Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløpene Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: lørdag 5 september 2015

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina BoothKristiansand OK19.32
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK27.44+8.12
3Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK27.54+8.22
4Tori RosendahlIL Vindbjart36.15+16.43

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria StødleKristiansand OK34.44
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK43.27+8.43

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie EkelandOddersjaa SSK26.43

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin HaugeHisøy OK21.56
2Silje KregnesKristiansand OK28.20+6.24
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK28.54+6.58

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inga StødleKristiansand OK1.11.19
0Kristin MestadTorridal ILdiskvalifisert

D 17-A kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane RibeSøgne og Songdalen OK42.34
2Heidi Fidje AndersenOK Sør43.00+0.26

D 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke Vold SundeSøgne og Songdalen OK38.45
2Mette HeddelandKristiansand OK40.50+2.05
3Anne Marie EkelandOddersjaa SSK42.46+4.01
4Hanne HermansenKristiansand OK1.02.32+23.47

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse Aud NyhusBirkenes IL1.34.13

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrea DrangsholtTorridal IL1.09.39

D 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKonnerud IL39.20
2Silje HaugeHisøy OK43.33+4.13
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK45.00+5.40
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK53.41+14.21

D 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Reiersen JensenBirkenes IL45.07
2Marianne HaugeHisøy OK52.12+7.05

D 45-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild HaldKristiansand OK40.51

D 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente MestadTorridal IL36.57
2Mette MestadTorridal IL47.18+10.21
3Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK1.03.07+26.10
4Liv Bente H FriestadKristiansand OK1.12.45+35.48

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK55.37

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.59

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg BøbelImås40.59

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudveig JørunlandOK Sør1.19.28

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Fidje AndersenOK Sør1.08.24

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David RundeKristiansand OK17.25
2Anders VestølVegårshei IL26.32+9.07
3Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK27.55+10.30
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL30.52+13.27
5Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK32.00+14.35
6Odd-Anton HermansenKristiansand OK37.39+20.14
7Erlend Fidje AndersenOK Sør47.33+30.08
0Mardon RødliBirkenes ILdiskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm RosendahlIL Vindbjart46.31

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik Monrad OlsenFlosta IL51.01
2Olaf RosendahlIL Vindbjart1.10.37+19.36
0Anund NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild JørgensenOddersjaa SSK34.17
2Morten CowardOK Sør34.37+0.20
3Bjørn A FriestadKristiansand OK42.32+8.15
4Tor Svein LangåsOddersjaa SSK44.52+10.35
0Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torkel ReinhartsenKristiansand OK38.03
2Morten JørgensenKristiansand OK38.17+0.14
3Kristian NyhusKristiansand OK41.37+3.34
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41.42+3.39
5Vetle ReinhartsenKristiansand OK47.37+9.34
6John RundeKristiansand OK52.38+14.35

H 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK35.58
2Vegard DanielsenKristiansand OK36.53+0.55
3Ståle GjelstenKristiansand OK37.23+1.25
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK41.24+5.26
5Sjur HoviKristiansand OK41.37+5.39

H 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein SundeSøgne og Songdalen OK45.15

H 45-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne BujordetKristiansand OK28.33
2Ola SløgedalMarnardal IL29.01+0.28
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK33.29+4.56
4Øyvind MikkelsenKristiansand OK36.41+8.08
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK38.34+10.01
6Ole Petter VestølVegårshei IL39.22+10.49
7Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK46.31+17.58
8Ove KjetsåOtra IL49.43+21.10
9Asle KregnesKristiansand OK55.43+27.10
10Guttorm NyhusBirkenes IL1.06.59+38.26
11Inge HaugeHisøy OK1.24.32+55.59

H 55-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon BjørgumKristiansand OK28.33
2Jan BlandkjennKristiansand OK34.20+5.47
3Jack BjørnsenKristiansand OK39.39+11.06
4Kristen RibeSøgne og Songdalen OK42.55+14.22
5Bjørn ReinhartsenKristiansand OK47.46+19.13
0Rune KittelsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag MoeKristiansand OK28.22
2Stein CowardOK Sør32.55+4.33
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK33.51+5.29
4Magne Reier JørgensenKristiansand OK47.08+18.46

H 65-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve LølandBirkenes IL34.24
2Widar Taxth LølandIL Express39.14+4.50
3Halvard VesterhusIL Høvdingen50.43+16.19

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut SkjævelandGanddal IL30.52
2Floke BredlandSøgne og Songdalen OK34.17+3.25
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen38.47+7.55
0Bjørn SyvertsenIL Vindbjartdiskvalifisert

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar JørunlandOK Sør44.42
2Arild TelstøIL Vindbjart45.39+0.57
3Peter RosendahlIL Vindbjart50.24+5.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor