Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Folloløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: lørdag 12 september 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | Skogsløpet (N-lang) | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17- | D 17-B | D 17-C | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17- | H 17-B | H 17-C | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lauritz BrunborgNittedal OL20.4712.13
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering25.5915.17
Frikk FinsrudAsker Skiklubb52.2430.49
Malin GjetangerMåren OK42.5425.14
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK49.3929.12
Sofie Kjær JørgensenMåren OK51.3530.20
Magnus KlavenessMåren OK18.5911.10
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering42.5725.15
Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering26.0015.17
Astrid ReuschHeming Orientering27.3216.11

Skogsløpet (N-lang)

3 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein KvåleÅs-NMBU Orientering38.1111.51
2Stian LillegårdLillomarka OL44.43+6.3213.53
0Dag Otter JohansenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Signe HoloFossum IF15.309.07
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK27.0715.57
Ingvild Berner MyhreFossum IF29.3217.22
Pernille Nor-WollØstmarka OK29.4617.30
Marie ScheeleNydalens SK23.1413.40
Nora SørbergRaumar Orientering27.4416.18

D 11-12

1 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK18.059.49
2Mari BrendeFossum IF19.59+1.5410.51
3Johanne Rognerud BøeFossum IF25.28+7.2313.50
4Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering25.56+7.5114.05
5Hannah Syrdal ØenHeming Orientering30.03+11.5816.19

D 11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Penelope LeaNydalens SK18.4311.00
2Sara MolundIL Tyrving19.44+1.0111.36
3Gina BrevikØstmarka OK20.57+2.1412.19

D 13-14

4 490 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL50.3511.15
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering51.25+0.5011.27
3Karen Hoel JomaasFossum IF51.27+0.5211.27
4Oda ScheeleNydalens SK51.28+0.5311.27
5Ina MartiniAsker Skiklubb51.48+1.1311.32
6Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.51+1.1611.32
7Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.00.25+9.5013.27
8Amélie AamodtOppsal Orientering1.01.22+10.4713.40
9Tuva Eik HaaveOppsal Orientering1.15.58+25.2316.55
10Tina KallesonOppsal Orientering1.50.19+59.4424.34
0Mina JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 13-16C

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Kinck RannemFossum IF31.2717.05
2Thea SørbergRaumar Orientering38.07+6.4020.42
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK40.11+8.4421.50

D 15-16

5 660 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK46.348.13
2Åsne HoloFossum IF46.35+0.018.13
3Synne StrandAsker Skiklubb46.43+0.098.15
4Pernille KatlaFossum IF47.08+0.348.19
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF52.33+5.599.17
6Ingvil AhlsandNydalens SK1.01.54+15.2010.56
7Linn Mei WaalerMåren OK1.03.47+17.1311.16
8Oda Marie ColquhounNittedal OL1.03.50+17.1611.16
9Tonje Rognerud BøeFossum IF1.03.53+17.1911.17
10Frida Bakken UlsethNydalens SK1.03.56+17.2211.17
11Synne SkjærsteinIL Tyrving1.04.06+17.3211.19
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.10.30+23.5612.27
13Inger Marie RødnesOppsal Orientering1.24.05+37.3114.51
14Solveig Eline BergIL Tyrving1.24.09+37.3514.52
15Lin Marte AndorsenNydalens SK1.36.50+50.1617.06
0Karianne Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert
0Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Maren NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert

D 15-16B

4 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petra HoveidAsker Skiklubb40.118.56
2Monica BrevikØstmarka OK45.02+4.5110.01
3Matilde HolenØstmarka OK46.03+5.5210.15

D 17-

4 690 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL49.0010.26
2Ingrid Disch LøsetRingerike OL56.01+7.0111.56
3Svenja KernstockOslostudentenes IK1.08.23+19.2314.34
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.09.31+20.3114.49
5Dana B SteneNydalens SK1.14.09+25.0915.48
6Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.14.10+25.1015.48
7Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.25.22+36.2218.12

D 17-B

3 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne BrendeFossum IF1.15.3022.56
2Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.19.16+3.4624.05
0Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi BernerFossum IF20.0910.04
2Marianne Granum HelsvigKonnerud IL30.16+10.0715.08
3Cecilie Christin KvermeFossum IF33.13+13.0416.36
4Kristin JohanssonHedrum OL36.19+16.1018.09

D 40-

3 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria JonssonNydalens SK37.349.35
2Line NybakkenÅs-NMBU Orientering46.19+8.4511.48
3Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb47.31+9.5712.07
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering47.41+10.0712.09
5Arnhild KroghOppsal Orientering48.04+10.3012.15
6Heidi BjordalOppsal Orientering1.07.43+30.0917.16
7Marianne ReuschHeming Orientering1.14.02+36.2818.53
8Hilde Nytun MartinsenNittedal OL2.24.00+1.46.2636.44
Berit Sofie WiklundNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alix Young VikNydalens SK32.1110.50
2Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL34.29+2.1811.36
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering34.55+2.4411.45
4Nina Elise JørgensenNittedal OL37.05+4.5412.29
5Anne Berit EidNydalens SK37.24+5.1312.35
6Unni RyeAsker Skiklubb39.17+7.0613.13

H -10

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias LinløkkenØstmarka OK20.3412.05
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL19.2711.26
Theo Winsents SæterMåren OK22.1713.06

H 11-12

1 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas GjetangerMåren OK14.488.02
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.24+4.3610.32
3Jonas KroghOppsal Orientering23.06+8.1812.33
4Gustav Andresen SkotteFossum IF23.27+8.3912.44
5Birk ThorstensenOppsal Orientering27.35+12.4714.59
6Magnus EndresenMåren OK29.43+14.5516.09
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering29.53+15.0516.14
8Sverre StrandLierbygda OL33.15+18.2718.04
9Mathias NyhaugAsker Skiklubb37.28+22.4020.21
10Eirik Nytun NergårdNittedal OL52.00+37.1228.15

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen JohansenMåren OK33.4919.53

H 13-14

5 100 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK38.327.33
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK40.30+1.587.56
3Lars Young VikNydalens SK45.28+6.568.54
4Isak JonssonNydalens SK45.32+7.008.55
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb56.01+17.2910.59
6Eivind Berner MyhreFossum IF1.00.56+22.2411.56
7Sivert Sande KvermeFossum IF1.00.58+22.2611.57
8Herman BrunborgNittedal OL1.06.18+27.4613.00
9Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1.20.16+41.4415.44
10Ferdinand FremmingHeming Orientering1.20.18+41.4615.44
11Felix FinsrudAsker Skiklubb1.20.21+41.4915.45
11Henrik ReuschHeming Orientering1.20.21+41.4915.45
13Kristian ØstermannHeming Orientering1.20.25+41.5315.46
14August Syrdal ØenHeming Orientering1.20.35+42.0315.48
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.20.40+42.0815.49
16Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.32.40+54.0818.10
17Erlend BørliFossum IF2.00.04+1.21.3223.32
0Olav BirkelandFossum IFdiskvalifisert
0Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
0Simen FritznerNittedal OLdiskvalifisert
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
0Mikkel KatlaFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

6 860 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering43.466.22
2Elias JonssonNydalens SK48.00+4.146.59
3Styrk Hundseid KamsvågFossum IF48.04+4.187.00
4Einar MelsomFossum IF49.47+6.017.15
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF49.55+6.097.16
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering50.04+6.187.17
7Petter Astrup ArnesenHeming Orientering50.09+6.237.18
8Erling HjermstadFossum IF50.22+6.367.20
9Øyvind HjermstadFossum IF59.58+16.128.44
10Andreas RambergØstmarka OK1.00.03+16.178.45
11Emil StørmerFossum IF1.00.32+16.468.49
12Axel HoveidAsker Skiklubb1.02.25+18.399.05
13Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.03.59+20.139.19
14Jørgen WulfsbergNydalens SK1.04.17+20.319.22
15Lukas LilandNydalens SK1.05.58+22.129.36
16Håkon SturødNydalens SK1.15.33+31.4711.00
17Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.16.04+32.1811.05
18Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK1.30.48+47.0213.14
19Elias ØhmanGjø-Vard OL1.42.37+58.5114.57
20Jesper UgedalØstmarka OK2.02.45+1.18.5917.53
0Martin Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert

H 15-16B

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Månum MoenMåren OK33.4113.18
2Lukas Bjelde FossheimMåren OK58.48+25.0723.14

H 17-

5 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein AndersenNydalens SK36.547.13
2Per Øyvind SteneNydalens SK39.00+2.067.37
3Øyvind EngerNTNUI44.27+7.338.41
4Olav Johannes DeelstraNTNUI45.38+8.448.55
5Kjetil MolundIL Tyrving48.19+11.259.27
6Sondre Ruud BråtenNydalens SK48.41+11.479.31
7Hallvard KorenOK Moss53.02+16.0810.22
8Helge BakkehøiØstmarka OK58.43+21.4911.29
9Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.05.59+29.0512.54
0Magnus RambergØstmarka OKdiskvalifisert

H 17-B

3 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL38.2711.41
2Terje BrendeFossum IF38.41+0.1411.45
3Martin ReichenbachOppsal Orientering43.39+5.1213.16
4Runar ThorstensenOppsal Orientering43.40+5.1313.16
5Arild NyhaugAsker Skiklubb48.09+9.4214.38
6Peter CarlsenRøyken OL48.32+10.0514.45
7Kjetil JacobsenHamar OK51.35+13.0815.40
8Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL52.24+13.5715.55
9Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.04.23+25.5619.34
10Ola NilsenOppsal Orientering1.17.37+39.1023.35

H 17-C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SørbergRaumar Orientering20.5110.25
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL32.08+11.1716.04

H 40-

4 690 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin ØhmanGjø-Vard OL41.468.54
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering43.04+1.189.10
3Jan Erik IsaksenNydalens SK43.47+2.019.20
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering43.58+2.129.22
5Bjørn MartiniAsker Skiklubb45.36+3.509.43
6Arild AndresenFossum IF47.59+6.1310.13
7Inge RambergØstmarka OK50.16+8.3010.43
8Eilert AamodtOppsal Orientering50.42+8.5610.48
9Christian ReuschHeming Orientering51.29+9.4310.58
10Tommy SkårbøRaumar Orientering55.43+13.5711.52
11Per Ola UlsethNydalens SK56.27+14.4112.02
12Anders FlågenHeming Orientering57.48+16.0212.19
13Christian JomaasFossum IF59.32+17.4612.41
14Stein H. HagenFossum IF1.04.18+22.3213.42
15Bent Sande KvermeFossum IF1.16.48+35.0216.22
0Gunnar Engen VikNydalens SKdiskvalifisert
0Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert

H 50-

4 690 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sören JonssonNydalens SK40.268.37
2Nils Petter FremmingHeming Orientering40.27+0.018.37
3Nils HæstadFossum IF41.19+0.538.48
4Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.18+1.529.01
5Gløer WinsvoldSentrum OK42.22+1.569.02
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering42.41+2.159.06
7Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL42.43+2.179.06
8Knut Erling ØenHeming Orientering43.17+2.519.13
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving43.43+3.179.19
10Børge PedersenNydalens SK44.30+4.049.29
11Håvar BrevikØstmarka OK45.37+5.119.43
12Jo WiklundNydalens SK46.38+6.129.56
13Terje MelsomFossum IF48.40+8.1410.22
14Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL55.02+14.3611.44
15Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK55.28+15.0211.49
16Morten JohansenOK Moss1.00.50+20.2412.58
17Roar PedersenOppsal Orientering1.01.26+21.0013.05
18Roger MostueOppsal Orientering1.04.53+24.2713.50
19Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.05.49+25.2314.02
20Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.11.14+30.4815.11
21Rune NergårdNittedal OL1.11.59+31.3315.20
22Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.14.43+34.1715.55
0Tormod BøeFossum IFdiskvalifisert

H 60-

3 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb41.2010.32
2Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK46.21+5.0111.49
3Morten JohannessenRøyken OL48.49+7.2912.27
4Tore AabergIndre Østfold OK52.46+11.2613.27
5Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.05.43+24.2316.45
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.11.09+29.4918.09
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.13.52+32.3218.50

H 70-

2 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan JansenOK Moss50.0616.52

H 80-

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL1.37.1738.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor