Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk Lillomarka 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Lillomarka 2016
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: fredag 12 august 2016 - lørdag 13 august 2016

Night Hawk Men

66 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 16.17.16+6.17.16
1. Håvard Haga45.244+45.2445.244+45.24
2. Anders Vister45.222+45.221.30.461-3+1.30.46+45.22
3. Øystein Sørensen58.531+58.532.29.3910+2.29.39+58.53
4. Anders Nordberg1.09.297+1.09.293.39.0810+3.39.08+1.09.29
5. Eirik Langedal Breivik35.357+35.354.14.4310+4.14.43+35.35
6. Anders Vister36.492+36.494.51.3210+4.51.32+36.49
7. Øystein Sørensen34.414+34.415.26.1310+5.26.13+34.41
8. Håvard Haga51.039+51.036.17.1610+6.17.16+51.03
2Ikaalisten Nouseva-Voima 16.25.59+6.25.59
1. Karppinen Aleksi51.599+51.5951.599+51.59
2. Ville Parkkinen46.506+46.501.38.498-1+1.38.49+46.50
3. Vesa Taanila1.03.048+1.03.042.41.535-3+2.41.53+1.03.04
4. Savolainen Eetu1.09.196+1.09.193.51.124-1+3.51.12+1.09.19
5. Karppinen Aleksi32.592+32.594.24.113-1+4.24.11+32.59
6. Ville Parkkinen40.2111+40.215.04.324+1+5.04.32+40.21
7. Olli-Markus Taivainen31.471+31.475.36.192-2+5.36.19+31.47
8. Mikko Knuuttila49.406+49.406.25.5920+6.25.59+49.40
3Sävedalens AIK 16.27.07+6.27.07
1. Johan Wikström51.528+51.5251.528+51.52
2. Sergey Fedatsenka46.455+46.451.38.377-1+1.38.37+46.45
3. Marcus Millegård59.373+59.372.38.142-5+2.38.14+59.37
4. Andrey Salin1.09.043+1.09.043.47.1820+3.47.18+1.09.04
5. Andrey Salin32.241+32.244.19.4220+4.19.42+32.24
6. Jonas Palm43.2314+43.235.03.0520+5.03.05+43.23
7. Sergey Fedatsenka36.288+36.285.39.334+2+5.39.33+36.28
8. Marcus Millegård47.344+47.346.27.073-1+6.27.07+47.34
4Ärla IF 16.28.08+6.28.08
1. Emil Andersson46.485+46.4846.485+46.48
2. Viktor Silvemark50.239+50.231.37.114-1+1.37.11+50.23
3. Robbin Kantarp1.01.375+1.01.372.38.483-1+2.38.48+1.01.37
4. Petter Eriksson1.09.145+1.09.143.48.0230+3.48.02+1.09.14
5. Robbin Kantarp36.229+36.224.24.244+1+4.24.24+36.22
6. Viktor Silvemark40.0010+40.005.04.243-1+5.04.24+40.00
7. Petter Eriksson34.182+34.185.38.4230+5.38.42+34.18
8. Emil Andersson49.265+49.266.28.084+1+6.28.08+49.26
5Fredrikstad SK 16.28.36+6.28.36
1. Herman Ryen Martinsen54.2210+54.2254.2210+54.22
2. Christian Riddervold Kahrs47.248+47.241.41.46100+1.41.46+47.24
3. Håvard Lucasen1.01.274+1.01.272.43.137-3+2.43.13+1.01.27
4. Hans Petter Mathisen1.14.3110+1.14.313.57.4470+3.57.44+1.14.31
5. Audun Bjerkreim Nilsen33.573+33.574.31.415-2+4.31.41+33.57
6. Hans Petter Mathisen34.541+34.545.06.3550+5.06.35+34.54
7. Håvard Lucasen34.383+34.385.41.1350+5.41.13+34.38
8. Mattias Karlsson47.233+47.236.28.3650+6.28.36+47.23
6Göteborg Majorna OK 16.29.35+6.29.35
1. Joakim Eliasson51.147+51.1451.147+51.14
2. Anders Hedberg46.506+46.501.38.046-1+1.38.04+46.50
3. Christian Tingström1.08.0112+1.08.012.46.059+3+2.46.05+1.08.01
4. Johan Runesson1.08.551+1.08.553.55.005-4+3.55.00+1.08.55
5. Johan Böni37.2713+37.274.32.277+2+4.32.27+37.27
6. Anders Hedberg37.023+37.025.09.296-1+5.09.29+37.02
7. Mikael Eliasson35.176+35.175.44.467+1+5.44.46+35.17
8. Johan Runesson44.491+44.496.29.356-1+6.29.35+44.49
7IL Tyrving 16.29.45+6.29.45
1. Espen Jakobsen54.3311+54.3354.3311+54.33
2. Duncan Coombs55.0813+55.081.49.4114+3+1.49.41+55.08
3. Anders Tiltnes58.542+58.542.48.3511-3+2.48.35+58.54
4. Torgeir Nørbech1.08.582+1.08.583.57.336-5+3.57.33+1.08.58
5. Vegard Brun Saga34.486+34.484.32.2160+4.32.21+34.48
6. Jim Øystein Nybråten37.104+37.105.09.317+1+5.09.31+37.10
7. Wojciech Kowalski35.085+35.085.44.396-1+5.44.39+35.08
8. Bjørn Ekeberg45.062+45.066.29.457+1+6.29.45+45.06
8Nydalens SK 26.42.46+6.42.46
1. Elias Jonsson44.591+44.5944.591+44.59
2. Térence Risse58.5514+58.551.43.5411+10+1.43.54+58.55
3. Per Øyvind Stene1.06.3011+1.06.302.50.2413+2+2.50.24+1.06.30
4. Sindre Rønning1.13.269+1.13.264.03.5011-2+4.03.50+1.13.26
5. Térence Risse34.315+34.314.38.219-2+4.38.21+34.31
6. Sindre Rønning38.008+38.005.16.2110+1+5.16.21+38.00
7. Per Øyvind Stene35.277+35.275.51.488-2+5.51.48+35.27
8. Sverre Waaler Kaas50.588+50.586.42.4680+6.42.46+50.58
9NTNUI 16.46.42+6.46.42
1. Dag Lofthus50.126+50.1250.126+50.12
2. Vegard Ruttenborg46.384+46.381.36.503-3+1.36.50+46.38
3. Simen Aamodt1.06.2510+1.06.252.43.158+5+2.43.15+1.06.25
4. Rasmus Rørholt Theisen1.17.5412+1.17.544.01.099+1+4.01.09+1.17.54
5. Per Melander Often37.1712+37.174.38.2610+1+4.38.26+37.17
6. Magne Jutulstad37.236+37.235.15.499-1+5.15.49+37.23
7. Vegard Ruttenborg37.1110+37.115.53.0090+5.53.00+37.11
8. Vegard Blomseth Johnsen53.4212+53.426.46.4290+6.46.42+53.42
10Halden SK 26.47.57+6.47.57
1. Morten Jarvis Westergård45.212+45.2145.212+45.21
2. Mats Nordbrøden52.1711+52.171.37.385+3+1.37.38+52.17
3. Espen Fiskum1.02.596+1.02.592.40.374-1+2.40.37+1.02.59
4. Anders Felde Olaussen1.23.3913+1.23.394.04.1612+8+4.04.16+1.23.39
5. Knut Aasheim34.244+34.244.38.4011-1+4.38.40+34.24
6. Jon Pedersen37.427+37.425.16.22110+5.16.22+37.42
7. Peter Nordbrøden38.3012+38.305.54.5210-1+5.54.52+38.30
8. Karl Fremstad53.0511+53.056.47.57100+6.47.57+53.05
11IK Hakarpspojkarna 16.51.22+6.51.22
1. Martin Djerf55.0512+55.0555.0512+55.05
2. Gustaf Sparrevik45.171+45.171.40.229-3+1.40.22+45.17
3. Markus Hederskog1.06.229+1.06.222.46.4410+1+2.46.44+1.06.22
4. Joakim Hederskog1.15.5511+1.15.554.02.39100+4.02.39+1.15.55
5. Anton Hansson35.358+35.354.38.148-2+4.38.14+35.35
6. Gustaf Sparrevik37.175+37.175.15.3180+5.15.31+37.17
7. Eric Hansson40.2814+40.285.55.5911+3+5.55.59+40.28
8. Filip Ossiansson55.2313+55.236.51.22110+6.51.22+55.23
12Heming Orientering 16.54.46+6.54.46
1. Bjørn Anders Flågen55.0913+55.0955.0913+55.09
2. Harald Astrup Arnesen50.4510+50.451.45.5412-1+1.45.54+50.45
3. Ulrik Astrup Arnesen1.03.027+1.03.022.48.56120+2.48.56+1.03.02
4. Kasper Fosser1.12.078+1.12.074.01.038-4+4.01.03+1.12.07
5. Harald Astrup Arnesen38.3014+38.304.39.3312+4+4.39.33+38.30
6. Ulrik Astrup Arnesen38.339+38.335.18.06120+5.18.06+38.33
7. Bjørn Anders Flågen40.1913+40.195.58.25120+5.58.25+40.19
8. Kasper Fosser56.2114+56.216.54.46120+6.54.46+56.21
13Varegg Fleridrett 16.54.56+6.54.56
1. Vyacheslav Mukhidinov55.4514+55.4555.4514+55.45
2. Oskar Røen53.0212+53.021.48.4713-1+1.48.47+53.02
3. Petter Marki Erichsen1.09.4713+1.09.472.58.3414+1+2.58.34+1.09.47
4. Alan Cherry1.09.134+1.09.134.07.4713-1+4.07.47+1.09.13
5. Petter Marki Erichsen37.1211+37.124.44.5914+1+4.44.59+37.12
6. Oskar Røen42.1813+42.185.27.17140+5.27.17+42.18
7. Vyacheslav Mukhidinov37.5911+37.596.05.16140+6.05.16+37.59
8. Alan Cherry49.406+49.406.54.5613-1+6.54.56+49.40
14Kristiansand OK 16.55.33+6.55.33
1. Dag Blandkjenn45.223+45.2245.223+45.22
2. Gaute Friestad46.323+46.321.31.542-1+1.31.54+46.32
3. Sebastian Daland1.10.1014+1.10.102.42.046+4+2.42.04+1.10.10
4. Ståle Gjelsten1.25.5514+1.25.554.07.5914+8+4.07.59+1.25.55
5. Dag Blandkjenn36.2810+36.284.44.2713-1+4.44.27+36.28
6. Morten Jørgensen41.3512+41.355.26.02130+5.26.02+41.35
7. Gaute Friestad37.069+37.066.03.08130+6.03.08+37.06
8. Luis Nogueira de la Muela52.2510+52.256.55.3314+1+6.55.33+52.25
15ol norska 16.56.24+6.56.24
1. Joey Hadorn56.0320+56.0356.0320+56.03
2. Simon Dubach1.12.2728+1.12.272.08.3026+6+2.08.30+1.12.27
3. Florian Schneider1.01.1115+1.01.113.09.4124-2+3.09.41+1.01.11
4. Jonas Egger1.09.0315+1.09.034.18.4418-6+4.18.44+1.09.03
5. Joey Hadorn33.0915+33.094.51.5316-2+4.51.53+33.09
6. Dubach Michael41.3521+41.355.33.28160+5.33.28+41.35
7. Simon Dubach37.1517+37.156.10.4315-1+6.10.43+37.15
8. Florian Schneider45.4115+45.416.56.24150+6.56.24+45.41
16OL NWK ZH/SH 17.05.33+7.05.33
1. Andrin Gründler50.1215+50.1250.1215+50.12
2. Andrin Bieri59.3322+59.331.49.4519+4+1.49.45+59.33
3. Florian Attinger1.12.2727+1.12.273.02.12190+3.02.12+1.12.27
4. Sebastian Baumann1.14.4118+1.14.414.16.5317-2+4.16.53+1.14.41
5. Christian Schellenberg38.0920+38.094.55.0218+1+4.55.02+38.09
6. Andrin Gründler41.2820+41.285.36.30180+5.36.30+41.28
7. Florian Attinger37.1316+37.136.13.4317-1+6.13.43+37.13
8. Mattia Gründler51.5020+51.507.05.3316-1+7.05.33+51.50
17Turun Metsänkävijät 17.06.31+7.06.31
1. Endijs Titomers50.3516+50.3550.3516+50.35
2. Erik Thorsson58.5221+58.521.49.2717+1+1.49.27+58.52
3. Martins Sirmais1.06.1819+1.06.182.55.4515-2+2.55.45+1.06.18
4. Janis Kums1.18.3022+1.18.304.14.1516+1+4.14.15+1.18.30
5. Endijs Titomers38.1421+38.144.52.2917+1+4.52.29+38.14
6. Janis Kums39.2815+39.285.31.5715-2+5.31.57+39.28
7. Sami Hamalista39.5318+39.536.11.5016+1+6.11.50+39.53
8. Martins Sirmais54.4124+54.417.06.3117+1+7.06.31+54.41
18Halden SK 37.07.23+7.07.23
1. Jon Pedersen57.5522+57.5557.5522+57.55
2. Trygve Kristoffer Løvli51.3316+51.331.49.2818-4+1.49.28+51.33
3. Will Rigg1.08.3920+1.08.392.58.07180+2.58.07+1.08.39
4. Gene Beveridge1.15.3720+1.15.374.13.4415-3+4.13.44+1.15.37
5. Niels Christian Hellerud37.5418+37.544.51.38150+4.51.38+37.54
6. Olav Milian Schmitt Gran44.5224+44.525.36.3017+2+5.36.30+44.52
7. Christian F Schive40.2119+40.216.16.5118+1+6.16.51+40.21
8. Espen Fiskum50.3218+50.327.07.23180+7.07.23+50.32
19Konnerud IL 17.17.07+7.17.07
1. Joar Gjerdahl1.09.5028+1.09.501.09.5028+1.09.50
2. Jonas Sommerstad Juveli51.0915+51.092.00.5923-5+2.00.59+51.09
3. Jørgen Baklid1.03.5416+1.03.543.04.5321-2+3.04.53+1.03.54
4. Audun Heimdal1.14.3217+1.14.324.19.2519-2+4.19.25+1.14.32
5. Håvard Landro Svingheim47.2927+47.295.06.5421+2+5.06.54+47.29
6. Joar Gjerdahl48.0128+48.015.54.5525+4+5.54.55+48.01
7. Jørgen Baklid36.1415+36.146.31.0920-5+6.31.09+36.14
8. Audun Heimdal45.5816+45.587.17.0719-1+7.17.07+45.58
20NTNUI 27.22.31+7.22.31
1. Anders Bjergaard54.4618+54.4654.4618+54.46
2. Simen Eid Nielsen51.3316+51.331.46.1915-3+1.46.19+51.33
3. Sverre Turter Sandvold1.09.4022+1.09.402.55.5916+1+2.55.59+1.09.40
4. Torkil Eide Solstad1.34.0228+1.34.024.30.0123+7+4.30.01+1.34.02
5. Jørgen Madslien38.3222+38.325.08.3322-1+5.08.33+38.32
6. Erik Gustafsson40.0718+40.075.48.4020-2+5.48.40+40.07
7. Sverre Turter Sandvold42.2121+42.216.31.0119-1+6.31.01+42.21
8. Simen Eid Nielsen51.3019+51.307.22.3120+1+7.22.31+51.30
21OK Rodhen 17.28.30+7.28.30
1. Simon Andersson58.2824+58.2858.2824+58.28
2. Magnus Björk1.06.2725+1.06.272.04.55240+2.04.55+1.06.27
3. Martin Jansson1.09.2721+1.09.273.14.2226+2+3.14.22+1.09.27
4. Henrik Jonsson1.18.3923+1.18.394.33.0125-1+4.33.01+1.18.39
5. Emil Grehn40.2925+40.295.13.3026+1+5.13.30+40.29
6. Torbjörn Jacobsson45.3025+45.305.59.00260+5.59.00+45.30
7. Martin Jansson41.5920+41.596.40.5925-1+6.40.59+41.59
8. Henrik Jonsson47.3117+47.317.28.3021-4+7.28.30+47.31
22Fossum IF 27.29.40+7.29.40
1. Tarjei Holo51.3117+51.3151.3117+51.31
2. Leif Størmer55.3019+55.301.47.0116-1+1.47.01+55.30
3. Martin Borge Heir1.17.4828+1.17.483.04.4920+4+3.04.49+1.17.48
4. Erling Hjermstad1.28.2326+1.28.234.33.1226+6+4.33.12+1.28.23
5. Oscar Hæstad Bjørnstad40.1724+40.175.13.2925-1+5.13.29+40.17
6. Øyvind Hjermstad39.3216+39.325.53.0123-2+5.53.01+39.32
7. Tarjei Holo42.2722+42.276.35.2822-1+6.35.28+42.27
8. Styrk Hundseid Kamsvåg54.1223+54.127.29.40220+7.29.40+54.12
23Kongsberg OL 17.30.45+7.30.45
1. Tord Strand58.4125+58.4158.4125+58.41
2. Trygve Heggedal1.10.4027+1.10.402.09.2127+2+2.09.21+1.10.40
3. Damien Renard1.04.5418+1.04.543.14.1525-2+3.14.15+1.04.54
4. Mathias Drage1.12.0116+1.12.014.26.1620-5+4.26.16+1.12.01
5. Tord Strand39.5723+39.575.06.13200+5.06.13+39.57
6. Trygve Heggedal45.5926+45.595.52.1222+2+5.52.12+45.59
7. Mathias Drage46.2725+46.276.38.3924+2+6.38.39+46.27
8. Damien Renard52.0621+52.067.30.4523-1+7.30.45+52.06
24Ärla IF 27.34.28+7.34.28
1. Halvor Eid Nielsen55.3119+55.3155.3119+55.31
2. Patrik Lind58.5120+58.511.54.2221+2+1.54.22+58.51
3. Simon Hedlund1.12.2426+1.12.243.06.4622+1+3.06.46+1.12.24
4. Oscar Vångell1.23.3425+1.23.344.30.2024+2+4.30.20+1.23.34
5. Patrik Lind35.4416+35.445.06.0419-5+5.06.04+35.44
6. Kalle Larsson42.2423+42.245.48.28190+5.48.28+42.24
7. Oscar Vångell48.4026+48.406.37.0823+4+6.37.08+48.40
8. Simon Hedlund57.2026+57.207.34.2824+1+7.34.28+57.20
25OL NWK ZH/SH 37.37.01+7.37.01
1. Sven Rüegg59.4526+59.4559.4526+59.45
2. Michael Felder1.07.1126+1.07.112.06.5625-1+2.06.56+1.07.11
3. Christian Schellenberg1.10.1025+1.10.103.17.0627+2+3.17.06+1.10.10
4. Lukas Meier1.18.2321+1.18.234.35.29270+4.35.29+1.18.23
5. Timo Tantanini38.0219+38.025.13.31270+5.13.31+38.02
6. Michael Felder46.3027+46.306.00.01270+6.00.01+46.30
7. Andrin Bieri43.0724+43.076.43.0826-1+6.43.08+43.07
8. Lukas Schubnell53.5322+53.537.37.0125-1+7.37.01+53.53
26Nydalens SK 47.40.16+7.40.16
1. Even Angell-Petersen1.09.3427+1.09.341.09.3427+1.09.34
2. Knut Landstad1.03.0024+1.03.002.12.3428+1+2.12.34+1.03.00
3. Christian Vogelsang1.09.4423+1.09.443.22.18280+3.22.18+1.09.44
4. Jostein Andersen1.14.5919+1.14.594.37.17280+4.37.17+1.14.59
5. Magne Omestad36.0617+36.065.13.2324-4+5.13.23+36.06
6. Lars Eid Nielsen39.5817+39.585.53.21240+5.53.21+39.58
7. Elisabeth Ingvaldsen50.3128+50.316.43.5227+3+6.43.52+50.31
8. Pål Haavengen56.2425+56.247.40.1626-1+7.40.16+56.24
27Trol 17.50.13+7.50.13
1. Jeremy Genar58.0123+58.0158.0123+58.01
2. Desmond Franssen54.5018+54.501.52.5120-3+1.52.51+54.50
3. Benjamin Anciaux1.04.5217+1.04.522.57.4317-3+2.57.43+1.04.52
4. Ken Peeters1.29.2927+1.29.294.27.1221+4+4.27.12+1.29.29
5. Sverre Buytaert51.4228+51.425.18.5428+7+5.18.54+51.42
6. Desmond Franssen41.1219+41.126.00.06280+6.00.06+41.12
7. Simon Krekels48.5427+48.546.49.00280+6.49.00+48.54
8. Winston Franssen1.01.1327+1.01.137.50.1327-1+7.50.13+1.01.13
28Ok Kåre 17.50.59+7.50.59
1. Emil Åberg56.1321+56.1356.1321+56.13
2. Albin Bergquist1.01.5623+1.01.561.58.0922+1+1.58.09+1.01.56
3. Victor Flingmark1.09.5324+1.09.533.08.0223+1+3.08.02+1.09.53
4. Fredrik Mattsson1.19.2824+1.19.284.27.3022-1+4.27.30+1.19.28
5. Charlie Stolt41.1426+41.145.08.4423+1+5.08.44+41.14
6. Fredrik Mattson42.1022+42.105.50.5421-2+5.50.54+42.10
7. Victor Flingmark42.5023+42.506.33.44210+6.33.44+42.50
8. Marcus Ramstrøm1.17.1528+1.17.157.50.5928+7+7.50.59+1.17.15
29Leksands OK 17.47.25+7.47.25
1. Patrick Zbinden56.0130+56.0156.0130+56.01
2. Erik Björklund1.03.3336+1.03.331.59.3432+2+1.59.34+1.03.33
3. Johan Söderlund1.13.3536+1.13.353.13.0933+1+3.13.09+1.13.35
4. Simon Jakob1.28.5832+1.28.584.42.0731-2+4.42.07+1.28.58
5. Patrick Zbinden31.2929+31.295.13.3629-2+5.13.36+31.29
6. Ulf Magnusson45.3533+45.355.59.11290+5.59.11+45.35
7. Johan Enges51.0838+51.086.50.1930+1+6.50.19+51.08
8. Johan Söderlund57.0633+57.067.47.2529-1+7.47.25+57.06
30Bækkelagets SK 17.50.10+7.50.10
1. Anders Storbraten1.05.3436+1.05.341.05.3436+1.05.34
2. Raphael Ferrand1.00.0634+1.00.062.05.40360+2.05.40+1.00.06
3. Rune Olsen1.05.3429+1.05.343.11.1432-4+3.11.14+1.05.34
4. Daniel Marston1.35.0938+1.35.094.46.2333+1+4.46.23+1.35.09
5. Vetle Christiansen33.0230+33.025.19.2532-1+5.19.25+33.02
6. Simen Smestad48.4937+48.496.08.1431-1+6.08.14+48.49
7. Kristian Ruud49.0435+49.046.57.1832+1+6.57.18+49.04
8. Rune Olsen52.5231+52.527.50.1030-2+7.50.10+52.52
31Løten o-lag 17.55.00+7.55.00
1. Anine Lome1.00.0432+1.00.041.00.0432+1.00.04
2. Ove Antvord Haugereid54.4430+54.441.54.4829-3+1.54.48+54.44
3. Marius Øie1.13.2635+1.13.263.08.1430+1+3.08.14+1.13.26
4. Marius Wikstrøm1.33.4735+1.33.474.42.01300+4.42.01+1.33.47
5. Ove Antvord Haugereid37.1834+37.185.19.1931+1+5.19.19+37.18
6. Anine Lome43.2731+43.276.02.4630-1+6.02.46+43.27
7. Marius Wikstrøm45.0930+45.096.47.5529-1+6.47.55+45.09
8. Marius Øie1.07.0538+1.07.057.55.0031+2+7.55.00+1.07.05
32Långhundra IF 17.56.08+7.56.08
1. Samuel Hedlund1.03.1435+1.03.141.03.1435+1.03.14
2. Anton Sundgren52.0529+52.051.55.1930-5+1.55.19+52.05
3. Simon Jakobsson1.07.3030+1.07.303.02.4929-1+3.02.49+1.07.30
4. Fredrik Wigertz1.34.5437+1.34.544.37.43290+4.37.43+1.34.54
5. Samuel Hedlund35.5333+35.535.13.3630+1+5.13.36+35.53
6. Fredrik Wigertz57.3840+57.386.11.1433+3+6.11.14+57.38
7. Robin Pousette47.2433+47.246.58.38330+6.58.38+47.24
8. Anton Sundgren57.3034+57.307.56.0832-1+7.56.08+57.30
33OL NWK ZH/SH 28.06.00+8.06.00
1. Reto Egger59.4431+59.4459.4431+59.44
2. Andrin Wey56.0431+56.041.55.48310+1.55.48+56.04
3. Max Böni1.47.4940+1.47.493.43.3737+6+3.43.37+1.47.49
4. Jonas Gründler1.23.4531+1.23.455.07.2235-2+5.07.22+1.23.45
5. Jonas Wepfer41.1739+41.175.48.3936+1+5.48.39+41.17
6. Andrin Wey44.4432+44.446.33.2335-1+6.33.23+44.44
7. Reto Egger41.3929+41.397.15.0234-1+7.15.02+41.39
8. Nick Gebert50.5829+50.588.06.0033-1+8.06.00+50.58
34coolfr 18.07.36+8.07.36
1. Quentin Mertenat52.1229+52.1252.1229+52.12
2. Jonas Wicky1.09.2538+1.09.252.01.3733+4+2.01.37+1.09.25
3. David Bürge1.09.1931+1.09.193.10.5631-2+3.10.56+1.09.19
4. Antoine Vullioud1.33.4534+1.33.454.44.4132+1+4.44.41+1.33.45
5. Simon Marti47.0740+47.075.31.4833+1+5.31.48+47.07
6. Quentin Mertenat37.1429+37.146.09.0232-1+6.09.02+37.14
7. Jonas Wicky47.4134+47.416.56.4331-1+6.56.43+47.41
8. Robin Beglinger1.10.5339+1.10.538.07.3634+3+8.07.36+1.10.53
35Bø OL 18.26.00+8.26.00
1. Lars Steinar Hefre1.02.0233+1.02.021.02.0233+1.02.02
2. Steinar Lande1.03.2435+1.03.242.05.2635+2+2.05.26+1.03.24
3. Eivind Romberg Kvaale1.36.4739+1.36.473.42.1336+1+3.42.13+1.36.47
4. Dag Steinar Ragvin1.34.4236+1.34.425.16.5537+1+5.16.55+1.34.42
5. Eivind Romberg Kvaale34.1632+34.165.51.11370+5.51.11+34.16
6. Sigve Botnen51.4738+51.476.42.58370+6.42.58+51.47
7. Steinar Kvaale45.1531+45.157.28.1336-1+7.28.13+45.15
8. Dag Steinar Ragvin57.4735+57.478.26.0035-1+8.26.00+57.47
36Kils OK 18.30.40+8.30.40
1. Jonathan Uller1.12.3240+1.12.321.12.3240+1.12.32
2. Erik Råberg1.08.0837+1.08.082.20.4038-2+2.20.40+1.08.08
3. Olof Skoglund1.31.3938+1.31.393.52.1939+1+3.52.19+1.31.39
4. Lukas Olm1.15.5130+1.15.515.08.1036-3+5.08.10+1.15.51
5. Jonathan Uller39.2435+39.245.47.3435-1+5.47.34+39.24
6. Lukas Olm47.0035+47.006.34.3436+1+6.34.34+47.00
7. Henrik Råberg50.4637+50.467.25.2035-1+7.25.20+50.46
8. Oluf Skoglund1.05.2037+1.05.208.30.4036+1+8.30.40+1.05.20
37NTNUI 38.38.16+8.38.16
1. Jakob Kalvig Skogan1.12.1139+1.12.111.12.1139+1.12.11
2. Håvard Myhre59.2332+59.232.11.3437-2+2.11.34+59.23
3. Harald Kalager1.09.3932+1.09.393.21.1335-2+3.21.13+1.09.39
4. Thorstein Wang1.31.0233+1.31.024.52.1534-1+4.52.15+1.31.02
5. Håvard Myhre41.1238+41.125.33.27340+5.33.27+41.12
6. Harald Kalager47.2136+47.216.20.48340+6.20.48+47.21
7. Jakob Kalvig Skogan1.21.2540+1.21.257.42.1338+4+7.42.13+1.21.25
8. Henrik Upsal56.0332+56.038.38.1637-1+8.38.16+56.03
38Asker Skiklubb 18.48.18+8.48.18
1. Magnus Mellbye Larsen1.08.0437+1.08.041.08.0437+1.08.04
2. Axel Hoveid2.03.5740+2.03.573.12.0140+3+3.12.01+2.03.57
3. Eivind Øfsthus Gravir1.12.0634+1.12.064.24.07400+4.24.07+1.12.06
4. Vegard Gulbrandsen1.15.1229+1.15.125.39.19400+5.39.19+1.15.12
5. Eivind Øfsthus Gravir40.5437+40.546.20.13400+6.20.13+40.54
6. Axel Hoveid39.5030+39.507.00.03400+7.00.03+39.50
7. Magnus Mellbye Larsen49.5436+49.547.49.5739-1+7.49.57+49.54
8. Vegard Gulbrandsen58.2136+58.218.48.1838-1+8.48.18+58.21
39Eiker OL 18.48.49+8.48.49
1. Axel Berlin1.09.2938+1.09.291.09.2938+1.09.29
2. Oscar Berlin1.16.5939+1.16.592.26.2839+1+2.26.28+1.16.59
3. Vegard Myklemyr1.18.0437+1.18.043.44.3238-1+3.44.32+1.18.04
4. Kenneth Sandvold1.45.4939+1.45.495.30.2139+1+5.30.21+1.45.49
5. Vegard Myklemyr40.4636+40.466.11.07390+6.11.07+40.46
6. Kenneth Sandvold46.0134+46.016.57.08390+6.57.08+46.01
7. Oscar Berlin59.5939+59.597.57.0740+1+7.57.07+59.59
8. Axel Berlin51.4230+51.428.48.4939-1+8.48.49+51.42
40Nydalens SK 38.51.54+8.51.54
1. Mikal Brastad Larsen1.03.0934+1.03.091.03.0934+1.03.09
2. Martin Hoset1.00.0033+1.00.002.03.09340+2.03.09+1.00.00
3. Gjermund T. Halden1.11.4633+1.11.463.14.55340+3.14.55+1.11.46
4. Markus Glad2.06.2540+2.06.255.21.2038+4+5.21.20+2.06.25
5. Jostein Tandberg34.1431+34.145.55.34380+5.55.34+34.14
6. Markus Glad52.1839+52.186.47.52380+6.47.52+52.18
7. Mikal Brastad Larsen47.1432+47.147.35.0637-1+7.35.06+47.14
8. Kyongsa Ri1.16.4840+1.16.488.51.5440+3+8.51.54+1.16.48
41Halden SK 47.58.19+7.58.19
1. Niels Christian Hellerud55.1541+55.1555.1541+55.15
2. Peter Nordbrøden54.2241+54.221.49.37410+1.49.37+54.22
3. Olav Milian Schmitt Gran1.17.3241+1.17.323.07.09410+3.07.09+1.17.32
4. Erlend Brendstuen1.43.5649+1.43.564.51.05410+4.51.05+1.43.56
5. Will Rigg32.3341+32.335.23.38410+5.23.38+32.33
6. Alexander Skaug Ytterbøl1.05.1850+1.05.186.28.56410+6.28.56+1.05.18
7. Mats Nordbrøden36.3441+36.347.05.30410+7.05.30+36.34
8. Håkon Kaadal Bjørlo52.4941+52.497.58.19410+7.58.19+52.49
42Lillomarka OL 18.45.51+8.45.51
1. Eirik Høst Fossgard1.13.2945+1.13.291.13.2945+1.13.29
2. Christian Grønvold1.09.3044+1.09.302.22.5943-2+2.22.59+1.09.30
3. Elias Skjolden Sørensen1.23.4142+1.23.413.46.4042-1+3.46.40+1.23.41
4. Jens Johan Brekke1.29.3346+1.29.335.16.13420+5.16.13+1.29.33
5. Christian Grønvold37.2542+37.255.53.38420+5.53.38+37.25
6. Eirik Høst Fossgard55.5542+55.556.49.33420+6.49.33+55.55
7. Jens Johan Brekke57.4948+57.497.47.22420+7.47.22+57.49
8. Elias Skjolden Sørensen58.2945+58.298.45.51420+8.45.51+58.29
43Kristiansand OK 29.13.46+9.13.46
1. John Runde1.09.2644+1.09.261.09.2644+1.09.26
2. Thorbjørn Værp1.45.0953+1.45.092.54.3549+5+2.54.35+1.45.09
3. Vetle Elias Lynnebakken1.31.1444+1.31.144.25.4948-1+4.25.49+1.31.14
4. Johannes Bakke Aashamar1.25.0942+1.25.095.50.5847-1+5.50.58+1.25.09
5. Vetle Elias Lynnebakken40.4545+40.456.31.4344-3+6.31.43+40.45
6. John Runde57.0543+57.057.28.4843-1+7.28.48+57.05
7. Thorbjørn Værp44.0442+44.048.12.52430+8.12.52+44.04
8. Johannes Bakke Aashamar1.00.5446+1.00.549.13.46430+9.13.46+1.00.54
44Sturla, IF 19.26.23+9.26.23
1. Tibor Vári1.18.0947+1.18.091.18.0947+1.18.09
2. Anders Gustafsson1.18.0647+1.18.062.36.1546-1+2.36.15+1.18.06
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1.40.5250+1.40.524.17.07460+4.17.07+1.40.52
4. Sturla Frydenlund1.26.0744+1.26.075.43.1443-3+5.43.14+1.26.07
5. Bernhard Bryhn1.02.1153+1.02.116.45.2546+3+6.45.25+1.02.11
6. Geir Holm Gundersen59.3346+59.337.44.58460+7.44.58+59.33
7. Ole Jørgen Bogen Arenth44.0442+44.048.29.0245-1+8.29.02+44.04
8. Sturla Frydenlund57.2144+57.219.26.2344-1+9.26.23+57.21
45Ås-NMBU Orientering 19.28.07+9.28.07
1. Ivar Maalen1.13.5446+1.13.541.13.5446+1.13.54
2. Per Henning Bjerva1.03.2542+1.03.252.17.1942-4+2.17.19+1.03.25
3. Linus Olhans1.34.1446+1.34.143.51.3343+1+3.51.33+1.34.14
4. Jo Inge Fjellstad1.53.5850+1.53.585.45.3144+1+5.45.31+1.53.58
5. Endre Aaen48.0151+48.016.33.3245+1+6.33.32+48.01
6. Robert Banfi1.02.5348+1.02.537.36.2544-1+7.36.25+1.02.53
7. Gunnar Tenge50.1144+50.118.26.36440+8.26.36+50.11
8. Linus Olhans1.01.3147+1.01.319.28.0745+1+9.28.07+1.01.31
46Modum OL 19.51.37+9.51.37
1. David Løver59.0142+59.0159.0142+59.01
2. Arno Grønhovd1.30.5849+1.30.582.29.5944+2+2.29.59+1.30.58
3. Karsten Alexander Kopland1.34.5548+1.34.554.04.54440+4.04.54+1.34.55
4. Erik Trøen1.43.1248+1.43.125.48.0646+2+5.48.06+1.43.12
5. Maren Kopland57.4152+57.416.45.4747+1+6.45.47+57.41
6. Ann Elisabeth Gunnulfsen1.14.1953+1.14.198.00.0648+1+8.00.06+1.14.19
7. Severin Berglia56.4547+56.458.56.5147-1+8.56.51+56.45
8. Erik Trøen54.4643+54.469.51.3746-1+9.51.37+54.46
47Indre Østfold OK 19.52.02+9.52.02
1. Asle Sagli Gudim1.34.5050+1.34.501.34.5050+1.34.50
2. Claes-Tommy Herland1.07.1143+1.07.112.42.0147-3+2.42.01+1.07.11
3. Sigmund Vister1.36.2449+1.36.244.18.25470+4.18.25+1.36.24
4. Bjørn Erik Glomsrud1.28.3245+1.28.325.46.5745-2+5.46.57+1.28.32
5. Sigvart Eugen Bergland40.3244+40.326.27.2943-2+6.27.29+40.32
6. Haakon Johannesen1.09.3252+1.09.327.37.0145+2+7.37.01+1.09.32
7. Vegar Skinne1.13.2752+1.13.278.50.2846+1+8.50.28+1.13.27
8. Eirik Blågestad1.01.3448+1.01.349.52.0247+1+9.52.02+1.01.34
48Østmarka OK 110.02.47+10.02.47
1. Magnus Ramberg1.24.5149+1.24.511.24.5149+1.24.51
2. Rune Teigland1.30.2748+1.30.272.55.1850+1+2.55.18+1.30.27
3. Helge Bakkehøi1.55.0053+1.55.004.50.18500+4.50.18+1.55.00
4. Trond Kortner1.26.0043+1.26.006.16.1848-2+6.16.18+1.26.00
5. Hans Kristian Stubban Hygen43.4247+43.427.00.00480+7.00.00+43.42
6. Terje Linløkken57.3145+57.317.57.3147-1+7.57.31+57.31
7. Inge Ramberg1.00.5949+1.00.598.58.3048+1+8.58.30+1.00.59
8. Knut Edvard Helland1.04.1749+1.04.1710.02.47480+10.02.47+1.04.17
49BUL-Tromsø 210.20.20+10.20.20
1. Jonatan Graversen1.06.4043+1.06.401.06.4043+1.06.40
2. Siri Eidnes1.41.5451+1.41.542.48.3448+5+2.48.34+1.41.54
3. Axel Juell Theisen1.44.0852+1.44.084.32.4249+1+4.32.42+1.44.08
4. Jan-Hugo Hanssen2.14.3952+2.14.396.47.2152+3+6.47.21+2.14.39
5. Jonatan Graversen38.5543+38.557.26.1651-1+7.26.16+38.55
6. Axel Juell Theisen51.4341+51.438.17.5949-2+8.17.59+51.43
7. Siri Eidnes55.1346+55.139.13.12490+9.13.12+55.13
8. Jan-Hugo Hanssen1.07.0850+1.07.0810.20.20490+10.20.20+1.07.08
50Larvik OK 110.32.53+10.32.53
1. Peder Rauan1.50.4451+1.50.441.50.4451+1.50.44
2. Per Olav Gulbrandsen1.43.1652+1.43.163.34.00510+3.34.00+1.43.16
3. Jens Didrik Berg1.34.2347+1.34.235.08.23510+5.08.23+1.34.23
4. Tobias Kristensen1.37.4747+1.37.476.46.10510+6.46.10+1.37.47
5. Tom Kristensen43.5548+43.557.30.0552+1+7.30.05+43.55
6. Ole Edvard Hjortland57.0644+57.068.27.1151-1+8.27.11+57.06
7. Ingrid Undstad53.3945+53.399.20.5050-1+9.20.50+53.39
8. Ole Petter Aasrum1.12.0352+1.12.0310.32.53500+10.32.53+1.12.03
51Gjø-Vard OL 110.43.25+10.43.25
1. Are Strandlie1.21.1348+1.21.131.21.1348+1.21.13
2. Øyvind Lien1.13.2745+1.13.272.34.4045-3+2.34.40+1.13.27
3. Peder Fossheim Asplin1.31.4345+1.31.434.06.23450+4.06.23+1.31.43
4. Elling Fossheim Asplin2.22.5653+2.22.566.29.1949+4+6.29.19+2.22.56
5. Øyvind Lien42.0546+42.057.11.24490+7.11.24+42.05
6. Elling Fossheim Asplin1.06.4151+1.06.418.18.0550+1+8.18.05+1.06.41
7. Hege Solerød1.08.0751+1.08.079.26.1251+1+9.26.12+1.08.07
8. Peder Fossheim Asplin1.17.1353+1.17.1310.43.25510+10.43.25+1.17.13
52Røyken OL 110.46.08+10.46.08
1. Leif Erik Havnen2.17.3452+2.17.342.17.3452+2.17.34
2. Jon Erik Kvarme1.35.3350+1.35.333.53.07520+3.53.07+1.35.33
3. Eirik Holth Johannessen1.24.1743+1.24.175.17.24520+5.17.24+1.24.17
4. Knut Sveinung Holth Rekaa1.22.4641+1.22.466.40.1050-2+6.40.10+1.22.46
5. Peter Carlsen44.4549+44.457.24.55500+7.24.55+44.45
6. Kjetil Kjernsmo1.05.0049+1.05.008.29.5552+2+8.29.55+1.05.00
7. Jon Erik Kvarme1.23.2153+1.23.219.53.16520+9.53.16+1.23.21
8. Aapo Aaltio52.5242+52.5210.46.08520+10.46.08+52.52
53OK Moss 111.51.26+11.51.26
1. Thomas Tubbehaugen2.57.1953+2.57.192.57.1953+2.57.19
2. Johanne Bratland Tjernshaugen1.16.2946+1.16.294.13.48530+4.13.48+1.16.29
3. Henning Bratland Carlsen1.43.1051+1.43.105.56.58530+5.56.58+1.43.10
4. Øyvind Løken1.57.3751+1.57.377.54.35530+7.54.35+1.57.37
5. Erik Rytter Jakobsen45.5950+45.598.40.34530+8.40.34+45.59
6. Thomas Tubbehaugen1.01.0847+1.01.089.41.42530+9.41.42+1.01.08
7. Christopher Schive1.01.3050+1.01.3010.43.12530+10.43.12+1.01.30
8. Hallvard Koren1.08.1451+1.08.1411.51.26530+11.51.26+1.08.14
coolfr 2diskvalifisert
1. Olivier Meyerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Cyrill Aebischerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Yannis Güdeldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Florian Bochuddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Sarawut Atsattrudiskvalifisertdiskvalifisert
6. Hanspeter Zürrerdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Dominic Studerdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Mathias Blaisediskvalifisertdiskvalifisert
D-Kader Hessen 1diskvalifisert
1. Hendrik Holzhauerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Cedric Guthierdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Frido von Uckrodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Niklas Holzhauerdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Paula Mühlsteindiskvalifisertdiskvalifisert
6. Cedric Guthierdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Hendrik Holzhauerdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Lukas Schumanndiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 2diskvalifisert
1. Dyre Martin Gulbrandsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Espen Danevaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Henrik Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kjell Arild Karlsendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Thomas Liediskvalifisertdiskvalifisert
6. Henrik Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
7. Håvard Bergetdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Kristian Dalbydiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 3diskvalifisert
1. Magne Sætherdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pål Angvolldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Laurence Johnsondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Matthew Fellbaumdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Laurence Johnsondiskvalifisertdiskvalifisert
6. Matthew Fellbaumdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Arnfinn Moediskvalifisertdiskvalifisert
8. Jan Edvin Blomkvistdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1diskvalifisert
1. Håkon Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jarkko Huoviladiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Jarvis Westergårddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Eirik Kamstrup Hovinddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Emil Wingstedtdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Andreas Rüedlingerdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Vegard Jarvis Westgårddiskvalifisertdiskvalifisert
8. Thomas Natvig Årstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Hamok 1diskvalifisert
1. Toon Melisdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Miel Defermediskvalifisertdiskvalifisert
3. Klaas Mellebeekdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Frederik Meynendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Lies Defermediskvalifisertdiskvalifisert
6. Toon Melisdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Miel Defermediskvalifisertdiskvalifisert
8. Frederik Meynendiskvalifisertdiskvalifisert
OK Ravinen 1diskvalifisert
1. Jacob Lindstamdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Odin Raugstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Emil Granqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kalle Bergmandiskvalifisertdiskvalifisert
5. Ingrid Tyssediskvalifisertdiskvalifisert
6. Jacob Lindstamdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Emil Granqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Kalle Bergmandiskvalifisertdiskvalifisert
OK Tisaren 1diskvalifisert
1. Jonatan Aronssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Niklas Gustafssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gustav Hindérdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oskar Andréndiskvalifisertdiskvalifisert
5. Sebastian Agerhälldiskvalifisertdiskvalifisert
6. Oscar Anderssondiskvalifisertdiskvalifisert
7. Oskar Andréndiskvalifisertdiskvalifisert
8. Gustav Hindérdiskvalifisertdiskvalifisert
OLG Regensburg 1diskvalifisert
1. Klemens Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Fabian Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lukas Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
4. Daniel Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
5. Klemens Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
6. Daniel Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
7. Fabian Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
8. Lukas Janischowskydiskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
1. Thor Melladiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bent Erik Skaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ola Marius Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sigve Vågsnesdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Ludvig Rødnesdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Espen Wigaarddiskvalifisertdiskvalifisert
7. Are Wigaarddiskvalifisertdiskvalifisert
8. Erik Perssondiskvalifisertdiskvalifisert
Oslostudentenes IK 5diskvalifisert
1. Guttorm L Eggediskvalifisertdiskvalifisert
2. Aapo Aaltiodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mikael Olaussondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Thomas Nipendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Francisco Velázquezdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Harald Iwediskvalifisertdiskvalifisert
7. Guttorm L Eggediskvalifisertdiskvalifisert
8. Mikael Olaussondiskvalifisertdiskvalifisert
Södertälje-Nykvarn Orientering 1diskvalifisert
1. Johan Ek-Larssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rickard Ohlssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ivar Lundanesdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kent Ohlssondiskvalifisertdiskvalifisert
5. Jan Brunnerdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Ivar Lundanesdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Jakob Enmarkdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Ralph Streetdiskvalifisertdiskvalifisert
TGV Horn 1diskvalifisert
1. Martin Schwarzdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Steffen Hartmanndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jakob Schachdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tapio Haarlaadiskvalifisertdiskvalifisert
5. Steffen Hartmanndiskvalifisertdiskvalifisert
6. Martin Schwarzdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Jakob Schachdiskvalifisertdiskvalifisert
8. Tapio Haarlaadiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Women

30 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 14.49.59+4.49.59
1. Maren Jansson Haverstad49.005+49.0049.005+49.00
2. Linn Hokholt52.125+52.121.41.121-4+1.41.12+52.12
3. Sigrid Alexandersen1.09.526+1.09.522.51.042+1+2.51.04+1.09.52
4. Sigrid Alexandersen25.391+25.393.16.431-1+3.16.43+25.39
5. Linn Hokholt36.342+36.343.53.1710+3.53.17+36.34
6. Audhild Bakken Rognstad56.426+56.424.49.5910+4.49.59+56.42
2Halden SK 14.51.32+4.51.32
1. Bodil Helgerud47.441+47.4447.441+47.44
2. Hanna Haugen Nordbrøden54.418+54.411.42.253+2+1.42.25+54.41
3. Kine Hallan Steiwer1.14.1713+1.14.172.56.425+2+2.56.42+1.14.17
4. Kine Hallan Steiwer27.003+27.003.23.423-2+3.23.42+27.00
5. Lizzie Ingham35.341+35.343.59.162-1+3.59.16+35.34
6. Hollie Orr52.163+52.164.51.3220+4.51.32+52.16
3Fredrikstad SK 14.53.03+4.53.03
1. Mia Mathisen Bekhus54.109+54.1054.109+54.10
2. Marie Olaussen51.374+51.371.45.476-3+1.45.47+51.37
3. Emma Johansson1.10.5412+1.10.542.56.414-2+2.56.41+1.10.54
4. Marit Kahrs28.195+28.193.25.0040+3.25.00+28.19
5. Emma Johansson37.575+37.574.02.573-1+4.02.57+37.57
6. Heidi Østlid Bagstevold50.062+50.064.53.0330+4.53.03+50.06
4Nydalens SK 14.58.11+4.58.11
1. Ragne Wiklund1.03.0420+1.03.041.03.0420+1.03.04
2. Anine Ahlsand52.597+52.591.56.0314-6+1.56.03+52.59
3. Malin Sørensen1.10.258+1.10.253.06.2810-4+3.06.28+1.10.25
4. Malin Sørensen28.426+28.423.35.109-1+3.35.10+28.42
5. Anine Ahlsand37.133+37.134.12.236-3+4.12.23+37.13
6. Anne M Hausken Nordberg45.481+45.484.58.114-2+4.58.11+45.48
5Byåsen IL 15.03.56+5.03.56
1. Ragnhild Eide48.454+48.4548.454+48.45
2. Emma Arnesen52.526+52.521.41.372-2+1.41.37+52.52
3. Ingeborg Eide1.09.191+1.09.192.50.561-1+2.50.56+1.09.19
4. Ragnhild Eide26.482+26.483.17.442+1+3.17.44+26.48
5. Emma Arnesen50.5519+50.554.08.394+2+4.08.39+50.55
6. Ingeborg Eide55.175+55.175.03.565+1+5.03.56+55.17
6Bækkelagets SK 15.09.23+5.09.23
1. Lene Godager Kaas48.362+48.3648.362+48.36
2. Marthe Gløersen1.03.5119+1.03.511.52.2710+8+1.52.27+1.03.51
3. Lone Brochmann1.14.3416+1.14.343.07.0111+1+3.07.01+1.14.34
4. Lene Godager Kaas28.084+28.083.35.098-3+3.35.09+28.08
5. Kine Gulliksen37.244+37.244.12.337-1+4.12.33+37.24
6. Nikoline Ekeberg Schjerve56.507+56.505.09.236-1+5.09.23+56.50
7Fossum IF 15.13.05+5.13.05
1. Maria Brodin1.02.1219+1.02.121.02.1219+1.02.12
2. Victoria Hæstad Bjørnstad48.311+48.311.50.437-12+1.50.43+48.31
3. Ragnhild Hjermstad1.10.227+1.10.223.01.0570+3.01.05+1.10.22
4. Maria Brodin34.2417+34.243.35.2910+3+3.35.29+34.24
5. Ragnhild Hjermstad43.1410+43.144.18.439-1+4.18.43+43.14
6. Victoria Hæstad Bjørnstad54.224+54.225.13.057-2+5.13.05+54.22
8Løten o-lag 15.13.31+5.13.31
1. Emilie Westli Andersen53.018+53.0153.018+53.01
2. Evine Westli Andersen57.5811+57.581.50.5980+1.50.59+57.58
3. Sofie Johansson1.10.4610+1.10.463.01.4580+3.01.45+1.10.46
4. Evine Westli Andersen30.4811+30.483.32.337-1+3.32.33+30.48
5. Sofie Johansson41.437+41.434.14.168+1+4.14.16+41.43
6. Emilie Westli Andersen59.159+59.155.13.3180+5.13.31+59.15
9Frol IL 15.16.00+5.16.00
1. Gøril Rønning Sund54.2110+54.2154.2110+54.21
2. Maren Grande49.383+49.381.43.594-6+1.43.59+49.38
3. Eirin Svanøe-Hafstad1.09.485+1.09.482.53.473-1+2.53.47+1.09.48
4. Maren Grande34.4118+34.413.28.285+2+3.28.28+34.41
5. Gøril Rønning Sund42.078+42.074.10.3550+4.10.35+42.07
6. Eirin Svanøe-Hafstad1.05.2511+1.05.255.16.009+4+5.16.00+1.05.25
10OL NWK ZH/SH 15.32.11+5.32.11
1. Sara Würmli1.02.1118+1.02.111.02.1118+1.02.11
2. Siana Senn59.0313+59.032.01.14180+2.01.14+59.03
3. Paula Gross1.09.233+1.09.233.10.3712-6+3.10.37+1.09.23
4. Ursula Forrer36.4921+36.493.47.2614+2+3.47.26+36.49
5. Marion Aebi42.379+42.374.30.0313-1+4.30.03+42.37
6. Lea Widmer1.02.0810+1.02.085.32.1110-3+5.32.11+1.02.08
11NTNUI 25.36.42+5.36.42
1. Ingvild Maalen-Johansen1.02.0516+1.02.051.02.0516+1.02.05
2. Live Bredholt Jørgensen1.02.1015+1.02.102.04.1520+4+2.04.15+1.02.10
3. Kristine Fjeldbo1.09.384+1.09.383.13.5315-5+3.13.53+1.09.38
4. Kristin Antonsen30.4810+30.483.44.4111-4+3.44.41+30.48
5. Kristine Fjeldbo43.4111+43.414.28.2212+1+4.28.22+43.41
6. Solveig Blandkjenn1.08.2016+1.08.205.36.4211-1+5.36.42+1.08.20
12Ärla IF 15.40.30+5.40.30
1. Lisa Andersson48.423+48.4248.423+48.42
2. Lovisa Onsbring1.03.4418+1.03.441.52.269+6+1.52.26+1.03.44
3. Julia Davidsson1.19.0519+1.19.053.11.3113+4+3.11.31+1.19.05
4. Lovisa Onsbring33.3114+33.313.45.02130+3.45.02+33.31
5. Julia Davidsson46.5914+46.594.32.0114+1+4.32.01+46.59
6. Lisa Andersson1.08.2917+1.08.295.40.3012-2+5.40.30+1.08.29
13Lillomarka OL 15.41.24+5.41.24
1. Karoline Sønsterudbråten1.02.0817+1.02.081.02.0817+1.02.08
2. Ingvild C. Fleisje1.04.1522+1.04.152.06.2321+4+2.06.23+1.04.15
3. Charlotte Watson1.09.202+1.09.203.15.4316-5+3.15.43+1.09.20
4. Ellen Marie Ariansen37.5023+37.503.53.33160+3.53.33+37.50
5. Emma Eithun Paulsen50.3018+50.304.44.0318+2+4.44.03+50.30
6. Charlotte Watson57.218+57.215.41.2413-5+5.41.24+57.21
14Asker Skiklubb 15.45.04+5.45.04
1. Synne Strand51.077+51.0751.077+51.07
2. Hilda Øfsthus1.03.5620+1.03.561.55.0313+6+1.55.03+1.03.56
3. Tilla Farnes Hennum1.10.329+1.10.323.05.359-4+3.05.35+1.10.32
4. Ellen Aure Skogedal39.0724+39.073.44.4212+3+3.44.42+39.07
5. Tilla Farnes Hennum38.466+38.464.23.2810-2+4.23.28+38.46
6. Margrethe Wisløff1.21.3622+1.21.365.45.0414+4+5.45.04+1.21.36
15Konnerud IL 15.49.45+5.49.45
1. Maiken Økern Hågård55.3411+55.3455.3411+55.34
2. Therese Haare49.032+49.031.44.375-6+1.44.37+49.03
3. Anette Juveli1.14.5017+1.14.502.59.276+1+2.59.27+1.14.50
4. Maiken Økern Hågård31.2112+31.213.30.4860+3.30.48+31.21
5. Isa Heggedal54.5921+54.594.25.4711+5+4.25.47+54.59
6. Jessica Orr1.23.5823+1.23.585.49.4515+4+5.49.45+1.23.58
16IL Tyrving 15.50.50+5.50.50
1. Ida Tiltnes1.05.0122+1.05.011.05.0122+1.05.01
2. Cassie Trewin57.0510+57.052.02.0619-3+2.02.06+57.05
3. Mari Jevne Arnesen1.10.5111+1.10.513.12.5714-5+3.12.57+1.10.51
4. Anniken Helland-Hansen36.1719+36.173.49.1415+1+3.49.14+36.17
5. Oda Sikkeland52.3220+52.324.41.46150+4.41.46+52.32
6. Weronika Cych1.09.0419+1.09.045.50.5016+1+5.50.50+1.09.04
17OL NWK ZH/SH 25.51.42+5.51.42
1. Mirjam Pfister55.5412+55.5455.5412+55.54
2. Annick Meister1.04.5923+1.04.592.00.5317+5+2.00.53+1.04.59
3. Joana Wälti1.21.2120+1.21.213.22.14170+3.22.14+1.21.21
4. Hanna Wey33.1113+33.113.55.25170+3.55.25+33.11
5. Katja Brütsch48.2316+48.234.43.48170+4.43.48+48.23
6. Flurina Bieri1.07.5414+1.07.545.51.42170+5.51.42+1.07.54
18Sandefjord OK 15.55.15+5.55.15
1. Signe Bredholt Jørgensen59.2614+59.2659.2614+59.26
2. Maria Prestbøen58.5812+58.581.58.2415+1+1.58.24+58.58
3. Ella Arentz Hagen1.25.1821+1.25.183.23.4220+5+3.23.42+1.25.18
4. Maria Prestbøen36.1820+36.184.00.00200+4.00.00+36.18
5. Signe Bredholt Jørgensen43.4312+43.434.43.4316-4+4.43.43+43.43
6. Ella Arentz Hagen1.11.3220+1.11.325.55.1518+2+5.55.15+1.11.32
19Nydalens SK 25.59.19+5.59.19
1. Karen Bjergaard1.15.4623+1.15.461.15.4623+1.15.46
2. Marit Wenseth Kure1.06.5324+1.06.532.22.3924+1+2.22.39+1.06.53
3. Nicole Ragvin1.14.3015+1.14.303.37.0923-1+3.37.09+1.14.30
4. Anne Johanne Lind30.419+30.414.07.5022-1+4.07.50+30.41
5. Dana B. Stene44.1013+44.104.52.0019-3+4.52.00+44.10
6. Marion Huber1.07.1912+1.07.195.59.19190+5.59.19+1.07.19
20Kongsberg OL 16.05.11+6.05.11
1. Eline Drage1.16.5024+1.16.501.16.5024+1.16.50
2. Aurora Moholth1.03.1616+1.03.162.20.0623-1+2.20.06+1.03.16
3. Åsne Skram Trømborg1.14.2714+1.14.273.34.3322-1+3.34.33+1.14.27
4. Åsne Skram Trømborg33.5015+33.504.08.2323+1+4.08.23+33.50
5. Siri Moholth47.4615+47.464.56.0920-3+4.56.09+47.46
6. Aurora Moholth1.09.0218+1.09.026.05.11200+6.05.11+1.09.02
21Eiker OL 16.05.15+6.05.15
1. Thea Dyrkorn1.03.1821+1.03.181.03.1821+1.03.18
2. Nina Jeanette Tollehaug1.03.5620+1.03.562.07.1422+1+2.07.14+1.03.56
3. Ane Dyrkorn1.15.3718+1.15.373.22.5118-4+3.22.51+1.15.37
4. Ane Dyrkorn33.5015+33.503.56.4119+1+3.56.41+33.50
5. Anne Marthe Peveri1.00.4122+1.00.414.57.2222+3+4.57.22+1.00.41
6. Thea Dyrkorn1.07.5313+1.07.536.05.1521-1+6.05.15+1.07.53
22Halden SK 26.09.00+6.09.00
1. Hedda Raadal Bjørlo50.466+50.4650.466+50.46
2. Idun Kristine Felde Olaussen1.03.2017+1.03.201.54.0611+5+1.54.06+1.03.20
3. Nina Asheim Birkeland1.28.4822+1.28.483.22.5419+8+3.22.54+1.28.48
4. Karoline Aune37.1222+37.124.00.0621+2+4.00.06+37.12
5. Marianne Dæhli1.00.5223+1.00.525.00.5823+2+5.00.58+1.00.52
6. Delphine Poirot1.08.0215+1.08.026.09.0022-1+6.09.00+1.08.02
23Oppsal Orientering 16.15.00+6.15.00
1. Ane Sofie Krogh59.0313+59.0359.0313+59.03
2. Karoline Andersen1.00.1414+1.00.141.59.1716+3+1.59.17+1.00.14
3. Anniken Eriksrud Karlsen1.38.4824+1.38.483.38.0524+8+3.38.05+1.38.48
4. Ane Sofie Krogh30.238+30.234.08.28240+4.08.28+30.23
5. Arnhild Krogh48.4117+48.414.57.0921-3+4.57.09+48.41
6. Johanne Bratland Tjernshaugen1.17.5121+1.17.516.15.0023+2+6.15.00+1.17.51
24Fredrikstad SK 26.43.33+6.43.33
1. Kristin Ottesen59.2715+59.2759.2715+59.27
2. Rikke Blakkestad Ingesen54.439+54.431.54.1012-3+1.54.10+54.43
3. Linda Solberg1.32.2823+1.32.283.26.3821+9+3.26.38+1.32.28
4. Gitte Bromander29.567+29.563.56.3418-3+3.56.34+29.56
5. Sigrid Saur Modahl1.20.2224+1.20.225.16.5624+6+5.16.56+1.20.22
6. Silje Moe1.26.3724+1.26.376.43.33240+6.43.33+1.26.37
25Porsgrunn OL 17.03.27+7.03.27
1. Emilie Westin1.06.5525+1.06.551.06.5525+1.06.55
2. Eli Marie Wiig1.28.0925+1.28.092.35.04250+2.35.04+1.28.09
3. Hilde Vassend1.35.0925+1.35.094.10.13250+4.10.13+1.35.09
4. Sara Mathisen32.0625+32.064.42.19250+4.42.19+32.06
5. Emilie Westin55.4226+55.425.38.01250+5.38.01+55.42
6. Kjersti Adéla Westin1.25.2625+1.25.267.03.27250+7.03.27+1.25.26
26Oslostudentenes IK 17.54.25+7.54.25
1. Belinda Jørandli Rudsengen1.17.5526+1.17.551.17.5526+1.17.55
2. Alexandra Devik1.50.3126+1.50.313.08.26260+3.08.26+1.50.31
3. Audrun Utskarpen1.52.1326+1.52.135.00.39260+5.00.39+1.52.13
4. Belinda Jørandli Rudsengen34.5426+34.545.35.33260+5.35.33+34.54
5. Audrun Utskarpen48.5025+48.506.24.23260+6.24.23+48.50
6. Hanne Maria Vister1.30.0226+1.30.027.54.25260+7.54.25+1.30.02
27coolfr 17.39.18+7.39.18
1. Flavia Lehmann1.22.1027+1.22.101.22.1027+1.22.10
2. Céline Guilland1.33.3327+1.33.332.55.43270+2.55.43+1.33.33
3. Nicole Kopp1.38.1828+1.38.184.34.01270+4.34.01+1.38.18
4. Loriane Schafer34.4227+34.425.08.43270+5.08.43+34.42
5. Flavia Lehmann58.0127+58.016.06.44270+6.06.44+58.01
6. Nicole Kopp1.32.3428+1.32.347.39.18270+7.39.18+1.32.34
28Varegg Fleridrett 18.56.24+8.56.24
1. Kristiane Elise Ottesen1.58.5328+1.58.531.58.5328+1.58.53
2. Ida Lehmann1.44.1428+1.44.143.43.07280+3.43.07+1.44.14
3. Kårhild Husby Nordstad1.36.4027+1.36.405.19.47280+5.19.47+1.36.40
4. Ingrid Vrålstad Løvås35.1228+35.125.54.59280+5.54.59+35.12
5. Ida Lehmann1.37.5328+1.37.537.32.52280+7.32.52+1.37.53
6. Kårhild Husby Nordstad1.23.3227+1.23.328.56.24280+8.56.24+1.23.32
Kristiansand OK 1diskvalifisert
1. Linn Carina Dalanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ole Tørnqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Marie Roll-Tørnqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Otto Richard Eidediskvalifisertdiskvalifisert
5. Maria Njølstad Vonendiskvalifisertdiskvalifisert
6. Chris Fornediskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 3diskvalifisert
1. Karoline Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marie Styrvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingeborg Ellegaard Melbydiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mai Elin Watsondiskvalifisertdiskvalifisert
5. Karoline Dahl Fosbydiskvalifisertdiskvalifisert
6. Maja Fjellstad Knutsendiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Girls

31 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 12.13.38+-555.33.20
1. Helene Eger33.08333.083+-555.33.10
2. Marlin Haavengen32.5621.06.042-1+-555.33.17
3. Helene Eger31.4711.37.511-1+-555.33.20
4. Marlin Haavengen35.4712.13.3810+-555.33.20
2Fossum IF 12.17.45+-555.29.13
1. Ingrid G. Kvålsgard32.58132.581+-555.33.20
2. Åsne Naadland Holo33.0331.06.0110+-555.33.20
3. Ingrid G. Kvålsgard32.3431.38.352+1+-555.32.36
4. Åsne Naadland Holo39.1032.17.4520+-555.29.13
3OL NWK ZH/SH 12.19.25+-555.27.33
1. Lea Widmer33.04233.042+-555.33.14
2. Katja Brütsch35.46111.08.504+2+-555.30.31
3. Annick Meister32.1421.41.043-1+-555.30.07
4. Siana Senn38.2122.19.2530+-555.27.33
4Kongsberg OL 32.25.13+-555.21.45
1. Ingvild Langeggen35.28835.288+-555.30.50
2. Åsne Haavengen35.3391.11.0180+-555.28.20
3. Ingvild Langeggen34.4851.45.495-3+-555.25.22
4. Åsne Haavengen39.2442.25.134-1+-555.21.45
5Gjø-Vard OL 12.25.16+-555.21.42
1. Kristine Kravdal35.341135.3411+-555.30.44
2. Kristine Haanes Strandlie35.36101.11.1010-1+-555.28.11
3. Kristine Kravdal34.1641.45.264-6+-555.25.45
4. Kristine Haanes Strandlie39.5062.25.165+1+-555.21.42
6Raumar Orientering 22.25.19+-555.21.39
1. Pernille Sønsterudbråten33.25433.254+-555.32.53
2. Hedda Skatvedt33.1141.06.363-1+-555.32.45
3. Pernille Sønsterudbråten39.1891.45.546+3+-555.25.17
4. Hedda Skatvedt39.2552.25.1960+-555.21.39
7Porsgrunn OL 12.31.42+-555.15.16
1. Anna Meen37.341537.3415+-555.28.44
2. Hanne Vassend32.4011.10.145-10+-555.29.07
3. Anna Meen40.35111.50.499+4+-555.20.22
4. Hanne Vassend40.5382.31.427-2+-555.15.16
8Kongsberg OL 22.33.27+-555.13.31
1. Tale Strand37.301437.3014+-555.28.48
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl36.04131.13.3413-1+-555.25.47
3. Tale Strand35.1661.48.507-6+-555.22.21
4. Kjersti Tønnessen Bergstøl44.37122.33.278+1+-555.13.31
9Fossum IF 22.34.34+-555.12.24
1. Ingrid Hasaas35.22635.226+-555.30.56
2. Tonje Rognerud Bøe39.42161.15.0414+8+-555.24.17
3. Ingrid Hasaas38.4071.53.4412-2+-555.17.27
4. Pernille Katla40.5072.34.349-3+-555.12.24
10Lillomarka OL 12.34.34+-555.12.24
1. Maria Rørvik Haver35.29935.299+-555.30.49
2. Oda Marie Colquhoun35.3281.11.018-1+-555.28.20
3. Oda Marie Colquhoun41.05131.52.0611+3+-555.19.05
4. Maria Rørvik Haver42.2892.34.3410-1+-555.12.24
11OL NWK ZH/SH 22.34.35+-555.12.23
1. Sunita Früh35.21535.215+-555.30.57
2. Hanna Wey35.2051.10.416+1+-555.28.40
3. Sara van Oordt38.4681.49.278+2+-555.21.44
4. Ledna Oettli45.08142.34.3511+3+-555.12.23
12Asker Skiklubb 12.35.10+-555.11.48
1. Ina Martini35.321035.3210+-555.30.46
2. Lotte Jauhojärvi Markussen35.2871.11.007-3+-555.28.21
3. Ina Martini40.22101.51.2210+3+-555.19.49
4. Lotte Jauhojärvi Markussen43.48102.35.1012+2+-555.11.48
13Raumar Orientering 12.43.33+-555.03.25
1. Hanne Eide Rapp37.361637.3616+-555.28.42
2. Kristine Eide Rapp35.2361.12.5912-4+-555.26.22
3. Hanne Eide Rapp45.51161.58.5014+2+-555.12.21
4. Kristine Eide Rapp44.43132.43.3313-1+-555.03.25
14Eiker OL 12.49.12+-554.57.46
1. Solveig Letmolie42.051942.0519+-555.24.13
2. Christine Hoen36.43141.18.4817-2+-555.20.33
3. Solveig Letmolie43.45142.02.3316-1+-555.08.38
4. Christine Hoen46.39152.49.1214-2+-554.57.46
15Konnerud IL 32.50.37+-554.56.21
1. Annette Bjørnås Krogstie36.161336.1613+-555.30.02
2. Amanda Skyttersæter Saugerud42.13181.18.2916+3+-555.20.52
3. Annette Bjørnås Krogstie40.35121.59.0415-1+-555.12.07
4. Amanda Skyttersæter Saugerud51.33172.50.37150+-554.56.21
16Østmarka OK 12.56.30+-554.50.28
1. Anna Cecilie Linløkken41.081841.0818+-555.25.10
2. Ingrid Marie Stubban Hygen41.08171.22.1619+1+-555.17.05
3. Ingrid Marie Stubban Hygen49.57192.12.13190+-554.58.58
4. Anna Cecilie Linløkken44.17112.56.3016-3+-554.50.28
17Lillomarka OL 22.56.45+-554.50.13
1. Ingrid Blindheim35.591235.5912+-555.30.19
2. Netta Bar-Nathan35.59121.11.5811-1+-555.27.23
3. Ingrid Blindheim46.38181.58.3613+2+-555.12.35
4. Netta Bar-Nathan58.09182.56.4517+4+-554.50.13
18Heming Orientering 22.56.58+-554.50.00
1. Hanna Eckhardt Andersen35.23735.237+-555.30.55
2. Ida Marie Flågen45.01191.20.2418+11+-555.18.57
3. Ida Marie Flågen46.16172.06.40180+-555.04.31
4. Hanna Eckhardt Andersen50.18162.56.58180+-554.50.00
19IL Tyrving 23.22.46+-554.24.12
1. Emma Meyer Larsson40.551740.5517+-555.25.23
2. Julie Meinicke37.26151.18.2115-2+-555.21.00
3. Emma Meyer Larsson44.23152.02.4417+2+-555.08.27
4. Stella Holmboe1.20.02193.22.4619+2+-554.24.12
20IL Tyrving 12.59.13+-554.47.45
1. Maren Norderud35.252035.2520+-555.30.53
2. Mina Jørgensen35.56211.11.21200+-555.28.00
3. Julie Meinicke1.04.10232.15.3121+1+-554.55.40
4. Mina Jørgensen43.42212.59.1320-1+-554.47.45
21OK Moss 13.01.13+-554.45.45
1. Aurora Gjølsjø47.592147.5921+-555.18.19
2. Selma Kristiansen47.58231.35.5722+1+-555.03.24
3. Karoline Bjørnerød37.58202.13.5520-2+-554.57.16
4. Aurora Gjølsjø47.18223.01.1321+1+-554.45.45
22Konnerud IL 23.03.04+-554.43.54
1. Anniken Ranvik1.05.43231.05.4323+-555.00.35
2. Mari Landro Svingheim33.15201.38.58230+-555.00.23
3. Anniken Ranvik41.53212.20.51230+-554.50.20
4. Mari Landro Svingheim42.13203.03.0422-1+-554.43.54
23Kongsberg OL 43.15.00+-554.31.58
1. Sarah Wøllo48.332248.3322+-555.17.45
2. Kathinka Rogstad41.23221.29.5621-1+-555.09.25
3. Karoline Torø45.37222.15.3322+1+-554.55.38
4. Sarah Wøllo59.27233.15.0023+1+-554.31.58
24IL Tyrving 34.57.21+-552.49.37
1. Stella Holmboe52.432452.4324+-555.13.35
2. Ingrid Lund Hovden1.23.32242.16.15240+-554.23.06
3. Ingrid Lund Hovden1.08.28243.24.43240+-553.46.28
4. Vida Helland-Hansen1.32.38244.57.21240+-552.49.37
25IL Tyrving 45.32.00+-552.14.58
1. Vida Helland-Hansen1.23.32251.23.3225+-554.42.46
2. Eileen Bjanes1.23.33252.47.05250+-553.52.16
3. Kajsa Meyer Larsson1.12.16253.59.21250+-553.11.50
4. Eileen Bjanes1.32.39255.32.00250+-552.14.58
Fredrikstad SK 1diskvalifisert
1. Amalie Løkkebergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emma Danevaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ida-Synnøve Kristiansendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Emma Danevaddiskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1diskvalifisert
1. Maya Jones Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Live Østvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Maya Jones Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Live Østvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Andrea Ranvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Andrea Ranvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 4diskvalifisert
1. Tonje-Malin Rhrichdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Silje Carlsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tonje-Malin Rhrichdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Silje Carlsendiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 1diskvalifisert
1. Marte Madslien Bakkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elise Wærp Haugediskvalifisertdiskvalifisert
3. Elise Wærp Haugediskvalifisertdiskvalifisert
4. Frida Solsruddiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 2diskvalifisert
1. Alexandra Linløkkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Janna Sofie Tellesbødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Janna Sofie Tellesbødiskvalifisertdiskvalifisert
4. Alexandra Linløkkendiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Boys

44 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Asker Skiklubb 12.00.32+-555.33.20
1. Henrik Fredriksen Aas30.27130.271+-555.33.20
2. Sander Arntzen30.3211.00.5910+-555.33.20
3. Henrik Fredriksen Aas28.4821.29.4710+-555.33.20
4. Sander Arntzen30.4512.00.3210+-555.33.20
2Kristiansand OK 12.03.16+-555.30.36
1. David Runde32.551132.5511+-555.30.52
2. Marius Aurebekk32.1771.05.129-2+-555.29.07
3. David Runde26.5511.32.072-7+-555.31.00
4. Marius Aurebekk31.0922.03.1620+-555.30.36
3Vang OL 12.06.06+-555.27.46
1. Even Lindaas31.45331.453+-555.32.02
2. Njaal Ellegaard Melby32.2181.04.0630+-555.30.13
3. Even Lindaas29.3131.33.3730+-555.29.30
4. Njaal Ellegaard Melby32.2942.06.0630+-555.27.46
4Nydalens SK 12.09.15+-555.24.37
1. Audun Bergan32.33732.337+-555.31.14
2. Kornelius Kriszat-Løvfald32.2491.04.5770+-555.29.22
3. Audun Bergan29.5441.34.514-3+-555.28.16
4. Kornelius Kriszat-Løvfald34.2452.09.1540+-555.24.37
5Nydalens SK 22.11.52+-555.22.00
1. Ole Jakob Frankrig31.40231.402+-555.32.07
2. Isak Jonsson30.4021.02.2020+-555.31.59
3. Ole Jakob Frankrig34.0181.36.215+3+-555.26.46
4. Isak Jonsson35.3182.11.5250+-555.22.00
6Fredrikstad SK 12.15.20+-555.18.32
1. Sondre Ottesen33.281233.2812+-555.30.19
2. Bendik Eliassen31.2931.04.577-5+-555.29.22
3. Sondre Ottesen35.54101.40.519+2+-555.22.16
4. Bendik Eliassen34.2962.15.206-3+-555.18.32
7Konnerud IL 12.19.49+-555.14.03
1. Sindre Lysaker Norbom32.36832.368+-555.31.11
2. Aslak Heimdal31.3641.04.125-3+-555.30.07
3. Sindre Lysaker Norbom40.13121.44.2510+5+-555.18.42
4. Aslak Heimdal35.2472.19.497-3+-555.14.03
8Heming Orientering 12.21.14+-555.12.38
1. Petter Astrup Arnesen32.531032.5310+-555.30.54
2. Magnus Eide-Fredriksen31.4761.04.406-4+-555.29.39
3. Magnus Eide-Fredriksen32.5971.37.398+2+-555.25.28
4. Petter Astrup Arnesen43.35102.21.1480+-555.12.38
9Heming Orientering 32.21.57+-555.11.55
1. Ferdinand Fremming32.40932.409+-555.31.07
2. Kristian Østermann32.55121.05.3510+1+-555.28.44
3. Ferdinand Fremming32.0361.37.387-3+-555.25.29
4. Kristian Østermann44.19112.21.579+2+-555.11.55
10Fossum IF 12.22.04+-555.11.48
1. Sivert Sande Kverme32.27432.274+-555.31.20
2. Peter Gisholt33.24161.05.5111+7+-555.28.28
3. Sivert Sande Kverme31.0851.36.596-5+-555.26.08
4. Peter Gisholt45.05122.22.0410+4+-555.11.48
11Fredrikstad SK 22.27.03+-555.06.49
1. Kristoffer B. Helminsen36.101736.1017+-555.27.37
2. Odin Sæther32.34101.08.4413-4+-555.25.35
3. Kristoffer B. Helminsen41.38141.50.2214+1+-555.12.45
4. Odin Sæther36.4192.27.0311-3+-555.06.49
12Heming Orientering 22.38.59+-554.54.53
1. Henrik Reusch32.29532.295+-555.31.18
2. August Syrdal Øen35.29181.07.5812+7+-555.26.21
3. Henrik Reusch42.13161.50.11120+-555.12.56
4. August Syrdal Øen48.48162.38.59120+-554.54.53
13Fredrikstad SK 42.40.44+-554.53.08
1. Isak Juel Fagermoen35.381335.3813+-555.28.09
2. Oliver Hagaseth Mydske35.21171.10.5916+3+-555.23.20
3. Isak Juel Fagermoen42.18171.53.1715-1+-555.09.50
4. Oliver Hagaseth Mydske47.27132.40.4413-2+-554.53.08
14Konnerud IL 22.40.54+-554.52.58
1. Nicolai Harvik35.441435.4414+-555.28.03
2. Nikolai Nordhaug35.44191.11.2817+3+-555.22.51
3. Nicolai Harvik41.59151.53.27170+-555.09.40
4. Nikolai Nordhaug47.27132.40.5414-3+-554.52.58
15Fossum IF 22.44.24+-554.49.28
1. Erlend Børli35.561635.5616+-555.27.51
2. Mikkel Katla33.01131.08.5714-2+-555.25.22
3. Erlend Børli39.52111.48.4911-3+-555.14.18
4. Mikkel Katla55.35222.44.2415+4+-554.49.28
16OL NWK ZH/SH 22.44.34+-554.49.18
1. Timo Tantanini32.31632.316+-555.31.16
2. Jonas Wepfer31.3641.04.074-2+-555.30.12
3. Sunita Früh49.53261.54.0018+14+-555.09.07
4. Yannic Wild50.34182.44.3416-2+-554.49.18
17OK Moss 12.44.38+-554.49.14
1. Alfred Bjørnerød37.281837.2818+-555.26.19
2. Christopher Ladim37.09211.14.3720+2+-555.19.42
3. Alfred Bjørnerød35.4091.50.1713-7+-555.12.50
4. Christopher Ladim54.21212.44.3817+4+-554.49.14
18OL Toten-Troll 12.45.08+-554.48.44
1. Håvard Gjestvang37.331937.3319+-555.26.14
2. Jakob Mo33.07141.10.4015-4+-555.23.39
3. Sigurd Kvamme42.45181.53.2516+1+-555.09.42
4. Jakob Mo51.43192.45.0818+2+-554.48.44
19Fredrikstad SK 32.45.14+-554.48.38
1. Runar Saur Modahl40.572440.5724+-555.22.50
2. Eirik Imrik32.40111.13.3718-6+-555.20.42
3. Runar Saur Modahl43.10191.56.4719+1+-555.06.20
4. Eirik Imrik48.27152.45.14190+-554.48.38
20Kristiansand OK 22.53.06+-554.40.46
1. Jonas Myhre40.372340.3723+-555.23.10
2. Odd-Anton Hermansen33.17151.13.5419-4+-555.20.25
3. Trygve Børte Nomeland50.02272.03.5621+2+-554.59.11
4. Brage Takle49.10172.53.0620-1+-554.40.46
21Gjø-Vard OL 22.55.59+-554.37.53
1. Lars Lien40.072140.0721+-555.23.40
2. Sune Raknes Sogstad40.06231.20.1323+2+-555.14.06
3. Lars Lien41.30132.01.4320-3+-555.01.24
4. Sune Raknes Sogstad54.16202.55.5921+1+-554.37.53
22Asker Skiklubb 23.03.18+-554.30.34
1. Simen Aure Skogedal41.202641.2026+-555.22.27
2. Frikk Alvaro Embergsrud37.43221.19.0322-4+-555.15.16
3. Simen Aure Skogedal47.40232.06.4324+2+-554.56.24
4. Frikk Alvaro Embergsrud56.35233.03.1822-2+-554.30.34
23Raumar Orientering 23.03.25+-554.30.27
1. Gaute Fosstveit40.302240.3022+-555.23.17
2. Christoffer Sletten40.34241.21.0424+2+-555.13.15
3. Gaute Fosstveit45.38212.06.4223-1+-554.56.25
4. Christoffer Sletten56.43243.03.25230+-554.30.27
24Vang OL 23.07.14+-554.26.38
1. Ole Johan Bråten35.541535.5415+-555.27.53
2. Fredrik Sveen47.21281.23.1526+11+-555.11.04
3. Ole Johan Bråten46.59222.10.14260+-554.52.53
4. Fredrik Sveen57.00253.07.1424-2+-554.26.38
25OK Moss 23.11.46+-554.22.06
1. Sondre Ladim40.592540.5925+-555.22.48
2. Tor Erling Gjølsjø40.58251.21.57250+-555.12.22
3. Sondre Ladim44.47202.06.44250+-554.56.23
4. Tor Erling Gjølsjø1.05.02263.11.46250+-554.22.06
26Lillomarka OL 13.15.25+-554.18.27
1. Mathias Pedersen Wold38.022038.0220+-555.25.45
2. Arthur Brunborg36.37201.14.3921+1+-555.19.40
3. Mathias Pedersen Wold49.37252.04.1622+1+-554.58.51
4. Arthur Brunborg1.11.09283.15.2526+4+-554.18.27
27Odal OL - Orientering 13.21.59+-554.11.53
1. Henrik Åserud Sørensen42.002742.0027+-555.21.47
2. Sondre Skytteren43.14261.25.14270+-555.09.05
3. Henrik Åserud Sørensen49.14242.14.28270+-554.48.39
4. Sondre Skytteren1.07.31273.21.59270+-554.11.53
28BUL-Tromsø 13.22.36+-554.11.16
1. Anna Jacobsen-Gaski50.382950.3829+-555.13.09
2. Idunn Strand51.12291.41.50290+-554.52.29
3. Jacob Meldgaard1.08.45292.50.35290+-554.12.32
4. Ane-Marte Borg Hanssen32.0133.22.3628-1+-554.11.16
29Fossum IF 33.46.07+-553.47.45
1. Sindre Vie Strisland42.262842.2628+-555.21.21
2. Eirik Vie Strisland44.02271.26.28280+-555.07.51
3. Sindre Vie Strisland54.22282.20.50280+-554.42.17
4. Eirik Vie Strisland1.25.17293.46.0729+1+-553.47.45
30Fredrikstad SK 53.54.59+-553.38.53
1. Thomas Blomkvist1.09.41301.09.4130+-554.54.06
2. Sivert Poppe37.22301.47.03300+-554.47.16
3. Thomas Blomkvist54.57302.42.00300+-554.21.07
4. Sivert Poppe1.12.59303.54.59300+-553.38.53
31IL Koll 14.51.47+-552.42.05
1. Christian Fredrik Borg1.24.06331.24.0633+-554.39.41
2. Balder Gammelli-Messel1.23.50322.47.5632-1+-553.46.23
3. Balder Gammelli-Messel58.02313.45.58320+-553.17.09
4. Christian Fredrik Borg1.05.49314.51.4731-1+-552.42.05
32Fossum IF 44.54.39+-552.39.13
1. Kathinka Zahl Hagen1.15.50321.15.5032+-554.47.57
2. Oliver Nilsen1.15.47312.31.3731-1+-554.02.42
3. Kathinka Zahl Hagen1.04.19323.35.56310+-553.27.11
4. Oliver Nilsen1.18.43324.54.3932+1+-552.39.13
33Gjø-Vard OL 16.43.54+-550.49.58
1. Annar Erlien Solerød1.10.42311.10.4231+-554.53.05
2. Anna Emilie Torseth2.16.05333.26.4733+2+-553.07.32
3. Anna Emilie Torseth1.53.50335.20.37330+-551.42.30
4. Annar Erlien Solerød1.23.17336.43.54330+-550.49.58
coolfr 1diskvalifisert
1. Jonas Soldinidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Nils Manuel Gutdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jérémie Wichouddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jonas Soldinidiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 6diskvalifisert
1. Marius Bakkediskvalifisertdiskvalifisert
2. Vebjørn Blom-Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vebjørn Blom-Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marius Bakkediskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 7diskvalifisert
1. Gustav Andresen Skottediskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gustav Andresen Skottediskvalifisertdiskvalifisert
4. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Ådne Skjærsteindiskvalifisertdiskvalifisert
2. Torjus Ullerndiskvalifisertdiskvalifisert
3. Torjus Ullerndiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oliver Wallin Higginsdiskvalifisertdiskvalifisert
Larvik OK 1diskvalifisert
1. Henrik Kaupang Lyediskvalifisertdiskvalifisert
2. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ida Sofie Hjortlanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 3diskvalifisert
1. Rolf Andreas Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tobias Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Elias Stubberuddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anders Håvard Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
OL NWK ZH/SH 1diskvalifisert
1. Corino Wyderdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lorenz Köhlediskvalifisertdiskvalifisert
3. Lorenz Köhlediskvalifisertdiskvalifisert
4. Corino Wyderdiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 1diskvalifisert
1. Tor Magnus Grøstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Andreas Rambergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Andreas Rambergdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tor Magnus Grøstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Øistein Fagerli Næssdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Nygaard Østrengdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Øistein Fagerli Næssdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Even Nygaard Østrengdiskvalifisertdiskvalifisert
Røyken OL 1diskvalifisert
1. Simen Kolbergsruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Daniel Nystuendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Kolbergsruddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Daniel Nystuendiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 5brutt
1. Odin Fismenbruttbrutt
2. Børge Nilsen Bergbruttbrutt
3. Børge Nilsen Bergbruttbrutt
4. bruttbrutt

Night Hawk Veteran Men

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 18.33.49+8.33.49
1. Arild Andresen1.09.211+1.09.211.09.211+1.09.21
2. Morten Heir1.06.271+1.06.272.15.4810+2.15.48+1.06.27
3. Øystein Holo1.29.032+1.29.033.44.5110+3.44.51+1.29.03
4. Harald Bakke1.39.592+1.39.595.24.5010+5.24.50+1.39.59
5. Nils Hæstad41.491+41.496.06.3910+6.06.39+41.49
6. Kjetil Steen45.162+45.166.51.5510+6.51.55+45.16
7. Erling Katla46.201+46.207.38.1510+7.38.15+46.20
8. Morten Fismen55.341+55.348.33.4910+8.33.49+55.34
2IL Koll 110.51.09+10.51.09
1. Trude Fixdal2.48.072+2.48.072.48.072+2.48.07
2. Peder Natvig1.18.202+1.18.204.06.2720+4.06.27+1.18.20
3. Erik Paulsrud1.18.131+1.18.135.24.4020+5.24.40+1.18.13
4. Bo Engdahl1.26.221+1.26.226.51.0220+6.51.02+1.26.22
5. Harald Aulie43.522+43.527.34.5420+7.34.54+43.52
6. Jan Tore Ludvigsen43.301+43.308.18.2420+8.18.24+43.30
7. Fridulv Sagberg1.21.282+1.21.289.39.5220+9.39.52+1.21.28
8. Odd Arne Lian1.11.172+1.11.1710.51.0920+10.51.09+1.11.17
3Fossum IF 29.18.36+9.18.36
1. Morten Rannem1.18.085+1.18.081.18.085+1.18.08
2. Hans Jevanord1.05.293+1.05.292.23.374-1+2.23.37+1.05.29
3. Torbjørn Blom-hagen1.27.584+1.27.583.51.3540+3.51.35+1.27.58
4. Charles Halaas1.48.394+1.48.395.40.143-1+5.40.14+1.48.39
5. Anders Grevstad43.423+43.426.23.5630+6.23.56+43.42
6. Lars Hjermstad52.365+52.367.16.3230+7.16.32+52.36
7. Olav Hasaas56.105+56.108.12.4230+8.12.42+56.10
8. Stein H. Hagen1.05.545+1.05.549.18.3630+9.18.36+1.05.54
4Nydalens SK 19.29.11+9.29.11
1. Torstein Hole1.06.193+1.06.191.06.193+1.06.19
2. Per Sandberg1.32.586+1.32.582.39.175+2+2.39.17+1.32.58
3. Terje Wiig Mathisen1.30.445+1.30.444.10.0150+4.10.01+1.30.44
4. Einar Lunøe1.53.595+1.53.596.04.0050+6.04.00+1.53.59
5. Bjørn Hauge43.535+43.536.47.534-1+6.47.53+43.53
6. Torstein Hole53.176+53.177.41.105+1+7.41.10+53.17
7. Sindre Langaas44.183+44.188.25.2850+8.25.28+44.18
8. Jon Iver Bakken1.03.433+1.03.439.29.114-1+9.29.11+1.03.43
5OK Moss 19.35.51+9.35.51
1. Kjetil Karlsen1.08.054+1.08.051.08.054+1.08.05
2. Hallvard Koren1.13.164+1.13.162.21.213-1+2.21.21+1.13.16
3. Tore Bjørnerød1.23.293+1.23.293.44.5030+3.44.50+1.23.29
4. Øystein Olsen2.16.246+2.16.246.01.144+1+6.01.14+2.16.24
5. Kjetil Karlsen47.137+47.136.48.275+1+6.48.27+47.13
6. Tore Granheim44.373+44.377.33.044-1+7.33.04+44.37
7. Tore Bjørnerød46.084+46.088.19.1240+8.19.12+46.08
8. Øystein Olsen1.16.396+1.16.399.35.515+1+9.35.51+1.16.39
6Raumar Orientering 111.57.29+11.57.29
1. Pål Kogstad Næss2.58.047+2.58.042.58.047+2.58.04
2. Per Østreng1.18.285+1.18.284.16.3270+4.16.32+1.18.28
3. Øystein Rapp1.47.286+1.47.286.04.006-1+6.04.00+1.47.28
4. Ståle Sønsterudbråten1.47.093+1.47.097.51.0960+7.51.09+1.47.09
5. Per Østreng43.514+43.518.35.0060+8.35.00+43.51
6. Øystein Rapp51.024+51.029.26.0260+9.26.02+51.02
7. Pål Kogstad Næss1.26.137+1.26.1310.52.1560+10.52.15+1.26.13
8. Ståle Sønsterudbråten1.05.144+1.05.1411.57.2960+11.57.29+1.05.14
7Kongsberg OL 114.28.00+14.28.00
1. Bjørn Victor Larsen1.45.426+1.45.421.45.426+1.45.42
2. Kolbjørn Kasin2.10.397+2.10.393.56.2160+3.56.21+2.10.39
3. Atle Wøllo3.04.477+3.04.477.01.087+1+7.01.08+3.04.47
4. Per Øivind Eger2.30.427+2.30.429.31.5070+9.31.50+2.30.42
5. Roger Andre Vanebo47.076+47.0710.18.5770+10.18.57+47.07
6. Atle Wøllo1.13.257+1.13.2511.32.2270+11.32.22+1.13.25
7. Arild Finstad1.23.216+1.23.2112.55.4370+12.55.43+1.23.21
8. Svein-Olav Torø1.32.177+1.32.1714.28.0070+14.28.00+1.32.17
Heming Orientering 1diskvalifisert
1. Kimme Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Christian Reuschdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Knut Erling Øendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Nils Petter Fremmingdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Christian Reuschdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Anders Flågendiskvalifisertdiskvalifisert
7. Knut Erling Øendiskvalifisertdiskvalifisert
8. Harald Eide-Fredriksendiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 1brutt
1. Kjetil Bjørlobruttbrutt
2. Magnus Nordbrødenbruttbrutt
3. Andreas Johanssonbruttbrutt
4. Øyvind Helgerudbruttbrutt
5. Bjørn Brækkebruttbrutt
6. Marius Bjuganbruttbrutt
7. Øyvind Helgerudbruttbrutt
8. Øyvind Stoksethbruttbrutt

Night Hawk Veteran Women

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 16.17.50+6.17.50
1. Maria Jonsson58.431+58.4358.431+58.43
2. Synnøve Lyssand Sandberg1.16.431+1.16.432.15.2610+2.15.26+1.16.43
3. Berit Sofie Wiklund1.31.002+1.31.003.46.2610+3.46.26+1.31.00
4. Kari Madslien33.401+33.404.20.0610+4.20.06+33.40
5. Anja Berge Gjellestad53.402+53.405.13.4610+5.13.46+53.40
6. Maria Jonsson1.04.042+1.04.046.17.5010+6.17.50+1.04.04
2Halden SK 16.21.20+6.21.20
1. Hanne Lerche Raadal1.00.392+1.00.391.00.392+1.00.39
2. Runa Lien Backstrøm1.34.232+1.34.232.35.0220+2.35.02+1.34.23
3. Heidi Stokseth1.19.111+1.19.113.54.1320+3.54.13+1.19.11
4. Anja Wingstedt35.262+35.264.29.3920+4.29.39+35.26
5. Hanne Lerche Raadal48.231+48.235.18.0220+5.18.02+48.23
6. Ingrid Kronborg Bronebakk1.03.181+1.03.186.21.2020+6.21.20+1.03.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor