Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Asker Skiklubb 1D17 (41)2.15.25+19.27
1. Tilla Farnes Hennum39.5210+3.2039.5210+3.20
2. Margrethe Wisløff45.4118+9.021.25.3315+5+11.13+7.53
3. Synne Strand49.5216+8.142.15.2514-1+19.27+8.14
37Asker Skiklubb 2D17 (41)2.54.25+58.27
1. Nora Synnøve Woxholth44.2626+7.5444.2626+7.54
2. Ragnhild Løvli51.0631+14.271.35.3232+6+21.12+13.18
3. Fanni Jauhojärvi Markussen1.18.5336+37.152.54.2537+5+58.27+37.15
60Asker Skiklubb 1H17 (70)2.58.59+54.14
1. Vegard Gulbrandsen59.4762+19.1859.4762+19.18
2. Axel Hoveid1.02.4258+23.172.02.2963+1+41.01+21.43
3. Eivind Øfsthus Gravir56.3041+13.132.58.5960-3+54.14+13.13
66Asker Skiklubb 2H17 (70)3.12.58+1.08.13
1. Per Wiréhn1.01.5065+21.211.01.5065+21.21
2. Bjørnar Løvli1.02.4659+23.212.04.3664-1+43.08+21.47
3. Tommy Jauhojärvi1.08.2263+25.053.12.5866+2+1.08.13+25.05

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
31Bodø og Omegn IF Orientering 1D17 (41)2.43.38+47.40
1. Nora Marie Irgens45.3428+9.0245.3428+9.02
2. Martha Kalvig Skogan1.02.3439+25.551.48.0837+9+33.48+24.46
3. Eirill Pettersen Buvik55.3022+13.522.43.3831-6+47.40+13.52
62Bodø og Omegn IF Orientering 1H17 (70)3.00.33+55.48
1. Amund Bø Kongsbakk1.01.1964+20.501.01.1964+20.50
2. Petter Jakola56.3855+17.131.57.5761-3+36.29+15.39
3. Espen Samuelsen Skiri1.02.3657+19.193.00.3362+1+55.48+19.19
Bodø og Omegn IF Orientering 2H17 (70)brutt
1. Marius Ekrem Finstadbruttbrutt
2. Bjørn Tore Wintherbruttbrutt
3. Svein Henrik Hedenstadbruttbrutt

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Byåsen IL 1D17 (41)2.13.21+17.23
1. Emma Arnesen43.1521+6.4343.1521+6.43
2. Ragnhild Eide42.019+5.221.25.1611-10+10.56+4.13
3. Ingeborg Eide48.0513+6.272.13.2110-1+17.23+6.27
24Byåsen IL 1H17 (70)2.25.56+21.11
1. Ola Berger45.1432+4.4545.1432+4.45
2. Terje Maroni46.5626+7.311.32.1026-6+10.42+5.57
3. Øyvind Wiggen53.4630+10.292.25.5624-2+21.11+10.29
Byåsen IL 2H17 (70)brutt
1. Brage Jørumbruttbrutt
2. Steinar Undheimbruttbrutt
3. Jan Hetlandbruttbrutt

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Bækkelagets SK 1D17 (41)2.04.47+8.49
1. Nikoline Ekeberg Schjerve37.386+1.0637.386+1.06
2. Lene Godager Kaas41.378+4.581.19.153-3+4.55+3.49
3. Tone Wigemyr45.3210+3.542.04.4730+8.49+3.54
4Bækkelagets SK 1H17 (70)2.09.48+5.03
1. Rune Olsen43.3025+3.0143.3025+3.01
2. Øystein Kvaal Østerbø42.489+3.231.26.1811-14+4.50+1.49
3. Carl Godager Kaas43.302+0.132.09.484-7+5.03+0.13
9Bækkelagets SK 2D17 (41)2.10.45+14.47
1. Lone Brochmann37.224+0.5037.224+0.50
2. Marthe Gløersen44.4015+8.011.22.027+3+7.42+6.52
3. Kine Gulliksen48.4314+7.052.10.459+2+14.47+7.05
43Bækkelagets SK 2H17 (70)2.36.20+31.35
1. Vetle Christiansen41.434+1.1441.434+1.14
2. Martin Schälli57.5256+18.271.39.3544+40+18.07+16.53
3. Raphael Ferrand56.4543+13.282.36.2043-1+31.35+13.28

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Eiker OL 1D17 (41)brutt
1. Ane Dyrkornbruttbrutt
2. Thea Dyrkornbruttbrutt
3. Kristine Bergliabruttbrutt

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23Emblem IL 1H17 (70)2.24.03+19.18
1. Ivar Lundanes40.432+0.1440.432+0.14
2. Kristian Nilsen Sandnes48.2831+9.031.29.1122+20+7.43+7.29
3. Erlend Nilsen Sandnes54.5234+11.352.24.0323+1+19.18+11.35

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8Fossum IF 1H17 (70)2.10.47+6.02
1. Emil Ahlbäck41.455+1.1641.455+1.16
2. Elias T. Mølnvik44.3718+5.121.26.2212+7+4.54+3.38
3. Borger Melsom44.253+1.082.10.478-4+6.02+1.08
28Fossum IF 2H17 (70)2.26.30+21.45
1. Tim Robertson42.1220+1.4342.1220+1.43
2. Olai Stensland Lillevold51.3746+12.121.33.4930+10+12.21+10.38
3. Sindre Sandven52.4127+9.242.26.3028-2+21.45+9.24
31Fossum IF 3H17 (70)2.29.12+24.27
1. Einar Melsom47.1541+6.4647.1541+6.46
2. Erling Hjermstad46.3323+7.081.33.4829-12+12.20+5.34
3. Martin Borge Heir55.2437+12.072.29.1231+2+24.27+12.07
47Fossum IF 4H17 (70)2.42.19+37.34
1. Styrk Hundseid Kamsvåg53.1855+12.4953.1855+12.49
2. Tarjei Holo50.3140+11.061.43.4948-7+22.21+9.32
3. Leif Størmer58.3047+15.132.42.1947-1+37.34+15.13
53Fossum IF 5H17 (70)2.49.15+44.30
1. Oscar Hæstad Bjørnstad54.4059+14.1154.4059+14.11
2. Øyvind Hjermstad54.5653+15.311.49.3656-3+28.08+13.57
3. Audun Rognerud Bøe59.3950+16.222.49.1553-3+44.30+16.22
Fossum IF 1D17 (41)brutt
1. Victoria Hæstad Bjørnstadbruttbrutt
2. Ragnhild Hjermstadbruttbrutt
3. Kristin Helland-Hansenbruttbrutt

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Fredrikstad SK 1H17 (70)2.09.49+5.04
1. Hans Petter Mathisen41.5911+1.3041.5911+1.30
2. Håvard Lucasen42.094+2.441.24.083-8+2.40+1.10
3. Mattias Karlsson45.418+2.242.09.495+2+5.04+2.24
7Fredrikstad SK 1D17 (41)2.08.33+12.35
1. Emma Johansson36.432+0.1136.432+0.11
2. Mia Bekhus47.3024+10.511.24.139+7+9.53+9.42
3. Heidi Østlid Bagstevold44.205+2.422.08.337-2+12.35+2.42
38Fredrikstad SK 2D17 (41)2.59.10+1.03.12
1. Rikke Blakkestad Ingesen41.5318+5.2141.5318+5.21
2. Kristin Ottesen56.0637+19.271.37.5935+17+23.39+18.18
3. Trine Olausen1.21.1140+39.332.59.1038+3+1.03.12+39.33
41Fredrikstad SK 2H17 (70)2.35.18+30.33
1. Kristian Dalby51.3551+11.0651.3551+11.06
2. Kjell Arild Karlsen54.1352+14.481.45.4852+1+24.20+13.14
3. Audun Bjerkreim Nilsen49.3021+6.132.35.1841-11+30.33+6.13
45Fredrikstad SK 3H17 (70)2.37.34+32.49
1. Herman Ryen Martinsen47.5942+7.3047.5942+7.30
2. Henrik Ottesen52.0148+12.361.40.0045+3+18.32+11.02
3. Per Olaussen57.3445+14.172.37.34450+32.49+14.17

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
16Freidig 1D17 (41)2.15.44+19.46
1. Hanne Sandstad37.255+0.5337.255+0.53
2. Åshild Kolstad48.0125+11.221.25.2614+9+11.06+10.13
3. Karen Oline Kolstad50.1817+8.402.15.4416+2+19.46+8.40
25Freidig 1H17 (70)2.26.18+21.33
1. Håvard Eidsmo43.2122+2.5243.2122+2.52
2. Oskar Spets Storhov50.2339+10.581.33.4428+6+12.16+9.24
3. Tomas Eidsmo52.3426+9.172.26.1825-3+21.33+9.17
35Freidig 2D17 (41)2.52.51+56.53
1. Malin Sandstad44.1825+7.4644.1825+7.46
2. Vera Melkild48.2728+11.481.32.4526+1+18.25+10.39
3. Maria Ulseth Sylte1.20.0638+38.282.52.5135+9+56.53+38.28
35Freidig 2H17 (70)2.30.33+25.48
1. Kjetil Mølnvik45.0928+4.4045.0928+4.40
2. Mattis Holt49.0634+9.411.34.1531+3+12.47+8.07
3. Lars Owren56.1840+13.012.30.3335+4+25.48+13.01
59Freidig 3H17 (70)2.58.15+53.30
1. Mathias Vindal1.01.1463+20.451.01.1463+20.45
2. Adrian Opheim53.3050+14.051.54.4458-5+33.16+12.31
3. Ole Wanvik Haugen1.03.3158+20.142.58.1559+1+53.30+20.14

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Frol IL 1H17 (70)2.06.55+2.10
1. Ulf Forseth Indgaard40.29140.291
2. Yngve Skogstad41.263+2.011.21.552+1+0.27+0.27
3. Jo Forseth Indgaard45.004+1.432.06.5520+2.10+1.43
6Frol IL 2H17 (70)2.09.59+5.14
1. Lars Sandstad Skjeset41.559+1.2641.559+1.26
2. Paul Sirum42.217+2.561.24.167-2+2.48+1.22
3. Martin Vister45.439+2.262.09.596-1+5.14+2.26
8Frol IL 1D17 (41)2.09.11+13.13
1. Eirin Svanøe-Hafstad40.5011+4.1840.5011+4.18
2. Elen Katrine Skjerve43.2011+6.411.24.108-3+9.50+5.32
3. Mathilde Rundhaug45.019+3.232.09.1180+13.13+3.23
21Frol IL 3H17 (70)2.19.27+14.42
1. Stian Sundsvik42.1019+1.4142.1019+1.41
2. Carl Petter Lyngen44.0512+4.401.26.1510-9+4.47+3.06
3. Andreas Svingheim Magerøy53.1228+9.552.19.2721+11+14.42+9.55
24Frol IL 2D17 (41)2.28.20+32.22
1. Maren Grande47.1333+10.4147.1333+10.41
2. Gøril Rønning Sund41.226+4.431.28.3517-16+14.15+3.34
3. Kari Svingheim59.4529+18.072.28.2024+7+32.22+18.07
33Frol IL 3D17 (41)2.48.12+52.14
1. Line Sundsvik43.2223+6.5043.2223+6.50
2. Sara Profors45.2317+8.441.28.4519-4+14.25+7.35
3. Randi Johanne Skjerve1.19.2737+37.492.48.1233+14+52.14+37.49
Frol IL 4H17 (70)brutt
1. Oscar Lyngenbruttbrutt
2. Kristian Opsahl Bredesenbruttbrutt
3. Anders Kronbergbruttbrutt

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1H17 (70)2.04.45
1. Thomas Natvig Årstad42.0315+1.3442.0315+1.34
2. Magne Dæhli39.2511.21.281-14
3. Olav Lundanes43.1712.04.4510
2Halden SK 1D17 (41)1.57.27+1.29
1. Ida Marie Næss Bjørgul36.32136.321
2. Mari Fasting38.503+2.111.15.222+1+1.02+1.02
3. Anni-Maija Fincke42.052+0.271.57.2720+1.29+0.27
4Halden SK 2D17 (41)2.05.23+9.25
1. Eva Jurenikova40.5613+4.2440.5613+4.24
2. Bodil Helgerud39.435+3.041.20.396-7+6.19+1.55
3. Kine Hallan Steiwer44.447+3.062.05.234-2+9.25+3.06
11Halden SK 2H17 (70)2.12.16+7.31
1. Eirik Kamstrup Hovind41.5911+1.3041.5911+1.30
2. Jarkko Huovila42.146+2.491.24.135-6+2.45+1.15
3. Morten Jarvis Westergård48.0315+4.462.12.1611+6+7.31+4.46
15Halden SK 3D17 (41)2.15.42+19.44
1. Jo Shepherd47.2938+10.5747.2938+10.57
2. Lizzie Ingham37.552+1.161.25.2413-25+11.04+0.07
3. Hanna Haugen Nordbrøden50.1817+8.402.15.4215+2+19.44+8.40
16Halden SK 3H17 (70)2.14.42+9.57
1. Håkon Raadal Bjørlo42.1321+1.4442.1321+1.44
2. Knut Aasheim44.1213+4.471.26.2516-5+4.57+3.13
3. Markus Holter48.1717+5.002.14.42160+9.57+5.00
20Halden SK 4H17 (70)2.19.25+14.40
1. Karl Fremstad43.5326+3.2443.5326+3.24
2. Fredrik Eliasson46.2722+7.021.30.2023-3+8.52+5.28
3. Vegard Jarvis Westergård49.0520+5.482.19.2520-3+14.40+5.48
21Halden SK 4D17 (41)2.26.30+30.32
1. Helen Palmer47.0832+10.3647.0832+10.36
2. Gina Granstedt45.4721+9.081.32.5527-5+18.35+7.59
3. Iliana Ilieva53.3519+11.572.26.3021-6+30.32+11.57
34Halden SK 5H17 (70)2.30.11+25.26
1. Anders Felde Olaussen45.1633+4.4745.1633+4.47
2. Øyvind Helgerud49.0935+9.441.34.25330+12.57+8.10
3. Espen Fiskum55.4638+12.292.30.1134+1+25.26+12.29
38Halden SK 6H17 (70)2.33.30+28.45
1. Mats Nordbrøden49.0345+8.3449.0345+8.34
2. Trygve Kristoffer Løvli48.1730+8.521.37.2039-6+15.52+7.18
3. Peter Nordbrøden56.1039+12.532.33.3038-1+28.45+12.53
39Halden SK 5D17 (41)3.04.51+1.08.53
1. Idun Kristine Felde Olaussen47.0431+10.3247.0431+10.32
2. Synne Malene Brække1.05.5740+29.181.53.0140+9+38.41+28.09
3. Karoline Aune1.11.5034+30.123.04.5139-1+1.08.53+30.12
50Halden SK 7H17 (70)2.46.42+41.57
1. Lacho Iliev51.3752+11.0851.3752+11.08
2. Olav Milian Schmitt Gran53.4951+14.241.45.2650-2+23.58+12.50
3. Erlend Brendstuen1.01.1653+17.592.46.42500+41.57+17.59
Halden SK 8H17 (70)diskvalifisert
1. Kjetil Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Alexander Skaug Ytterbøldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Axel Grandiskvalifisertdiskvalifisert

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
29Hamar OK 1D17 (41)2.32.29+36.31
1. Anine Lome42.0219+5.3042.0219+5.30
2. Sigrid Bjørgen49.3229+12.531.31.3423+4+17.14+11.44
3. Dorte Narum1.00.5532+19.172.32.2929+6+36.31+19.17
58Hamar OK 1H17 (70)2.54.39+49.54
1. Vegard Rønning Huber46.3938+6.1046.3938+6.10
2. Ivar Jevne Arnesen51.2344+11.581.38.0242+4+16.34+10.24
3. Andreas Huber1.16.3766+33.202.54.3958+16+49.54+33.20

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
67Haugesund IL Orientering 1H17 (70)3.57.59+1.53.14
1. Ingvild Paulsen Vie1.14.0267+33.331.14.0267+33.33
2. Kristina Voll1.22.3667+43.112.36.38670+1.15.10+41.37
3. Johannes Djupesland1.21.2167+38.043.57.59670+1.53.14+38.04

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Heming Orientering 1H17 (70)2.29.47+25.02
1. Ulrik Astrup Arnesen46.3536+6.0646.3536+6.06
2. Bjørn Anders Flågen53.2849+14.031.40.0346+10+18.35+12.29
3. Kasper Fosser49.4422+6.272.29.4732-14+25.02+6.27
Heming Orientering 1D17 (41)brutt
1. Sofie Skyttersæter Iversenbruttbrutt
2. Pia Skyttersæter Iversenbruttbrutt
3. Henriette Ruudbruttbrutt

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17IL BUL-Tromsø 1D17 (41)2.16.20+20.22
1. Arntraut Götsch37.163+0.4437.163+0.44
2. Mathilde Korvald Skaare42.1310+5.341.19.295+2+5.09+4.25
3. Anne Urset56.5126+15.132.16.2017+12+20.22+15.13
44IL BUL-Tromsø 1H17 (70)2.37.20+32.35
1. Gjermund Urset45.1130+4.4245.1130+4.42
2. Christian Peter MacLassen51.2745+12.021.36.3837+7+15.10+10.28
3. Hallvard Nordbrøden1.00.4252+17.252.37.2044+7+32.35+17.25
65IL BUL-Tromsø 2H17 (70)3.12.21+1.07.36
1. Vegard Vaeng Bernhardsen1.02.5166+22.221.02.5166+22.22
2. Ole-André Helgaas1.04.2964+25.042.07.2065-1+45.52+23.30
3. Geir Moholdt1.05.0161+21.443.12.21650+1.07.36+21.44

IL Tyrving

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
13IL Tyrving 1D17 (41)2.13.51+17.53
1. Mari Jevne Arnesen40.5714+4.2540.5714+4.25
2. Ida Tiltnes43.2412+6.451.24.2110-4+10.01+5.36
3. Oda Sikkeland49.3015+7.522.13.5113+3+17.53+7.52
15IL Tyrving 1H17 (70)2.14.41+9.56
1. Vegard Brun Saga43.5527+3.2643.5527+3.26
2. Espen Hultgreen Weltzien44.4619+5.211.28.4120-7+7.13+3.47
3. Bjørn Ekeberg46.0011+2.432.14.4115-5+9.56+2.43
26IL Tyrving 2D17 (41)2.29.44+33.46
1. Helene Lund-Johansen43.2122+6.4943.2122+6.49
2. Åsa Franzen45.4219+9.031.29.0321-1+14.43+7.54
3. Anniken Helland-Hansen1.00.4131+19.032.29.4426+5+33.46+19.03
30IL Tyrving 2H17 (70)2.28.49+24.04
1. Erik Andersson48.2644+7.5748.2644+7.57
2. Espen Jakobsen45.1020+5.451.33.3627-17+12.08+4.11
3. Emil Jönsson55.1336+11.562.28.4930+3+24.04+11.56
40IL Tyrving 3D17 (41)3.09.39+1.13.41
1. Mari Jellum Helgerud49.0939+12.3749.0939+12.37
2. Solveig Sikkeland1.02.0138+25.221.51.1038-1+36.50+24.13
3. Berit Danielsen1.18.2935+36.513.09.3940+2+1.13.41+36.51

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
6Kongsberg OL 1D17 (41)2.08.13+12.15
1. Åsne Skram Trømborg40.5412+4.2240.5412+4.22
2. Aurora Moholth44.3914+8.001.25.3315+3+11.13+6.51
3. Ingjerd Myhre42.403+1.022.08.136-9+12.15+1.02
57Kongsberg OL 1H17 (70)2.53.59+49.14
1. Trygve Heggedal53.5158+13.2253.5158+13.22
2. Tord Strand55.4454+16.191.49.3555-3+28.07+14.45
3. Håkon Lund1.04.2459+21.072.53.5957+2+49.14+21.07
Kongsberg OL 2D17 (41)brutt
1. Anne Willkommen Eikenbruttbrutt
2. Idunn Haavengenbruttbrutt
3. Eline Dragebruttbrutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
11Konnerud IL 1D17 (41)2.13.25+17.27
1. Thea Sildnes Baklid47.1333+10.4147.1333+10.41
2. Maiken Økern Hågård41.237+4.441.28.3618-15+14.16+3.35
3. Therese Haare44.498+3.112.13.2511-7+17.27+3.11
26Konnerud IL 1H17 (70)2.26.19+21.34
1. Jørgen Baklid45.2835+4.5945.2835+4.59
2. Jonas Sommerstad Juveli49.0935+9.441.34.3734-1+13.09+8.10
3. Audun Heimdal51.4224+8.252.26.1926-8+21.34+8.25

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Kristiansand OK 1H17 (70)2.10.33+5.48
1. Dag Blandkjenn42.0113+1.3242.0113+1.32
2. Gaute Friestad42.115+2.461.24.124-9+2.44+1.12
3. Hans Gunnar Omdal46.2113+3.042.10.337+3+5.48+3.04
9Kristiansand OK 2H17 (70)2.10.59+6.14
1. Ståle Gjelsten41.455+1.1641.455+1.16
2. Håvard Irgens43.5711+4.321.25.429+4+4.14+2.58
3. Vegard Danielsen45.176+2.002.10.5990+6.14+2.00
39Kristiansand OK 3H17 (70)2.35.10+30.25
1. Sebastian Daland52.3753+12.0852.3753+12.08
2. Marius Pytten51.4847+12.231.44.2549-4+22.57+10.49
3. Holger Hott50.4523+7.282.35.1039-10+30.25+7.28
46Kristiansand OK 4H17 (70)2.42.10+37.25
1. Matias Hodne Hanisch45.0928+4.4045.0928+4.40
2. Johannes Bakke Aashamar46.5626+7.311.32.0525-3+10.37+5.57
3. Vetle Elias Lynnebakken1.10.0564+26.482.42.1046+21+37.25+26.48
64Kristiansand OK 5H17 (70)3.10.46+1.06.01
1. Einar Ekeland52.5154+12.2252.5154+12.22
2. John Runde1.06.3365+27.081.59.2462+8+37.56+25.34
3. Alf Johan Lima1.11.2265+28.053.10.4664+2+1.06.01+28.05
Kristiansand OK 1D17 (41)diskvalifisert
1. Marianne Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ida Aurebekkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Silje Haugediskvalifisertdiskvalifisert

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
22Larvik OK 1D17 (41)2.26.31+30.33
1. Runa Fremstad40.5714+4.2540.5714+4.25
2. Martine Topstad48.1026+11.311.29.0722+8+14.47+10.22
3. Julie Hjortland57.2427+15.462.26.31220+30.33+15.46
63Larvik OK 1H17 (70)3.09.34+1.04.49
1. Jørgen Frøyd54.4260+14.1354.4260+14.13
2. Jens Didrik Berg1.14.1566+34.502.08.5766+6+47.29+33.16
3. Tobias Kristensen1.00.3751+17.203.09.3463-3+1.04.49+17.20

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Lillomarka OL 1H17 (70)2.11.44+6.59
1. Nicholas Oskarsson41.373+1.0841.373+1.08
2. Matthew Speake42.418+3.161.24.188+5+2.50+1.42
3. Gaute Hallan Steiwer47.2614+4.092.11.4410+2+6.59+4.09
34Lillomarka OL 1D17 (41)2.52.10+56.12
1. Siri Kollerud56.2640+19.5456.2640+19.54
2. Emma Eithun Paulsen55.2736+18.481.51.5339-1+37.33+17.39
3. Ingvild C. Fleisje1.00.1730+18.392.52.1034-5+56.12+18.39
55Lillomarka OL 2H17 (70)2.50.45+46.00
1. Steinar Kollerud49.5850+9.2949.5850+9.29
2. Joar Oldernes1.04.1262+24.471.54.1057+7+32.42+23.13
3. Mathias Benjaminsen56.3542+13.182.50.4555-2+46.00+13.18
Lillomarka OL 2D17 (41)brutt
1. Ellen Marie Ariansenbruttbrutt
2. Brynhild Fanuelsenbruttbrutt
3. Bjørn Tveitebruttbrutt

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12Løten o-lag 1D17 (41)2.13.32+17.34
1. Sofie Johansson41.4517+5.1341.4517+5.13
2. Evine Westli Andersen47.1323+10.341.28.5820+3+14.38+9.25
3. Emilie Westli Andersen44.346+2.562.13.3212-8+17.34+2.56
40Løten o-lag 1H17 (70)2.35.14+30.29
1. Ove Antvord Haugereid48.2543+7.5648.2543+7.56
2. Yngve Volden48.5733+9.321.37.2241-2+15.54+7.58
3. Marius Øie57.5246+14.352.35.1440-1+30.29+14.35

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Mo OK 1H17 (70)diskvalifisert
1. Even-Johan Kaspersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håvard Rokkandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Sollidiskvalifisertdiskvalifisert
Mo OK 1D17 (41)brutt
1. Doris Stien Kaspersenbruttbrutt
2. Hilde Sofie Hansenbruttbrutt
3. Wenche Hjelmsethbruttbrutt
Mo OK 2H17 (70)brutt
1. Ole-Kristian Kaspersenbruttbrutt
2. Sigurd Oxaas Wiebruttbrutt
3. Ole Morten Wiebruttbrutt

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5NTNUI 1D17 (41)2.07.01+11.03
1. Audhild Bakken Rognstad39.469+3.1439.469+3.14
2. Maren Jansson Haverstad39.314+2.521.19.174-5+4.57+1.43
3. Linn Hokholt47.4412+6.062.07.015+1+11.03+6.06
12NTNUI 1H17 (70)2.12.23+7.38
1. Rasmus Rørholt Theisen42.0315+1.3442.0315+1.34
2. Isak Bergset44.2415+4.591.26.2717+2+4.59+3.25
3. Jon Aukrust Osmoen45.5610+2.392.12.2312-5+7.38+2.39
17NTNUI 2H17 (70)2.14.43+9.58
1. Håkon Fruseth Christiansen42.0113+1.3242.0113+1.32
2. Sindre Østgulen Deisz44.2214+4.571.26.2314+1+4.55+3.23
3. Simen Aamodt48.2018+5.032.14.4317+3+9.58+5.03
20NTNUI 2D17 (41)2.21.59+26.01
1. Kristine Fjellanger41.4116+5.0941.4116+5.09
2. Ingunn Egeberg Vari43.3713+6.581.25.1812-4+10.58+5.49
3. Julie Størmer56.4124+15.032.21.5920+8+26.01+15.03
25NTNUI 3D17 (41)2.29.39+33.41
1. Marte Hoff Hagen43.4924+7.1743.4924+7.17
2. Gry Granstedt50.4130+14.021.34.3031+7+20.10+12.53
3. Solveig Blandkjenn55.0920+13.312.29.3925-6+33.41+13.31
27NTNUI 5D17 (41)2.30.15+34.17
1. Aurora Fossøy47.1636+10.4447.1636+10.44
2. Camilla Öhman46.1522+9.361.33.3129-7+19.11+8.27
3. Ingvild Maalen-Johansen56.4425+15.062.30.1527-2+34.17+15.06
27NTNUI 4H17 (70)2.26.20+21.35
1. Per Melander Often46.4540+6.1646.4540+6.16
2. Jonas Klausen Espedal45.1921+5.541.32.0424-16+10.36+4.20
3. Vegard Blomseth Johnsen54.1632+10.592.26.2027+3+21.35+10.59
28NTNUI 4D17 (41)2.31.49+35.51
1. Silje Arntzen45.2427+8.5245.2427+8.52
2. Ingrid Gulbrandsen48.1527+11.361.33.3930+3+19.19+10.27
3. Live Bredholt Jørgensen58.1028+16.322.31.4928-2+35.51+16.32
33NTNUI 3H17 (70)2.30.03+25.18
1. Erik Olsvik Dengerud46.3637+6.0746.3637+6.07
2. Magne Jutulstad50.1538+10.501.36.5138+1+15.23+9.16
3. Simen Eid Nielsen53.1228+9.552.30.0333-5+25.18+9.55
48NTNUI 6H17 (70)2.43.13+38.28
1. Jørgen Madslien49.4849+9.1949.4849+9.19
2. Harald Kalager50.5942+11.341.40.4747-2+19.19+10.00
3. Gunnar A Fiskum1.02.2655+19.092.43.1348+1+38.28+19.09
51NTNUI 5H17 (70)2.48.14+43.29
1. Ivar Aukrust Osmoen57.3361+17.0457.3361+17.04
2. Jonas Madslien Bakken48.4432+9.191.46.1753-8+24.49+7.45
3. Sindre Jansson Haverstad1.01.5754+18.402.48.1451-2+43.29+18.40
NTNUI 7H17 (70)diskvalifisert
1. Gustav Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik Upsaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 6D17 (41)brutt
1. Karoline Dahl Fosbybruttbrutt
2. Synne Fossøybruttbrutt
3. Torid Kvaalbruttbrutt
NTNUI 8H17 (70)brutt
1. Kristoffer Neslandbruttbrutt
2. Jakob Kalvig Skoganbruttbrutt
3. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt

Nydalens SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 1D17 (41)1.55.58
1. Siri Ulvestad37.417+1.0937.417+1.09
2. Anine Ahlsand36.3911.14.201-6
3. Anne M Hausken Nordberg41.3811.55.5810
13Nydalens SK 1H17 (70)2.12.31+7.46
1. Elias Jonsson43.2523+2.5643.2523+2.56
2. Håvard Haga43.5510+4.301.27.2018-5+5.52+2.56
3. Anders Nordberg45.115+1.542.12.3113-5+7.46+1.54
18Nydalens SK 2H17 (70)2.14.50+10.05
1. Eirik Langedal Breivik41.507+1.2141.507+1.21
2. Sindre Rønning44.3317+5.081.26.2314+7+4.55+3.34
3. Anders Vister48.2719+5.102.14.5018+4+10.05+5.10
19Nydalens SK 2D17 (41)2.20.15+24.17
1. Ingvil Ahlsand47.1535+10.4347.1535+10.43
2. Marion Huber45.1916+8.401.32.3425-10+18.14+7.31
3. Marte Narum47.4111+6.032.20.1519-6+24.17+6.03
22Nydalens SK 3H17 (70)2.22.33+17.48
1. Sverre Waaler Kaas41.5710+1.2841.5710+1.28
2. Sigur Heggedal46.3524+7.101.28.3219+9+7.04+5.36
3. Bojan Blumenstein54.0131+10.442.22.3322+3+17.48+10.44
29Nydalens SK 4H17 (70)2.28.39+23.54
1. Halvor Saunes45.2434+4.5545.2434+4.55
2. Henrik Eijsink50.5641+11.311.36.2035+1+14.52+9.57
3. Gjermund Tørnqvist Halden52.1925+9.022.28.3929-6+23.54+9.02
37Nydalens SK 5H17 (70)2.33.27+28.42
1. Halvor Eid Nielsen49.3947+9.1049.3947+9.10
2. Martin Hoset49.1937+9.541.38.5843-4+17.30+8.20
3. Jørgen Wulfsberg54.2933+11.122.33.2737-6+28.42+11.12
42Nydalens SK 6H17 (70)2.35.45+31.00
1. Jostein Tandberg45.1331+4.4445.1331+4.44
2. Sam Lunøe51.1343+11.481.36.2636+5+14.58+10.14
3. Einar Tommelstad59.1949+16.022.35.4542+6+31.00+16.02

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
19OL Trollelg 1H17 (70)2.17.03+12.18
1. Trond Einar Moen Pedersli42.0517+1.3642.0517+1.36
2. Jan Schmid46.5025+7.251.28.5521+4+7.27+5.51
3. Andreas Sølberg48.0816+4.512.17.0319-2+12.18+4.51
36OL Trollelg 2H17 (70)2.31.23+26.38
1. Hallvard Seim Grøvlen46.3938+6.1046.3938+6.10
2. Anders Haugskott47.3728+8.121.34.1632-6+12.48+6.38
3. Olav Andreas Remmen57.0744+13.502.31.2336+4+26.38+13.50
OL Trollelg 1D17 (41)brutt
1. Line Sølbergbruttbrutt
2. Marit Schmidbruttbrutt
3. Elisabeth Hegdalbruttbrutt
OL Trollelg 3H17 (70)brutt
1. Tommy Schmidbruttbrutt
2. Frode Haugskottbruttbrutt
3. Synne Malene Brækkebruttbrutt

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
52OL Tønsberg og omegn 1H17 (70)2.48.23+43.38
1. Mathias Gløersen49.4548+9.1649.4548+9.16
2. Anders Krona Haflan59.3857+20.131.49.2354+6+27.55+18.39
3. Øystein Fruseth Christiansen59.0048+15.432.48.2352-2+43.38+15.43

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
56Porsgrunn OL 1H17 (70)2.52.56+48.11
1. Håkon Kornmo53.3856+13.0953.3856+13.09
2. Kjell Westin1.04.1563+24.501.57.5360+4+36.25+23.16
3. Thore Kornmo55.0335+11.462.52.5656-4+48.11+11.46

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Raumar Orientering 1H17 (70)2.09.40+4.55
1. Anders Haga43.2724+2.5843.2724+2.58
2. Vetle Ruud Bråten40.472+1.221.24.146-18+2.46-0.12
3. Eskil Kinneberg45.267+2.092.09.403-3+4.55+2.09
36Raumar Orientering 1D17 (41)2.53.02+57.04
1. Silje Ekroll Jahren38.588+2.2638.588+2.26
2. Dagny I. Lysaker53.0534+16.261.32.0324+16+17.43+15.17
3. Lene Kinneberg1.20.5939+39.212.53.0236+12+57.04+39.21
Raumar Orientering 2H17 (70)brutt
1. Eirik Rustadbruttbrutt
2. Magnus Svingheimbruttbrutt
3. Eskil Sande Gullordbruttbrutt

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
54Ringsaker OK 1H17 (70)2.50.31+45.46
1. Marius Wikstrøm42.0517+1.3642.0517+1.36
2. Krister Hovde1.03.2760+24.021.45.3251+34+24.04+22.28
3. Geir Myhr Øien1.04.5960+21.422.50.3154+3+45.46+21.42

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
23Sandefjord OK 1D17 (41)2.28.14+32.16
1. Ella Arentz Hagen47.1737+10.4547.1737+10.45
2. Signe Bredholt Jørgensen45.4219+9.031.32.5928-9+18.39+7.54
3. Maria Prestbøen55.1521+13.372.28.1423-5+32.16+13.37

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
30Sandnes IL (Rogaland) 1D17 (41)2.34.01+38.03
1. Marie Line Furland45.5729+9.2545.5729+9.25
2. Hannah Malmei51.5632+15.171.37.5334+5+23.33+14.08
3. Vilde Malmei56.0823+14.302.34.0130-4+38.03+14.30
32Sandnes IL (Rogaland) 2D17 (41)2.45.18+49.20
1. Sunniva Omdal46.0030+9.2846.0030+9.28
2. Marthe Svihus52.2933+15.501.38.2936+6+24.09+14.41
3. Marit Haavardsholm1.06.4933+25.112.45.1832-4+49.20+25.11

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
61Sturla, IF 1H17 (70)3.00.27+55.42
1. Sturla Frydenlund53.4257+13.1353.4257+13.13
2. Ole Jørgen Bogen Arenth1.04.1061+24.451.57.5259+2+36.24+23.11
3. Nicolai Hübschle1.02.3556+19.183.00.2761+2+55.42+19.18

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Varegg Fleridrett 1H17 (70)2.12.38+7.53
1. Håkon Jarvis Westergård41.548+1.2541.548+1.25
2. Per Harald Havnen Johansen44.2816+5.031.26.2212+4+4.54+3.29
3. Alan Cherry46.1612+2.592.12.3814+2+7.53+2.59
18Varegg Fleridrett 1D17 (41)2.20.11+24.13
1. Christiane Trösse42.0720+5.3542.0720+5.35
2. Kårhild Husby Nordstad55.0135+18.221.37.0833+13+22.48+17.13
3. Kristin Löfgren43.034+1.252.20.1118-15+24.13+1.25
49Varegg Fleridrett 2H17 (70)2.43.24+38.39
1. Markus Kjærner-Semb49.3746+9.0849.3746+9.08
2. Vyacheslav Mukhidinov47.4329+8.181.37.2039-7+15.52+6.44
3. Styrk Almeland Bleie1.06.0462+22.472.43.2449+10+38.39+22.47

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Vegårshei IL 1D17 (41)brutt
1. Karine Vestølbruttbrutt
2. Julie Nærestadbruttbrutt
3. Synnøve Bråtenbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor