Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex/NØ karusell, løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex/NØ karusell, løp 5
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: tirsdag 19 august 2014

N-åpen kort

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Charlotte BakkeFolldal IF19.50
Vemund BjørkengFolldal IF22.52
Ingrid N. BrendryenFolldal IF28.35
Ole Einar BrendryenFolldal IF21.51
Sondre HusomFolldal IF35.32
Sunniva HusomFolldal IF19.22
Brage HusumFolldal IF34.47
Markus KjønsbergFolldal IF22.54
Ingvild Brustad LileengFolldal IF33.00
Synne Kvittum NytrøenTynset IF24.06
Jørgen RøhjellFolldal IF16.54
Emilie SchärerKvikne IL20.02
Celine BakkeFolldal IFdiskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL37.01

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun BækkenOs IL25.31
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF29.43+4.12
3Anna Vangen LunåsmoTynset IF30.06+4.35
4Inga SandvoldTynset IF31.13+5.42
5Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL33.26+7.55

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL31.08

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri SandvoldTynset IF33.48
2Hilde Moan BjørsholKvikne IL37.50+4.02
3Gina NygårdTynset IF58.23+24.35

D 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari jensen AasOs IL46.24
2Idun BækkenOs IL50.55+4.31
3Andrea Myre JohaugOs IL1.45.42+59.18

H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sivert HusomFolldal IF23.34
Lukas KortOs IL14.04
Truls LunåsmoTynset IF21.14
Vebjørn RøhjellFolldal IF19.07

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF26.49
2Hallstein Bondhus OftenTynset IF30.55+4.06

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin BuvikFolldal IF22.05

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF24.49
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF25.28+0.39

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK49.03
2Anders RønningNord-Østerdal OK56.15+7.12

N-åpen lang N/C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif Arne NytrøenTynset IF36.06
2Martin Øyen TørraasenFolldal IF42.54+6.48

D 4 km A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF52.08
2Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.10.51+18.43

H 4 km A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter GullikstadRøros IL35.58
2Leif RøhjellByåsen IL46.07+10.09
3Sigbjørn NygårdTynset IF46.24+10.26
4Asmund PedersenAlvdal IL47.16+11.18
5Lars ButtingsrudVingelen IL59.18+23.20
6Hans SlettenFolldal IF1.48.10+1.12.12

H 6 km A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald SvergjaKvikne IL44.29
2John SvergjaKvikne IL46.12+1.43
3Gerard KortOs IL1.11.02+26.33

D 3,5 km A/B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF48.02
2Dagrunn UrsethVingelen IL1.05.03+17.01
3Anne Mette Normann TronsliTynset IF1.12.16+24.14

H 3,5 km A/B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Conrad SchärerKvikne IL42.35
2Tor ØstvangOs IL43.12+0.37
3Reidar MyliusÅlen IL50.19+7.44
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL50.56+8.21
5Oddvar ErlienVingelen IL59.05+16.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor