Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: torsdag 14 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15-16 | D 17-20B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21B | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-20B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21B | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 55-

N-åpen

1 590 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Olaf Blom-HagenFossum IF26.10+7.0416.27
0Louis GeeHeming Orientering29.06+10.0018.18
0Ola Mæhre TorjussenFossum IF21.54+2.4813.46
0Thea Steine-EriksenHeming Orientering50.57+31.5132.02
0Axel ClerambaultFossum IF26.27+7.2116.38
0Signe Fluge UllebergHeming Orientering32.51+13.4520.39
0Erlend BakkeFossum IF19.21+0.1512.10
0Helene Margarethe KristensenHeming Orientering26.59+7.5316.58
0Dina GlomsakerFossum IF19.33+0.2712.17
0Katharina BerentsHeming Orientering22.38+3.3214.14
0Henny Hveberg AlmlieFossum IF28.32+9.2617.56
0Mikkel RastadAsker Skiklubb18.5311.52
0Håvard Rekve LianFossum IF19.29+0.2312.15
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb18.4011.44
0Ask Vinjar HaugMåren OK19.46+0.4012.25
0Veronika Vikhamar SchulerHeming Orientering24.10+5.0415.11
0Leon KnudsenOppsal Orientering18.5311.52
0Simon HernesFossum IF24.38+5.3215.29
0Anna Emilie Øvrebø MyrvoldHeming Orientering24.25+5.1915.21
0Aslak Kvaase-WensaasFossum IF21.43+2.3713.39
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.02+3.5614.29
0Elen WoxholtÅrvoll IL26.38+7.3216.45
0Simen HøyerFossum IF21.55+2.4913.47
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.2210.55
0Tia Zelow BliksmarkFossum IF21.02+1.5613.13
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL28.52+9.4618.09
0Torbjørn DannevigHeming Orientering29.10+10.0418.20
0Kristoffer KatlaFossum IF20.59+1.5313.11
0Kaisa Kristina Louise LemyreHeming Orientering17.3811.05
0Ingeborg StenvoldÅrvoll IL26.38+7.3216.45
0Sara MolundIL Tyrving19.33+0.2712.17
0Knut Kolltveit SørlieFossum IF26.52+7.4616.53
0Iben ArnekleivAsker Skiklubb19.0612.00
0Jørgen Rønning JohansenMåren OK21.29+2.2313.30
0Vebjørn SöderFossum IF21.51+2.4513.44
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb27.36+8.3017.21
0David VenkerFossum IF19.52+0.4612.29
0Amund Kortner VogtØstmarka OK32.36+13.3020.30
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering16.0510.06
0Simen LangaasFossum IF26.25+7.1916.36
0Kristine KjesbuIL Tyrving29.24+10.1818.29
0Vegard Oseng LiholtLillomarka OL35.25+16.1922.16
0Emma KjesbuIL Tyrving19.34+0.2812.18
0Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb29.04+9.5818.16
0Elias MosletFossum IF21.53+2.4713.45
0Magnus MolundIL Tyrving17.4411.09
0Even Nygård ThorsengFossum IF38.13+19.0724.02
0Tiril Steine-EriksenHeming Orientering26.05+6.5916.24
0Anne Victoria BirkelandFossum IF38.01+18.5523.54
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK41.34+22.2826.08
0Aksel EideBækkelagets SK16.2610.20
0Håkon Sæl SteenFossum IF18.5711.55
0Mikkel Tufto-AntonsenHeming Orientering19.0411.59
0Frikk FinsrudAsker Skiklubb19.51+0.4512.29
0Martin BalchenOddersjå1.05.28+46.2241.10
0Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK19.41+0.3512.22
0Julia Forfang FossumOddersjå1.05.03+45.5740.54
0Maria Forfang FossumOddersjå1.05.41+46.3541.18
0Ella HalvorsenNydalens SK31.42+12.3619.56
0Helena HalvorsenNydalens SK31.47+12.4119.59
0Kasper HalvorsenNydalens SK18.2711.36
0Magnus JevanordFossum IF22.46+3.4014.19
0Nora MorgenlieNydalens SK54.00+34.5433.57
0Anders Næss UlsethHeming Orientering17.4811.11
0Ellen Maja SigurdsdottirFossum IF26.10+7.0416.27
0Selma Størmer-AntonsenNydalens SK24.07+5.0115.10
0Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK23.38+4.3214.51
0Iselin VeisetFossum IF38.01+18.5523.54
0Erik Isaksen WestgaardFossum IF27.33+8.2717.19
0Anne ØstvoldHeming Orientering23.10+4.0414.34
0Martha WisløffAsker Skiklubb22.12+3.0613.57
0Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL48.36+29.3030.33
0Odin FismenFossum IF22.43+3.3714.17
0Halvor Kvaase-WensaasFossum IF22.15+3.0913.59
0Einar ØstvoldHeming Orientering17.3111.01
0Ella BerstadHeming Orientering16.5910.40
0Lauritz BrunborgNittedal OL19.58+0.5212.33
0Brage FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert

D -10

1 870 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HoloFossum IF20.1610.50
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.15+1.5911.53
3Ingvild Berner MyhreFossum IF22.22+2.0611.57
4Elise ThorsengFossum IF23.00+2.4412.17
5Tuva HøyerFossum IF23.39+3.2312.38
6Emilie FløLillomarka OL24.00+3.4412.50
7Anna Mæhre TorjussenFossum IF32.03+11.4717.08
8Elise Nilsen BergFossum IF37.46+17.3020.11
9Ine Lohne BoehlkeFossum IF41.39+21.2322.16
10Silja BerstadHeming Orientering43.12+22.5623.06

D 11-12

1 870 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne Rognerud BøeFossum IF15.348.19
2Ida Marie FlågenHeming Orientering18.41+3.079.59
3Mari BrendeFossum IF19.19+3.4510.19
4Guro LinneboHeming Orientering21.52+6.1811.41
5Mille Baastad BergIL Tyrving22.30+6.5612.01
6Helene Bjørkvold JendalFossum IF22.40+7.0612.07
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL23.02+7.2812.19
8Hilde Sogn HaugFossum IF28.17+12.4315.07
9Hannah Syrdal ØenHeming Orientering29.49+14.1515.56
10Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF30.47+15.1316.27
11Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering32.10+16.3617.12
12Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK35.16+19.4218.51
13Ragnhild Blom-HagenFossum IF38.25+22.5120.32
14Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK41.58+26.2422.26
0Kristine SolbakkenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 11-12N

1 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea H. RogndokkenFet OL18.0911.24
2Marielle MichelsenFossum IF19.53+1.4412.30
3Shannon Bruvold DinneenFossum IF20.52+2.4313.07
4Malene BerstadHeming Orientering21.07+2.5813.16
5Kathinka Zahl HagenFossum IF22.14+4.0513.58
6Emilie Pedersen VoldLillomarka OL22.32+4.2314.10

D 13-14

2 760 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK29.1510.35
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering30.39+1.2411.06
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.33+2.1811.25
4Kristine KravdalGjø-Vard OL32.44+3.2911.51
5Marte Madslien BakkenNydalens SK34.58+5.4312.40
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering35.58+6.4313.01
7Marie LilandNydalens SK36.52+7.3713.21
8Ada WulfsbergNydalens SK37.20+8.0513.31
9Karen Hoel JomaasFossum IF37.35+8.2013.37
10Elin FløLillomarka OL42.03+12.4815.14
11Amélie AamodtOppsal Orientering42.20+13.0515.20
12Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb45.46+16.3116.34
13Tuva Eik HaaveOppsal Orientering46.31+17.1616.51
14Tina KallesonOppsal Orientering46.49+17.3416.57
15Theresa FürstenbergNydalens SK47.07+17.5217.04
16Live ØstvoldHeming Orientering48.46+19.3117.40
17Malene JebsenHeming Orientering1.00.53+31.3822.03
18Silje Marie VågeAsker Skiklubb1.10.59+41.4425.43
19Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering1.41.50+1.12.3536.53
0Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Norunn KrokeideNydalens SK32.1414.19

D 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK35.5318.53

D 15-16B

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb50.0518.08
2Eline BryneHeming Orientering1.46.54+56.4938.43

D 15-16

2 940 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil AhlsandNydalens SK26.359.02
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF27.58+1.239.30
3Ingrid G. KvålsgardFossum IF30.57+4.2210.31
4Synne StrandAsker Skiklubb32.10+5.3510.56
5Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL32.22+5.4711.00
6Karianne Olsvik DengerudNydalens SK32.42+6.0711.07
7Pernille KatlaFossum IF32.59+6.2411.13
8Emma Eithun PaulsenNittedal OL33.47+7.1211.29
9Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb34.44+8.0911.48
10Ragne NorrudFossum IF35.17+8.4212.00
11Hanne VassendPorsgrunn OL36.05+9.3012.16
12Ella Arentz HagenSandefjord OK36.49+10.1412.31
13Ingrid HasaasFossum IF38.10+11.3512.58
14Inger Marie RødnesOppsal Orientering38.33+11.5813.06
15Synne SkjærsteinIL Tyrving39.12+12.3713.20
16Maren NorderudIL Tyrving39.14+12.3913.20
17Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK40.15+13.4013.41
18Ingrid MadslienNydalens SK41.35+15.0014.08
19Heidi Therese WiestVang OL41.48+15.1314.13
20Hedvig VollsetHeming Orientering43.25+16.5014.46
21Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK46.15+19.4015.43
22Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb47.49+21.1416.15
23Ingrid AaslundFet OL48.19+21.4416.26
24Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb48.56+22.2116.38
25Tilde EineFossum IF52.07+25.3217.43
26Solveig Eline BergIL Tyrving52.58+26.2318.00
27Julie BakkeFossum IF54.20+27.4518.28
28Lin Marte AndorsenNydalens SK57.16+30.4119.28
29Marte Morgenlie SkeiNydalens SK1.07.39+41.0423.00
0Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

D 17-C

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TrøanHadeland OL23.4910.35
2Kristin VatlandHadeland OL25.39+1.5011.24
3Annica HernesFossum IF28.39+4.5012.44
4Kristin Kvalø HaugFet OL28.59+5.1012.52
5Judith BanfiÅs-NMBU Orientering32.31+8.4214.27
6Camilla FosstveitRaumar Orientering38.46+14.5717.13
7Thine Wilkens JernbergNydalens SK41.29+17.4018.26

D 17-N

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering17.329.13
2Heidi Kjær HaugbergNydalens SK22.08+4.3611.38
3Vera HalsaaAsker Skiklubb27.41+10.0914.34
4Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering31.29+13.5716.34

D 17-18

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK34.439.38
2Åshild Faller RåheimFet OL45.37+10.5412.40
3Ingvild C. FleisjeLillomarka OL47.57+13.1413.19
4Åse BerganNydalens SK50.03+15.2013.54
5Line Wegner HodtFossum IF51.43+17.0014.21
6Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.06.06+31.2318.21

D 19-20

4 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNydalens SK39.009.02
2Sigrid AlexandersenFossum IF45.21+6.2110.31
3Tonje VassendPorsgrunn OL47.01+8.0110.54
4Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering47.46+8.4611.04
5Ragnhild HjermstadFossum IF51.27+12.2711.56

D 21-

4 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK35.028.07
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.52+0.508.19
3Gunvor Hov HøydalFossum IF40.09+5.079.18
4Siri StørmerHeming Orientering49.22+14.2011.27
5Guro VassendFossum IF50.03+15.0111.36
6Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK54.08+19.0612.33
7Selma TonjerNydalens SK57.45+22.4313.23
8Hanne Maria VisterOslostudentenes IK58.38+23.3613.36
9Lisa NäsholmNydalens SK59.01+23.5913.41
10Ingrid TronshaugStokke IL1.11.38+36.3616.37
0Maria BrodinFossum IFdiskvalifisert

D 21B

2 760 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina BirkelundAsker Skiklubb37.5913.45
2Hege Rønning JohansenMåren OK41.34+3.3515.03
3Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett41.46+3.4715.07
4Mona Elisabeth ØstvangØstmarka OK42.47+4.4815.30
5Elin KallesonOppsal Orientering43.51+5.5215.53
6Ingrid SkaarerNydalens SK51.14+13.1518.33
7Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF1.11.28+33.2925.53
0Kari LundNittedal OLdiskvalifisert

D 35-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL44.4212.25
2Kari StrandLierbygda OL51.06+6.2414.11
3Kristin JægerOppsal Orientering1.13.04+28.2220.17
0Inga MorgenlieNydalens SKikke startet

D 40-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42.4011.51
2Else Kari ScheeleNydalens SK48.55+6.1513.35
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb56.46+14.0615.46
4Marit InngjerdingenNydalens SK1.00.55+18.1516.55
5Anne Ruste FløLillomarka OL1.14.17+31.3720.38
6Paula BerstadHeming Orientering1.33.58+51.1826.06
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKdiskvalifisert

D 45-

2 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Lill KvisleAsker Skiklubb27.279.33
2Kari MadslienNydalens SK33.15+5.4811.35
3Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering34.57+7.3012.10
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK36.20+8.5312.39
5Marit B. EithunNittedal OL37.06+9.3912.55
6Signe Astrup ArnesenHeming Orientering37.13+9.4612.58
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb38.26+10.5913.23
8Hege SolerødGjø-Vard OL38.31+11.0413.25
9Anne MadslienNydalens SK38.40+11.1313.28
10Trine OldernesLillomarka OL38.57+11.3013.34
11Hilda ØfsthusAsker Skiklubb39.23+11.5613.43
12Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering40.39+13.1214.09
13Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb41.09+13.4214.20
14Heidi ØstliRaumar Orientering42.10+14.4314.41
15Monica FeylingKolbotn og Skimt OL42.46+15.1914.54
16Ann Elin FlågenHeming Orientering46.42+19.1516.16
17Hilde VassendPorsgrunn OL47.31+20.0416.33
18Tone Karina IngesenSarpsborg OL47.53+20.2616.41
19Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering52.40+25.1318.21
20Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.06.33+39.0623.11
21Kristin FalkFossum IF1.08.33+41.0623.53
22Marianne ReuschHeming Orientering1.13.04+45.3725.27

D 50-

2 870 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL34.1811.57
2Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb36.23+2.0512.40
3Mari HernandezOL Toten-Troll38.45+4.2713.30
4Trude FixdalIL Koll39.58+5.4013.55
5Ragnhild SævigStord Orientering41.36+7.1814.29
6Kristin TandbergAsker Skiklubb42.00+7.4214.38
7Anne Kristine NorderudIL Tyrving44.21+10.0315.27
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb44.52+10.3415.37
9Kristin FleisjeNittedal OL48.27+14.0916.52
10Dagrun MelkildHeming Orientering53.03+18.4518.29
11Anne Margrete HammerØstmarka OK53.56+19.3818.47
12Marianne ArnesenAsker Skiklubb57.14+22.5619.56
13Maria TorgersenBækkelagets SK1.00.31+26.1321.05
14Maria PerssonAsker Skiklubb1.16.00+41.4226.28
15Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.17.56+43.3827.09
16Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.18.24+44.0627.19
0Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 55-

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sidsel NørstebøIL Tyrving42.3614.50
2Heidi FalckIL Tyrving50.56+8.2017.44
3Toril EineFossum IF53.08+10.3218.30
4Margaret RoseveareOppsal Orientering1.16.47+34.1126.45

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering44.5816.39

D 65-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jessica KathleMåren OK45.3916.54
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL46.36+0.5717.15
3Anne Marie TimenesHadeland OL51.29+5.5019.04
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL58.00+12.2121.28
5Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL59.36+13.5722.04

D 70-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb55.4220.37
2Inger SkaugOppsal Orientering1.02.07+6.2523.00
3Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.03.44+8.0223.36

D 75-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF45.4416.56

H -10

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL16.328.50
2Alexander HernesFossum IF24.09+7.3712.54
3Theo Winsents SæterMåren OK27.03+10.3114.27
0Mathias LinløkkenØstmarka OKbrutt

H 11-12

1 870 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.456.49
2Jonas MyhrAsker Skiklubb13.36+0.517.16
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.08+1.237.33
4Gaute BerganNydalens SK14.19+1.347.39
5Bram LangerødFossum IF16.39+3.548.54
6Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.10+4.259.10
7Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering17.20+4.359.16
8Axel AaldeNydalens SK17.25+4.409.18
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK17.50+5.059.32
10Gustav Andresen SkotteFossum IF19.02+6.1710.10
11Arthur BrunborgNittedal OL20.11+7.2610.47
12Anselm ReichenbachOppsal Orientering20.38+7.5311.02
13Fridtjof ReuschHeming Orientering20.44+7.5911.05
14Jonas KroghOppsal Orientering21.16+8.3111.22
15Kristian AasAsker Skiklubb22.16+9.3111.54
16Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL22.56+10.1112.15
17Børge Nilsen BergFossum IF22.58+10.1312.16
18Mats LindaasElverum OK25.27+12.4213.36
19Sindre Vie StrislandFossum IF25.43+12.5813.45
20Håvard BirkelandFossum IF25.50+13.0513.48
21Birk ThorstensenOppsal Orientering26.06+13.2113.57
22Mathias NyhaugAsker Skiklubb27.43+14.5814.49
23Jakob RastadAsker Skiklubb29.21+16.3615.41
24Eirik Vie StrislandFossum IF31.57+19.1217.05
Jonas HasaasFossum IFbrutt
Marius E. AamodtOppsal Orienteringbrutt

H 11-12N

1 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen VågeAsker Skiklubb15.279.43
2Marius DybdahlOppsal Orientering15.52+0.259.58
3Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK17.58+2.3111.17
4Oliver NilsenFossum IF19.58+4.3112.33
5Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering21.14+5.4713.21
6Simen Rønning JohansenMåren OK30.41+15.1419.17
7Gaute LindaasElverum OK31.56+16.2920.05
0Martin Oseng LiholtLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

2 940 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK24.538.27
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb26.34+1.419.02
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK28.11+3.189.35
4Isak JonssonNydalens SK30.06+5.1310.14
5Alexander SmebyNydalens SK31.16+6.2310.38
6Eivind Berner MyhreFossum IF31.58+7.0510.52
7Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering32.40+7.4711.06
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK34.44+9.5111.48
9Herman BrunborgNittedal OL34.55+10.0211.52
10Joakim Wilkens JernbergNydalens SK35.54+11.0112.12
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering36.03+11.1012.15
12Mikkel KatlaFossum IF36.24+11.3112.22
13Henrik ReuschHeming Orientering37.18+12.2512.41
14Sivert Sande KvermeFossum IF37.51+12.5812.52
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb38.16+13.2313.00
16Erlend BørliFossum IF39.47+14.5413.31
17Kristian ØstermannHeming Orientering39.56+15.0313.34
18Simen FritznerNittedal OL40.21+15.2813.43
19Vemund HeierNydalens SK41.05+16.1213.58
20August Syrdal ØenHeming Orientering42.26+17.3314.25
21Felix FinsrudAsker Skiklubb44.35+19.4215.09
22Eirik ØvstedalNydalens SK44.45+19.5215.13
23Ådne SkjærsteinIL Tyrving45.45+20.5215.33
24Mathias Pedersen VoldLillomarka OL45.57+21.0415.37
25Ferdinand FremmingHeming Orientering46.00+21.0715.38
26Gaute FosstveitRaumar Orientering48.32+23.3916.30
27Marius BakkeFossum IF52.37+27.4417.53
28Sondre Zahl HagenFossum IF54.29+29.3618.31
29Vebjørn Blom-HagenFossum IF59.54+35.0120.22
30Olav BirkelandFossum IF1.06.37+41.4422.39

H 13-16C

2 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin BirkelundAsker Skiklubb21.219.29
2Henrik KnudsenOppsal Orientering26.16+4.5511.40
3Jonas Emil NeumanNydalens SK27.48+6.2712.21
4Andreas Hegland SimensenFossum IF30.52+9.3113.43
5Petter StigeAsker Skiklubb32.53+11.3214.36
6Endre Rognskog MellaOppsal Orientering35.15+13.5415.40
7Adrian LautererAsker Skiklubb36.14+14.5316.06
8Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb37.17+15.5616.34
9Sondre Kvalø HaugFet OL48.47+27.2621.40
0Noak ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Marius NybøAsker Skiklubb14.007.22
2Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb20.03+6.0310.33
3Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb25.31+11.3113.25

H 15-16

3 350 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering25.567.44
2Lukas LilandNydalens SK29.13+3.178.43
3Elias JonssonNydalens SK29.26+3.308.47
4Einar MelsomFossum IF30.00+4.048.57
5Bjørn Anders FlågenHeming Orientering30.15+4.199.01
6Jørgen WulfsbergNydalens SK30.19+4.239.02
7Petter Astrup ArnesenHeming Orientering32.48+6.529.47
8Audun Uglenes BerganNydalens SK33.07+7.119.53
9Sander ArntzenAsker Skiklubb33.26+7.309.58
10Øyvind HjermstadFossum IF33.44+7.4810.04
11Erik Hæstad BjørnstadFossum IF33.46+7.5010.04
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving34.44+8.4810.22
13Per Clemet WisløffAsker Skiklubb36.39+10.4310.56
14Even LindaasElverum OK36.49+10.5310.59
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL37.31+11.3511.11
16Lavran ThorstensenOppsal Orientering38.24+12.2811.27
17Olav TorgersenBækkelagets SK38.29+12.3311.29
18Eskil FrøislandVang OL38.44+12.4811.33
19Andreas RambergØstmarka OK39.01+13.0511.38
20Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb39.27+13.3111.46
21Sjur KvisleAsker Skiklubb40.30+14.3412.05
22Linus OlhansÅs-NMBU Orientering40.32+14.3612.05
23Joar OldernesLillomarka OL41.27+15.3112.22
24Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL41.57+16.0112.31
25Sebastian EidemHeming Orientering43.27+17.3112.58
26Martin Andresen SkotteFossum IF46.17+20.2113.48
27Trygve MyhrAsker Skiklubb47.08+21.1214.04
28Truls Wegner HodtFossum IF47.23+21.2714.08
29Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering48.17+22.2114.24
30Elias ØhmanGjø-Vard OL53.23+27.2715.56
31Knut SelstadFossum IF53.29+27.3315.57
32Axel HoveidAsker Skiklubb53.42+27.4616.01
33Oliver Wallin HigginsIL Tyrving56.20+30.2416.48
34Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering1.04.01+38.0519.06
35Kristoffer BryneHeming Orientering1.32.32+1.06.3627.37
0Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-20B

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KvisleAsker Skiklubb43.3114.48

H 17-C

2 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen JernbergNydalens SK22.149.52
2Haakon KnudsenOppsal Orientering25.09+2.5511.10
3Jarle RogndokkenFet OL25.39+3.2511.24
4Roar HernesFossum IF26.49+4.3511.55
5Stian DybdahlOppsal Orientering27.08+4.5412.03
6Dag Otter JohansenAsker Skiklubb27.53+5.3912.23
7Claus FritznerNittedal OL29.54+7.4013.17
8Gunnar FosstveitRaumar Orientering36.11+13.5716.04

H 17-N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieKoll14.427.44
2Stian LillegårdLillomarka OL18.55+4.139.57
3Roger ØstvoldHeming Orientering20.25+5.4310.44

H 17-18

4 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering41.079.32
2Åsmund Aamodt ResellNydalens SK41.10+0.039.33
3Tarjei HoloFossum IF41.13+0.069.33
4Martin Borge HeirFossum IF42.02+0.559.45
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK43.05+1.589.59
6Sander Hildebrand RogndokkenFet OL46.04+4.5710.41
0Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Audun Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert

H 19-20

4 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias T. MølnvikFossum IF37.497.40
2Håvard IrgensFossum IF40.26+2.378.12
3Erik Olsvik DengerudNydalens SK40.56+3.078.18
4Olai Stensland LillevoldFossum IF41.38+3.498.26
5Jonas Madslien BakkenNTNUI41.45+3.568.28
6Oskar StørmerFossum IF44.40+6.519.03
7Tim RobertsonFossum IF46.55+9.069.30
8Runar BjørhovdeBækkelagets SK56.55+19.0611.32

H 21-

4 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen JakobsenIL Tyrving38.437.51
2Leif StørmerFossum IF43.36+4.538.50
2Vetle ChristiansenRaumar Orientering43.36+4.538.50
4Sondre Ruud BråtenNydalens SK45.01+6.189.07
5Eirik W MoeLierbygda OL54.44+16.0111.06
6Truls KvaaseBækkelagets SK55.42+16.5911.17
7Asle KvaaseIL Høvdingen1.04.32+25.4913.05
8Håkon Nergaard BergStokke IL1.20.40+41.5716.21
9Magnus ZachariasenOppsal Orientering1.26.11+47.2817.28
10Mikael OlaussonOslostudentenes IK2.12.49+1.34.0626.56 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 21B

2 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar ThorstensenOppsal Orientering33.0411.14
2Martin ReichenbachOppsal Orientering37.14+4.1012.39
3Sverre MelbyeRaumar Orientering38.03+4.5912.56
4Gunnar PedersenAsker Skiklubb40.23+7.1913.44
5Haakon DolvenAsker Skiklubb44.43+11.3915.12
6Boehlke HenrikFossum IF45.35+12.3115.30
7Axel Boix EscolanOslostudentenes IK53.41+20.3718.15
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.00.50+27.4620.41
9Arild NyhaugAsker Skiklubb1.08.22+35.1823.15
0Ove HildrumLillomarka OLdiskvalifisert

H 35-

4 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK40.038.07
2Jostein AndersenNydalens SK47.34+7.319.38
3Simen Kjær HaugbergNydalens SK56.11+16.0811.23
4Stian OverskeidIndre Østfold OK1.00.20+20.1712.14
5Helge BakkehøiØstmarka OK1.09.24+29.2114.04
6Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.17.19+37.1615.40
0Rune BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Erik RåbergOK Tyrbrutt

H 40-

4 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AaldeNydalens SK39.219.07
2Tor BrennaNittedal OL39.25+0.049.08
3Martin ØhmanGjø-Vard OL41.43+2.229.40
4Audun BjerknesMåren OK44.43+5.2210.22
5Kjetil MolundIL Tyrving47.41+8.2011.03
6Jens Erik MortensenAsker Skiklubb51.56+12.3512.02
7Anders FærdenKolbotn og Skimt OL53.23+14.0212.23
8Even ErlienGjø-Vard OL1.04.11+24.5014.53
9Kyrre GranFet OL1.09.57+30.3616.13
10Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.11.21+32.0016.33
11Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK1.45.00+1.05.3924.21

H 45-

4 310 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Erik SkaugOppsal Orientering36.198.25
2Gjermund GravirAsker Skiklubb40.33+4.149.24
3Jon Iver BakkenNydalens SK40.43+4.249.26
4Kimme ArnesenHeming Orientering42.24+6.059.50
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb42.28+6.099.51
6Magne KnudsenOppsal Orientering45.26+9.0710.32
7Christian GrotnesIL Tyrving48.38+12.1911.17
8Hans JevanordFossum IF49.29+13.1011.28
9Jan Erik AalbergBækkelagets SK50.18+13.5911.40
10Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL52.20+16.0112.08
11Christian ReuschHeming Orientering52.38+16.1912.12
12Anders FlågenHeming Orientering52.55+16.3612.16
13Eilert AamodtOppsal Orientering53.29+17.1012.24
14Stein MellaOppsal Orientering56.19+20.0013.03
15Arne Håkon JørgensenSandefjord OK56.38+20.1913.08
16Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL57.30+21.1113.20
17Ottar WiklundNydalens SK58.10+21.5113.29
18Nils Ragnar LiholtLillomarka OL59.07+22.4813.42
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.01.16+24.5714.12
20Magne AasAsker Skiklubb1.11.45+35.2616.38
0Ivar Hegbom SmebyNydalens SKdiskvalifisert

H 50-

3 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving32.439.05
2Nils Petter FremmingHeming Orientering33.42+0.599.21
3Knut Erling ØenHeming Orientering36.21+3.3810.05
4Børge PedersenNydalens SK39.47+7.0411.03
5Arne TorgersenBækkelagets SK40.08+7.2511.08
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK40.42+7.5911.18
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering40.45+8.0211.19
8Lasse ArnesenHeming Orientering43.55+11.1212.11
9Frode KamsvågIL Tyrving44.45+12.0212.25
10Jarl ØvstedalNydalens SK46.12+13.2912.50
11Erlend RåheimOK Øst46.52+14.0913.01
12Mons Kr. LøvfaldNydalens SK51.02+18.1914.10
13Øyvind HelmersenFet OL51.27+18.4414.17
14Ole Petter HaugenNydalens SK54.59+22.1615.16
15Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering59.23+26.4016.29
16Tore LindaasElverum OK1.19.41+46.5822.08

H 60-

2 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are EriksenOslostudentenes IK33.0711.32
2Per OsenVestre Akers SK34.32+1.2512.01
3Magne VollenOslostudentenes IK37.23+4.1613.01
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering41.00+7.5314.17
5Erlend AamodtNydalens SK47.02+13.5516.23
6Ragnar Niemi BergStokke IL51.06+17.5917.48
7Egil HusethKamp/Vestheim IF58.05+24.5820.14

H 65-

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigFossum IF39.4013.49
2Tor TrøanHadeland OL40.02+0.2213.56
3Nils-Petter WiikDriv IL40.32+0.5214.07
4Øyvind HoveidAsker Skiklubb54.46+15.0619.04

H 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL36.1013.23
0Helge BjaalandHeming Orienteringbrutt

H 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering37.0213.42
2Jon C. FougnerHeming Orientering52.30+15.2819.26
3Oddvar ErlienVingelen IL1.01.39+24.3722.50
0Eivind HagenHadeland OLdiskvalifisert

H 80-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF43.1516.01
2Ole SannesLillomarka OL57.19+14.0421.13
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF58.40+15.2521.43
4Kjell H. EriksenFossum IF1.06.43+23.2824.42
5Tor E. HenriksenLillomarka OL1.12.21+29.0626.47
6Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.21.28+38.1330.10
7Johan TheisenKolbotn og Skimt OL1.37.55+54.4036.15
0Helge KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert

H 55-

2 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK26.479.19
2Martin GranlyLillomarka OL29.45+2.5810.21
3Kjell MarksetIL Koll30.11+3.2410.31
4Eirik TandrevoldFossum IF30.43+3.5610.42
5Geir OwrenFreidig31.19+4.3210.54
6Jens Olav KløvrudLillomarka OL31.37+4.5011.00
7Egil RundbergetNydalens SK34.14+7.2711.55
8Jan SævigLøten o-lag35.40+8.5312.25
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK41.41+14.5414.31
10Hallvard BergIL Tyrving42.02+15.1514.38
11Bo EmilssonOppsal Orientering53.30+26.4318.38
12Anders Emil OlsenNydalens SK57.48+31.0120.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor