Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

D17, etappe 2

50 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK 136.39
2Lizzie InghamHalden SK 337.55+1.16
3Mari FastingHalden SK 138.50+2.11
4Maren Jansson HaverstadNTNUI 139.31+2.52
5Bodil HelgerudHalden SK 239.43+3.04
6Gøril Rønning SundFrol IL 241.22+4.43
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL 141.23+4.44
8Lene Godager KaasBækkelagets SK 141.37+4.58
9Ragnhild EideByåsen IL 142.01+5.22
10Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø 142.13+5.34
11Elen Katrine SkjerveFrol IL 143.20+6.41
12Ida TiltnesIL Tyrving 143.24+6.45
13Ingunn Egeberg VariNTNUI 243.37+6.58
14Aurora MoholthKongsberg OL 144.39+8.00
15Marthe GløersenBækkelagets SK 244.40+8.01
16Marion HuberNydalens SK 245.19+8.40
17Sara ProforsFrol IL 345.23+8.44
18Margrethe WisløffAsker Skiklubb 145.41+9.02
19Åsa FranzenIL Tyrving 245.42+9.03
19Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK 145.42+9.03
21Gina GranstedtHalden SK 445.47+9.08
22Camilla ÖhmanNTNUI 546.15+9.36
23Evine Westli AndersenLøten o-lag 147.13+10.34
24Mia BekhusFredrikstad SK 147.30+10.51
25Åshild KolstadFreidig 148.01+11.22
26Martine TopstadLarvik OK 148.10+11.31
27Ingrid GulbrandsenNTNUI 448.15+11.36
28Vera MelkildFreidig 248.27+11.48
29Sigrid BjørgenHamar OK 149.32+12.53
30Gry GranstedtNTNUI 350.41+14.02
31Ragnhild LøvliAsker Skiklubb 251.06+14.27
32Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland) 151.56+15.17
33Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland) 252.29+15.50
34Dagny I. LysakerRaumar Orientering 153.05+16.26
35Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett 155.01+18.22
36Emma Eithun PaulsenLillomarka OL 155.27+18.48
37Kristin OttesenFredrikstad SK 256.06+19.27
38Solveig SikkelandIL Tyrving 31.02.01+25.22
39Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering 11.02.34+25.55
40Synne Malene BrækkeHalden SK 51.05.57+29.18
Ida AurebekkKristiansand OK 1diskvalifisert
Thea DyrkornEiker OL 1brutt
Idunn HaavengenKongsberg OL 2brutt
Ragnhild HjermstadFossum IF 1brutt
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering 1brutt
Marit SchmidOL Trollelg 1brutt
Brynhild FanuelsenLillomarka OL 2brutt
Julie NærestadVegårshei IL 1brutt
Hilde Sofie HansenMo OK 1brutt
Synne FossøyNTNUI 6brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor