Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: søndag 14 august 2011

Klasser: Visa alla | H17 | D17 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H15-16 | H13-14 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D15-16 | D13-14 | H17C | H17N | H13-16C | H13-16N | H11-12 | H10 | D17C | D17N | D13-16C | D13-16N | D11-12 | D10 | N-Åpen | H11-12N | D11-12N

H 17

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL31.30
2Vegard Brun SagaNTNUI32.56+1.26
3Øyvind HelgerudHalden SK33.30+2.00
4Øyvind StoksethHalden SK34.29+2.59
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL34.55+3.25
6Martin Grotle SoukupBækkelagets SK35.05+3.35
6Rune RystadNydalens SK35.05+3.35
8Morten Urdal BakkeKongsberg OL35.44+4.14
9Øystein SørensenBækkelagets SK35.50+4.20
10Thor MellaØstmarka OK35.52+4.22
11Jørgen MårtenssonModum OL36.02+4.32
12Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK36.07+4.37
13Jan Richard EriksenAsker Skiklubb36.18+4.48
14Trond KortnerØstmarka OK36.40+5.10
15Emil AhlbäckFossum IF36.59+5.29
16Henrik MårtenssonModum OL38.57+7.27
17Eirik Stærkeby JelstadModum OL39.02+7.32
18Espen RøsteKongsberg OL39.13+7.43
19Sigurd FlåganKongsberg OL39.21+7.51
20Henrik Drange RuudAsker Skiklubb39.27+7.57
21Pål SkogedalAsker Skiklubb39.32+8.02
22Henning SpjelkavikIL Tyrving39.40+8.10
23Stian JensenIndre Østfold OK39.56+8.26
24Eivind TonnaLillomarka OL40.03+8.33
25Severin BergliaEiker OL40.05+8.35
26Harald KalagerAsker Skiklubb40.07+8.37
27Erik TrøenLierbygda OL40.44+9.14
28Karsten KoplandModum OL40.46+9.16
29Mathias DrageKongsberg OL40.50+9.20
30Gleb TikhonovKongsberg OL41.55+10.25
31Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL42.41+11.11
32Eirik Holth JohannessenRøyken OL43.34+12.04
33Gunnar A FiskumIL Tyrving43.50+12.20
33Eirik W. MoeBækkelagets SK43.50+12.20
35Leif ErikssonModum OL43.52+12.22
36Ola LestebergKongsberg OL44.05+12.35
37Øyvind StrandeRingerike OL44.22+12.52
38Hallvard KorenOK Moss44.27+12.57
39Tord E. AndersenEiker OL44.35+13.05
40Endre StoksethNydalens SK45.59+14.29
41Geir Thomas KnutheimOK Horten46.37+15.07
42Erlend IsachsenAsker Skiklubb47.03+15.33
43Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb48.16+16.46
44Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb49.39+18.09
45Karl Arne LeinLierbygda OL50.36+19.06
45Gustav FiskumIL Tyrving50.36+19.06
47Morten Vilbo SørumRaumar Orientering52.34+21.04
48Kjetil MolundNordreisa IL53.31+22.01
49Henrik BergmanKonnerud IL53.56+22.26
50Helge KoplandModum OL1.03.14+31.44
51Halvor HorvliKonnerud IL1.08.41+37.11
Jørgen HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Anders Beyer BrattliRingerike OLdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKikke startet

D 17

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL31.20
2Nicole RagvinNydalens SK31.38+0.18
3Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering34.52+3.32
4Lone BrochmannEiker OL35.05+3.45
5Zsuzsa FeyIL Tyrving35.48+4.28
6Mariann UlvestadBækkelagets SK36.45+5.25
7Ane Baldishol BrevigRøyken OL36.53+5.33
8Hilde HovdenakModum OL37.09+5.49
9Emma LähdekorpiNydalens SK37.45+6.25
10Heidi StoksethHalden SK38.33+7.13
11Hege Ask-HenriksenKonnerud IL38.48+7.28
12Marte Eline UlvestadHeming/Njård OL39.07+7.47
13Kristine BergliaEiker OL39.27+8.07
14Hannele TonnaFinland40.40+9.20
15Malin EijsinkÅs-UMB Orientering40.58+9.38
16Milda ØhlckersIL Tyrving41.39+10.19
17Siri Sjødin DrangeAskøy OL41.58+10.38
18Tonje Kvamme DahlRingerike OL42.51+11.31
19Ida SvanbergRøyken OL43.22+12.02
20Aina VienaRingerike OL45.52+14.32
21Live Bredholt JørgensenSandefjord OK45.53+14.33
22Henriette RuudNTNUI45.54+14.34
23Kristine GrønlundRingerike OL47.45+16.25
24Audrun UtskarpenOslostudentenes IK48.57+17.37
25Heidi VogtØstmarka OK49.36+18.16
26Eline DrageKongsberg OL55.34+24.14
27Ann-Karin LestebergKongsberg OL56.49+25.29
28Ingrid WærpEiker OL57.29+26.09
29Synnøve NybøKonnerud IL58.12+26.52
30Hanne StensletRaumar Orientering1.00.26+29.06
Astrid Bredde VigIF Sturlaikke godkjent
Vigdis HobølOppsal IF Orienteringikke startet
Anette BaklidKonnerud ILikke startet

H 40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb31.43
2Lars BaklidKonnerud IL36.39+4.56
3Helge GisholtOK Skeidi36.51+5.08
4Ivar MølnvikFossum IF38.40+6.57
5Svein GranerudAsker Skiklubb38.43+7.00
6Tore HansenOK Skeidi38.44+7.01
7Pål SommerheinOK Horten39.22+7.39
8Gunnar Engen VikNydalens SK40.51+9.08
9Einar GisholtFossum IF41.10+9.27
10Gjermund GravirAsker Skiklubb41.29+9.46
11Per Olav LaukliKonnerud IL44.01+12.18
12Endre UlsakerHemsedal IL44.10+12.27
13Tommy JauhojärviAsker Skiklubb48.04+16.21
14Håvard Wessel PettersenBerger og Svelvik OL57.17+25.34
15Rune SørensenIF Sturla1.00.28+28.45
16Morten KristoffersenOppsal IF Orientering1.05.56+34.13

H 45

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig BjergaardNydalens SK26.48
2Svein Erik SøgårdKongsberg OL30.00+3.12
3Øyvind DrageKongsberg OL31.50+5.02
4Per Ola UlsethNydalens SK32.04+5.16
5Erik SaugerudKonnerud IL32.49+6.01
6Njål SvingheimKonnerud IL33.04+6.16
7Nils Inge BrurbergIF Sturla33.49+7.01
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving34.47+7.59
9Trond BrevikFossum IF34.56+8.08
10Håkon LøvliAsker Skiklubb35.46+8.58
11Espen LøeKongsberg OL36.03+9.15
12Juha VienaRingerike OL36.10+9.22
13Jan Tore HenriksenNydalens SK36.43+9.55
14Rolv Anders SystadLyn Ski37.18+10.30
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK37.54+11.06
16Lars KrügerNydalens SK40.22+13.34
17Arne Håkon JørgensenSandefjord OK40.41+13.53
18Tibor VáriIF Sturla42.06+15.18
19Sven OhrvikKonnerud IL42.58+16.10
20Anders NybøKonnerud IL46.11+19.23
21Gunnar HopeModum OL46.55+20.07
22Terje NæssFossum IF48.15+21.27
23Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL50.38+23.50
24Torgeir E. AndersenEiker OL56.33+29.45
Magne KnudsenØstmarka OKikke startet
Snorre FrydenlundIF Sturlaikke startet
Reidar StensengKonnerud ILikke startet

H 50

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils HæstadFossum IF30.50
2Jens Kristian KoplandModum OL32.01+1.11
3Terje MathisenNydalens SK32.48+1.58
4Trond RønnebergAsker Skiklubb33.40+2.50
5Hallvard FjærLillomarka OL33.44+2.54
6Morten DueMåren OK33.56+3.06
7Tormod StrandMåren OK34.50+4.00
8Trond BaklidKonnerud IL36.10+5.20
9Martin GranlyLillomarka OL36.32+5.42
10Lars HjermstadFossum IF36.55+6.05
11Morten KarlsenMåren OK36.56+6.06
11Roar GrandeKongsberg OL36.56+6.06
13Øivind MyhreKongsberg OL39.25+8.35
14Per SchancheAsker Skiklubb40.03+9.13
15Per Gunnar DahlRingerike OL40.26+9.36
16Pål Woldstad HanssenEiker OL41.49+10.59
17Bjørn WilladssenHeming/Njård OL43.34+12.44
18Kristian KalagerAsker Skiklubb45.26+14.36
19Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt OL47.56+17.06
20Roger MostueOppsal IF Orientering51.58+21.08
21Roy GjerdingOK Moss55.20+24.30
22Georg KapperudOppsal IF Orientering1.17.13+46.23
Ivar LindsethRingerike OLdiskvalifisert
Kolbjørn KasinKongsberg OLdiskvalifisert
Rune MoianAsker Skiklubbikke startet

H 55

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar JensenNydalens SK27.26
2Svein S JacobsenIL Tyrving29.49+2.23
3Morten DåsnesRingerike OL30.48+3.22
4Øyvind SørlieHadeland OL33.17+5.51
5Torgeir StrandhagenRøyken OL35.29+8.03
6Are EriksenOslostudentenes IK38.44+11.18
7Petter F. JohannessenIF Sturla39.42+12.16
8Morten JohannessenRøyken OL39.52+12.26
9Øyvind GylverAsker Skiklubb40.40+13.14
10Kjell SvanbergRøyken OL44.12+16.46
11Kjell StenstadvoldIL Tyrving44.26+17.00
12Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.07.50+40.24

H 60

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åmund TonnaEiker O-lag42.06
2Per ØhlckersIL Tyrving43.09+1.03
3Hans Lyder HaareKonnerud IL43.28+1.22
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 65

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL29.06
2Geir TrøanKolbotn & Skimt OL34.22+5.16
3Rolf GjølbergLarvik OK34.29+5.23
4Bjørn W. LudvigsenIF Sturla34.45+5.39
5Henning GaarderKonnerud IL37.25+8.19
6Lasse VråleIF Sturla39.57+10.51
7Per DalheimKonnerud IL40.30+11.24
8Lars Martin GjeinStokke IL40.39+11.33
Torgeir BrochmannEiker OLdiskvalifisert

H 70

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elling FrøvollIF Sturla33.45
2Tormod HøymyrIF Sturla38.59+5.14
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb39.44+5.59
4Per LundLarvik OK41.10+7.25
5Ole Einar DalenRingerike OL41.24+7.39
6Tor DrageHaugerud IF42.32+8.47
7Oddvar GjelstadSandefjord OK42.39+8.54
8Steinar RuudKonnerud IL43.10+9.25
9Asbjørn BræckKongsberg OL43.26+9.41
10Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK44.48+11.03
11Leiv HopeKongsberg OL47.16+13.31
12Per Øystein AndersenLarvik OK48.32+14.47
13Ronald MalcomLarvik OK48.45+15.00
14Knut JacobsenSandefjord TIF51.06+17.21
15Magnar ReppesgårdHedrum OL52.05+18.20
16Helge TvedtenLarvik OK54.51+21.06
17Birger GarbergRingerike OL57.11+23.26
18John LaukliKonnerud IL58.33+24.48
Finn Åge ØsternKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard MyhreKongsberg OL24.42
2Elias T. MølnvikFossum IF25.52+1.10
3Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla29.01+4.19
4Lars GrønlundRingerike OL30.54+6.12
5Aleksander Løe MyrlingKongsberg OL31.33+6.51
6Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering32.38+7.56
7Geir Strande SyrristRingerike OL34.23+9.41
8Iver SørensenIF Sturla38.23+13.41
9Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb38.50+14.08
10Ola JordheimHemsedal IL42.37+17.55
11Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb46.12+21.30
Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL24.03
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb25.40+1.37
3Sturla FrydenlundIF Sturla25.54+1.51
4Truls Sildnes BaklidKonnerud IL26.50+2.47
5Håvard UlsakerHemsedal IL27.34+3.31
6Pål SponeModum OL31.14+7.11
7Olav HeggelundLierbygda O-lag35.07+11.04
8Ola Tandberg RyanAsker Skiklubb36.22+12.19
9Sigurd RønningModum OL37.44+13.41
10Bjørnar LøvliAsker Skiklubb40.22+16.19
11Einar Moe TandbergModum OL40.50+16.47
12Sander ArnevikRingerike OL42.19+18.16
13Håvard Landro SvingheimKonnerud IL42.33+18.30
14Ragnar NerstenFossum IF48.43+24.40
15Styrk HeenLierbygda OL49.29+25.26
Anders LøsetRingerike OLikke startet

D 40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb34.05
2Kjersti Holt HanssenMåren OK35.25+1.20
3Ingrid Eide RappRaumar Orientering36.19+2.14
4Kari Jussie LønningIF Sturla39.16+5.11
5Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering41.51+7.46
6May Ingela HopeModum OL44.08+10.03
7Marit EgnerAsker Skiklubb44.55+10.50
8Line Skjevik ArnevikRingerike OL45.54+11.49
9Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL48.23+14.18
10Lill-Kristin EngerModum OL48.25+14.20
11Aud Ellen BrevikIF Sturla49.01+14.56
12Kristin SørensenIF Sturla55.59+21.54
13Elise GisholtFossum IF57.47+23.42
14Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.03.14+29.09
Anne-Kristin KvammeRingerike OLikke startet

D 45

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marit BjergaardNydalens SK33.01
2Alix Young VikNydalens SK33.49+0.48
3Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb34.51+1.50
4Anita Sørensen DrageKongsberg OL35.33+2.32
5Solveig SikkelandIL Tyrving35.47+2.46
6Helle Egeberg VáriIF Sturla36.20+3.19
7Marianne NjåsteinIL Tyrving36.27+3.26
8Hilde StorløkkenKongsberg OL38.15+5.14
9Tove HeimdalKonnerud IL38.25+5.24
10Kristin TandbergAsker Skiklubb40.17+7.16
11Else GrandalIL Tyrving41.35+8.34
12Veslemøy SolbergKonnerud IL42.15+9.14
13May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering43.11+10.10
14Inger Lise HoleKonnerud IL43.46+10.45
15Marianne ArnesenAsker Skiklubb45.20+12.19
16Hanne RådstogaAsker Skiklubb45.27+12.26
17Randi NicolaisenAsker Skiklubb46.46+13.45
18Eirin MathiesenRingerike OL47.38+14.37
19Anne-Karine HaflanNydalens SK51.55+18.54
20Tove Beate JelstadModum OL52.45+19.44
20Maria PerssonAsker Skiklubb52.45+19.44
22Eva SyversenRøyken OL55.38+22.37
23Krisitin FleisjeNittedal OL1.16.28+43.27
Ingvild TandbergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ellen GrønlundRingerike OLdiskvalifisert

D 50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL55.06

D 55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg SvanbergRøyken OL42.42

D 60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL39.13
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL49.47+10.34
3Nora UrsinFossum IF50.02+10.49
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving59.42+20.29

D 65

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti ThoStabæk IF36.58
2Hanne BræckKongsberg OL43.37+6.39
3Birgitte BekkelundRøyken OL43.59+7.01
4Gry Bruland VråleIF Sturla55.44+18.46

D 70

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margith ReppesgårdHedrum OL43.35
2Anbjørg LaukliKonnerud IL51.58+8.23
3Unni DrageHaugerud IF54.07+10.32
4Rannveig SommerheinOK Horten1.33.50+50.15
Torunn Hege FrøvollIF Sturladiskvalifisert

D 15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb30.43
2Marit NerstenFossum IF35.35+4.52
3Heidi MårtenssonModum OL35.45+5.02
4Magnhild FrydenlundIF Sturla36.43+6.00
5Ragnhild LøvliAsker Skiklubb36.45+6.02
6Ingunn Egeberg VáriIF Sturla38.03+7.20
7Åsne Skram TrømborgKongsberg OL40.24+9.41
8Anna MårtenssonModum OL46.48+16.05
9Katinka Jussie BrurbergIF Sturla49.32+18.49
10Guro JordheimHemsedal IL52.55+22.12
11Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK54.31+23.48
Ingrid LøsetRingerike OLdiskvalifisert

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb29.18
2Tilla Farnes HennumLierbygda OL30.39+1.21
3Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb31.27+2.09
4Siri GrandalIL Tyrving33.16+3.58
5Siri MoholthKongsberg OL38.40+9.22
6Synne Eide RappRaumar Orientering42.22+13.04
7Stine NjåsteinIL Tyrving45.13+15.55
8Ingvild C. FleisjeNittedal OL45.47+16.29
9Hanne GrandalIL Tyrving53.31+24.13
10Fride SørensenIF Sturla55.28+26.10
11Caroline BergmanKonnerud IL1.01.09+31.51
12Tone Nordbye NybøKonnerud IL1.01.10+31.52
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Oda SikkelandIL Tyrvingikke startet

H 17C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Narve J. BrennaHemsedal IL26.06

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik Linvåg NæssFossum IF27.11

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Haugen AtteråsOK Skeidi43.12

H 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HjermstadFossum IF22.29
2Jørgen BaklidKonnerud IL22.36+0.07
3Erling HjermstadFossum IF24.47+2.18
4Aslak HeimdalKonnerud IL26.54+4.25
5Håvard HjermstadFossum IF27.07+4.38
6Espen Hegstad KrügerNydalens SK27.49+5.20
7Sander ArntzenLierbygda OL28.04+5.35
8Vegard LøvliAsker Skiklubb36.38+14.09
9Fredrik GrønlundRingerike OL39.13+16.44
10Oskar ArnevikRingerike OL41.08+18.39
11Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF45.15+22.46
12Erik Hæstad BjørnstadFossum IF51.13+28.44
13Sølve DrageKongsberg OL51.46+29.17
14Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL59.39+37.10
15Syver Røhnebæk KongsrudModum OL1.13.10+50.41
Axel HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vetle DrageKongsberg OL1.09.58
Håkon NordbøModum OL42.03
Lars Young VikNydalens SK32.51
Haakon Kristoffer OlssonLierbygda OLdiskvalifisert
Erik MårtenssonModum OLikke godkjent
Egil FrydenlundIF Sturlaikke startet

D 17C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig KongsrudModum OL41.35
2Trude HansenBerger og Svelvik OL44.53+3.18
3Kirstine LaukliKonnerud IL48.26+6.51
4Ragnhild NerstenFossum IF1.06.31+24.56
Marit Follestad TandbergModum OLikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene Nordbye NybøKonnerud IL48.06
Sara Linvåg NæssFossum IFdiskvalifisert

D 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandLierbygda OL24.52
2Aurora MoholthKongsberg OL26.26+1.34
3Elin UlsakerHemsedal IL26.54+2.02
4Thea Sildnes BaklidKonnerud IL27.57+3.05
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29.09+4.17
6Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK29.52+5.00
7Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb32.40+7.48
8Solveig Hernandez VråleIF Sturla36.47+11.55
9Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla38.36+13.44
10Thea Charlotte HansenRøyken OL44.08+19.16
11Hanna Løe MyrlingKongsberg OL47.47+22.55
12Marie LaukliKonnerud IL50.29+25.37
13Frida Bakken UlsethNydalens SK53.35+28.43
14Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering55.08+30.16
15Åshild Egeberg VáriIF Sturla1.06.25+41.33

D 10

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Julie Henriette ArnesenKonnerud IL35.09
Jenny BaklidKonnerud IL24.22
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb1.26.18
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.35
Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL36.34
Andrea RanvikKonnerud IL39.11
Anniken RanvikKonnerud IL48.45
Hanne Eide RappRaumar Orientering43.38
Kristine Eide RappRaumar Orientering41.21
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL47.26
Mari Landro SvingheimKonnerud IL39.04
Carolina Hernandez VråleKonnerud IL44.17

N Åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hedda Haugen AskLierbygda OL23.25
Sigurd AskLierbygda O-lag23.39
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL28.19
Kaja GrandalIL Tyrving28.31
Henning JohannessenAskøy OL14.46
Ingeborg KvarmeRøyken OL27.52
Marie KvarmeRøyken OL24.53
Mathias LaukliKonnerud IL21.04
Konstanse MoholthKongsberg OL29.46
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb35.54
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb36.39
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering33.58
Sverre StrandLierbygda OL18.53
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering19.01
Iselin SørensenIF Sturla24.11
Vilje Palmberg ThorsenKonnerud IL22.48
Even TrømborgKongsberg OL43.06
Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.40
Pia Young VikNydalens SK24.29
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.01.47
Emma Aasen StrømsnesLierbygda OLikke startet
Sindre GisholtFossum IFikke startet
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter GisholtFossum IF20.12
2Gjermund TandbergModum OL31.01+10.49

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stine Elene HoleKonnerud IL19.43
2Hannah Haugen AskLierbygda OL24.19+4.36
3Eir HeenLierbygda OL26.15+6.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor