Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 8 mai 2016

NM-DHHD

53 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 11.03.18
1. Lone Brochmann15.23115.231
2. Carl Godager Kaas16.195+0.4231.42100.00
3. Øystein Kvaal Østerbø15.37147.1910
4. Nikoline Ekeberg Schjerve15.593+1.091.03.18100.00
2Halden SK 11.03.20+0.02
1. Kine Hallan Steiwer16.188+0.5516.188+0.55
2. Emil Wingstedt15.533+0.1632.114-4+0.29-0.26
3. Andreas Rüedlinger15.462+0.0947.572-2+0.38+0.09
4. Hollie Orr15.232+0.331.03.2020+0.02-0.36
3Nydalens SK 11.04.44+1.26
1. Siri Ulvestad15.502+0.2715.502+0.27
2. Anders Vister17.149+1.3733.046+4+1.22+0.55
3. Bojan Blumenstein16.506+1.1349.5460+2.35+1.13
4. Anne M Hausken Nordberg14.5011.04.443-3+1.26
4Fossum IF 11.05.06+1.48
1. Victoria Hæstad Bjørnstad16.075+0.4416.075+0.44
2. Emil Ahlbäck15.382+0.0131.452-3+0.03-0.41
3. Tim Robertson16.264+0.4948.113+1+0.52+0.49
4. Sigrid Alexandersen16.557+2.051.05.064+1+1.48+0.56
5Lillomarka OL 11.06.25+3.07
1. Karoline Sønsterudbråten17.5015+2.2717.5015+2.27
2. Matthew Speake16.367+0.5934.2610-5+2.44+0.17
3. Gaute Hallan Steiwer15.563+0.1950.228-2+3.03+0.19
4. Andrine Benjaminsen16.034+1.131.06.255-3+3.07+0.04
6Fredrikstad SK 11.07.05+3.47
1. Emma Johansson16.023+0.3916.023+0.39
2. Hans Petter Mathisen17.4812+2.1133.508+5+2.08+1.29
3. Mattias Karlsson16.264+0.4950.167-1+2.57+0.49
4. Heidi Østlid Bagstevold16.496+1.591.07.056-1+3.47+0.50
7NTNUI 21.07.51+4.33
1. Anna Ulvensøen16.3410+1.1116.3410+1.11
2. Jonas Klausen Espedal16.498+1.1233.237-3+1.41+0.30
3. Bjørn Lundanes17.068+1.2950.299+2+3.10+1.29
4. Audhild Bakken Rognstad17.229+2.321.07.517-2+4.33+1.23
8Varegg Fleridrett 11.08.55+5.37
1. Kristin Löfgren16.319+1.0816.319+1.08
2. Håkon Jarvis Westergård15.37132.083-6+0.26
3. Per Harald Havnen Johansen17.119+1.3449.195+2+2.00+1.34
4. Kårhild Husby Nordstad19.3617+4.461.08.558+3+5.37+3.37
9Halden SK 21.09.35+6.17
1. Jo Shepherd16.044+0.4116.044+0.41
2. Vegard Jarvis Westergård18.1717+2.4034.219+5+2.39+1.58
3. Karl Fremstad17.3811+2.0151.5910+1+4.40+2.01
4. Hanna Haugen Nordbrøden17.3611+2.461.09.359-1+6.17+1.37
10Frol IL 11.09.38+6.20
1. Eirin Svanøe-Hafstad16.096+0.4616.096+0.46
2. Ulf Forseth Indgaard16.074+0.3032.165-1+0.34-0.12
3. Carl Petter Lyngen16.537+1.1649.094-1+1.50+1.16
4. Maren Grande20.2921+5.391.09.3810+6+6.20+4.30
11Byåsen IL 11.10.14+6.56
1. Ragnhild Eide18.0118+2.3818.0118+2.38
2. Øyvind Wiggen18.1616+2.3936.1717-1+4.35+1.57
3. Terje Maroni17.3210+1.5553.4913-4+6.30+1.55
4. Ingeborg Eide16.255+1.351.10.1411-2+6.56+0.26
12Fossum IF 31.12.32+9.14
1. Kristin Helland Hansen17.2312+2.0017.2312+2.00
2. Erling Hermstad18.1115+2.3435.3414+2+3.52+1.52
3. Øyvind Hjermstad19.5120+4.1455.2516+2+8.06+4.14
4. Tonje Vassend17.078+2.171.12.3212-4+9.14+1.08
13Lillomarka OL 21.13.21+10.03
1. Siri Kollerud18.2421+3.0118.2421+3.01
2. Nicholas Oskarsson16.206+0.4334.4411-10+3.02+0.01
3. Steinar Kollerud19.0719+3.3053.5114+3+6.32+3.30
4. Ingvild C. Fleisje19.3016+4.401.13.2113-1+10.03+3.31
14Nydalens SK 31.13.23+10.05
1. Ingvil Ahlsand17.4414+2.2117.4414+2.21
2. Lukas Liland17.2410+1.4735.0813-1+3.26+1.05
3. Henrik Eijsink17.5112+2.1452.5912-1+5.40+2.14
4. Anine Hallén20.2420+5.341.13.2314+2+10.05+4.25
15Asker Skiklubb 11.13.32+10.14
1. Tilla Farnes Hennum17.5216+2.2917.5216+2.29
2. Vegard Gulbrandsen18.0014+2.2335.5215-1+4.10+1.41
3. Per Wiréhn20.1022+4.3356.0218+3+8.43+4.33
4. Synne Strand17.3010+2.401.13.3215-3+10.14+1.31
16Halden SK 41.14.04+10.46
1. Idun Kristine Felde Olaussen17.0611+1.4317.0611+1.43
2. Alex Carcas17.4812+2.1134.5412+1+3.12+1.29
3. Anders Felde Olaussen18.0315+2.2652.5711-1+5.38+2.26
4. Karoline Aune21.0722+6.171.14.0416+5+10.46+5.08
17Freidig 21.14.23+11.05
1. Malin Sandstad18.2120+2.5818.2120+2.58
2. Tomas Eidsmo18.3121+2.5436.5219-1+5.10+2.12
3. Kjetil Mølnvik19.0418+3.2755.5617-2+8.37+3.27
4. Vera Melkild18.2712+3.371.14.23170+11.05+2.28
18Fredrikstad SK 21.15.19+12.01
1. Mia Mathisen Bekhus18.0819+2.4518.0819+2.45
2. Herman Ryen Martinsen18.2119+2.4436.2918-1+4.47+2.02
3. Torben Christian Wendler18.3916+3.0255.0815-3+7.49+3.02
4. Rikke Blakkestad Ingesen20.1119+5.211.15.1918+3+12.01+4.12
19Frol IL 21.15.56+12.38
1. Sara Profors20.1024+4.4720.1024+4.47
2. Stian Sundsvik18.2018+2.4338.3022-2+6.48+2.01
3. Oscar Lyngen17.5814+2.2156.2820-2+9.09+2.21
4. Kari Svingheim19.2815+4.381.15.5619-1+12.38+3.29
20Asker Skiklubb 21.17.05+13.47
1. Margrethe Wisløff17.5216+2.2917.5216+2.29
2. Axel Hoveid20.1126+4.3438.0320+4+6.21+3.52
3. Eivind Øfsthus Gravir20.0021+4.2358.0321+1+10.44+4.23
4. Nora Synnøve Woxholth19.0213+4.121.17.0520-1+13.47+3.03
21Eiker OL 11.19.44+16.26
1. Ane Dyrkorn17.3513+2.1217.3513+2.12
2. Kristine Berglia21.2929+5.5239.0425+12+7.22+5.10
3. Vegard Myklemyr20.4623+5.0959.5023-2+12.31+5.09
4. Thea Dyrkorn19.5418+5.041.19.4421-2+16.26+3.55
22Kristiansand OK 11.20.53+17.35
1. Ida Aurebekk20.5926+5.3620.5926+5.36
2. Vegard Danielsen17.2410+1.4738.2321-5+6.41+1.05
3. Johannes Bakke Aashamar17.5613+2.1956.1919-2+9.00+2.19
4. Andrea Drangsholt24.3427+9.441.20.5322+3+17.35+8.35
23Larvik OK 11.21.16+17.58
1. Runa Fremstad16.167+0.5316.167+0.53
2. Tobias Kristensen19.5125+4.1436.0716+9+4.25+3.32
3. Lars Fremstad23.3626+7.5959.4322+6+12.24+7.59
4. Martine Topstad21.3323+6.431.21.1623+1+17.58+5.34
24Sandefjord OK 11.21.32+18.14
1. Ella Arentz Hagen18.2421+3.0118.2421+3.01
2. Hallvard Arntzen Foss20.1126+4.3438.3523+2+6.53+3.52
3. Signe Bredholt Jørgensen23.3727+8.001.02.1225+2+14.53+8.00
4. Maria Prestbøen19.2014+4.301.21.3224-1+18.14+3.21
25Porsgrunn OL 11.25.37+22.19
1. Camilla L. Rosenvold21.2227+5.5921.2227+5.59
2. Håkon Kornmo20.4328+5.0642.0528+1+10.23+4.24
3. Thore Kornmo21.2424+5.471.03.2927-1+16.10+5.47
4. Emilie Westin22.0824+7.181.25.3725-2+22.19+6.09
26OL Tønsberg og omegn 11.25.59+22.41
1. Sandra B. Robertsen24.4329+9.2024.4329+9.20
2. Mathias Gløersen19.4524+4.0844.28290+12.46+3.26
3. Øystein Fruseth Christiansen19.0017+3.231.03.2826-3+16.09+3.23
4. Jannicke Ødegård22.3125+7.411.25.59260+22.41+6.32
27Gneist, IL 11.27.32+24.14
1. Mariell Arntzen20.5225+5.2920.5225+5.29
2. Andreas G. Polden18.2720+2.5039.1926+1+7.37+2.08
3. Magne Knudsen21.2925+5.521.00.4824-2+13.29+5.52
4. Ina Hopland Skage26.4428+11.541.27.3227+3+24.14+10.45
28Lillomarka OL 31.33.23+30.05
1. Ingvild Wang22.3328+7.1022.3328+7.10
2. Joar Oldernes19.1723+3.4041.5027-1+10.08+2.58
3. Emma Eithun Paulsen27.0328+11.261.08.5329+2+21.34+11.26
4. Ellen Marie Ariansen24.3026+9.401.33.2328-1+30.05+8.31
29Heming Orientering 21.44.14+40.56
1. Marianne Reusch19.4523+4.2219.4523+4.22
2. Bjørn Anders Flågen19.0622+3.2938.5124+1+7.09+2.47
3. Anders Flågen30.0029+14.231.08.5128+4+21.32+14.23
4. Ann Elin Flågen35.2329+20.331.44.1429+1+40.56+19.24
Askøy OL 1diskvalifisert
1. Tonje Aasheim Nymarkdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Andreas Grønbechdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gunhild Forlanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Toril Aasheim Nymarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 2diskvalifisert
1. Kine Gulliksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Nipendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Felix Breitschädeldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marthe Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
Byåsen IL 2diskvalifisert
1. Emma Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hans Aleksander Østhagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Haakon Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingvild, Ytterhus Utengendiskvalifisertdiskvalifisert
Fana IL 1diskvalifisert
1. Julie Roll Tørnqvistdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bjørn Høllelanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anders Daltveitdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Hanne Daltveitdiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 2diskvalifisert
1. Guro Vassenddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Borger Melsomdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Oskar Størmerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ragnhild Hjermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 1diskvalifisert
1. Frida Sætherdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håvard Eidsmodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mattis Holtdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Karen Oline Kolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 3diskvalifisert
1. Pernille Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Hermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Opheimdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marie Bakken Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. Torill Brekkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Ivar Stoklanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Alf Johan Walgermo Limadiskvalifisertdiskvalifisert
4. Trine Bolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 3diskvalifisert
1. Helen Palmerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håkon Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Morten Jarvis Westergårddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Nina Asheim Birkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Kristina Volldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Johannes Djupeslanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jostein Baustaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingvild Paulsen Viediskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1diskvalifisert
1. Martine Engebretsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ulrik Astrup Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kasper Fosserdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sofie Skyttersæter Iversendiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Ingjerd Myhrediskvalifisertdiskvalifisert
2. Tord Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Aurora Moholthdiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 2diskvalifisert
1. Eline Dragediskvalifisertdiskvalifisert
2. Siri Moholthdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rikke Hjelseth Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Idunn Haavengendiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Thea Sildnes Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jørgen Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Heimdaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
Løten o-lag 1diskvalifisert
1. Emilie Westli Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius Øiediskvalifisertdiskvalifisert
3. Hilde Grønengdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Evine Westli Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Linn Hokholtdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sindre Østgulen Deiszdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristine Fjellangerdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 3diskvalifisert
1. Mai Elin Watsondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Melander Oftendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Fruseth Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marte Hoff Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 4diskvalifisert
1. Marta Ulvensøendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eivind Schjelderup Skarpsnodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gunhild Rogne Hallanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johanne Raknerdiskvalifisertdiskvalifisert
Nydalens SK 2diskvalifisert
1. Marion Huberdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sverre Waaler Kaasdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håvard Hagadiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anine Ahlsanddiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg 1diskvalifisert
1. Line Sølbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Trond Einar Moen Pederslidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ove Baardsgaarddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Malin Opøiendiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Mathilde Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders Hagadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Andreas Sedindiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tiril Emilie Ruud Bråtendiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Hannah Malmeidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Duncandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Peiklidiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marie Line Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
1. Marthe Svihusdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Morten Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Hole Mikalsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sunniva Omdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 2diskvalifisert
1. Constance Storvestrediskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Kjærner-Sembdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simen Jevne Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Olena Strugalovadiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor