Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

D17

50 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.55.58
1. Siri Ulvestad37.417+1.0937.417+1.09
2. Anine Ahlsand36.3911.14.201-6
3. Anne M Hausken Nordberg41.3811.55.5810
2Halden SK 11.57.27+1.29
1. Ida Marie Næss Bjørgul36.32136.321
2. Mari Fasting38.503+2.111.15.222+1+1.02+1.02
3. Anni-Maija Fincke42.052+0.271.57.2720+1.29+0.27
3Bækkelagets SK 12.04.47+8.49
1. Nikoline Ekeberg Schjerve37.386+1.0637.386+1.06
2. Lene Godager Kaas41.378+4.581.19.153-3+4.55+3.49
3. Tone Wigemyr45.3210+3.542.04.4730+8.49+3.54
4Halden SK 22.05.23+9.25
1. Eva Jurenikova40.5613+4.2440.5613+4.24
2. Bodil Helgerud39.435+3.041.20.396-7+6.19+1.55
3. Kine Hallan Steiwer44.447+3.062.05.234-2+9.25+3.06
5NTNUI 12.07.01+11.03
1. Audhild Bakken Rognstad39.469+3.1439.469+3.14
2. Maren Jansson Haverstad39.314+2.521.19.174-5+4.57+1.43
3. Linn Hokholt47.4412+6.062.07.015+1+11.03+6.06
6Kongsberg OL 12.08.13+12.15
1. Åsne Skram Trømborg40.5412+4.2240.5412+4.22
2. Aurora Moholth44.3914+8.001.25.3315+3+11.13+6.51
3. Ingjerd Myhre42.403+1.022.08.136-9+12.15+1.02
7Fredrikstad SK 12.08.33+12.35
1. Emma Johansson36.432+0.1136.432+0.11
2. Mia Bekhus47.3024+10.511.24.139+7+9.53+9.42
3. Heidi Østlid Bagstevold44.205+2.422.08.337-2+12.35+2.42
8Frol IL 12.09.11+13.13
1. Eirin Svanøe-Hafstad40.5011+4.1840.5011+4.18
2. Elen Katrine Skjerve43.2011+6.411.24.108-3+9.50+5.32
3. Mathilde Rundhaug45.019+3.232.09.1180+13.13+3.23
9Bækkelagets SK 22.10.45+14.47
1. Lone Brochmann37.224+0.5037.224+0.50
2. Marthe Gløersen44.4015+8.011.22.027+3+7.42+6.52
3. Kine Gulliksen48.4314+7.052.10.459+2+14.47+7.05
10Byåsen IL 12.13.21+17.23
1. Emma Arnesen43.1521+6.4343.1521+6.43
2. Ragnhild Eide42.019+5.221.25.1611-10+10.56+4.13
3. Ingeborg Eide48.0513+6.272.13.2110-1+17.23+6.27
11Konnerud IL 12.13.25+17.27
1. Thea Sildnes Baklid47.1333+10.4147.1333+10.41
2. Maiken Økern Hågård41.237+4.441.28.3618-15+14.16+3.35
3. Therese Haare44.498+3.112.13.2511-7+17.27+3.11
12Løten o-lag 12.13.32+17.34
1. Sofie Johansson41.4517+5.1341.4517+5.13
2. Evine Westli Andersen47.1323+10.341.28.5820+3+14.38+9.25
3. Emilie Westli Andersen44.346+2.562.13.3212-8+17.34+2.56
13IL Tyrving 12.13.51+17.53
1. Mari Jevne Arnesen40.5714+4.2540.5714+4.25
2. Ida Tiltnes43.2412+6.451.24.2110-4+10.01+5.36
3. Oda Sikkeland49.3015+7.522.13.5113+3+17.53+7.52
14Asker Skiklubb 12.15.25+19.27
1. Tilla Farnes Hennum39.5210+3.2039.5210+3.20
2. Margrethe Wisløff45.4118+9.021.25.3315+5+11.13+7.53
3. Synne Strand49.5216+8.142.15.2514-1+19.27+8.14
15Halden SK 32.15.42+19.44
1. Jo Shepherd47.2938+10.5747.2938+10.57
2. Lizzie Ingham37.552+1.161.25.2413-25+11.04+0.07
3. Hanna Haugen Nordbrøden50.1817+8.402.15.4215+2+19.44+8.40
16Freidig 12.15.44+19.46
1. Hanne Sandstad37.255+0.5337.255+0.53
2. Åshild Kolstad48.0125+11.221.25.2614+9+11.06+10.13
3. Karen Oline Kolstad50.1817+8.402.15.4416+2+19.46+8.40
17IL BUL-Tromsø 12.16.20+20.22
1. Arntraut Götsch37.163+0.4437.163+0.44
2. Mathilde Korvald Skaare42.1310+5.341.19.295+2+5.09+4.25
3. Anne Urset56.5126+15.132.16.2017+12+20.22+15.13
18Varegg Fleridrett 12.20.11+24.13
1. Christiane Trösse42.0720+5.3542.0720+5.35
2. Kårhild Husby Nordstad55.0135+18.221.37.0833+13+22.48+17.13
3. Kristin Löfgren43.034+1.252.20.1118-15+24.13+1.25
19Nydalens SK 22.20.15+24.17
1. Ingvil Ahlsand47.1535+10.4347.1535+10.43
2. Marion Huber45.1916+8.401.32.3425-10+18.14+7.31
3. Marte Narum47.4111+6.032.20.1519-6+24.17+6.03
20NTNUI 22.21.59+26.01
1. Kristine Fjellanger41.4116+5.0941.4116+5.09
2. Ingunn Egeberg Vari43.3713+6.581.25.1812-4+10.58+5.49
3. Julie Størmer56.4124+15.032.21.5920+8+26.01+15.03
21Halden SK 42.26.30+30.32
1. Helen Palmer47.0832+10.3647.0832+10.36
2. Gina Granstedt45.4721+9.081.32.5527-5+18.35+7.59
3. Iliana Ilieva53.3519+11.572.26.3021-6+30.32+11.57
22Larvik OK 12.26.31+30.33
1. Runa Fremstad40.5714+4.2540.5714+4.25
2. Martine Topstad48.1026+11.311.29.0722+8+14.47+10.22
3. Julie Hjortland57.2427+15.462.26.31220+30.33+15.46
23Sandefjord OK 12.28.14+32.16
1. Ella Arentz Hagen47.1737+10.4547.1737+10.45
2. Signe Bredholt Jørgensen45.4219+9.031.32.5928-9+18.39+7.54
3. Maria Prestbøen55.1521+13.372.28.1423-5+32.16+13.37
24Frol IL 22.28.20+32.22
1. Maren Grande47.1333+10.4147.1333+10.41
2. Gøril Rønning Sund41.226+4.431.28.3517-16+14.15+3.34
3. Kari Svingheim59.4529+18.072.28.2024+7+32.22+18.07
25NTNUI 32.29.39+33.41
1. Marte Hoff Hagen43.4924+7.1743.4924+7.17
2. Gry Granstedt50.4130+14.021.34.3031+7+20.10+12.53
3. Solveig Blandkjenn55.0920+13.312.29.3925-6+33.41+13.31
26IL Tyrving 22.29.44+33.46
1. Helene Lund-Johansen43.2122+6.4943.2122+6.49
2. Åsa Franzen45.4219+9.031.29.0321-1+14.43+7.54
3. Anniken Helland-Hansen1.00.4131+19.032.29.4426+5+33.46+19.03
27NTNUI 52.30.15+34.17
1. Aurora Fossøy47.1636+10.4447.1636+10.44
2. Camilla Öhman46.1522+9.361.33.3129-7+19.11+8.27
3. Ingvild Maalen-Johansen56.4425+15.062.30.1527-2+34.17+15.06
28NTNUI 42.31.49+35.51
1. Silje Arntzen45.2427+8.5245.2427+8.52
2. Ingrid Gulbrandsen48.1527+11.361.33.3930+3+19.19+10.27
3. Live Bredholt Jørgensen58.1028+16.322.31.4928-2+35.51+16.32
29Hamar OK 12.32.29+36.31
1. Anine Lome42.0219+5.3042.0219+5.30
2. Sigrid Bjørgen49.3229+12.531.31.3423+4+17.14+11.44
3. Dorte Narum1.00.5532+19.172.32.2929+6+36.31+19.17
30Sandnes IL (Rogaland) 12.34.01+38.03
1. Marie Line Furland45.5729+9.2545.5729+9.25
2. Hannah Malmei51.5632+15.171.37.5334+5+23.33+14.08
3. Vilde Malmei56.0823+14.302.34.0130-4+38.03+14.30
31Bodø og Omegn IF Orientering 12.43.38+47.40
1. Nora Marie Irgens45.3428+9.0245.3428+9.02
2. Martha Kalvig Skogan1.02.3439+25.551.48.0837+9+33.48+24.46
3. Eirill Pettersen Buvik55.3022+13.522.43.3831-6+47.40+13.52
32Sandnes IL (Rogaland) 22.45.18+49.20
1. Sunniva Omdal46.0030+9.2846.0030+9.28
2. Marthe Svihus52.2933+15.501.38.2936+6+24.09+14.41
3. Marit Haavardsholm1.06.4933+25.112.45.1832-4+49.20+25.11
33Frol IL 32.48.12+52.14
1. Line Sundsvik43.2223+6.5043.2223+6.50
2. Sara Profors45.2317+8.441.28.4519-4+14.25+7.35
3. Randi Johanne Skjerve1.19.2737+37.492.48.1233+14+52.14+37.49
34Lillomarka OL 12.52.10+56.12
1. Siri Kollerud56.2640+19.5456.2640+19.54
2. Emma Eithun Paulsen55.2736+18.481.51.5339-1+37.33+17.39
3. Ingvild C. Fleisje1.00.1730+18.392.52.1034-5+56.12+18.39
35Freidig 22.52.51+56.53
1. Malin Sandstad44.1825+7.4644.1825+7.46
2. Vera Melkild48.2728+11.481.32.4526+1+18.25+10.39
3. Maria Ulseth Sylte1.20.0638+38.282.52.5135+9+56.53+38.28
36Raumar Orientering 12.53.02+57.04
1. Silje Ekroll Jahren38.588+2.2638.588+2.26
2. Dagny I. Lysaker53.0534+16.261.32.0324+16+17.43+15.17
3. Lene Kinneberg1.20.5939+39.212.53.0236+12+57.04+39.21
37Asker Skiklubb 22.54.25+58.27
1. Nora Synnøve Woxholth44.2626+7.5444.2626+7.54
2. Ragnhild Løvli51.0631+14.271.35.3232+6+21.12+13.18
3. Fanni Jauhojärvi Markussen1.18.5336+37.152.54.2537+5+58.27+37.15
38Fredrikstad SK 22.59.10+1.03.12
1. Rikke Blakkestad Ingesen41.5318+5.2141.5318+5.21
2. Kristin Ottesen56.0637+19.271.37.5935+17+23.39+18.18
3. Trine Olausen1.21.1140+39.332.59.1038+3+1.03.12+39.33
39Halden SK 53.04.51+1.08.53
1. Idun Kristine Felde Olaussen47.0431+10.3247.0431+10.32
2. Synne Malene Brække1.05.5740+29.181.53.0140+9+38.41+28.09
3. Karoline Aune1.11.5034+30.123.04.5139-1+1.08.53+30.12
40IL Tyrving 33.09.39+1.13.41
1. Mari Jellum Helgerud49.0939+12.3749.0939+12.37
2. Solveig Sikkeland1.02.0138+25.221.51.1038-1+36.50+24.13
3. Berit Danielsen1.18.2935+36.513.09.3940+2+1.13.41+36.51
Kristiansand OK 1diskvalifisert
1. Marianne Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ida Aurebekkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Silje Haugediskvalifisertdiskvalifisert
Eiker OL 1brutt
1. Ane Dyrkornbruttbrutt
2. Thea Dyrkornbruttbrutt
3. Kristine Bergliabruttbrutt
Fossum IF 1brutt
1. Victoria Hæstad Bjørnstadbruttbrutt
2. Ragnhild Hjermstadbruttbrutt
3. Kristin Helland-Hansenbruttbrutt
Heming Orientering 1brutt
1. Sofie Skyttersæter Iversenbruttbrutt
2. Pia Skyttersæter Iversenbruttbrutt
3. Henriette Ruudbruttbrutt
Kongsberg OL 2brutt
1. Anne Willkommen Eikenbruttbrutt
2. Idunn Haavengenbruttbrutt
3. Eline Dragebruttbrutt
Lillomarka OL 2brutt
1. Ellen Marie Ariansenbruttbrutt
2. Brynhild Fanuelsenbruttbrutt
3. Bjørn Tveitebruttbrutt
Mo OK 1brutt
1. Doris Stien Kaspersenbruttbrutt
2. Hilde Sofie Hansenbruttbrutt
3. Wenche Hjelmsethbruttbrutt
NTNUI 6brutt
1. Karoline Dahl Fosbybruttbrutt
2. Synne Fossøybruttbrutt
3. Torid Kvaalbruttbrutt
OL Trollelg 1brutt
1. Line Sølbergbruttbrutt
2. Marit Schmidbruttbrutt
3. Elisabeth Hegdalbruttbrutt
Vegårshei IL 1brutt
1. Karine Vestølbruttbrutt
2. Julie Nærestadbruttbrutt
3. Synnøve Bråtenbruttbrutt

H17

77 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.04.45
1. Thomas Natvig Årstad42.0315+1.3442.0315+1.34
2. Magne Dæhli39.2511.21.281-14
3. Olav Lundanes43.1712.04.4510
2Frol IL 12.06.55+2.10
1. Ulf Forseth Indgaard40.29140.291
2. Yngve Skogstad41.263+2.011.21.552+1+0.27+0.27
3. Jo Forseth Indgaard45.004+1.432.06.5520+2.10+1.43
3Raumar Orientering 12.09.40+4.55
1. Anders Haga43.2724+2.5843.2724+2.58
2. Vetle Ruud Bråten40.472+1.221.24.146-18+2.46-0.12
3. Eskil Kinneberg45.267+2.092.09.403-3+4.55+2.09
4Bækkelagets SK 12.09.48+5.03
1. Rune Olsen43.3025+3.0143.3025+3.01
2. Øystein Kvaal Østerbø42.489+3.231.26.1811-14+4.50+1.49
3. Carl Godager Kaas43.302+0.132.09.484-7+5.03+0.13
5Fredrikstad SK 12.09.49+5.04
1. Hans Petter Mathisen41.5911+1.3041.5911+1.30
2. Håvard Lucasen42.094+2.441.24.083-8+2.40+1.10
3. Mattias Karlsson45.418+2.242.09.495+2+5.04+2.24
6Frol IL 22.09.59+5.14
1. Lars Sandstad Skjeset41.559+1.2641.559+1.26
2. Paul Sirum42.217+2.561.24.167-2+2.48+1.22
3. Martin Vister45.439+2.262.09.596-1+5.14+2.26
7Kristiansand OK 12.10.33+5.48
1. Dag Blandkjenn42.0113+1.3242.0113+1.32
2. Gaute Friestad42.115+2.461.24.124-9+2.44+1.12
3. Hans Gunnar Omdal46.2113+3.042.10.337+3+5.48+3.04
8Fossum IF 12.10.47+6.02
1. Emil Ahlbäck41.455+1.1641.455+1.16
2. Elias T. Mølnvik44.3718+5.121.26.2212+7+4.54+3.38
3. Borger Melsom44.253+1.082.10.478-4+6.02+1.08
9Kristiansand OK 22.10.59+6.14
1. Ståle Gjelsten41.455+1.1641.455+1.16
2. Håvard Irgens43.5711+4.321.25.429+4+4.14+2.58
3. Vegard Danielsen45.176+2.002.10.5990+6.14+2.00
10Lillomarka OL 12.11.44+6.59
1. Nicholas Oskarsson41.373+1.0841.373+1.08
2. Matthew Speake42.418+3.161.24.188+5+2.50+1.42
3. Gaute Hallan Steiwer47.2614+4.092.11.4410+2+6.59+4.09
11Halden SK 22.12.16+7.31
1. Eirik Kamstrup Hovind41.5911+1.3041.5911+1.30
2. Jarkko Huovila42.146+2.491.24.135-6+2.45+1.15
3. Morten Jarvis Westergård48.0315+4.462.12.1611+6+7.31+4.46
12NTNUI 12.12.23+7.38
1. Rasmus Rørholt Theisen42.0315+1.3442.0315+1.34
2. Isak Bergset44.2415+4.591.26.2717+2+4.59+3.25
3. Jon Aukrust Osmoen45.5610+2.392.12.2312-5+7.38+2.39
13Nydalens SK 12.12.31+7.46
1. Elias Jonsson43.2523+2.5643.2523+2.56
2. Håvard Haga43.5510+4.301.27.2018-5+5.52+2.56
3. Anders Nordberg45.115+1.542.12.3113-5+7.46+1.54
14Varegg Fleridrett 12.12.38+7.53
1. Håkon Jarvis Westergård41.548+1.2541.548+1.25
2. Per Harald Havnen Johansen44.2816+5.031.26.2212+4+4.54+3.29
3. Alan Cherry46.1612+2.592.12.3814+2+7.53+2.59
15IL Tyrving 12.14.41+9.56
1. Vegard Brun Saga43.5527+3.2643.5527+3.26
2. Espen Hultgreen Weltzien44.4619+5.211.28.4120-7+7.13+3.47
3. Bjørn Ekeberg46.0011+2.432.14.4115-5+9.56+2.43
16Halden SK 32.14.42+9.57
1. Håkon Raadal Bjørlo42.1321+1.4442.1321+1.44
2. Knut Aasheim44.1213+4.471.26.2516-5+4.57+3.13
3. Markus Holter48.1717+5.002.14.42160+9.57+5.00
17NTNUI 22.14.43+9.58
1. Håkon Fruseth Christiansen42.0113+1.3242.0113+1.32
2. Sindre Østgulen Deisz44.2214+4.571.26.2314+1+4.55+3.23
3. Simen Aamodt48.2018+5.032.14.4317+3+9.58+5.03
18Nydalens SK 22.14.50+10.05
1. Eirik Langedal Breivik41.507+1.2141.507+1.21
2. Sindre Rønning44.3317+5.081.26.2314+7+4.55+3.34
3. Anders Vister48.2719+5.102.14.5018+4+10.05+5.10
19OL Trollelg 12.17.03+12.18
1. Trond Einar Moen Pedersli42.0517+1.3642.0517+1.36
2. Jan Schmid46.5025+7.251.28.5521+4+7.27+5.51
3. Andreas Sølberg48.0816+4.512.17.0319-2+12.18+4.51
20Halden SK 42.19.25+14.40
1. Karl Fremstad43.5326+3.2443.5326+3.24
2. Fredrik Eliasson46.2722+7.021.30.2023-3+8.52+5.28
3. Vegard Jarvis Westergård49.0520+5.482.19.2520-3+14.40+5.48
21Frol IL 32.19.27+14.42
1. Stian Sundsvik42.1019+1.4142.1019+1.41
2. Carl Petter Lyngen44.0512+4.401.26.1510-9+4.47+3.06
3. Andreas Svingheim Magerøy53.1228+9.552.19.2721+11+14.42+9.55
22Nydalens SK 32.22.33+17.48
1. Sverre Waaler Kaas41.5710+1.2841.5710+1.28
2. Sigur Heggedal46.3524+7.101.28.3219+9+7.04+5.36
3. Bojan Blumenstein54.0131+10.442.22.3322+3+17.48+10.44
23Emblem IL 12.24.03+19.18
1. Ivar Lundanes40.432+0.1440.432+0.14
2. Kristian Nilsen Sandnes48.2831+9.031.29.1122+20+7.43+7.29
3. Erlend Nilsen Sandnes54.5234+11.352.24.0323+1+19.18+11.35
24Byåsen IL 12.25.56+21.11
1. Ola Berger45.1432+4.4545.1432+4.45
2. Terje Maroni46.5626+7.311.32.1026-6+10.42+5.57
3. Øyvind Wiggen53.4630+10.292.25.5624-2+21.11+10.29
25Freidig 12.26.18+21.33
1. Håvard Eidsmo43.2122+2.5243.2122+2.52
2. Oskar Spets Storhov50.2339+10.581.33.4428+6+12.16+9.24
3. Tomas Eidsmo52.3426+9.172.26.1825-3+21.33+9.17
26Konnerud IL 12.26.19+21.34
1. Jørgen Baklid45.2835+4.5945.2835+4.59
2. Jonas Sommerstad Juveli49.0935+9.441.34.3734-1+13.09+8.10
3. Audun Heimdal51.4224+8.252.26.1926-8+21.34+8.25
27NTNUI 42.26.20+21.35
1. Per Melander Often46.4540+6.1646.4540+6.16
2. Jonas Klausen Espedal45.1921+5.541.32.0424-16+10.36+4.20
3. Vegard Blomseth Johnsen54.1632+10.592.26.2027+3+21.35+10.59
28Fossum IF 22.26.30+21.45
1. Tim Robertson42.1220+1.4342.1220+1.43
2. Olai Stensland Lillevold51.3746+12.121.33.4930+10+12.21+10.38
3. Sindre Sandven52.4127+9.242.26.3028-2+21.45+9.24
29Nydalens SK 42.28.39+23.54
1. Halvor Saunes45.2434+4.5545.2434+4.55
2. Henrik Eijsink50.5641+11.311.36.2035+1+14.52+9.57
3. Gjermund Tørnqvist Halden52.1925+9.022.28.3929-6+23.54+9.02
30IL Tyrving 22.28.49+24.04
1. Erik Andersson48.2644+7.5748.2644+7.57
2. Espen Jakobsen45.1020+5.451.33.3627-17+12.08+4.11
3. Emil Jönsson55.1336+11.562.28.4930+3+24.04+11.56
31Fossum IF 32.29.12+24.27
1. Einar Melsom47.1541+6.4647.1541+6.46
2. Erling Hjermstad46.3323+7.081.33.4829-12+12.20+5.34
3. Martin Borge Heir55.2437+12.072.29.1231+2+24.27+12.07
32Heming Orientering 12.29.47+25.02
1. Ulrik Astrup Arnesen46.3536+6.0646.3536+6.06
2. Bjørn Anders Flågen53.2849+14.031.40.0346+10+18.35+12.29
3. Kasper Fosser49.4422+6.272.29.4732-14+25.02+6.27
33NTNUI 32.30.03+25.18
1. Erik Olsvik Dengerud46.3637+6.0746.3637+6.07
2. Magne Jutulstad50.1538+10.501.36.5138+1+15.23+9.16
3. Simen Eid Nielsen53.1228+9.552.30.0333-5+25.18+9.55
34Halden SK 52.30.11+25.26
1. Anders Felde Olaussen45.1633+4.4745.1633+4.47
2. Øyvind Helgerud49.0935+9.441.34.25330+12.57+8.10
3. Espen Fiskum55.4638+12.292.30.1134+1+25.26+12.29
35Freidig 22.30.33+25.48
1. Kjetil Mølnvik45.0928+4.4045.0928+4.40
2. Mattis Holt49.0634+9.411.34.1531+3+12.47+8.07
3. Lars Owren56.1840+13.012.30.3335+4+25.48+13.01
36OL Trollelg 22.31.23+26.38
1. Hallvard Seim Grøvlen46.3938+6.1046.3938+6.10
2. Anders Haugskott47.3728+8.121.34.1632-6+12.48+6.38
3. Olav Andreas Remmen57.0744+13.502.31.2336+4+26.38+13.50
37Nydalens SK 52.33.27+28.42
1. Halvor Eid Nielsen49.3947+9.1049.3947+9.10
2. Martin Hoset49.1937+9.541.38.5843-4+17.30+8.20
3. Jørgen Wulfsberg54.2933+11.122.33.2737-6+28.42+11.12
38Halden SK 62.33.30+28.45
1. Mats Nordbrøden49.0345+8.3449.0345+8.34
2. Trygve Kristoffer Løvli48.1730+8.521.37.2039-6+15.52+7.18
3. Peter Nordbrøden56.1039+12.532.33.3038-1+28.45+12.53
39Kristiansand OK 32.35.10+30.25
1. Sebastian Daland52.3753+12.0852.3753+12.08
2. Marius Pytten51.4847+12.231.44.2549-4+22.57+10.49
3. Holger Hott50.4523+7.282.35.1039-10+30.25+7.28
40Løten o-lag 12.35.14+30.29
1. Ove Antvord Haugereid48.2543+7.5648.2543+7.56
2. Yngve Volden48.5733+9.321.37.2241-2+15.54+7.58
3. Marius Øie57.5246+14.352.35.1440-1+30.29+14.35
41Fredrikstad SK 22.35.18+30.33
1. Kristian Dalby51.3551+11.0651.3551+11.06
2. Kjell Arild Karlsen54.1352+14.481.45.4852+1+24.20+13.14
3. Audun Bjerkreim Nilsen49.3021+6.132.35.1841-11+30.33+6.13
42Nydalens SK 62.35.45+31.00
1. Jostein Tandberg45.1331+4.4445.1331+4.44
2. Sam Lunøe51.1343+11.481.36.2636+5+14.58+10.14
3. Einar Tommelstad59.1949+16.022.35.4542+6+31.00+16.02
43Bækkelagets SK 22.36.20+31.35
1. Vetle Christiansen41.434+1.1441.434+1.14
2. Martin Schälli57.5256+18.271.39.3544+40+18.07+16.53
3. Raphael Ferrand56.4543+13.282.36.2043-1+31.35+13.28
44IL BUL-Tromsø 12.37.20+32.35
1. Gjermund Urset45.1130+4.4245.1130+4.42
2. Christian Peter MacLassen51.2745+12.021.36.3837+7+15.10+10.28
3. Hallvard Nordbrøden1.00.4252+17.252.37.2044+7+32.35+17.25
45Fredrikstad SK 32.37.34+32.49
1. Herman Ryen Martinsen47.5942+7.3047.5942+7.30
2. Henrik Ottesen52.0148+12.361.40.0045+3+18.32+11.02
3. Per Olaussen57.3445+14.172.37.34450+32.49+14.17
46Kristiansand OK 42.42.10+37.25
1. Matias Hodne Hanisch45.0928+4.4045.0928+4.40
2. Johannes Bakke Aashamar46.5626+7.311.32.0525-3+10.37+5.57
3. Vetle Elias Lynnebakken1.10.0564+26.482.42.1046+21+37.25+26.48
47Fossum IF 42.42.19+37.34
1. Styrk Hundseid Kamsvåg53.1855+12.4953.1855+12.49
2. Tarjei Holo50.3140+11.061.43.4948-7+22.21+9.32
3. Leif Størmer58.3047+15.132.42.1947-1+37.34+15.13
48NTNUI 62.43.13+38.28
1. Jørgen Madslien49.4849+9.1949.4849+9.19
2. Harald Kalager50.5942+11.341.40.4747-2+19.19+10.00
3. Gunnar A Fiskum1.02.2655+19.092.43.1348+1+38.28+19.09
49Varegg Fleridrett 22.43.24+38.39
1. Markus Kjærner-Semb49.3746+9.0849.3746+9.08
2. Vyacheslav Mukhidinov47.4329+8.181.37.2039-7+15.52+6.44
3. Styrk Almeland Bleie1.06.0462+22.472.43.2449+10+38.39+22.47
50Halden SK 72.46.42+41.57
1. Lacho Iliev51.3752+11.0851.3752+11.08
2. Olav Milian Schmitt Gran53.4951+14.241.45.2650-2+23.58+12.50
3. Erlend Brendstuen1.01.1653+17.592.46.42500+41.57+17.59
51NTNUI 52.48.14+43.29
1. Ivar Aukrust Osmoen57.3361+17.0457.3361+17.04
2. Jonas Madslien Bakken48.4432+9.191.46.1753-8+24.49+7.45
3. Sindre Jansson Haverstad1.01.5754+18.402.48.1451-2+43.29+18.40
52OL Tønsberg og omegn 12.48.23+43.38
1. Mathias Gløersen49.4548+9.1649.4548+9.16
2. Anders Krona Haflan59.3857+20.131.49.2354+6+27.55+18.39
3. Øystein Fruseth Christiansen59.0048+15.432.48.2352-2+43.38+15.43
53Fossum IF 52.49.15+44.30
1. Oscar Hæstad Bjørnstad54.4059+14.1154.4059+14.11
2. Øyvind Hjermstad54.5653+15.311.49.3656-3+28.08+13.57
3. Audun Rognerud Bøe59.3950+16.222.49.1553-3+44.30+16.22
54Ringsaker OK 12.50.31+45.46
1. Marius Wikstrøm42.0517+1.3642.0517+1.36
2. Krister Hovde1.03.2760+24.021.45.3251+34+24.04+22.28
3. Geir Myhr Øien1.04.5960+21.422.50.3154+3+45.46+21.42
55Lillomarka OL 22.50.45+46.00
1. Steinar Kollerud49.5850+9.2949.5850+9.29
2. Joar Oldernes1.04.1262+24.471.54.1057+7+32.42+23.13
3. Mathias Benjaminsen56.3542+13.182.50.4555-2+46.00+13.18
56Porsgrunn OL 12.52.56+48.11
1. Håkon Kornmo53.3856+13.0953.3856+13.09
2. Kjell Westin1.04.1563+24.501.57.5360+4+36.25+23.16
3. Thore Kornmo55.0335+11.462.52.5656-4+48.11+11.46
57Kongsberg OL 12.53.59+49.14
1. Trygve Heggedal53.5158+13.2253.5158+13.22
2. Tord Strand55.4454+16.191.49.3555-3+28.07+14.45
3. Håkon Lund1.04.2459+21.072.53.5957+2+49.14+21.07
58Hamar OK 12.54.39+49.54
1. Vegard Rønning Huber46.3938+6.1046.3938+6.10
2. Ivar Jevne Arnesen51.2344+11.581.38.0242+4+16.34+10.24
3. Andreas Huber1.16.3766+33.202.54.3958+16+49.54+33.20
59Freidig 32.58.15+53.30
1. Mathias Vindal1.01.1463+20.451.01.1463+20.45
2. Adrian Opheim53.3050+14.051.54.4458-5+33.16+12.31
3. Ole Wanvik Haugen1.03.3158+20.142.58.1559+1+53.30+20.14
60Asker Skiklubb 12.58.59+54.14
1. Vegard Gulbrandsen59.4762+19.1859.4762+19.18
2. Axel Hoveid1.02.4258+23.172.02.2963+1+41.01+21.43
3. Eivind Øfsthus Gravir56.3041+13.132.58.5960-3+54.14+13.13
61Sturla, IF 13.00.27+55.42
1. Sturla Frydenlund53.4257+13.1353.4257+13.13
2. Ole Jørgen Bogen Arenth1.04.1061+24.451.57.5259+2+36.24+23.11
3. Nicolai Hübschle1.02.3556+19.183.00.2761+2+55.42+19.18
62Bodø og Omegn IF Orientering 13.00.33+55.48
1. Amund Bø Kongsbakk1.01.1964+20.501.01.1964+20.50
2. Petter Jakola56.3855+17.131.57.5761-3+36.29+15.39
3. Espen Samuelsen Skiri1.02.3657+19.193.00.3362+1+55.48+19.19
63Larvik OK 13.09.34+1.04.49
1. Jørgen Frøyd54.4260+14.1354.4260+14.13
2. Jens Didrik Berg1.14.1566+34.502.08.5766+6+47.29+33.16
3. Tobias Kristensen1.00.3751+17.203.09.3463-3+1.04.49+17.20
64Kristiansand OK 53.10.46+1.06.01
1. Einar Ekeland52.5154+12.2252.5154+12.22
2. John Runde1.06.3365+27.081.59.2462+8+37.56+25.34
3. Alf Johan Lima1.11.2265+28.053.10.4664+2+1.06.01+28.05
65IL BUL-Tromsø 23.12.21+1.07.36
1. Vegard Vaeng Bernhardsen1.02.5166+22.221.02.5166+22.22
2. Ole-André Helgaas1.04.2964+25.042.07.2065-1+45.52+23.30
3. Geir Moholdt1.05.0161+21.443.12.21650+1.07.36+21.44
66Asker Skiklubb 23.12.58+1.08.13
1. Per Wiréhn1.01.5065+21.211.01.5065+21.21
2. Bjørnar Løvli1.02.4659+23.212.04.3664-1+43.08+21.47
3. Tommy Jauhojärvi1.08.2263+25.053.12.5866+2+1.08.13+25.05
67Haugesund IL Orientering 13.57.59+1.53.14
1. Ingvild Paulsen Vie1.14.0267+33.331.14.0267+33.33
2. Kristina Voll1.22.3667+43.112.36.38670+1.15.10+41.37
3. Johannes Djupesland1.21.2167+38.043.57.59670+1.53.14+38.04
Halden SK 8diskvalifisert
1. Kjetil Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Alexander Skaug Ytterbøldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bjørn Axel Grandiskvalifisertdiskvalifisert
Mo OK 1diskvalifisert
1. Even-Johan Kaspersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håvard Rokkandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Sollidiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 7diskvalifisert
1. Gustav Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henrik Upsaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 2brutt
1. Marius Ekrem Finstadbruttbrutt
2. Bjørn Tore Wintherbruttbrutt
3. Svein Henrik Hedenstadbruttbrutt
Byåsen IL 2brutt
1. Brage Jørumbruttbrutt
2. Steinar Undheimbruttbrutt
3. Jan Hetlandbruttbrutt
Frol IL 4brutt
1. Oscar Lyngenbruttbrutt
2. Kristian Opsahl Bredesenbruttbrutt
3. Anders Kronbergbruttbrutt
Mo OK 2brutt
1. Ole-Kristian Kaspersenbruttbrutt
2. Sigurd Oxaas Wiebruttbrutt
3. Ole Morten Wiebruttbrutt
NTNUI 8brutt
1. Kristoffer Neslandbruttbrutt
2. Jakob Kalvig Skoganbruttbrutt
3. Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt
OL Trollelg 3brutt
1. Tommy Schmidbruttbrutt
2. Frode Haugskottbruttbrutt
3. Synne Malene Brækkebruttbrutt
Raumar Orientering 2brutt
1. Eirik Rustadbruttbrutt
2. Magnus Svingheimbruttbrutt
3. Eskil Sande Gullordbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor