Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

H17

77 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.04.45
Thomas Natvig Årstad42.0315+1.3442.0315+1.34
Magne Dæhli39.2511.21.281-14
Olav Lundanes43.1712.04.4510
2Frol IL 12.06.55+2.10
Ulf Forseth Indgaard40.29140.291
Yngve Skogstad41.263+2.011.21.552+1+0.27+0.27
Jo Forseth Indgaard45.004+1.432.06.5520+2.10+1.43
3Raumar Orientering 12.09.40+4.55
Anders Haga43.2724+2.5843.2724+2.58
Vetle Ruud Bråten40.472+1.221.24.146-18+2.46-0.12
Eskil Kinneberg45.267+2.092.09.403-3+4.55+2.09
4Bækkelagets SK 12.09.48+5.03
Rune Olsen43.3025+3.0143.3025+3.01
Øystein Kvaal Østerbø42.489+3.231.26.1811-14+4.50+1.49
Carl Godager Kaas43.302+0.132.09.484-7+5.03+0.13
5Fredrikstad SK 12.09.49+5.04
Hans Petter Mathisen41.5911+1.3041.5911+1.30
Håvard Lucasen42.094+2.441.24.083-8+2.40+1.10
Mattias Karlsson45.418+2.242.09.495+2+5.04+2.24
6Frol IL 22.09.59+5.14
Lars Sandstad Skjeset41.559+1.2641.559+1.26
Paul Sirum42.217+2.561.24.167-2+2.48+1.22
Martin Vister45.439+2.262.09.596-1+5.14+2.26
7Kristiansand OK 12.10.33+5.48
Dag Blandkjenn42.0113+1.3242.0113+1.32
Gaute Friestad42.115+2.461.24.124-9+2.44+1.12
Hans Gunnar Omdal46.2113+3.042.10.337+3+5.48+3.04
8Fossum IF 12.10.47+6.02
Emil Ahlbäck41.455+1.1641.455+1.16
Elias T. Mølnvik44.3718+5.121.26.2212+7+4.54+3.38
Borger Melsom44.253+1.082.10.478-4+6.02+1.08
9Kristiansand OK 22.10.59+6.14
Ståle Gjelsten41.455+1.1641.455+1.16
Håvard Irgens43.5711+4.321.25.429+4+4.14+2.58
Vegard Danielsen45.176+2.002.10.5990+6.14+2.00
10Lillomarka OL 12.11.44+6.59
Nicholas Oskarsson41.373+1.0841.373+1.08
Matthew Speake42.418+3.161.24.188+5+2.50+1.42
Gaute Hallan Steiwer47.2614+4.092.11.4410+2+6.59+4.09
11Halden SK 22.12.16+7.31
Eirik Kamstrup Hovind41.5911+1.3041.5911+1.30
Jarkko Huovila42.146+2.491.24.135-6+2.45+1.15
Morten Jarvis Westergård48.0315+4.462.12.1611+6+7.31+4.46
12NTNUI 12.12.23+7.38
Rasmus Rørholt Theisen42.0315+1.3442.0315+1.34
Isak Bergset44.2415+4.591.26.2717+2+4.59+3.25
Jon Aukrust Osmoen45.5610+2.392.12.2312-5+7.38+2.39
13Nydalens SK 12.12.31+7.46
Elias Jonsson43.2523+2.5643.2523+2.56
Håvard Haga43.5510+4.301.27.2018-5+5.52+2.56
Anders Nordberg45.115+1.542.12.3113-5+7.46+1.54
14Varegg Fleridrett 12.12.38+7.53
Håkon Jarvis Westergård41.548+1.2541.548+1.25
Per Harald Havnen Johansen44.2816+5.031.26.2212+4+4.54+3.29
Alan Cherry46.1612+2.592.12.3814+2+7.53+2.59
15IL Tyrving 12.14.41+9.56
Vegard Brun Saga43.5527+3.2643.5527+3.26
Espen Hultgreen Weltzien44.4619+5.211.28.4120-7+7.13+3.47
Bjørn Ekeberg46.0011+2.432.14.4115-5+9.56+2.43
16Halden SK 32.14.42+9.57
Håkon Raadal Bjørlo42.1321+1.4442.1321+1.44
Knut Aasheim44.1213+4.471.26.2516-5+4.57+3.13
Markus Holter48.1717+5.002.14.42160+9.57+5.00
17NTNUI 22.14.43+9.58
Håkon Fruseth Christiansen42.0113+1.3242.0113+1.32
Sindre Østgulen Deisz44.2214+4.571.26.2314+1+4.55+3.23
Simen Aamodt48.2018+5.032.14.4317+3+9.58+5.03
18Nydalens SK 22.14.50+10.05
Eirik Langedal Breivik41.507+1.2141.507+1.21
Sindre Rønning44.3317+5.081.26.2314+7+4.55+3.34
Anders Vister48.2719+5.102.14.5018+4+10.05+5.10
19OL Trollelg 12.17.03+12.18
Trond Einar Moen Pedersli42.0517+1.3642.0517+1.36
Jan Schmid46.5025+7.251.28.5521+4+7.27+5.51
Andreas Sølberg48.0816+4.512.17.0319-2+12.18+4.51
20Halden SK 42.19.25+14.40
Karl Fremstad43.5326+3.2443.5326+3.24
Fredrik Eliasson46.2722+7.021.30.2023-3+8.52+5.28
Vegard Jarvis Westergård49.0520+5.482.19.2520-3+14.40+5.48
21Frol IL 32.19.27+14.42
Stian Sundsvik42.1019+1.4142.1019+1.41
Carl Petter Lyngen44.0512+4.401.26.1510-9+4.47+3.06
Andreas Svingheim Magerøy53.1228+9.552.19.2721+11+14.42+9.55
22Nydalens SK 32.22.33+17.48
Sverre Waaler Kaas41.5710+1.2841.5710+1.28
Sigur Heggedal46.3524+7.101.28.3219+9+7.04+5.36
Bojan Blumenstein54.0131+10.442.22.3322+3+17.48+10.44
23Emblem IL 12.24.03+19.18
Ivar Lundanes40.432+0.1440.432+0.14
Kristian Nilsen Sandnes48.2831+9.031.29.1122+20+7.43+7.29
Erlend Nilsen Sandnes54.5234+11.352.24.0323+1+19.18+11.35
24Byåsen IL 12.25.56+21.11
Ola Berger45.1432+4.4545.1432+4.45
Terje Maroni46.5626+7.311.32.1026-6+10.42+5.57
Øyvind Wiggen53.4630+10.292.25.5624-2+21.11+10.29
25Freidig 12.26.18+21.33
Håvard Eidsmo43.2122+2.5243.2122+2.52
Oskar Spets Storhov50.2339+10.581.33.4428+6+12.16+9.24
Tomas Eidsmo52.3426+9.172.26.1825-3+21.33+9.17
26Konnerud IL 12.26.19+21.34
Jørgen Baklid45.2835+4.5945.2835+4.59
Jonas Sommerstad Juveli49.0935+9.441.34.3734-1+13.09+8.10
Audun Heimdal51.4224+8.252.26.1926-8+21.34+8.25
27NTNUI 42.26.20+21.35
Per Melander Often46.4540+6.1646.4540+6.16
Jonas Klausen Espedal45.1921+5.541.32.0424-16+10.36+4.20
Vegard Blomseth Johnsen54.1632+10.592.26.2027+3+21.35+10.59
28Fossum IF 22.26.30+21.45
Tim Robertson42.1220+1.4342.1220+1.43
Olai Stensland Lillevold51.3746+12.121.33.4930+10+12.21+10.38
Sindre Sandven52.4127+9.242.26.3028-2+21.45+9.24
29Nydalens SK 42.28.39+23.54
Halvor Saunes45.2434+4.5545.2434+4.55
Henrik Eijsink50.5641+11.311.36.2035+1+14.52+9.57
Gjermund Tørnqvist Halden52.1925+9.022.28.3929-6+23.54+9.02
30IL Tyrving 22.28.49+24.04
Erik Andersson48.2644+7.5748.2644+7.57
Espen Jakobsen45.1020+5.451.33.3627-17+12.08+4.11
Emil Jönsson55.1336+11.562.28.4930+3+24.04+11.56
31Fossum IF 32.29.12+24.27
Einar Melsom47.1541+6.4647.1541+6.46
Erling Hjermstad46.3323+7.081.33.4829-12+12.20+5.34
Martin Borge Heir55.2437+12.072.29.1231+2+24.27+12.07
32Heming Orientering 12.29.47+25.02
Ulrik Astrup Arnesen46.3536+6.0646.3536+6.06
Bjørn Anders Flågen53.2849+14.031.40.0346+10+18.35+12.29
Kasper Fosser49.4422+6.272.29.4732-14+25.02+6.27
33NTNUI 32.30.03+25.18
Erik Olsvik Dengerud46.3637+6.0746.3637+6.07
Magne Jutulstad50.1538+10.501.36.5138+1+15.23+9.16
Simen Eid Nielsen53.1228+9.552.30.0333-5+25.18+9.55
34Halden SK 52.30.11+25.26
Anders Felde Olaussen45.1633+4.4745.1633+4.47
Øyvind Helgerud49.0935+9.441.34.25330+12.57+8.10
Espen Fiskum55.4638+12.292.30.1134+1+25.26+12.29
35Freidig 22.30.33+25.48
Kjetil Mølnvik45.0928+4.4045.0928+4.40
Mattis Holt49.0634+9.411.34.1531+3+12.47+8.07
Lars Owren56.1840+13.012.30.3335+4+25.48+13.01
36OL Trollelg 22.31.23+26.38
Hallvard Seim Grøvlen46.3938+6.1046.3938+6.10
Anders Haugskott47.3728+8.121.34.1632-6+12.48+6.38
Olav Andreas Remmen57.0744+13.502.31.2336+4+26.38+13.50
37Nydalens SK 52.33.27+28.42
Halvor Eid Nielsen49.3947+9.1049.3947+9.10
Martin Hoset49.1937+9.541.38.5843-4+17.30+8.20
Jørgen Wulfsberg54.2933+11.122.33.2737-6+28.42+11.12
38Halden SK 62.33.30+28.45
Mats Nordbrøden49.0345+8.3449.0345+8.34
Trygve Kristoffer Løvli48.1730+8.521.37.2039-6+15.52+7.18
Peter Nordbrøden56.1039+12.532.33.3038-1+28.45+12.53
39Kristiansand OK 32.35.10+30.25
Sebastian Daland52.3753+12.0852.3753+12.08
Marius Pytten51.4847+12.231.44.2549-4+22.57+10.49
Holger Hott50.4523+7.282.35.1039-10+30.25+7.28
40Løten o-lag 12.35.14+30.29
Ove Antvord Haugereid48.2543+7.5648.2543+7.56
Yngve Volden48.5733+9.321.37.2241-2+15.54+7.58
Marius Øie57.5246+14.352.35.1440-1+30.29+14.35
41Fredrikstad SK 22.35.18+30.33
Kristian Dalby51.3551+11.0651.3551+11.06
Kjell Arild Karlsen54.1352+14.481.45.4852+1+24.20+13.14
Audun Bjerkreim Nilsen49.3021+6.132.35.1841-11+30.33+6.13
42Nydalens SK 62.35.45+31.00
Jostein Tandberg45.1331+4.4445.1331+4.44
Sam Lunøe51.1343+11.481.36.2636+5+14.58+10.14
Einar Tommelstad59.1949+16.022.35.4542+6+31.00+16.02
43Bækkelagets SK 22.36.20+31.35
Vetle Christiansen41.434+1.1441.434+1.14
Martin Schälli57.5256+18.271.39.3544+40+18.07+16.53
Raphael Ferrand56.4543+13.282.36.2043-1+31.35+13.28
44IL BUL-Tromsø 12.37.20+32.35
Gjermund Urset45.1130+4.4245.1130+4.42
Christian Peter MacLassen51.2745+12.021.36.3837+7+15.10+10.28
Hallvard Nordbrøden1.00.4252+17.252.37.2044+7+32.35+17.25
45Fredrikstad SK 32.37.34+32.49
Herman Ryen Martinsen47.5942+7.3047.5942+7.30
Henrik Ottesen52.0148+12.361.40.0045+3+18.32+11.02
Per Olaussen57.3445+14.172.37.34450+32.49+14.17
46Kristiansand OK 42.42.10+37.25
Matias Hodne Hanisch45.0928+4.4045.0928+4.40
Johannes Bakke Aashamar46.5626+7.311.32.0525-3+10.37+5.57
Vetle Elias Lynnebakken1.10.0564+26.482.42.1046+21+37.25+26.48
47Fossum IF 42.42.19+37.34
Styrk Hundseid Kamsvåg53.1855+12.4953.1855+12.49
Tarjei Holo50.3140+11.061.43.4948-7+22.21+9.32
Leif Størmer58.3047+15.132.42.1947-1+37.34+15.13
48NTNUI 62.43.13+38.28
Jørgen Madslien49.4849+9.1949.4849+9.19
Harald Kalager50.5942+11.341.40.4747-2+19.19+10.00
Gunnar A Fiskum1.02.2655+19.092.43.1348+1+38.28+19.09
49Varegg Fleridrett 22.43.24+38.39
Markus Kjærner-Semb49.3746+9.0849.3746+9.08
Vyacheslav Mukhidinov47.4329+8.181.37.2039-7+15.52+6.44
Styrk Almeland Bleie1.06.0462+22.472.43.2449+10+38.39+22.47
50Halden SK 72.46.42+41.57
Lacho Iliev51.3752+11.0851.3752+11.08
Olav Milian Schmitt Gran53.4951+14.241.45.2650-2+23.58+12.50
Erlend Brendstuen1.01.1653+17.592.46.42500+41.57+17.59
51NTNUI 52.48.14+43.29
Ivar Aukrust Osmoen57.3361+17.0457.3361+17.04
Jonas Madslien Bakken48.4432+9.191.46.1753-8+24.49+7.45
Sindre Jansson Haverstad1.01.5754+18.402.48.1451-2+43.29+18.40
52OL Tønsberg og omegn 12.48.23+43.38
Mathias Gløersen49.4548+9.1649.4548+9.16
Anders Krona Haflan59.3857+20.131.49.2354+6+27.55+18.39
Øystein Fruseth Christiansen59.0048+15.432.48.2352-2+43.38+15.43
53Fossum IF 52.49.15+44.30
Oscar Hæstad Bjørnstad54.4059+14.1154.4059+14.11
Øyvind Hjermstad54.5653+15.311.49.3656-3+28.08+13.57
Audun Rognerud Bøe59.3950+16.222.49.1553-3+44.30+16.22
54Ringsaker OK 12.50.31+45.46
Marius Wikstrøm42.0517+1.3642.0517+1.36
Krister Hovde1.03.2760+24.021.45.3251+34+24.04+22.28
Geir Myhr Øien1.04.5960+21.422.50.3154+3+45.46+21.42
55Lillomarka OL 22.50.45+46.00
Steinar Kollerud49.5850+9.2949.5850+9.29
Joar Oldernes1.04.1262+24.471.54.1057+7+32.42+23.13
Mathias Benjaminsen56.3542+13.182.50.4555-2+46.00+13.18
56Porsgrunn OL 12.52.56+48.11
Håkon Kornmo53.3856+13.0953.3856+13.09
Kjell Westin1.04.1563+24.501.57.5360+4+36.25+23.16
Thore Kornmo55.0335+11.462.52.5656-4+48.11+11.46
57Kongsberg OL 12.53.59+49.14
Trygve Heggedal53.5158+13.2253.5158+13.22
Tord Strand55.4454+16.191.49.3555-3+28.07+14.45
Håkon Lund1.04.2459+21.072.53.5957+2+49.14+21.07
58Hamar OK 12.54.39+49.54
Vegard Rønning Huber46.3938+6.1046.3938+6.10
Ivar Jevne Arnesen51.2344+11.581.38.0242+4+16.34+10.24
Andreas Huber1.16.3766+33.202.54.3958+16+49.54+33.20
59Freidig 32.58.15+53.30
Mathias Vindal1.01.1463+20.451.01.1463+20.45
Adrian Opheim53.3050+14.051.54.4458-5+33.16+12.31
Ole Wanvik Haugen1.03.3158+20.142.58.1559+1+53.30+20.14
60Asker Skiklubb 12.58.59+54.14
Vegard Gulbrandsen59.4762+19.1859.4762+19.18
Axel Hoveid1.02.4258+23.172.02.2963+1+41.01+21.43
Eivind Øfsthus Gravir56.3041+13.132.58.5960-3+54.14+13.13
61Sturla, IF 13.00.27+55.42
Sturla Frydenlund53.4257+13.1353.4257+13.13
Ole Jørgen Bogen Arenth1.04.1061+24.451.57.5259+2+36.24+23.11
Nicolai Hübschle1.02.3556+19.183.00.2761+2+55.42+19.18
62Bodø og Omegn IF Orientering 13.00.33+55.48
Amund Bø Kongsbakk1.01.1964+20.501.01.1964+20.50
Petter Jakola56.3855+17.131.57.5761-3+36.29+15.39
Espen Samuelsen Skiri1.02.3657+19.193.00.3362+1+55.48+19.19
63Larvik OK 13.09.34+1.04.49
Jørgen Frøyd54.4260+14.1354.4260+14.13
Jens Didrik Berg1.14.1566+34.502.08.5766+6+47.29+33.16
Tobias Kristensen1.00.3751+17.203.09.3463-3+1.04.49+17.20
64Kristiansand OK 53.10.46+1.06.01
Einar Ekeland52.5154+12.2252.5154+12.22
John Runde1.06.3365+27.081.59.2462+8+37.56+25.34
Alf Johan Lima1.11.2265+28.053.10.4664+2+1.06.01+28.05
65IL BUL-Tromsø 23.12.21+1.07.36
Vegard Vaeng Bernhardsen1.02.5166+22.221.02.5166+22.22
Ole-André Helgaas1.04.2964+25.042.07.2065-1+45.52+23.30
Geir Moholdt1.05.0161+21.443.12.21650+1.07.36+21.44
66Asker Skiklubb 23.12.58+1.08.13
Per Wiréhn1.01.5065+21.211.01.5065+21.21
Bjørnar Løvli1.02.4659+23.212.04.3664-1+43.08+21.47
Tommy Jauhojärvi1.08.2263+25.053.12.5866+2+1.08.13+25.05
67Haugesund IL Orientering 13.57.59+1.53.14
Ingvild Paulsen Vie1.14.0267+33.331.14.0267+33.33
Kristina Voll1.22.3667+43.112.36.38670+1.15.10+41.37
Johannes Djupesland1.21.2167+38.043.57.59670+1.53.14+38.04
Halden SK 8diskvalifisert
Kjetil Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
Alexander Skaug Ytterbøldiskvalifisertdiskvalifisert
Bjørn Axel Grandiskvalifisertdiskvalifisert
Mo OK 1diskvalifisert
Even-Johan Kaspersendiskvalifisertdiskvalifisert
Håvard Rokkandiskvalifisertdiskvalifisert
Lars Sollidiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 7diskvalifisert
Gustav Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
Henrik Upsaldiskvalifisertdiskvalifisert
Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 2brutt
Marius Ekrem Finstadbruttbrutt
Bjørn Tore Wintherbruttbrutt
Svein Henrik Hedenstadbruttbrutt
Byåsen IL 2brutt
Brage Jørumbruttbrutt
Steinar Undheimbruttbrutt
Jan Hetlandbruttbrutt
Frol IL 4brutt
Oscar Lyngenbruttbrutt
Kristian Opsahl Bredesenbruttbrutt
Anders Kronbergbruttbrutt
Mo OK 2brutt
Ole-Kristian Kaspersenbruttbrutt
Sigurd Oxaas Wiebruttbrutt
Ole Morten Wiebruttbrutt
NTNUI 8brutt
Kristoffer Neslandbruttbrutt
Jakob Kalvig Skoganbruttbrutt
Sverre Turter Sandvoldbruttbrutt
OL Trollelg 3brutt
Tommy Schmidbruttbrutt
Frode Haugskottbruttbrutt
Synne Malene Brækkebruttbrutt
Raumar Orientering 2brutt
Eirik Rustadbruttbrutt
Magnus Svingheimbruttbrutt
Eskil Sande Gullordbruttbrutt
IL Tyrving 3inaktiv
Jørgen Røhjellinaktivinaktiv
Magnus Berghinaktivinaktiv
Emil Husominaktivinaktiv
NTNUI 9inaktiv
Hanne Øieninaktivinaktiv
Monika Wikströminaktivinaktiv
Rolf Wikströminaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor