.00.59+26.1321.01
12David TjøsvoldHaugesund IL Orientering1.04.15+29.2922.09
13Jan Ove ØenStord Orientering1.07.18+32.3223.12
Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

D Lang

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LindaasHaugesund IL Orientering47.0716.14
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering47.48+0.4116.28
3Solfrid ThuestadHaugesund IL Orientering53.51+6.4418.34
4Olga VågHaugesund IL Orientering54.54+7.4718.55
5Edel SlettemarkStord Orientering1.07.29+20.2223.16

H Mellom

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik EngløkkHaugesund IL Orientering55.0118.58
2Harald HaugenStord Orientering58.11+3.1020.03
3Knut B. KvalaHaugesund IL Orientering58.53+3.5220.18
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Frode NystedHaugesund IL Orienteringbrutt

D Mellom

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering53.0818.19
2Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL58.09+5.0120.03
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.01.08+8.0021.04

H -16K

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering31.4114.24
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering47.44+16.0321.41
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering50.25+18.4422.54
Aksel BjellandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Magnus EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1.24.5338.35

D 17-K

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SandvikSveio OL - Orientering42.2819.18

H Ny

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Sjo BjergaVikebygd IL25.0422.47
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

D Ny

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cassandra Erdal HoelVikebygd IL25.0822.50
2Juli-Janne GåsdalenVikebygd IL25.22+0.1423.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor