Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads Minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads Minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 3 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D10 | D1112 | D1314 | D1316C | D1316N | D1516 | D 15-16B | D17AK | D17B | D17C | D17N | D1718 | D1920 | D21 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | D85 | H10 | H1112 | H1314 | H1316C | H1316N | H1516 | H 15-16B | H17AK | H17B | H17C | H17N | H1718 | H1920 | H21 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | H85 | D12N | H12N | N-lang

N-åpen

1 740 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Flydal JonstadFossum IF26.1015.02
0Celine Åsten LindbergKolbotn og Skimt OL37.2121.27
0Selma Størmer-AntonsenNydalens SK22.4213.02
0Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK22.3913.01
0Julie Åsten LindbergKolbotn og Skimt OL37.3221.34
0Marie Krosby JacobsenFredrikstad SK45.2826.07
0Eivind VågsnesOppsal Orientering24.4514.13
0Elen WoxholtÅrvoll IL42.3924.30
0Ingeborg StenvoldÅrvoll IL42.3224.26
0Jonas IngierdBækkelagets SK19.3711.16
0Per Noah  SommerheimIL Koll42.3124.26
0Marie FinkenhavnNittedal OL31.2718.04
0Johannes Salvesen-LundeIL Koll23.2913.29
0Iver AarsethIL Koll1.13.0441.59
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK53.5030.56
0Ingeborg Kinck RannemFossum IF26.3215.14
0Ask F. SætnanFossum IF28.0816.10
0Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering41.4023.56
0Jonathan DalsørenNOTEAM36.4021.04
0Nora MorgenlieNydalens SK39.5822.58
0Edvard HoleneNOTEAM45.5826.25
0Lauritz BrunborgNittedal OL26.1615.05
0Mari KallesonOppsal Orientering52.1430.01
0Emilie FløLillomarka OL24.4814.15
0Malene BerstadHeming Orientering27.1415.39
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering52.3230.11
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK24.4314.12
0Silja BerstadHeming Orientering28.5016.34
0Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering28.0316.07
0Erlend OtterleiØstmarka OK41.2023.45
0Malin GjetangerMåren OK43.4325.07
0Alma Elise HildrumLillomarka OL38.4222.14
0Sondre OlaussenOppsal Orientering22.5413.09
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb39.4522.50
0Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering31.0017.48
0Martha WisløffAsker Skiklubb39.3522.44
0Jørgen Rønning JohansenMåren OK49.1228.16
0Erlend SommerheinOK Horten23.2913.29
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb36.5921.15
0Tiril Ebon EspedalNydalens SK30.5617.46
0Kristoffer KatlaFossum IF23.2613.28
0Cora Helene HildrumLillomarka OL38.3722.11
0Sofia ØhlckersIL Tyrving22.0412.40
0Even LienGjø-Vard OL23.0213.14
0Aksel EideBækkelagets SK28.0716.09

D -10

1 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK19.2911.11
2Mari AarsethNydalens SK20.24+0.5511.43
3Signe HoloFossum IF23.51+4.2213.42
4Ingvild Berner MyhreFossum IF24.58+5.2914.20
5Nora Christine HansenRøyken OL27.10+7.4115.36
6Elise Nilsen BergFossum IF28.22+8.5316.18
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb30.14+10.4517.22
8Julie AndersenNydalens SK1.01.51+42.2235.32

D 11-12

2 380 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK20.298.36
2Kristin Melby JacobsenLardal OL29.30+9.0112.23
3Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL30.33+10.0412.50
4Eline SchjervenLardal OL33.14+12.4513.57
5Noor Dirro-HeluMåren OK34.08+13.3914.20
6Mille MartinussenFossum IF34.45+14.1614.36
7Janna Sofie TellesbøØstmarka OK35.12+14.4314.47
8Konstanse MoholthKongsberg OL36.28+15.5915.19
9Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37.26+16.5715.43
10Elise Wærp HaugeNydalens SK39.30+19.0116.35
11Johanna Sofie LongfjeldModum OL39.56+19.2716.46
12Ida Marie FlågenHeming Orientering40.14+19.4516.54
13Helene Bjørkvold JendalFossum IF41.38+21.0917.29
14Hilde Sogn HaugFossum IF44.18+23.4918.36
15Aurora Wilkens JernbergNydalens SK44.29+24.0018.41
16Frida SolsrudNydalens SK45.13+24.4418.59
17Mari BrendeFossum IF45.40+25.1119.11
18Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering45.56+25.2719.17
19Ella BerstadHeming Orientering46.55+26.2619.42
20Andrea Kirkenes FjellRøyken OL47.02+26.3319.45
21Marie KvarmeRøyken OL47.35+27.0619.59
22Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering52.47+32.1822.10
23Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.00.03+39.3425.13
24Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1.03.57+43.2826.52
25Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.06.13+45.4427.49

D 13-14

3 240 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL27.458.33
2Tuva Aas StræteRingerike OL34.12+6.2710.33
3Oda ScheeleNydalens SK37.41+9.5611.37
4Marte Madslien BakkenNydalens SK37.42+9.5711.38
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.44+9.5911.38
6Karoline BjørnerødOK Moss38.30+10.4511.52
7Theresa FürstenbergNydalens SK39.36+11.5112.13
8Kristine Eide RappRaumar Orientering40.40+12.5512.33
9Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering41.38+13.5312.50
10Hanne Eide RappRaumar Orientering41.54+14.0912.55
11Elin FløLillomarka OL42.39+14.5413.09
12Kristine KravdalGjø-Vard OL43.19+15.3413.22
13Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK45.41+17.5614.05
14Julie Elisabeth ÅbyholmFossum IF46.22+18.3714.18
15Inga SandvoldTynset IF50.07+22.2215.28
16Karen Hoel JomaasFossum IF50.22+22.3715.32
17Amélie AamodtOppsal Orientering52.11+24.2616.06
18Yngvild Langedal BreivikNydalens SK52.38+24.5316.14
18Kristin HellandNydalens SK52.38+24.5316.14
20Petra HoveidAsker Skiklubb53.23+25.3816.28
21Tuva Eik HaaveOppsal Orientering53.27+25.4216.29
22Ada WulfsbergNydalens SK1.01.06+33.2118.51
23Carmen DirroMåren OK1.01.21+33.3618.56
24Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.02.22+34.3719.14
25Ingeborg KvarmeRøyken OL1.03.05+35.2019.28
26Tina KallesonOppsal Orientering1.12.18+44.3322.18
27Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.14.23+46.3822.57
28Mina JørgensenIL Tyrving1.22.23+54.3825.25
29Kamilla LomeHamar OK1.32.33+1.04.4828.33

D 13-16C

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina SchjervenLardal OL47.4516.31
2Sigrid Kinck RannemFossum IF1.00.01+12.1620.46
3Guro HjerpaasenAsker Skiklubb1.00.12+12.2720.49
4Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.03.33+15.4821.59
5Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.20.23+32.3827.48

D 15-16

4 480 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF38.478.39
2Synne StrandAsker Skiklubb42.05+3.189.23
3Ragne WiklundNydalens SK43.24+4.379.41
4Anine LomeHamar OK43.31+4.449.42
5Maren NorderudIL Tyrving44.27+5.409.55
6Ane DyrkornEiker OL44.30+5.439.55
7Åsne HoloFossum IF45.59+7.1210.15
8Aurora MoholthKongsberg OL47.14+8.2710.32
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK47.38+8.5110.37
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49.28+10.4111.02
11Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss50.55+12.0811.21
12Heidi Therese WiestVang OL50.58+12.1111.22
13Agnes Irene LongfjeldModum OL52.53+14.0611.48
14Frida Bakken UlsethNydalens SK53.10+14.2311.52
15Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK53.26+14.3911.55
16Inger Marie RødnesOppsal Orientering54.04+15.1712.04
17Ragne NorrudFossum IF54.08+15.2112.04
18Ingrid HasaasFossum IF54.41+15.5412.12
19Pernille KatlaFossum IF54.51+16.0412.14
20Emma Eithun PaulsenNittedal OL55.59+17.1212.29
21Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb56.40+17.5312.38
22Hedvig VollsetHeming Orientering58.11+19.2412.59
23Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving58.47+20.0013.07
24Synne SkjærsteinIL Tyrving59.22+20.3513.15
25Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL59.34+20.4713.17
26Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.00.45+21.5813.33
27Ingrid AaslundFet OL1.01.35+22.4813.44
28Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.02.29+23.4213.56
29Thea DyrkornEiker OL1.02.45+23.5814.00
30Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.02.55+24.0814.02
31Solveig Eline BergIL Tyrving1.03.46+24.5914.14
32Guri SandvoldTynset IF1.03.51+25.0414.15
33Maria Ulseth SylteFreidig1.04.57+26.1014.29
34Marie UllevålseterNydalens SK1.18.13+39.2617.27
35Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.19.19+40.3217.42
36Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.27.35+48.4819.32
37Oda Marie ColquhounNittedal OL1.29.39+50.5220.00
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-A kort

4 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna E. AndersenEiker OL57.0712.44
2Inger Anita TollehaugEiker OL1.04.36+7.2914.25
3Maiken Skirstad MoNydalens SK1.06.29+9.2214.50
4Else Kristine LienLøten o-lag1.06.31+9.2414.50
5Inga MorgenlieNydalens SK1.08.14+11.0715.13
6Maiken SandbergNydalens SK1.10.25+13.1815.43
7Lisa JørandliGjø-Vard OL1.13.43+16.3616.27
8Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.16.33+19.2617.05
9Susanne TveteråsNydalens SK1.16.45+19.3817.07
10Marit Melby JacobsenLardal OL1.25.59+28.5219.11
0Kristina LärfarsNydalens SKdiskvalifisert

D 17-B

3 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi MyklemyrEiker OL47.0714.32
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL53.57+6.5016.39
3Hilde MoholthKongsberg OL57.29+10.2217.44
4Nina BirkelundAsker Skiklubb59.03+11.5618.13
5Gunhild MyhrAsker Skiklubb59.40+12.3318.24
6Solveig BerganNydalens SK1.02.13+15.0619.12
7Marianne StrandseterIL Tyrving1.18.27+31.2024.12
8Ping OuyangØstmarka OK1.33.33+46.2628.52
0Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

2 890 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK37.5613.07
2Heidi BernerFossum IF45.25+7.2915.42
3Gerd Berit RekveFossum IF48.35+10.3916.48
4Eline Lund WestgaardOppsal Orientering49.23+11.2717.05
5Camilla FosstveitRaumar Orientering52.10+14.1418.03
6Cecilie Christin KvermeFossum IF1.01.12+23.1621.10
7Kristin Kinck RannemFossum IF1.15.23+37.2726.05
8Lene ColquhounNittedal OL1.29.30+51.3430.58
9Grete SkotteFossum IF1.56.42+1.18.4640.22
0Thine Wilkens JernbergNydalens SKdiskvalifisert
0Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Kristin TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert

D 17-18

6 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild Faller RåheimFet OL1.08.2711.01
1Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.08.2711.01
3Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.10.19+1.5211.19
4Astrid FiskumIL Tyrving1.11.43+3.1611.32
5Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.20.13+11.4612.55
6Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.21.46+13.1913.10
7Hedda VonenLillomarka OL1.23.16+14.4913.24
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.23.59+15.3213.31
9Åse BerganNydalens SK1.25.58+17.3113.50
10Siri MoholthKongsberg OL1.33.35+25.0815.04
11Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.45.39+37.1217.00
0Johanne Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert

D 19-20

6 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HjermstadFossum IF59.169.32
2Sigrid AlexandersenFossum IF1.00.33+1.179.45
3Silje ArntzenAsker Skiklubb1.21.54+22.3813.11

D 21

6 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumNydalens SK1.00.499.09
2Emma JohanssonFredrikstad SK1.03.08+2.199.30
3Maren Jansson HaverstadNTNUI1.05.52+5.039.55
4Anne Johanne LindNydalens SK1.11.52+11.0310.49
5Thalia BertschingerNydalens SK1.15.21+14.3211.20
6Elin BjervaLarvik OK1.17.26+16.3711.39
7Louise OramNydalens SK1.21.33+20.4412.16
8Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.24.58+24.0912.47
9Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering1.27.07+26.1813.07
10Ida HopeOslostudentenes IK1.28.17+27.2813.17
11Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.34.00+33.1114.09
12Cristina LuisNydalens SK1.36.03+35.1414.27
13Marit IsachsenAsker Skiklubb1.40.19+39.3015.06
14Selma TonjerNydalens SK1.43.27+42.3815.34
15Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL1.50.36+49.4716.39
16Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.54.09+53.2017.11
17Camilla StridsklevIL Tyrving2.04.54+1.04.0518.48

D 35

6 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri StørmerHeming Orientering1.04.3210.23
2Elin Cathrine HagenHalden SK1.15.53+11.2112.13
3Eszter HorvatiIL Tyrving1.16.39+12.0712.20
4Kristin Nergaard BergFossum IF1.56.05+51.3318.41

D 40

5 020 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK53.5910.45
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK58.01+4.0211.33
3Bodil NordenströmFossum IF1.02.04+8.0512.21
4Else Kari ScheeleNydalens SK1.02.21+8.2212.25
5Karianne KatlaFossum IF1.05.51+11.5213.07
6Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.06.21+12.2213.13
7Line NybakkenÅs-NMBU Orientering1.06.27+12.2813.14
8Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.12.01+18.0214.20
9Mari R. SandelienOppsal Orientering1.34.24+40.2518.48
10Paula BerstadHeming Orientering1.35.48+41.4919.05
0Ingunn Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
0Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Elisabeth IngvaldsenNydalens SKdiskvalifisert

D 45

4 480 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva Lill KvisleAsker Skiklubb40.229.00
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb46.13+5.5110.18
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK47.21+6.5910.34
4Ingeborg ØderudModum OL49.39+9.1711.04
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb50.14+9.5211.12
6Kjersti Holt HanssenMåren OK50.16+9.5411.13
7Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK51.26+11.0411.28
8Isa HeggedalKonnerud IL51.29+11.0711.29
9Kari MadslienNydalens SK51.59+11.3711.36
10Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK52.42+12.2011.45
11Astrid RuudNittedal OL54.41+14.1912.12
12Marit B. EithunNittedal OL54.44+14.2212.13
13Hege FeiringIL Tyrving55.55+15.3312.28
14Ingrid Eide RappRaumar Orientering56.10+15.4812.32
15Mona LomeHamar OK57.27+17.0512.49
16Britt Vangen SandvoldTynset IF1.01.09+20.4713.38
17Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL1.03.39+23.1714.12
18Trine OldernesLillomarka OL1.06.01+25.3914.44
19Eldri HoloFossum IF1.07.56+27.3415.09
20Ann Elin FlågenHeming Orientering1.08.38+28.1615.19
21Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.12.19+31.5716.08
22Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.15.57+35.3516.57
23Marianne ReuschHeming Orientering1.20.17+39.5517.55
24Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.27.41+47.1919.34
0Jeanette KohtAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Kjersti VestengenHamar OKdiskvalifisert

D 50

3 680 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL35.359.40
2Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb37.14+1.3910.07
3Alix Young VikNydalens SK40.14+4.3910.55
4Vanja StaffOL Toten-Troll42.28+6.5311.32
5Torun DyrkornEiker OL44.04+8.2911.58
6Dagrun MelkildHeming Orientering45.12+9.3712.16
7Mari HernandezOL Toten-Troll45.45+10.1012.25
8Tove StrandMåren OK46.49+11.1412.43
9Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb49.31+13.5613.27
10Trude FixdalIL Koll51.22+15.4713.57
11Anne Kristine NorderudIL Tyrving52.02+16.2714.08
12Randi NicolaisenAsker Skiklubb54.22+18.4714.46
13Ingvill SommerstadIL Tyrving55.59+20.2415.12
14Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK58.20+22.4515.51
15Eva SyversenRøyken OL1.02.19+26.4416.56
16Maria PerssonAsker Skiklubb1.02.58+27.2317.06
17Magnhild T. MølnvikFossum IF1.03.01+27.2617.07
18Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.05.13+29.3817.43
19Gro Hege LudvigsenMåren OK1.05.34+29.5917.49
20Maria TorgersenBækkelagets SK1.07.23+31.4818.18

D 55

3 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL40.0910.54
2Kjersti SkantzeIL Tyrving41.34+1.2511.17
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll43.03+2.5411.41
4Berit DanielsenIL Tyrving43.36+3.2711.50
5Berit BergeIL Tyrving44.42+4.3312.08
6Ingrid Opsahl BredesenFossum IF45.49+5.4012.27
7Astrid Waaler KaasHeming Orientering49.26+9.1713.25
8Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange50.04+9.5513.36
9Wenche BjørnstadRingsaker OK51.42+11.3314.02
10Anne SørumRingsaker OK54.59+14.5014.56
11Randi NilstadIL Tyrving1.05.01+24.5217.40
12Enikø BertalanAsker Skiklubb1.09.53+29.4418.59
13Grete BerntsenMåren OK1.22.29+42.2022.24

D 60

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving38.1211.24
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK39.20+1.0811.44
3Margrete JørandliGjø-Vard OL46.37+8.2513.54
4Elle M. MelbyeHeming Orientering50.50+12.3815.10
5Inger TiltnesIL Tyrving54.48+16.3616.21
6Solveig BillingsøEidskog OL55.36+17.2416.35
7Nina KolbergIL Tyrving1.22.14+44.0224.32

D 65

3 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF51.5715.30
2Brynhild FanuelsenFossum IF1.06.16+14.1919.46
3Nora UrsinFossum IF1.07.30+15.3320.08
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.08.16+16.1920.22
5Inger LindløvOK Moss1.11.35+19.3821.22
6Unn EllefsenIL Tyrving1.19.18+27.2123.40

D 70

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb42.2619.22
2Inger HalckMåren OK50.34+8.0823.05
3Birgitte BekkelundRøyken OL58.01+15.3526.29
4Hjørdis EgnerHeming Orientering1.05.08+22.4229.44
5Lajla TidemannGjø-Vard OL1.09.14+26.4831.36
6Onelma BlomhoffHeming Orientering1.09.15+26.4931.37
7Aud Margret KirkhornMåren OK1.24.03+41.3738.22

D 75

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.08.5731.29

D 80

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva FixdalHeming Orientering1.49.4150.05

H -10

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK22.1712.48
2Theo Winsents SæterMåren OK24.43+2.2614.12
3Håvard Rekve LianFossum IF28.11+5.5416.11
4Brage FosstveitRaumar Orientering39.42+17.2522.48

H 11-12

2 380 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK23.5010.00
2Gaute BerganNydalens SK26.29+2.3911.07
3Alfred BjørnerødOK Moss26.30+2.4011.08
4Jonas MyhrAsker Skiklubb27.27+3.3711.32
5Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb27.50+4.0011.41
6Lars LienGjø-Vard OL28.29+4.3911.58
7Jonas KroghOppsal Orientering29.47+5.5712.30
8Martin Størmer-AntonsenNydalens SK31.48+7.5813.21
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK32.25+8.3513.37
10Birk ThorstensenOppsal Orientering32.59+9.0913.51
11Sondre EngebretsenOK Moss33.32+9.4214.05
12Arthur BrunborgNittedal OL34.10+10.2014.21
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering34.20+10.3014.25
14Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb34.52+11.0214.38
15Birk F. SætnanFossum IF36.42+12.5215.25
16Marius E. AamodtOppsal Orientering37.53+14.0315.55
17Andreas GjetangerMåren OK39.34+15.4416.37
18Mikael BirkelundAsker Skiklubb39.52+16.0216.45
19Mats LindaasElverum OK41.25+17.3517.24
20Børge Nilsen BergFossum IF41.46+17.5617.32
21Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb44.34+20.4418.43
22Andreas LerøFossum IF45.03+21.1318.55
23Christian Fredrik BorgIL Koll47.40+23.5020.01
24Vegard Ulseth SylteFreidig47.43+23.5320.02
25Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb50.28+26.3821.12
26Gustav Andresen SkotteFossum IF50.54+27.0421.23
27Ola KjølstadRøyken OL50.55+27.0521.23
28Jonas AarsethNydalens SK55.17+31.2723.13
29Kristoffer ØhlckersIL Tyrving1.03.31+39.4126.41
30Felix R. HyllesethSentrum OK1.14.55+51.0531.28
31Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.28.52+1.05.0237.20

H 13-14

3 360 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.378.48
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK29.50+0.138.52
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK29.51+0.148.53
4Lars Young VikNydalens SK32.39+3.029.43
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb33.07+3.309.51
6Ådne SkjærsteinIL Tyrving33.58+4.2110.06
7Eivind Berner MyhreFossum IF34.33+4.5610.16
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK35.20+5.4310.30
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35.51+6.1410.40
10Alexander SmebyNydalens SK35.56+6.1910.41
11Herman BrunborgNittedal OL36.04+6.2710.44
12Sivert Sande KvermeFossum IF37.57+8.2011.17
13August Syrdal ØenHeming Orientering38.52+9.1511.34
14Henrik ReuschHeming Orientering40.44+11.0712.07
15Ferdinand FremmingHeming Orientering42.51+13.1412.45
16Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn43.43+14.0613.00
17Vemund HeierNydalens SK47.14+17.3714.03
18Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb49.22+19.4514.41
19Isak JonssonNydalens SK49.50+20.1314.49
20Tobias Mikael EspedalNydalens SK50.09+20.3214.55
21Mikkel KatlaFossum IF51.05+21.2815.12
22Lars Øderud VatneBækkelagets SK52.20+22.4315.34
23Christopher EngebretsenOK Moss52.23+22.4615.35
24Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering53.12+23.3515.50
25Gaute FosstveitRaumar Orientering55.39+26.0216.33
26Sondre Zahl HagenFossum IF57.27+27.5017.05
27Erlend BørliFossum IF1.01.12+31.3518.12
28Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.11.23+41.4621.14
0Eirik ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering51.2117.46
2Eirik AndersenNydalens SK1.57.38+1.06.1740.42
3Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb1.57.53+1.06.3240.47

H 13-16N

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL51.1824.11

H 15-16

5 200 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK40.487.50
2Einar MelsomFossum IF43.08+2.208.17
3Jørgen BaklidKonnerud IL44.33+3.458.34
4Øyvind HjermstadFossum IF44.37+3.498.34
5Erling HjermstadFossum IF44.44+3.568.36
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering46.27+5.398.55
7Sander ArntzenAsker Skiklubb47.40+6.529.10
8Lukas LilandNydalens SK48.31+7.439.19
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering49.46+8.589.34
10Jørgen WulfsbergNydalens SK50.11+9.239.39
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb50.49+10.019.46
12Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.55+12.0710.10
13Erik Hæstad BjørnstadFossum IF53.12+12.2410.13
14Jens Johan BrekkeLillomarka OL54.24+13.3610.27
15Andreas RambergØstmarka OK54.28+13.4010.28
16Per Clemet WisløffAsker Skiklubb55.40+14.5210.42
17Even LindaasElverum OK56.22+15.3410.50
18Olav TorgersenBækkelagets SK1.01.10+20.2211.45
19Axel HoveidAsker Skiklubb1.01.33+20.4511.50
20Joar OldernesLillomarka OL1.01.54+21.0611.54
21Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.02.14+21.2611.58
22Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.03.13+22.2512.09
23Peter GisholtFossum IF1.03.38+22.5012.14
24Emil StørmerFossum IF1.10.22+29.3413.31
25Trygve MyhrAsker Skiklubb1.11.06+30.1813.40
26Håvard HøymorkHeming Orientering1.13.08+32.2014.03
27Odin TellesbøØstmarka OK1.22.07+41.1915.47
28Jesper UgedalØstmarka OK1.23.16+42.2816.00
29Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1.23.59+43.1116.09
30Andreas VaageBækkelagets SK1.37.55+57.0718.49
0Martin Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Sjur KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert

H 15-16B

3 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Patrick ThomassenModum OL43.5613.04

H 17-A kort

6 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune RystadNydalens SK50.298.07
2Tor Andreas AndersenHalden SK1.02.34+12.0510.04
3Frode RystadNydalens SK1.04.17+13.4810.21
4Eirik W. MoeLierbygda OL1.06.06+15.3710.38
5Haakon IngvaldsenNydalens SK1.06.43+16.1410.44
6Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.07.56+17.2710.56
7Ole Underthun JohansenIL Tyrving1.14.06+23.3711.55
8Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.15.39+25.1012.10
9Inge RambergØstmarka OK1.16.22+25.5312.17
10Robin LarssonRaumar Orientering1.21.47+31.1813.10
11John Eivind PresterudFet OL1.24.49+34.2013.39
0Justinas MišeikisOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 17-B

3 360 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias R. HyllesethSentrum OK37.0011.00
2Lars Rønning JohansenMåren OK38.45+1.4511.31
3Magne AasAsker Skiklubb45.25+8.2513.31
4Kjetil JacobsenHamar OK46.01+9.0113.41
5Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL48.14+11.1414.21
6Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL48.55+11.5514.33
7Trond RetteraasenIndre Østfold OK51.03+14.0315.11
8Kjetil HagenAsker Skiklubb52.12+15.1215.32
9Vegard KvisleAsker Skiklubb52.20+15.2015.34
10Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55.56+18.5616.38
11Ove HildrumLillomarka OL56.07+19.0716.42
12Tom RådahlIL Tyrving1.18.32+41.3223.22
0Sverre MelbyeRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-C

2 890 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon SolsrudNydalens SK38.1813.15
2Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering38.58+0.4013.28
3Dag Otter JohansenAsker Skiklubb47.24+9.0616.24
4Knut BjerknesRøyken OL1.00.59+22.4121.06
5Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb1.02.09+23.5121.30
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1.06.42+28.2423.04
7Johan BondiAsker Skiklubb1.11.34+33.1624.45
8Gunnar FosstveitRaumar Orientering1.24.10+45.5229.07
9Marius StrandseterIL Tyrving1.31.02+52.4431.29
0Inge WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Kristoffer NylundEiker OLdiskvalifisert

H 17-N

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL25.4712.09
2Morten FjellRøyken OL42.40+16.5320.07

H 17-18

6 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb56.548.34
2Martin Borge HeirFossum IF1.02.18+5.249.22
3Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.02.40+5.469.26
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.02.52+5.589.28
5Petter Vangen LunåsmoTynset IF1.05.31+8.379.52
6Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.07.03+10.0910.05
7Tarjei HoloFossum IF1.09.53+12.5910.31
8Vegard MyklemyrEiker OL1.11.31+14.3710.46
9Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.27.27+30.3313.10
0Peder Hornseth NygaardNittedal OLdiskvalifisert
0Åsmund Aamodt ResellNydalens SKdiskvalifisert

H 19-20

7 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard IrgensFossum IF1.02.428.15
2Elias T. MølnvikFossum IF1.04.08+1.268.26
3Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering1.16.23+13.4110.03
4Oskar JensenNydalens SK1.19.32+16.5010.27
5Simen BordalFossum IF1.28.38+25.5611.39
0Lars Harald AasheimBækkelagets SKdiskvalifisert

H 21

10 190 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.08.556.45
2Eirik Kamstrup HovindNTNUI1.12.37+3.427.07
3Espen JakobsenIL Tyrving1.15.17+6.227.23
4Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.15.23+6.287.23
5Anders TiltnesIL Tyrving1.16.31+7.367.30
6Sigur HeggedalKongsberg OL1.17.19+8.247.35
7Torbjørn SagbergIL Tyrving1.20.17+11.227.52
8Leif StørmerFossum IF1.22.13+13.188.04
9Martin HosetNTNUI1.23.25+14.308.11
10Thomas NipenNydalens SK1.25.03+16.088.20
11Øyvind WatterdalHadeland OL1.27.16+18.218.33
12Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.28.09+19.148.39
13Dag Steinar RagvinBø OL1.29.58+21.038.49
14Knut Harald HyllesethSentrum OK1.30.36+21.418.53
15Eirik Jansson HaverstadNydalens SK1.30.56+22.018.55
16Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.34.02+25.079.13
17Pål SkogedalAsker Skiklubb1.38.34+29.399.40
18Marius WikstrømRingsaker OK1.41.08+32.139.55
19Håvard BergetFredrikstad SK1.43.30+34.3510.09
20Marius Borge HeirFossum IF1.45.37+36.4210.21
21Stein H. HagenFossum IF1.49.38+40.4310.45
22Henning SpjelkavikIL Tyrving1.51.15+42.2010.55
23Stefan RingOK Löftan1.57.50+48.5511.33
24Cyrill BaumannOLG Thun1.59.36+50.4111.44
25Kyongsa RiNydalens SK2.00.45+51.5011.50
26Lars-Ivar AarsethNydalens SK2.10.32+1.01.3712.48
27Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK2.19.20+1.10.2513.40
0Øyvind GløersenNydalens SKdiskvalifisert
0Lars Steinar HefreBø OLdiskvalifisert
0Vegard Brun SagaIL Tyrvingdiskvalifisert
0Kenneth SandvoldEiker OLdiskvalifisert
0Carl Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
0Borger MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Dag AalvikNydalens SKdiskvalifisert
0Audun StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 35

7 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.09.519.11
2Magnus NordbrødenHalden SK1.26.41+16.5011.24
3Ivar SeierstadIL GeoForm1.34.23+24.3212.25
4Helge BakkehøiØstmarka OK1.38.45+28.5412.59
5Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.52.15+42.2414.46

H 40

6 640 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK57.158.37
2Johan MichelsenFossum IF57.19+0.048.37
3Odin TellesbøØstmarka OK57.34+0.198.40
4Charles HalaasFossum IF59.40+2.258.59
5Knut AaldeNydalens SK1.05.45+8.309.54
6Erik PaulsrudIL Koll1.06.14+8.599.58
7Gard LindsethNydalens SK1.11.42+14.2710.47
8Truls KvaaseBækkelagets SK1.14.22+17.0711.11
9Hallvard KorenOK Moss1.14.44+17.2911.15
10Audun BjerknesMåren OK1.16.19+19.0411.29
11Rune BlågestadIndre Østfold OK1.18.17+21.0211.47
12Olav EideOslostudentenes IK1.19.28+22.1311.58
13Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.20.24+23.0912.06
14Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.20.58+23.4312.11
15Bjørn HaugeFet OL1.22.23+25.0812.24
16Knut Jostein SætnanFossum IF1.23.41+26.2612.36
17Trond MyhreFossum IF1.26.30+29.1513.01
18Henning Bratland CarlsenOK Moss1.32.28+35.1313.55
19Øyvind LienGjø-Vard OL1.35.09+37.5414.19
20Dag Arne LierIndre Østfold OK1.38.22+41.0714.48
21Jørn-Are LongfjeldModum OL1.41.04+43.4915.13
22Hans Olav HygenØstmarka OK1.55.23+58.0817.22
0Frode BakkehøiØstmarka OKdiskvalifisert

H 45

6 210 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SylteFreidig49.478.00
2Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering56.45+6.589.08
3Pål SommerheinOK Horten57.19+7.329.13
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering57.50+8.039.18
5Jon Iver BakkenNydalens SK58.00+8.139.20
6Christian JomaasFossum IF58.45+8.589.27
7Vebjørn BerreFossum IF59.21+9.349.33
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb59.47+10.009.37
9Christian GrotnesIL Tyrving1.01.19+11.329.52
10Sven Arne GylterudFossum IF1.03.11+13.2410.10
11Gunnar Engen VikNydalens SK1.03.19+13.3210.11
12Eirik JørgensenIL Tyrving1.03.53+14.0610.17
13Morten RannemFossum IF1.06.46+16.5910.45
14Arild AndresenFossum IF1.06.56+17.0910.46
15Torgeir E. AndersenEiker OL1.11.47+22.0011.33
16Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.12.34+22.4711.41
17Christian ReuschHeming Orientering1.14.04+24.1711.55
18Ivar Hegbom SmebyNydalens SK1.15.05+25.1812.05
19Anders FlågenHeming Orientering1.18.06+28.1912.34
20Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1.18.08+28.2112.34
21Petter AndersenNydalens SK1.18.55+29.0812.42
22Håkon BørliFossum IF1.20.16+30.2912.55
23Jon Erik KvarmeRøyken OL1.21.14+31.2713.04
24Sverre WisløffAsker Skiklubb1.21.42+31.5513.09
25Kjetil EspedalNydalens SK1.34.12+44.2515.10
26Ole MyklemyrEiker OL1.41.36+51.4916.21

H 50

5 510 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb47.318.37
2Øystein HoloFossum IF50.25+2.549.09
3Gjermund RørenEiker OL51.17+3.469.18
4Knut Erling ØenHeming Orientering52.41+5.109.33
5Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering53.45+6.149.45
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL55.56+8.2510.09
7Nils Petter FremmingHeming Orientering56.23+8.5210.13
8Odd Arve LienFossum IF56.46+9.1510.18
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK56.51+9.2010.19
10Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering57.03+9.3210.21
11Knut AasRingerike OL57.21+9.5010.24
12Øystein ØstermannHeming Orientering59.01+11.3010.42
13Morten HeirFossum IF59.07+11.3610.43
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.00.54+13.2311.03
15Roar ByeModum OL1.03.54+16.2311.35
16Johan LundeIL Koll1.04.03+16.3211.37
17Trond HolterMåren OK1.04.41+17.1011.44
18Arne TorgersenBækkelagets SK1.06.26+18.5512.03
19Håkon JendalFossum IF1.06.27+18.5612.03
20Erlend RåheimOK Øst1.06.41+19.1012.06
21Mons Kr. LøvfaldNydalens SK1.06.44+19.1312.06
22Jo WiklundNydalens SK1.10.19+22.4812.45
23Terje MelsomFossum IF1.12.40+25.0913.11
24Øyvind HelmersenFet OL1.14.44+27.1313.33
25Jarl ØvstedalNydalens SK1.15.11+27.4013.38
26Einar ForvollHeming Orientering1.15.41+28.1013.44
27Terje BråtenRaumar Orientering1.18.34+31.0314.15
28Øyvind GrandumIL GeoForm1.29.11+41.4016.11
29Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.39.34+52.0318.04
30Torkjel NesheimIL Tyrving2.10.02+1.22.3123.35
0Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert

H 55

5 020 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL46.099.11
2Sören JonssonNydalens SK47.37+1.289.29
3Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering48.05+1.569.34
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL49.00+2.519.45
5Lars HjermstadFossum IF49.22+3.139.50
6Tore KjølsethNydalens SK50.03+3.549.58
7Onno VerberneOL Toten-Troll51.14+5.0510.12
8Per Kristian EkebergIL Tyrving51.35+5.2610.16
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL53.16+7.0710.36
10Morten DueMåren OK53.36+7.2710.40
11Øyvind Roger HansenRøyken OL54.27+8.1810.50
12Per SandbergNydalens SK55.05+8.5610.58
13Anton PlaianAsker Skiklubb55.48+9.3911.06
14Bjørn Are CarlssonFossum IF57.10+11.0111.23
15Lars-Erik FiskumIL Tyrving58.06+11.5711.34
16Morten KarlsenMåren OK58.07+11.5811.34
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF58.18+12.0911.36
18Egil RundbergetNydalens SK59.17+13.0811.48
19Lasse NatvigByåsen IL1.00.14+14.0511.59
20Karl Aasmund ErøyOK Moss1.05.35+19.2613.03
21Kristian KalagerAsker Skiklubb1.06.24+20.1513.13
22Sigbjørn ModalsliFossum IF1.06.50+20.4113.18
23Thor Inge TollehaugEiker OL1.07.02+20.5313.21
24Hallvard BergIL Tyrving1.07.27+21.1813.26
25Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.14.19+28.1014.48
26Roy GjerdingOK Moss1.17.29+31.2015.26
27Truls AngellLillomarka OL1.17.45+31.3615.29
28Donald SkantzeIL Tyrving1.30.53+44.4418.06
29Trygve TveteråsFredrikstad SK1.36.45+50.3619.16
30Rune MoianAsker Skiklubb2.03.01+1.16.5224.30
0Andreas ErichsenNydalens SKdiskvalifisert

H 60

5 020 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK44.438.54
2Torgeir StrandhagenRøyken OL47.15+2.329.24
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb53.10+8.2710.35
4Ola BroxOL Toten-Troll53.38+8.5510.41
5Terje WikstrømRingsaker OK57.15+12.3211.24
6Arne TiltnesIL Tyrving57.44+13.0111.30
7Arnfinn PedersenGjø-Vard OL1.01.53+17.1012.19
8Vidar ElvekrokEiker OL1.03.25+18.4212.37
9Reidar FossumAsker Skiklubb1.04.10+19.2712.46
10Frode SandersenNittedal OL1.04.41+19.5812.53
11Alf PettersenIL Tyrving1.04.43+20.0012.53
12Bård NatvigNittedal OL1.07.09+22.2613.22
13Per OsenVestre Akers SK1.08.41+23.5813.40
14Stein TurtumøygardMåren OK1.09.38+24.5513.52
15Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn1.16.13+31.3015.10
16Øivind BergetSarpsborg OL1.22.02+37.1916.20
17Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.36.51+52.0819.17

H 65

3 680 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Erik ØstlieDriv IL36.289.54
2Eldar BørsumBækkelagets SK37.17+0.4910.07
3Helge RevhaugRingerike OL39.14+2.4610.39
4Per ØhlckersIL Tyrving41.46+5.1811.20
5Leif BillingsøEidskog OL41.49+5.2111.21
6Øyvind SteneAsker Skiklubb43.15+6.4711.45
7John Thomas PetersenNittedal OL44.25+7.5712.04
8Dag KaasHeming Orientering47.03+10.3512.47
9Helge LyeIL Tyrving49.05+12.3713.20
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving49.56+13.2813.34
11Anders Johan KrosbyFredrikstad SK49.58+13.3013.34
12Erik Johan GrorudHaslum IL50.12+13.4413.38
13Hasse BergstrømIL Tyrving55.27+18.5915.04
14Øyvind HoveidAsker Skiklubb58.51+22.2315.59
15Tore AabergIndre Østfold OK59.42+23.1416.13
16Knut Vidar JohansenMåren OK1.01.50+25.2216.48
17Arne Vidar PedersenIL Tyrving1.12.43+36.1519.45

H 70

3 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar HåkonsenKongsberg OL38.5110.33
2Helge BjaalandHeming Orientering43.18+4.2711.45
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL45.31+6.4012.22
4Thor PalmgrenHalden SK46.11+7.2012.32
5Per Anders FlesjøOK Moss47.40+8.4912.57
6Kjell RøkkeIL Tyrving48.06+9.1513.04
7Einar HemLillomarka OL52.09+13.1814.10
8Knut LindløvOK Moss54.48+15.5714.53
9Erling TidemannLommedalens IL55.49+16.5815.10
10Klaus EngenEidskog OL56.34+17.4315.22
11Eyvind AasIL GeoForm1.03.14+24.2317.10
12György HorvatiIL Tyrving1.08.00+29.0918.28
0Åsmund JahrDriv ILdiskvalifisert

H 75

2 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerHeming Orientering34.3815.48
2Kåre KnudsenIL GeoForm44.19+9.4120.14
3Per MeilandLommedalens IL50.21+15.4322.59
4Sturle HånesIL GeoForm52.26+17.4823.56
5Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.13.30+38.5233.33
6Jappe BlomhoffHeming Orientering1.27.03+52.2539.44
7Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OL1.33.37+58.5942.44

H 80

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering48.0421.56
2Ole SannesLillomarka OL1.00.55+12.5127.48
3Einar HoffIL Tyrving1.02.27+14.2328.30
4Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.03.06+15.0228.48
5Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.05.35+17.3129.56
6Kjell H. EriksenFossum IF1.06.58+18.5430.34
7Tor E. HenriksenLillomarka OL1.08.09+20.0531.07
8Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering1.42.36+54.3246.50

H 85

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørnulf FremmingHaugerud IF1.04.5929.40

D -12N

1 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL29.0216.41
2Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering29.44+0.4217.05
3Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn35.26+6.2420.21
4Ine Strømstad BerreFossum IF38.17+9.1522.00
5Andrine Varmann AamodtFossum IF38.18+9.1622.00

H -12N

1 740 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgIL Koll19.5811.28
2Torjus Opheim SauarNydalens SK28.49+8.5116.33
3Marius DybdahlOppsal Orientering30.45+10.4717.40
4Simen Rønning JohansenMåren OK37.18+17.2021.26
5Markus FinskudRaumar Orientering43.18+23.2024.53

N-lang

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask OlaussenOppsal Orientering44.5421.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor