Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: onsdag 27 august 2014

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Noor DirroMåren OK36.06
2Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL40.26+4.20
3Christine KureÅs-NMBU Orientering47.09+11.03
4Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering47.11+11.05

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL28.34
2Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering32.52+4.18
3Linn Mei WaalerMåren OK33.44+5.10
4Carmen DirroMåren OK1.07.42+39.08

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Lund WestgaardOppsal Orientering46.09

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering39.39
2Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering47.34+7.55
3Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.17.19+37.40
Hege Ynn JødalBækkelagets SKdiskvalifisert

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering37.00
2Jenny ByvaldPrivat1.16.43+39.43
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37.17
2Mona StrandMåren OK42.47+5.30
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering52.17+15.00
4Grete BerntsenMåren OK57.22+20.05

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL59.56
2Ingeborg BakkenMåren OK1.08.00+8.04
Jessica KathleMåren OKikke startet

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni BøhlerengenMåren OK36.30
2Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.04.38+28.08

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19.44
2Anselm ReichenbachOppsal Orientering25.46+6.02
3Even WollebekÅs IL - Ski26.51+7.07

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1William Resvoll SkaugOppsal Orientering32.16
2Markus Månum MoenMåren OK32.55+0.39
3Lukas BjeldeMåren OK37.09+4.53
4Alrik AasestadÅs-UMB Orientering55.08+22.52
5Matis BrøndboÅs-NMBU Orientering55.31+23.15
6Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering1.18.44+46.28
Fredrik Fossan-Waage diskvalifisert
Fredrik Fossan-waageBækkelagets SKikke startet
Andreas MoldskredOppsal Orienteringikke startet

H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Andre UlvenKolbotn og Skimt OL56.38
Aron AnderssonMåren OKdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lavran ThorstensenOppsal Orientering40.36
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut AasheimOppsal Orientering54.21
2Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering57.58+3.37
3Erik PerssonOppsal Orientering59.33+5.12
4Nils Petter FremmingHeming Orientering1.01.30+7.09
5Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.04.23+10.02
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.14.06+19.45
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.15.40+21.19
8Morten TangenHamar OK1.30.58+36.37
9Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.40.55+46.34
10Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering1.55.40+1.01.19
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Henning RøbergNittedal IL - Skidiskvalifisert
Arne TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav EideOslostudentenes IK32.56
2Truls KvaaseBækkelagets SK38.35+5.39
3Pål WinsentsMåren OK43.51+10.55
4Per JohanssonPrivat59.19+26.23
5Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering1.00.31+27.35
6Bjørn AasestadÅs-UMB Orientering1.00.56+28.00

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL42.36
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering42.46+0.10
3Ove Kristian JødalBækkelagets SK45.13+2.37
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL46.45+4.09
5Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL47.16+4.40
6Trond HolterMåren OK48.21+5.45
7Ove MartinsenHauketo IF51.11+8.35
8Morten KarlsenMåren OK51.17+8.41
9Roar BjordalOppsal Orientering53.35+10.59
10Morten DueMåren OK59.04+16.28
11Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering59.58+17.22
12Petter FureOppsal Orientering1.14.16+31.40

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL35.08
2Stein TurtumøygardMåren OK37.37+2.29
3Nils-Petter WiikDriv IL38.03+2.55
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL48.35+13.27
5Trond WettergreenDriv IL49.54+14.46
Jon FredriksenHauketodiskvalifisert

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl-Fred. KolderupStabæk IF50.59
2Åsmund JahrDriv IL57.38+6.39
3Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL1.06.01+15.02
4Per Erik SørensenHaugerud IF1.10.10+19.11
5Tor KaurinMåren OK1.30.01+39.02
6Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.34.54+43.55

D -12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL19.20
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL20.17
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL21.35
4Helene Størseth LundeMåren OK24.43
5Oline Bjerknes FagerlidMåren OK27.07
6Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering33.57
7Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering45.03

H -12N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Holth-SiegelÅs IL - Ski17.43
2Jonas KroghOppsal Orientering19.50
3Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering20.27
4Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering26.21
5Benjamin ClewingÅs-NMBU Orientering27.32
6Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering29.51
7Peter Evensen SolhjellSoon IK31.07
8Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL31.21
9David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL38.41
10Aksel EideBækkelagets SK39.07
11Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering40.38
12Jorgen JohansenMåren OK43.13
13Simen JohansenMåren OK48.03

Åpen B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil JacobsenHamar OK30.15
2Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering31.32+1.17
3Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL37.01+6.46
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering41.01+10.46
5Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering52.22+22.07
6Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL52.58+22.43
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLikke startet

Åpen C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander FeylingKolbotn og Skimt OL24.56
2Linda FredhHamar OK47.24+22.28
3Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL55.03+30.07
4Ivar UlvenKolbotn og Skimt OL56.42+31.46

LangLett

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne ArnesenKolbotn & Skimt39.46
2Joachim ArnesenKolbotn og Skimt OL40.00+0.14
3Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL49.42+9.56
4Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering54.36+14.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor