Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 10 september 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-E

H 17-18E

4 030 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HagaRaumar Orientering25.20
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb26.03+0.43
3Elias JonssonNydalens SK26.20+1.00
4Håvard EidsmoFreidig26.33+1.13
5Kasper FosserHeming Orientering26.57+1.37
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK27.32+2.12
7Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK27.51+2.31
8Martin Borge HeirFossum IF28.24+3.04
9Jørgen BaklidKonnerud IL28.56+3.36
10Erling HjermstadFossum IF29.00+3.40
11Sebastian DalandKristiansand OK29.29+4.09
12Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK30.21+5.01
13Styrk Hundseid KamsvågFossum IF30.36+5.16
14Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.30+6.10
15Trygve Kristoffer LøvliHalden SK32.02+6.42
16Tarjei HoloFossum IF32.46+7.26
16Tobias KristensenLarvik OK32.46+7.26
18Einar MelsomFossum IF32.55+7.35
19Marius PyttenKristiansand OK33.24+8.04
20Jørgen WulfsbergNydalens SK33.49+8.29
21Kjetil MølnvikFreidig33.52+8.32
22Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn33.53+8.33
23Sturla FrydenlundSturla, IF34.07+8.47
24Sindre R HoltHedrum OL34.27+9.07
25Oscar LyngenFrol IL34.37+9.17
26Sam LunøeNydalens SK34.46+9.26
27Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering34.49+9.29
28Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn34.52+9.32
29Axel HoveidAsker Skiklubb35.00+9.40
29Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering35.00+9.40
29Bjørn Anders FlågenHeming Orientering35.00+9.40
32Oskar Spets StorhovFreidig35.39+10.19
33Olav Milian Schmitt GranHalden SK35.52+10.32
34Anders HaugskottOL Trollelg36.51+11.31
35Hallvard Arntzen FossSandefjord OK36.52+11.32
36Tord StrandKongsberg OL36.56+11.36
37Øyvind HjermstadFossum IF37.00+11.40
38Even-Johan KaspersenMo OK37.27+12.07
39Vegard MyklemyrEiker OL38.18+12.58
40Mathias VindalFreidig38.20+13.00
41Jostein TandbergNydalens SK38.30+13.10
42Einar EkelandOddersjaa SSK40.09+14.49
43Bjørnar LøvliAsker Skiklubb40.45+15.25
44Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø41.11+15.51
45Lars SolliMo OK41.16+15.56
46Ole Wanvik HaugenFreidig42.01+16.41
47Knut KyrkjebøTIF Viking42.24+17.04
48Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF42.49+17.29
49Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF43.03+17.43
50Joar OldernesLillomarka OL43.11+17.51
51Audun Rognerud BøeFossum IF43.17+17.57
52Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.25+18.05
53Håkon KornmoPorsgrunn OL46.45+21.25
54Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering47.18+21.58
55Sander Hildebrand RogndokkenNydalens SK47.22+22.02
55Mathias HermstadFreidig47.22+22.02
57Adrian OpheimFreidig48.23+23.03
58Joar GjerdahlKonnerud IL50.46+25.26
59Håvard RokkanMo OK51.05+25.45
60Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett51.16+25.56
61Jens Didrik BergLarvik OK51.26+26.06
62Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering51.46+26.26
63Erlend BrendstuenHalden SK55.40+30.20
64Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK57.39+32.19
65Martin Andresen SkotteFossum IF1.01.46+36.26
66Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.02.48+37.28
0Erlend Kvittum NytrøenTynset IFdiskvalifisert
0Håkon LundKongsberg OLdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Jonas UnsgårdIL Leikdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor