Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 20 mai 2015

D -10

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering16.038.49
Signe HoloFossum IF16.008.47
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering29.0015.56
Johanne MoenÅs-NMBU Orientering17.069.23
Ingvild Berner MyhreFossum IF17.039.22
Nora Christine HansenRøyken OLikke startet
Marte Koldsø SøreidÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 11-12

2 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noor Dirro-HeluMåren OK17.338.36
2Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering17.35+0.028.37
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.08+0.358.53
4Christine KureÅs-NMBU Orientering18.27+0.549.02
5Mari BrendeFossum IF19.29+1.569.33
5Hilde Sogn HaugFossum IF19.29+1.569.33
7Andrea H. RogndokkenFet OL19.43+2.109.39
8Hannah Syrdal ØenHeming Orientering24.28+6.5511.59
9Kathinka Zahl HagenFossum IF31.43+14.1015.32
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 13-14

2 180 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.506.20
2Karen Hoel JomaasFossum IF14.12+0.226.30
3Oda ScheeleNydalens SK14.38+0.486.42
4Marie LilandNydalens SK14.53+1.036.49
5Karoline BjørnerødOK Moss14.55+1.056.50
6Ada WulfsbergNydalens SK14.58+1.086.51
7Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.16+1.267.00
8Amélie AamodtOppsal Orientering15.49+1.597.15
9Ina MartiniAsker Skiklubb15.53+2.037.17
10Carmen DirroMåren OK16.25+2.357.31
11Hanne Eide RappRaumar Orientering18.38+4.488.32
12Tina KallesonOppsal Orientering18.58+5.088.42
13Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.24+8.3410.16
14Ingrid BlindheimLillomarka OL24.23+10.3311.11
15Kristina JohansenFet OL28.35+14.4513.06
Kristine Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Silje Marie VågeAsker Skiklubbikke startet
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Kristin HellandNydalens SKikke startet

D 15-16

2 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK14.235.53
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.34+0.115.58
3Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb15.05+0.426.10
4Ragne NorrudFossum IF15.24+1.016.18
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF15.25+1.026.19
6Pernille KatlaFossum IF15.26+1.036.19
7Karianne Olsvik DengerudNydalens SK15.33+1.106.22
8Aurora GjølsjøOK Moss15.37+1.146.24
9Maren NorderudIL Tyrving15.39+1.166.24
9Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb15.39+1.166.24
11Frida Bakken UlsethNydalens SK15.47+1.246.28
12Åsne HoloFossum IF16.08+1.456.36
13Ingrid HasaasFossum IF16.13+1.506.38
14Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK16.15+1.526.39
15Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK16.35+2.126.47
16Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL16.50+2.276.53
17Synne SkjærsteinIL Tyrving17.16+2.537.04
18Hedvig VollsetHeming Orientering17.21+2.587.06
19Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering17.32+3.097.11
20Ingrid AaslundFet OL17.47+3.247.17
21Linn Mei WaalerMåren OK17.53+3.307.19
22Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb18.15+3.527.28
23Marie UllevålseterNydalens SK18.20+3.577.30
24Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.40+5.178.03
25Julie BakkeFossum IF23.14+8.519.31
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
Inger Marie RødnesOppsal Orienteringikke startet
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingikke startet
Emma Eithun PaulsenNittedal OLikke startet
Ingrid MadslienNydalens SKikke startet

D 17-18

2 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16.366.21
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb16.42+0.066.23
3Anine HallénNydalens SK17.10+0.346.34
4Hedda VonenLillomarka OL17.28+0.526.41
5Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK17.57+1.216.52
6Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.12+1.366.58
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.27+1.517.04
8Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering18.45+2.097.11
9Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb36.23+19.4713.56
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 19-20

2 610 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine AhlsandNydalens SK14.495.40
2Sigrid AlexandersenFossum IF15.16+0.275.50
3Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering16.31+1.426.19
4Karen BjergaardNydalens SK17.15+2.266.36
5Ragnhild HjermstadFossum IF17.42+2.536.46
6Silje ArntzenAsker Skiklubb18.14+3.256.59
7Hege Ynn JødalBækkelagets SK18.23+3.347.02
8Ragnhild LøvliAsker Skiklubb20.20+5.317.47

D 21-

2 790 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.105.04
2Elise EgsethNydalens SK14.27+0.175.10
3Iliana IlievaHalden SK15.34+1.245.34
4Lone BrochmannBækkelagets SK15.38+1.285.36
5Anne Johanne LindNydalens SK15.40+1.305.36
6Marion HuberNydalens SK16.14+2.045.49
7Sonja MörskyLillomarka OL16.23+2.135.52
8Gunvor Hov HøydalFossum IF16.29+2.195.54
9Christiane TrösseVaregg Fleridrett16.47+2.376.00
10Guro VassendFossum IF17.08+2.586.08
11Ida TangenNydalens SK17.35+3.256.18
12Kine GulliksenBækkelagets SK17.38+3.286.19
13Marit IsachsenAsker Skiklubb18.48+4.386.44
14Marie Hammer HåversenØstmarka OK20.31+6.217.21
15Linda FredhMåren OK26.56+12.469.39
Melissa TroutNydalens SKikke startet
Maria BrodinFossum IFikke startet
Marianne StrandseterIL Tyrvingikke startet
Tone E LyeIL Tyrvingikke startet
Cristina LuisNydalens SKikke startet

D 40-

2 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb16.346.47
2Kine OddenØstmarka OK16.38+0.046.49
3Kjersti Holt HanssenMåren OK17.11+0.377.02
4Gunn Mariken BjervaDrangedal OL17.34+1.007.11
5Ingrid Eide RappRaumar Orientering18.48+2.147.42
6Katrine BakkeFossum IF19.44+3.108.05
7Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering20.18+3.448.19
8Heidi ØstliRaumar Orientering20.20+3.468.20
9Marit-Elin IdenOK Moss21.08+4.348.39
10Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL23.32+6.589.38
11Monica SyrdalHeming Orientering25.21+8.4710.23
12Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering26.17+9.4310.46
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Marit B. EithunNittedal OLikke startet

D 50-

2 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun MelkildHeming Orientering16.456.51
2Gunhild HennumLierbygda OL17.33+0.487.11
3Mona StrandMåren OK18.28+1.437.34
4Ingjerd VestengenLillomarka OL19.35+2.508.01
5Runa SkyttersæterHeming Orientering19.47+3.028.06
6Maria TorgersenBækkelagets SK20.42+3.578.29
7Grete BerntsenMåren OK23.29+6.449.37
Gro Hege LudvigsenMåren OKdiskvalifisert
Randi NicolaisenAsker Skiklubbikke startet

D 60-

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK16.018.07
Jessica KathleMåren OKikke startet

D 70-

1 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK21.0610.42

H -10

1 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering21.3511.51
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering22.3712.25
Sondre OlaussenOppsal Orientering14.257.55
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18.079.57
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKikke startet

H 11-12

2 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.515.48
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.58+0.075.51
3Jonas MyhrAsker Skiklubb13.12+1.216.28
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering14.25+2.347.04
5Marius E. AamodtOppsal Orientering15.31+3.407.36
6Gustav Andresen SkotteFossum IF15.40+3.497.40
7Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering15.55+4.047.48
8Jonas KroghOppsal Orientering17.53+6.028.45
9Ask OlaussenOppsal Orientering18.52+7.019.14
10Andreas GjetangerMåren OK19.18+7.279.27
11Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb21.04+9.1310.19
12Birk ThorstensenOppsal Orientering23.00+11.0911.16
13Christian Fredrik BorgIL Koll23.11+11.2011.21
14Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering28.55+17.0414.10
15Simen Rønning JohansenMåren OK30.18+18.2714.51
16Magnus EndresenMåren OK40.54+29.0320.02
17Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering42.30+30.3920.50
Gjermund IhlebekkOK Mossikke startet
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet

H 13-14

2 180 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.035.31
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.09+0.065.34
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.45+0.425.50
4Sivert Sande KvermeFossum IF13.10+1.076.02
5Alexander SmebyNydalens SK13.13+1.106.03
6Isak JonssonNydalens SK13.24+1.216.08
7Eivind Berner MyhreFossum IF14.05+2.026.27
8Felix FinsrudAsker Skiklubb14.17+2.146.33
9Henrik ReuschHeming Orientering14.19+2.166.34
10Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering14.46+2.436.46
11Ferdinand FremmingHeming Orientering15.21+3.187.02
12Johannes HalvorsenNydalens SK15.22+3.197.02
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL15.36+3.337.09
14Ådne SkjærsteinIL Tyrving15.48+3.457.14
15August Syrdal ØenHeming Orientering16.19+4.167.29
16Lars Øderud VatneBækkelagets SK16.22+4.197.30
17Mikkel KatlaFossum IF17.27+5.248.00
18Vebjørn Blom HagenFossum IF19.30+7.278.56
19Sondre Zahl HagenFossum IF19.31+7.288.57
20Erlend BørliFossum IF19.42+7.399.02
21Marius BakkeFossum IF22.32+10.2910.20
Herman BrunborgNittedal OLikke startet
Tobias Mikael EspedalNydalens SKikke startet

H 15-16

2 610 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering12.364.49
2Elias JonssonNydalens SK13.15+0.395.04
3Einar MelsomFossum IF13.42+1.065.14
4Lukas LilandNydalens SK13.47+1.115.16
5Øyvind HjermstadFossum IF14.02+1.265.22
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF14.23+1.475.30
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.27+1.515.32
8Petter Astrup ArnesenHeming Orientering14.36+2.005.35
8Joar OldernesLillomarka OL14.36+2.005.35
10Michael SvobodaFWOC14.37+2.015.36
11Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK15.15+2.395.50
12Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15.28+2.525.55
13Jørgen WulfsbergNydalens SK15.29+2.535.55
14Lavran ThorstensenOppsal Orientering15.30+2.545.56
15Olav TorgersenBækkelagets SK15.43+3.076.01
16Sander ArntzenAsker Skiklubb15.46+3.106.02
17Andreas RambergØstmarka OK16.17+3.416.14
18Trygve MyhrAsker Skiklubb16.33+3.576.20
19Oliver Wallin HigginsIL Tyrving16.35+3.596.21
20Vegard LøvliAsker Skiklubb16.50+4.146.26
21Knut SelstadFossum IF16.53+4.176.28
22Peter GisholtFossum IF16.59+4.236.30
23Martin Andresen SkotteFossum IF17.47+5.116.48
24Emil StørmerFossum IF17.57+5.216.52
25Sindre Vestengen LianLillomarka OL18.08+5.326.56
26Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18.30+5.547.05
27Truls Wegner HodtFossum IF18.34+5.587.06
28Andreas MoldskredOppsal Orientering19.09+6.337.20
29Markus Månum MoenMåren OK19.39+7.037.31
30Jesper UgedalØstmarka OK20.06+7.307.42
31Lukas Leonard Bjelde FossheimMåren OK21.52+9.168.22
32Sondre Kvalø HaugFet OL23.19+10.438.56
Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringikke startet
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orienteringikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet

H 17-18

2 790 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund Aamodt ResellNydalens SK13.554.59
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering14.02+0.075.01
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.11+0.165.05
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK14.40+0.455.15
5Martin Borge HeirFossum IF14.53+0.585.20
6Ole Jakob OlsrødStokke IL14.57+1.025.21
7Magnus WølnebergIL Tyrving15.15+1.205.27
8Jørgen Kjos BarkenæsFet OL16.05+2.105.45
9Karl Kristen GjølsjøOK Moss16.09+2.145.47
10Tarjei HoloFossum IF16.15+2.205.49
10Sander Hildebrand RogndokkenFet OL16.15+2.205.49
12Ludvig RødnesOppsal Orientering16.35+2.405.56
13Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving17.06+3.116.07
14Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.17+8.227.59
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKikke startet
Knut AasheimOppsal Orienteringikke startet

H 19-20

3 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StørmerFossum IF15.234.55
2Olai Stensland LillevoldFossum IF15.52+0.295.05
3Bjørn André AaslundFet OL16.04+0.415.08
4Vetle ChristiansenRaumar Orientering16.59+1.365.26
5Matej SeboBAOC18.07+2.445.48
6Runar BjørhovdeBækkelagets SK18.14+2.515.50

H 21-

3 120 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK14.464.43
2Emil AhlbäckFossum IF15.08+0.224.51
3Nicholas OskarssonLillomarka OL15.09+0.234.51
4Anders VisterNydalens SK15.33+0.474.59
5Sindre RønningFossum IF15.41+0.555.01
6Borger MelsomFossum IF15.43+0.575.02
7Térence RisseNydalens SK15.45+0.595.02
8Felix BreitschädelBækkelagets SK16.13+1.275.11
9Sverre Waaler KaasNydalens SK16.36+1.505.19
10Jørgen MadslienNydalens SK17.16+2.305.32
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK17.26+2.405.35
12Simen SmestadBækkelagets SK19.17+4.316.10
13Daniel ManiaÅs-NMBU Orientering29.37+14.519.29

H 40-

2 790 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AndresenFossum IF16.035.45
2Sven Arne GylterudFossum IF16.08+0.055.46
3Harald BakkeFossum IF16.11+0.085.48
4Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering16.13+0.105.48
5Svein NygårdLillomarka OL16.28+0.255.54
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb16.33+0.305.55
7Bjørn MartiniAsker Skiklubb16.37+0.345.57
8Christian ReuschHeming Orientering16.56+0.536.04
9Einar GisholtFossum IF17.10+1.076.09
10Martin ReichenbachOppsal Orientering17.14+1.116.10
11Trond MyhreFossum IF17.16+1.136.11
12Stein H. HagenFossum IF17.46+1.436.22
13Bjørnar OlsrødStokke IL18.07+2.046.29
14Øystein RappRaumar Orientering18.16+2.136.32
15Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.31+2.286.38
15Runar ThorstensenOppsal Orientering18.31+2.286.38
17Christian JomaasFossum IF19.00+2.576.48
18Eilert AamodtOppsal Orientering19.18+3.156.55
19Sverre WisløffAsker Skiklubb19.31+3.286.59
20Håkon BørliFossum IF20.27+4.247.19
21Lars Petter EndresenMåren OK23.01+6.588.14
22Magne AasAsker Skiklubb25.35+9.329.10
23Morten EngebretsenRaumar Orientering32.04+16.0111.29
24Leif StørmerFossum IF33.50+17.4712.07
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 50-

2 610 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNydalens SK14.425.37
2Stein BlomsethLillomarka OL15.53+1.116.05
3Frode KamsvågIL Tyrving16.17+1.356.14
4Kim Farnes HansenLierbygda OL16.29+1.476.18
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK16.30+1.486.19
6Arne TorgersenBækkelagets SK16.45+2.036.25
7Gløer WinsvoldSentrum OK16.53+2.116.28
8Øystein HoloFossum IF16.57+2.156.29
9Lasse ArnesenHeming Orientering17.20+2.386.38
10Ove Kristian JødalBækkelagets SK17.46+3.046.48
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL17.47+3.056.48
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.12+3.306.58
13Morten KarlsenMåren OK18.21+3.397.01
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.36+3.547.07
15Øyvind Roger HansenRøyken OL18.48+4.067.12
16Terje HenriksenAsker Skiklubb19.04+4.227.18
17Øyvind HelmersenFet OL20.07+5.257.42
18Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL20.28+5.467.50
Børge PedersenNydalens SKdiskvalifisert
Kjetil KarlsenOK Mossdiskvalifisert
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingikke startet

H 60-

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK16.056.35
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb18.49+2.447.42
Stein TurtumøygardMåren OKdiskvalifisert
Harald AasheimOppsal Orienteringikke startet

N-åpen

1 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin Kjos BarkenæsFet OL5.535.53
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering16.4116.41
Martin Christoffer BorgIL Koll6.236.23
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21.1421.14
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21.0621.06
Jonas FjellstadÅs-NMBU Orientering17.5017.50
Malin GjetangerMåren OK15.0715.07
Jørgen Rønning JohansenMåren OK16.2816.28
Mathias Rønning JohansenMåren OK16.4316.43
Mari KallesonOppsal Orientering14.5514.55
Aksel KrogÅs-NMBU Orientering16.3816.38
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering12.5312.53
Birk LilleheierÅs-NMBU Orientering6.126.12
Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering12.0812.08
Dyre MeenÅs-NMBU Orientering17.3917.39
Erlend MeenÅs-NMBU Orientering17.5217.52
Johannes Salvesen-LundeIL Koll6.426.42
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering11.5711.57
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering13.1613.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor