Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike O-weekend, Trimtex-cup, romerikssprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 22 august 2015 - søndag 23 august 2015

RomerikssprintenRomeriksløpetRomeriksløpet (totalt)

N-åpen

2 390 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend BakkeFossum IF22.119.16
Elise Nilsen BergFossum IF20.148.27
Erik Ellefsen FarnerØstmarka OK22.369.27
Ole Ellefsen FarnerØstmarka OK24.2510.12
Martine Arntzen HaugØstmarka OK17.497.27
Hanne Wærp HaugeNydalens SK14.226.00
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL19.178.04
Amalie HuuseØstmarka OK20.418.39
Axel HøstlandØstmarka OK24.4310.20
Eline Kravdal JøvarGjø-Vard OL34.2414.23
Mari KallesonOppsal Orientering33.5814.12
Bertine MjøsterØstmarka OK15.416.33
Ole Martin NomelandØstmarka OK23.419.54
Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK13.045.28
Astrid ReuschHeming Orientering28.5112.04
Jakob Mathisen RundtomØstmarka OK27.4111.34
Odin Vie StrislandFossum IF40.3716.59
Ask Felland SætnanFossum IF16.567.05
Jakob ÅsmulØstmarka OK22.359.26

D -10

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tiril EspedalØstmarka OK23.269.45
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK32.0313.21
Sofie Kjær JørgensenMåren OK43.5418.17
Marie KravdalGjø-Vard OL15.286.26
Pernille Nor-WollØstmarka OK29.0512.07
Martha WisløffAsker Skiklubb28.3711.55

D 11-12

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK15.126.20
2Helene Bjørkvold JendalFossum IF17.26+2.147.15
3Noor Dirro-HeluMåren OK18.24+3.127.40
4Mari BrendeFossum IF18.46+3.347.49
5Janna Sofie TellesbøØstmarka OK20.57+5.458.43
6Hilde Sogn HaugFossum IF22.42+7.309.27
7Elise Wærp HaugeNydalens SK23.11+7.599.39
8Helene Hoel JomaasFossum IF27.37+12.2511.30
9Hannah Syrdal ØenHeming Orientering28.45+13.3311.58
10Kathinka Zahl HagenFossum IF29.28+14.1612.16
11Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering38.58+23.4616.14

D 13-14

3 290 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK15.594.51
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.00+0.014.51
3Kristine KravdalGjø-Vard OL17.05+1.065.11
4Ina MartiniAsker Skiklubb17.25+1.265.17
5Jenny BaklidKonnerud IL17.32+1.335.19
6Andrea RanvikKonnerud IL17.54+1.555.26
7Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18.16+2.175.33
8Karen Hoel JomaasFossum IF18.55+2.565.44
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.18+3.195.51
10Amélie AamodtOppsal Orientering19.39+3.405.58
11Ada WulfsbergNydalens SK22.01+6.026.41
12Tina KallesonOppsal Orientering22.07+6.086.43
13Ea LunøeNydalens SK23.41+7.427.11
14Mina JørgensenIL Tyrving25.37+9.387.47
15Petra HoveidAsker Skiklubb25.50+9.517.51
16Tuva Eik HaaveOppsal Orientering26.10+10.117.57
17Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK30.07+14.089.09
18Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK30.22+14.239.13

D 15-16

5 150 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK16.453.15
2Anine LomeHamar OK17.20+0.353.21
3Ingvil AhlsandNydalens SK18.13+1.283.32
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.14+1.293.32
5Synne StrandAsker Skiklubb18.37+1.523.36
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18.55+2.103.40
7Maren NorderudIL Tyrving19.11+2.263.43
8Åsne HoloFossum IF19.15+2.303.44
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF19.18+2.333.44
10Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19.22+2.373.45
11Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering21.25+4.404.09
12Inger Marie RødnesOppsal Orientering21.32+4.474.10
13Synne SkjærsteinIL Tyrving22.02+5.174.16
14Karianne Olsvik DengerudNydalens SK22.05+5.204.17
15Maria Rørvik HaverLillomarka OL22.28+5.434.21
16Thea Feiring HaltiaIL Tyrving22.46+6.014.25
17Solveig Eline BergIL Tyrving23.04+6.194.28
18Linn Mei WaalerMåren OK23.07+6.224.29
19Oda Marie ColquhounNittedal OL23.45+7.004.36
20Emma Eithun PaulsenNittedal OL24.08+7.234.41
21Frida Bakken UlsethNydalens SK24.52+8.074.49
22Pernille KatlaFossum IF26.28+9.435.08
23Julie BakkeFossum IF28.33+11.485.32
24Matilde HolenØstmarka OK30.07+13.225.50
25Hedda SkatvedtRaumar Orientering34.58+18.136.47

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK14.48
2Kaisa SvergjaRaumar Orientering17.31+2.43
3Sandra R. RobertsenTønsberg Og Omegn19.27+4.39

D 35-

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL15.312.49
2Kristin Nergaard BergFossum IF17.57+2.263.15
3Kari StrandLierbygda OL19.04+3.333.28
4Linda FredhMåren OK22.53+7.224.09
5Sigrid Melander VieFossum IF24.47+9.164.30
6Hanne StensletRaumar Orientering26.33+11.024.49

D 40-

5 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18.223.37
2Gunn Mariken BjervaDrangedal OL47.58+29.369.27

D 45-

5 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa HeggedalKonnerud IL15.423.05
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK16.10+0.283.11
3Marit B. EithunNittedal OL16.19+0.373.13
4Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb17.48+2.063.30
5Katrine BakkeFossum IF18.00+2.183.33
6Kathrine LunøeNydalens SK19.18+3.363.48
7Ann Elin FlågenHeming Orientering20.34+4.524.03
8Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL21.19+5.374.12
9Cecilie Christin KvermeFossum IF21.31+5.494.14
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering25.16+9.344.59
11Marianne ReuschHeming Orientering25.21+9.395.00

D 50-

4 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering13.352.46
2Nina Elise JørgensenNittedal OL14.56+1.213.03
3Alix Young VikNydalens SK15.28+1.533.09
4Kirsti Grundnes BergIL Tyrving17.49+4.143.38
Mari HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 55-

4 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari NatvigNittedal OL17.413.36

H -10

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil HuuseØstmarka OK28.0111.40
Kristoffer KatlaFossum IF25.0810.28
Mathias LinløkkenØstmarka OK33.4614.04
Andreas SandernesØstmarka OK26.1410.55
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert

H 11-12

2 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.445.18
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK13.13+0.295.30
3Bram LangerødFossum IF13.49+1.055.45
4Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering14.55+2.116.12
5Birk F. SætnanFossum IF15.38+2.546.30
6Eirik Vie StrislandFossum IF19.45+7.018.13
7Stian Måseide SørlieRaumar Orientering19.50+7.068.15
8Gustav Andresen SkotteFossum IF21.36+8.529.00
9Sindre Vie StrislandFossum IF22.48+10.049.30
10Børge Nilsen BergFossum IF23.38+10.549.50
11Bendik MjøsterØstmarka OK24.40+11.5610.16
12Jonas KroghOppsal Orientering26.07+13.2310.52
13Henrik LinløkkenØstmarka OK27.50+15.0611.35
14Birk ThorstensenOppsal Orientering36.01+23.1715.00
15Oliver NilsenFossum IF41.44+29.0017.23
Henrik HaugumØstmarka OKdiskvalifisert
David VenkerFossum IFdiskvalifisert

H 13-14

3 390 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Young VikNydalens SK13.203.55
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.33+0.133.59
3Isak JonssonNydalens SK14.39+1.194.19
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.06+1.464.27
5Sivert Sande KvermeFossum IF16.22+3.024.49
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.48+3.284.57
7Joakim Wilkens JernbergNydalens SK17.01+3.415.01
8Anders HorveiRaumar Orientering18.08+4.485.20
9Sondre Zahl HagenFossum IF18.16+4.565.23
10August Syrdal ØenHeming Orientering18.39+5.195.30
11Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering18.57+5.375.35
12Ådne SkjærsteinIL Tyrving18.58+5.385.35
13Erlend BørliFossum IF19.04+5.445.37
14Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering19.08+5.485.38
15Eirik ØvstedalNydalens SK19.15+5.555.40
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19.58+6.385.53
17Ferdinand FremmingHeming Orientering20.10+6.505.56
18Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering20.20+7.005.59
19Simen FritznerNittedal OL21.02+7.426.12
20Henrik ReuschHeming Orientering21.07+7.476.13
21Marius BakkeFossum IF22.01+8.416.29
22Vebjørn Blom-HagenFossum IF23.09+9.496.49
23John OtterleiØstmarka OK23.36+10.166.57
24Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb24.29+11.097.13

H 15-16

5 730 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK14.222.30
2Kasper FosserHeming Orientering14.32+0.102.32
3Erling HjermstadFossum IF15.04+0.422.37
4Sander ArntzenAsker Skiklubb15.09+0.472.38
5Jørgen BaklidKonnerud IL15.37+1.152.43
6Øyvind HjermstadFossum IF15.39+1.172.43
7Bjørn Anders FlågenHeming Orientering15.40+1.182.44
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF16.28+2.062.52
9Per Clemet WisløffAsker Skiklubb16.49+2.272.56
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering17.02+2.402.58
11Peter GisholtFossum IF17.23+3.013.02
11Elias ØhmanGjø-Vard OL17.23+3.013.02
13Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK17.35+3.133.04
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.38+3.163.04
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF17.55+3.333.07
16Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.04+3.423.09
17Axel HoveidAsker Skiklubb18.27+4.053.13
18Emil StørmerFossum IF18.47+4.253.16
19Martin Andresen SkotteFossum IF18.49+4.273.17
20Andreas RambergØstmarka OK18.51+4.293.17
21Jens Johan BrekkeLillomarka OL18.55+4.333.18
22Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK20.27+6.053.34
23Knut SelstadFossum IF20.43+6.213.36
24Odin TellesbøØstmarka OK22.04+7.423.51
25Jesper UgedalØstmarka OK23.09+8.474.02

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dane BlomquistLillomarka OL14.44
2Sondre Ruud BråtenNydalens SK15.09+0.25
3Morten TangenMåren OK19.35+4.51
Eirik RustadRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 40-

6 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkeFossum IF16.032.20
2Knut Jostein SætnanFossum IF16.51+0.482.27
3Martin ØhmanGjø-Vard OL17.02+0.592.29
4Torbjørn KravdalGjø-Vard OL17.24+1.212.32
5Bjørn HaugeFet OL18.51+2.482.45
6Tommy SkårbøRaumar Orientering22.58+6.553.21
7Ola NilsenOppsal Orientering33.20+17.174.51
8Kristian Bernhard NilsenFossum IF34.33+18.305.02

H 45-

6 850 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn MartiniAsker Skiklubb15.582.19
2Sven Arne GylterudFossum IF16.35+0.372.25
3Arne DybdahlLillomarka OL16.49+0.512.27
4Christian JomaasFossum IF18.05+2.072.38
5Stein H. HagenFossum IF19.03+3.052.46
5Christian ReuschHeming Orientering19.03+3.052.46
7Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL19.22+3.242.49
8Eilert AamodtOppsal Orientering19.50+3.522.53
9Eirik JørgensenIL Tyrving20.21+4.232.58
10Arild AndresenFossum IF20.58+5.003.03
11Sverre WisløffAsker Skiklubb23.53+7.553.29

H 50-

6 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LunøeNydalens SK14.272.16
2John SvergjaNord-Østerdal OK16.08+1.412.32
3Frode KamsvågIL Tyrving16.15+1.482.33
4Frode RobertsenTønsberg Og Omegn18.02+3.352.50
5Håkon JendalFossum IF18.16+3.492.52
6Per Anders YtterbøAsker Skiklubb21.18+6.513.20
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 55-

5 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF15.503.07
2Morten KarlsenMåren OK17.00+1.103.21

H 60-

5 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård NatvigNittedal OL17.053.22

H 65-

4 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL18.103.42

H 70-

3 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor PalmgrenHalden SK17.214.50

D 75

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK27.07

H 80

2 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK30.1010.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor