Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

H17, etappe 3

77 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Olav LundanesHalden SK 143.17
2Carl Godager KaasBækkelagets SK 143.30+0.13
3Borger MelsomFossum IF 144.25+1.08
4Jo Forseth IndgaardFrol IL 145.00+1.43
5Anders NordbergNydalens SK 145.11+1.54
6Vegard DanielsenKristiansand OK 245.17+2.00
7Eskil KinnebergRaumar Orientering 145.26+2.09
8Mattias KarlssonFredrikstad SK 145.41+2.24
9Martin VisterFrol IL 245.43+2.26
10Jon Aukrust OsmoenNTNUI 145.56+2.39
11Bjørn EkebergIL Tyrving 146.00+2.43
12Alan CherryVaregg Fleridrett 146.16+2.59
13Hans Gunnar OmdalKristiansand OK 146.21+3.04
14Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL 147.26+4.09
15Morten Jarvis WestergårdHalden SK 248.03+4.46
16Andreas SølbergOL Trollelg 148.08+4.51
17Markus HolterHalden SK 348.17+5.00
18Simen AamodtNTNUI 248.20+5.03
19Anders VisterNydalens SK 248.27+5.10
20Vegard Jarvis WestergårdHalden SK 449.05+5.48
21Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK 249.30+6.13
22Kasper FosserHeming Orientering 149.44+6.27
23Holger HottKristiansand OK 350.45+7.28
24Audun HeimdalKonnerud IL 151.42+8.25
25Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK 452.19+9.02
26Tomas EidsmoFreidig 152.34+9.17
27Sindre SandvenFossum IF 252.41+9.24
28Andreas Svingheim MagerøyFrol IL 353.12+9.55
28Simen Eid NielsenNTNUI 353.12+9.55
30Øyvind WiggenByåsen IL 153.46+10.29
31Bojan BlumensteinNydalens SK 354.01+10.44
32Vegard Blomseth JohnsenNTNUI 454.16+10.59
33Jørgen WulfsbergNydalens SK 554.29+11.12
34Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 154.52+11.35
35Thore KornmoPorsgrunn OL 155.03+11.46
36Emil JönssonIL Tyrving 255.13+11.56
37Martin Borge HeirFossum IF 355.24+12.07
38Espen FiskumHalden SK 555.46+12.29
39Peter NordbrødenHalden SK 656.10+12.53
40Lars OwrenFreidig 256.18+13.01
41Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb 156.30+13.13
42Mathias BenjaminsenLillomarka OL 256.35+13.18
43Raphael FerrandBækkelagets SK 256.45+13.28
44Olav Andreas RemmenOL Trollelg 257.07+13.50
45Per OlaussenFredrikstad SK 357.34+14.17
46Marius ØieLøten o-lag 157.52+14.35
47Leif StørmerFossum IF 458.30+15.13
48Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn 159.00+15.43
49Einar TommelstadNydalens SK 659.19+16.02
50Audun Rognerud BøeFossum IF 559.39+16.22
51Tobias KristensenLarvik OK 11.00.37+17.20
52Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø 11.00.42+17.25
53Erlend BrendstuenHalden SK 71.01.16+17.59
54Sindre Jansson HaverstadNTNUI 51.01.57+18.40
55Gunnar A FiskumNTNUI 61.02.26+19.09
56Nicolai HübschleSturla, IF 11.02.35+19.18
57Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering 11.02.36+19.19
58Ole Wanvik HaugenFreidig 31.03.31+20.14
59Håkon LundKongsberg OL 11.04.24+21.07
60Geir Myhr ØienRingsaker OK 11.04.59+21.42
61Geir MoholdtIL BUL-Tromsø 21.05.01+21.44
62Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett 21.06.04+22.47
63Tommy JauhojärviAsker Skiklubb 21.08.22+25.05
64Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK 41.10.05+26.48
65Alf Johan LimaKristiansand OK 51.11.22+28.05
66Andreas HuberHamar OK 11.16.37+33.20
67Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering 11.21.21+38.04
Adrian OpheimNTNUI 7diskvalifisert
Lars SolliMo OK 1diskvalifisert
Bjørn Axel GranHalden SK 8diskvalifisert
Jan HetlandByåsen IL 2brutt
Eskil Sande GullordRaumar Orientering 2brutt
Anders KronbergFrol IL 4brutt
Synne Malene BrækkeOL Trollelg 3brutt
Sverre Turter SandvoldNTNUI 8brutt
Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering 2brutt
Ole Morten WieMo OK 2brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor