Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR8 Langdistanse Brekkeheia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR8 Langdistanse Brekkeheia
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 7 juni 2015

N-åpen

1 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)30.1718.55
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)30.2218.58
Maria HauskenStavanger Orienteringsklubb14.529.17
Kristina KleppaÅlgård Orientering13.368.30
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering16.4610.28
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering12.237.44
Livar OftedalÅlgård Orientering20.2012.42
Maren OftedalÅlgård Orientering28.0517.33
Malena SirekrokÅlgård Orientering17.3310.58
Mari SirekrokÅlgård Orientering40.5825.36
Olav SirekrokÅlgård Orientering17.3911.01
Ada C StokkelandÅlgård Orientering48.4030.25
Lea StokkelandÅlgård Orientering48.4030.25
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.2212.06
Eirik VatneSandnes IL (Rogaland)13.588.43

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie BergeÅlgård Orientering56.5425.51
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering33.4415.20

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.448.30
2Alida OftedalÅlgård Orientering26.57+8.1312.14
3Ane NevlandÅlgård Orientering28.15+9.3112.50

D 13-14

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.188.23
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)19.41+0.238.33
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.39+1.218.58
4Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb22.45+3.279.53
5Ingrid LamarkGanddal IL28.04+8.4612.12

D 17-20

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)59.5212.13
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.00.44+0.5212.23
3Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.03.58+4.0613.03
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.10+9.1814.06
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.09.25+9.3314.09
6Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.40+9.4814.13

D 21-

6 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.02.3210.25
2Janne ThygesenGanddal IL1.32.18+29.4615.23
3Trine BolstadGanddal IL1.39.38+37.0616.36
4Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.44.18+41.4617.23

D 40-

4 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.14.0715.07
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.17.48+3.4115.52
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.18.50+4.4316.05
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.19.50+5.4316.17
5Vibeke LamarkGanddal IL1.20.21+6.1416.23
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.28.42+14.3518.06

D 50-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK35.409.54
2Ann Karin TjørhomGanddal IL48.11+12.3113.23
3Ranghild AuglendGanddal IL58.00+22.2016.06
4May MelingStavanger Orienteringsklubb1.03.59+28.1917.46

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK46.4616.07
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb49.15+2.2916.58

D 70-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK54.5018.54
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55.23+0.3319.05

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)22.3710.16
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.09.0831.25

H 11-12

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering17.047.45
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.08+1.048.14
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering19.48+2.449.00
4Øyvind LamarkGanddal IL20.12+3.089.10
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering23.45+6.4110.47
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL23.57+6.5310.53
7Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)30.58+13.5414.04
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.38+16.3415.17

H 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)23.0812.10

H 13-14

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL22.329.47

H 15-16

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.01.1912.30
2Per Ivar StoklandGanddal IL1.02.24+1.0512.44
3Selmer WathneSandnes IL (Rogaland)1.15.28+14.0915.24
0Martin NevlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 17-20

6 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett1.02.2610.24
2Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.26.45+24.1914.27

H 21-

8 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NevlandÅlgård Orientering1.09.488.43
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.10.23+0.358.47
3Jonas Klausen EspedalNTNUI1.11.03+1.158.52
4Stig AlvestadGanddal IL1.11.12+1.248.54
5Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.12.24+2.369.03
6Sebastian DalandKristiansand OK1.13.19+3.319.09
7Arild AasheimGanddal IL1.15.04+5.169.23
8Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.15.13+5.259.24
9Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.21.08+11.2010.08
10Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.31.37+21.4911.27
11Kenneth MydlandEgersund OK1.40.14+30.2612.31
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.45.17+35.2913.09
13Morten Bjerga SundliGanddal IL1.49.07+39.1913.38

H 40-

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LamarkGanddal IL1.08.4811.28
2Svein-Erik KvameGanddal IL1.08.59+0.1111.29
3Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.10.40+1.5211.46
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.12.33+3.4512.05
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.15.42+6.5412.37
6Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.23.34+14.4613.55
7Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.03.05+54.1720.30
0Kurt KleppaÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)47.359.42
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb52.58+5.2310.48
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)54.33+6.5811.07
4Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.01.45+14.1012.36
5Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.44+18.0913.24
6Ove OalandGanddal IL1.08.12+20.3713.55
7Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.08.54+21.1914.03
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb35.119.46
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb35.32+0.219.52
3Harry BreilandÅlgård Orientering36.51+1.4010.14
4Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb44.53+9.4212.28
5Kjell SvihusGanddal IL45.54+10.4312.45
6Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb46.22+11.1112.52
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb56.11+21.0015.36
8Jan Inge LundeGanddal IL57.03+21.5215.50

H 70-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.2312.12
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)37.07+1.4412.47
3Tormod AaslidEgersund OK39.24+4.0113.35
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag40.44+5.2114.02
5Jan VærpSøgne og Songdalen OK43.12+7.4914.53
6Albert NærheimSuldal Orienteringslag55.35+20.1219.10

H17-AK

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1.00.1712.18
2Per Martin StoklandGanddal IL1.17.07+16.5015.44
0Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D17-AK

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)53.3814.53
0Anita SælevikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-åpen

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering32.1014.37

B-åpen

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild SvihusGanddal IL29.0012.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor