Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-E

H 21-E

5 650 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl Godager KaasBækkelagets SK32.54
2Olav LundanesHalden SK32.55+0.01
3Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33.40+0.46
4Eskil KinnebergRaumar Orientering33.57+1.03
5Jon Aukrust OsmoenNTNUI34.51+1.57
6Magne DæhliHalden SK35.02+2.08
7Ivar LundanesEmblem IL35.06+2.12
8Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering35.23+2.29
9Thomas Natvig ÅrstadHalden SK35.28+2.34
10Jo Forseth IndgaardFrol IL35.36+2.42
11Yngve SkogstadFrol IL35.44+2.50
12Jarkko HuovilaHalden SK35.48+2.54
13Borger MelsomFossum IF35.57+3.03
14Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK36.05+3.11
15Nicholas OskarssonLillomarka OL36.07+3.13
16Martin VisterFrol IL36.08+3.14
17Andreas SølbergOL Trollelg36.17+3.23
17Mattias KarlssonFredrikstad SK36.17+3.23
19Emil AhlbäckFossum IF36.34+3.40
19Anders NordbergNydalens SK36.34+3.40
21Gaute FriestadKristiansand OK36.45+3.51
22Bjørn EkebergIL Tyrving37.06+4.12
23Matthew SpeakeLillomarka OL37.11+4.17
24Sindre RønningNydalens SK37.31+4.37
25Håvard LucasenFredrikstad SK37.45+4.51
26Bojan BlumensteinNydalens SK37.46+4.52
26Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett37.46+4.52
28Isak BergsetNTNUI37.52+4.58
29Anders VisterNydalens SK38.02+5.08
30Lars Sandstad SkjesetFrol IL38.18+5.24
31Vegard Brun SagaIL Tyrving38.41+5.47
32Vegard DanielsenKristiansand OK38.56+6.02
33Fredrik EliassonHalden SK39.06+6.12
34Hans Gunnar OmdalKristiansand OK39.07+6.13
35Paul SirumFrol IL39.10+6.16
36Markus HolterHalden SK39.49+6.55
37Eirik Kamstrup HovindHalden SK39.52+6.58
38Ståle GjelstenKristiansand OK39.55+7.01
39Sigur HeggedalNydalens SK40.11+7.17
40Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø40.57+8.03
41Sindre Østgulen DeiszNTNUI41.12+8.18
42Eirik RustadRaumar Orientering42.54+10.00
43Magnus SvingheimRaumar Orientering43.14+10.20
44Thore KornmoPorsgrunn OL43.36+10.42
45Rune NygaardIL Gular43.39+10.45
46Erik Olsvik DengerudNTNUI44.22+11.28
47Marius ØieLøten o-lag45.42+12.48
0Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor