Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lillomarka Nord-Sør

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord-Sør
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 11 oktober 2014

Herrer 15km

15 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nicholas OskarssonLillomarka OL1.41.386.46
2David GottfirdssonÅs-NMBU Orientering1.41.54+0.166.47
3Steinar KollerudLillomarka OL1.51.52+10.147.27
4Olav EideOslostudentenes IK2.02.01+20.238.08
5Hallvard FjærLillomarka OL2.13.41+32.038.54
6Erlend BjerkestrandÅrvoll IL2.14.10+32.328.56
7Mathias BenjaminsenLillomarka OL2.15.10+33.329.00
8Steinar EastwoodLillomarka OL2.17.10+35.329.08
9Terje BlindheimLillomarka OL2.17.26+35.489.09
10Tore SannesLillomarka OL2.29.49+48.119.59
11Robin Bergane JanssonLillomarka OL2.33.43+52.0510.14
12Arne DybdahlLillomarka OL2.34.17+52.3910.17
13Lasse ArnesenHeming Orientering2.34.36+52.5810.18
14Nils Ragnar LiholtLillomarka OL2.36.09+54.3110.24
15Jon SletvoldNydalens SK2.45.29+1.03.5111.01
16Joar OldernesLillomarka OL2.50.42+1.09.0411.22
17Jens Johan BrekkeLillomarka OL2.50.44+1.09.0611.22
18Håvard ThoenÅrvoll IL2.58.44+1.17.0611.54
19Oddvar KlosterFBI3.01.49+1.20.1112.07
20Johnny JohansenLillomarka OL3.23.22+1.41.4413.33
21Eirik Høst FossgardLillomarka OL3.23.54+1.42.1613.35
22Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3.23.58+1.42.2013.35
23Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3.24.03+1.42.2513.36
24Knut FossgårdLillomarka OL3.43.55+2.02.1714.55

Herrer 10km

10 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar FredheimLillomarka OL1.28.048.48
2Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK1.30.19+2.159.01
3Øyvind GlendrangeÅrvoll IL1.37.29+9.259.44
4Guttorm L EggeOSI Orientering1.40.59+12.5510.05
5Egil RundbergetNydalens SK1.41.16+13.1210.07
6Petter GullikstadRøros IL1.43.41+15.3710.22
7Hallvard BergIL Tyrving1.49.51+21.4710.59
8Mats Olav BergPrivat1.59.27+31.2311.56
9Einar HemLillomarka OL2.07.04+39.0012.42
10Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL2.08.06+40.0212.48
11Vidar ElvekrokEiker OL2.08.47+40.4312.52
12Dag WangLillomarka OL2.13.05+45.0113.18
13Truls AngellLillomarka OL2.14.41+46.3713.28
14Johan MattssonLillomarka OL2.24.12+56.0814.25
15Andreas FløLillomarka OL2.27.39+59.3514.45
16Stig Rune BjerkeLillomarka OL2.29.10+1.01.0614.55
17Lars Audun VoldLillomarka OL3.08.14+1.40.1018.49
18Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3.08.18+1.40.1418.49
19Torbjørn FrotveitLillomarka OL3.23.04+1.55.0020.18
20Robert Vårdal NilsenNo club3.40.05+2.12.0122.00
21Mathias HalvbeinNo club3.40.13+2.12.0922.01
Yngve GottfridssonNittedal OLbrutt

Herrer 4km

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil BrændenLillomarka OL1.40.3625.09
2Vebjørn BlindheimLillomarka OL1.46.24+5.4826.36
3Rasmus D. EastwoodLillomarka OL1.48.49+8.1327.12
4Nikolai Solberg KorenLillomarka OL2.31.07+50.3137.46
5Trym LundebyLillomarka OL2.53.09+1.12.3343.17
6Torbjørn LundebyLillomarka2.53.20+1.12.4443.20

Damer 15km

15 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL2.18.279.13
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering2.34.33+16.0610.18
3Hedda VonenNittedal OL3.03.02+44.3512.12
4Trine OldernesLillomarka OL3.27.33+1.09.0613.50
Elin FløLillomarka OLbrutt
Kaja GrefsrudLillomarka OLbrutt
Maria Rørvik HaverLillomarka OLbrutt

Damer 10km

10 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL1.49.4310.58
2Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering2.02.39+12.5612.15
3Ingvild WangLillomarka OL2.03.26+13.4312.20
4Ingrid BlindheimLillomarka OL2.12.21+22.3813.14
5Hege WangLillomarka OL2.13.04+23.2113.18
6Merete RørvikLillomarka OL2.21.58+32.1514.11
7Frøy GrøndahlLillomarka OL2.24.10+34.2714.25
8Mina HaverLillomarka OL2.25.25+35.4214.32
9Ingrid MasdalLillomarka OL2.25.44+36.0114.34
10Jorunn BlindheimLillomarka OL2.45.09+55.2616.30
11Aira PlantingLillomarka OL3.18.45+1.29.0219.52
12Elin BrekkeLillomarka OL3.18.48+1.29.0519.52
13Trine FossandLillomarka OL3.18.52+1.29.0919.53
14Gunnhild VikhamarLillomarka OL3.23.01+1.33.1820.18
15Kristin JægerOppsal Orientering3.30.48+1.41.0521.04
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt
Kristin JørumNittedalbrutt

Damer 4km

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro BrændenLillomarka1.37.2924.22
2Emilie FløLillomarka1.41.39+4.1025.24
3Cora Helene HildrumLillomarka OL1.41.41+4.1225.25
4Eirild Wergeland BiemLillomarka OL1.42.01+4.3225.30
5Karen Nettum SanneLillomarka OL2.48.24+1.10.5542.06
6Mathea SkjærvoldLillomarka OL2.54.08+1.16.3943.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor