Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5NTNUI 1D17 (41)2.07.01+11.03
1. Audhild Bakken Rognstad39.469+3.1439.469+3.14
2. Maren Jansson Haverstad39.314+2.521.19.174-5+4.57+1.43
3. Linn Hokholt47.4412+6.062.07.015+1+11.03+6.06
12NTNUI 1H17 (70)2.12.23+7.38
1. Rasmus Rørholt Theisen42.0315+1.3442.0315+1.34
2. Isak Bergset44.2415+4.591.26.2717+2+4.59+3.25
3. Jon Aukrust Osmoen45.5610+2.392.12.2312-5+7.38+2.39
17NTNUI 2H17 (70)2.14.43+9.58
1. Håkon Fruseth Christiansen42.0113+1.3242.0113+1.32
2. Sindre Østgulen Deisz44.2214+4.571.26.2314+1+4.55+3.23
3. Simen Aamodt48.2018+5.032.14.4317+3+9.58+5.03
20NTNUI 2D17 (41)2.21.59+26.01
1. Kristine Fjellanger41.4116+5.0941.4116+5.09
2. Ingunn Egeberg Vari43.3713+6.581.25.1812-4+10.58+5.49
3. Julie Størmer56.4124+15.032.21.5920+8+26.01+15.03
25NTNUI 3D17 (41)2.29.39+33.41
1. Marte Hoff Hagen43.4924+7.1743.4924+7.17
2. Gry Granstedt50.4130+14.021.34.3031+7+20.10+12.53
3. Solveig Blandkjenn55.0920+13.312.29.3925-6+33.41+13.31
27NTNUI 5D17 (41)2.30.15+34.17
1. Aurora Fossøy47.1636+10.4447.1636+10.44
2. Camilla Öhman46.1522+9.361.33.3129-7+19.11+8.27
3. Ingvild Maalen-Johansen56.4425+15.062.30.1527-2+34.17+15.06
27NTNUI 4H17 (70)2.26.20+21.35
1. Per Melander Often46.4540+6.1646.4540+6.16
2. Jonas Klausen Espedal45.1921+5.541.32.0424-16+10.36+4.20
3. Vegard Blomseth Johnsen54.1632+10.592.26.2027+3+21.35+10.59
28NTNUI 4D17 (41)2.31.49+35.51
1. Silje Arntzen45.2427+8.5245.2427+8.52
2. Ingrid Gulbrandsen48.1527+11.361.33.3930+3+19.19+10.27
3. Live Bredholt Jørgensen58.1028+16.322.31.4928-2+35.51+16.32
33NTNUI 3H17 (70)2.30.03+25.18
1. Erik Olsvik Dengerud46.3637+6.0746.3637+6.07
2. Magne Jutulstad50.1538+10.501.36.5138+1+15.23+9.16
3. Simen Eid Nielsen53.1228+9.552.30.0333-5+25.18+9.55
48NTNUI 6H17 (70)2.43.13+38.28
1. Jørgen Madslien49.4849+9.1949.4849+9.19
2. Harald Kalager50.5942+11.341.40.4747-2+19.19+10.00
3. Gunnar A Fiskum1.02.2655+19.092.43.1348+1+38.28+19.09
51NTNUI 5H17 (70)2.48.14+43.29
1. Ivar Aukrust Osmoen57.3361+17.0457.3361+17.04
2. Jonas Madslien Bakken48.4432+9.191.46.1753-8+24.49+7.45
3. Sindre Jansson Haverstad1.01.5754+18.402.48.1451-2+43.29+18.40
NTNUI 7H17 (70)diskvalifisert
1. Gustav Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik Upsaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 6D17 (41)brutt
1. Karoline Dahl Fosbybruttbrutt
2. Synne Fossøybruttbrutt
3. Torid Kvaalbruttbrutt
NTNUI 8H17 (70)brutt
1. Kristoffer Neslandbruttbrutt
2. Jakob Kalvig Skoganbruttbrutt
3. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor