Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonVis lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

H17

77 startende deltakere
PlassNavnTidDiff
1Halden SK 12.04.45
2Frol IL 12.06.55+2.10
3Raumar Orientering 12.09.40+4.55
4Bækkelagets SK 12.09.48+5.03
5Fredrikstad SK 12.09.49+5.04
6Frol IL 22.09.59+5.14
7Kristiansand OK 12.10.33+5.48
8Fossum IF 12.10.47+6.02
9Kristiansand OK 22.10.59+6.14
10Lillomarka OL 12.11.44+6.59
11Halden SK 22.12.16+7.31
12NTNUI 12.12.23+7.38
13Nydalens SK 12.12.31+7.46
14Varegg Fleridrett 12.12.38+7.53
15IL Tyrving 12.14.41+9.56
16Halden SK 32.14.42+9.57
17NTNUI 22.14.43+9.58
18Nydalens SK 22.14.50+10.05
19OL Trollelg 12.17.03+12.18
20Halden SK 42.19.25+14.40
21Frol IL 32.19.27+14.42
22Nydalens SK 32.22.33+17.48
23Emblem IL 12.24.03+19.18
24Byåsen IL 12.25.56+21.11
25Freidig 12.26.18+21.33
26Konnerud IL 12.26.19+21.34
27NTNUI 42.26.20+21.35
28Fossum IF 22.26.30+21.45
29Nydalens SK 42.28.39+23.54
30IL Tyrving 22.28.49+24.04
31Fossum IF 32.29.12+24.27
32Heming Orientering 12.29.47+25.02
33NTNUI 32.30.03+25.18
34Halden SK 52.30.11+25.26
35Freidig 22.30.33+25.48
36OL Trollelg 22.31.23+26.38
37Nydalens SK 52.33.27+28.42
38Halden SK 62.33.30+28.45
39Kristiansand OK 32.35.10+30.25
40Løten o-lag 12.35.14+30.29
41Fredrikstad SK 22.35.18+30.33
42Nydalens SK 62.35.45+31.00
43Bækkelagets SK 22.36.20+31.35
44IL BUL-Tromsø 12.37.20+32.35
45Fredrikstad SK 32.37.34+32.49
46Kristiansand OK 42.42.10+37.25
47Fossum IF 42.42.19+37.34
48NTNUI 62.43.13+38.28
49Varegg Fleridrett 22.43.24+38.39
50Halden SK 72.46.42+41.57
51NTNUI 52.48.14+43.29
52OL Tønsberg og omegn 12.48.23+43.38
53Fossum IF 52.49.15+44.30
54Ringsaker OK 12.50.31+45.46
55Lillomarka OL 22.50.45+46.00
56Porsgrunn OL 12.52.56+48.11
57Kongsberg OL 12.53.59+49.14
58Hamar OK 12.54.39+49.54
59Freidig 32.58.15+53.30
60Asker Skiklubb 12.58.59+54.14
61Sturla, IF 13.00.27+55.42
62Bodø og Omegn IF Orientering 13.00.33+55.48
63Larvik OK 13.09.34+1.04.49
64Kristiansand OK 53.10.46+1.06.01
65IL BUL-Tromsø 23.12.21+1.07.36
66Asker Skiklubb 23.12.58+1.08.13
67Haugesund IL Orientering 13.57.59+1.53.14
Halden SK 8diskvalifisert
Mo OK 1diskvalifisert
NTNUI 7diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 2brutt
Byåsen IL 2brutt
Frol IL 4brutt
Mo OK 2brutt
NTNUI 8brutt
OL Trollelg 3brutt
Raumar Orientering 2brutt
IL Tyrving 3inaktiv
NTNUI 9inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor