Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

D17, etappe 3

50 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK 141.38
2Anni-Maija FinckeHalden SK 142.05+0.27
3Ingjerd MyhreKongsberg OL 142.40+1.02
4Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett 143.03+1.25
5Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK 144.20+2.42
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag 144.34+2.56
7Kine Hallan SteiwerHalden SK 244.44+3.06
8Therese HaareKonnerud IL 144.49+3.11
9Mathilde RundhaugFrol IL 145.01+3.23
10Tone WigemyrBækkelagets SK 145.32+3.54
11Marte NarumNydalens SK 247.41+6.03
12Linn HokholtNTNUI 147.44+6.06
13Ingeborg EideByåsen IL 148.05+6.27
14Kine GulliksenBækkelagets SK 248.43+7.05
15Oda SikkelandIL Tyrving 149.30+7.52
16Synne StrandAsker Skiklubb 149.52+8.14
17Hanna Haugen NordbrødenHalden SK 350.18+8.40
17Karen Oline KolstadFreidig 150.18+8.40
19Iliana IlievaHalden SK 453.35+11.57
20Solveig BlandkjennNTNUI 355.09+13.31
21Maria PrestbøenSandefjord OK 155.15+13.37
22Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering 155.30+13.52
23Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland) 156.08+14.30
24Julie StørmerNTNUI 256.41+15.03
25Ingvild Maalen-JohansenNTNUI 556.44+15.06
26Anne UrsetIL BUL-Tromsø 156.51+15.13
27Julie HjortlandLarvik OK 157.24+15.46
28Live Bredholt JørgensenNTNUI 458.10+16.32
29Kari SvingheimFrol IL 259.45+18.07
30Ingvild C. FleisjeLillomarka OL 11.00.17+18.39
31Anniken Helland-HansenIL Tyrving 21.00.41+19.03
32Dorte NarumHamar OK 11.00.55+19.17
33Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland) 21.06.49+25.11
34Karoline AuneHalden SK 51.11.50+30.12
35Berit DanielsenIL Tyrving 31.18.29+36.51
36Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb 21.18.53+37.15
37Randi Johanne SkjerveFrol IL 31.19.27+37.49
38Maria Ulseth SylteFreidig 21.20.06+38.28
39Lene KinnebergRaumar Orientering 11.20.59+39.21
40Trine OlausenFredrikstad SK 21.21.11+39.33
Silje HaugeKristiansand OK 1diskvalifisert
Bjørn TveiteLillomarka OL 2brutt
Synnøve BråtenVegårshei IL 1brutt
Kristine BergliaEiker OL 1brutt
Kristin Helland-HansenFossum IF 1brutt
Elisabeth HegdalOL Trollelg 1brutt
Henriette RuudHeming Orientering 1brutt
Eline DrageKongsberg OL 2brutt
Torid KvaalNTNUI 6brutt
Wenche HjelmsethMo OK 1brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor