Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: IL Høvdingen / OK Sør
Dato: tirsdag 17 juni 2014

N-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Chris Ruben ErfjordOK Sør13.40
2Isa Bønnhoff UclerOK Sør14.46+1.06
3Eirun JohannessenIL Høvdingen25.41+12.01
4Turid HårstadIL Høvdingen29.50+16.10
5Magnus KristiansenOK Sør36.00+22.20

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren KjøstvedtIL Høvdingen51.42

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Janne Kristine KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise RøsnesIL Høvdingen38.56
2Mari CowardOK Sør53.43+14.47
3Anette RøsnesIL Høvdingen1.02.14+23.18

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro EideOK Sør46.04

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth OrdingIL Høvdingen40.02
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen40.28+0.26

D 65-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudveig JørundlandOK Sør52.44
2Bjørg OrdingIL Høvdingen55.57+3.13
Turid KvaaseIL Høvdingendiskvalifisert

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Magne ErdvigIL Høvdingen51.40

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin MonsenOK Sør38.01

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Are KristiansenOK Sør39.56
2Pål Bendiks MikalsenOK Sør42.26+2.30
3Martin SøderlindOK Sør46.21+6.25
4Morten CowardOK Sør59.20+19.24
5Eddie RøsnesIL Høvdingen1.07.53+27.57

H 35-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje RøsnesIL Høvdingen39.50
2Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen47.36+7.46
Pål BeggthunOK Sørdiskvalifisert

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein CowardOK Sør26.55
2Kristen LanganOK Sør28.10+1.15
3Fredrik B. OrdingIL Høvdingen39.06+12.11
4Robert CowardOK Sør41.29+14.34
4Torgeir ErdvigIL Høvdingen41.29+14.34
6Terje UlebergOK Sør43.51+16.56
7Jan Tore JørgensenOK Sør45.29+18.34
Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert

H 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen35.06
2Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen35.21+0.15
3Halvard VesterhusIL Høvdingen36.18+1.12
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen36.42+1.36
5Kåre SyvertsenIL Høvdingen40.23+5.17
6Magne MoyOK Sør41.44+6.38
7Erling ØenIL Høvdingen59.51+24.45
8Einar JørundlandOK Sør1.01.45+26.39
Mardon DanielsenOK Sørdiskvalifisert
Dagfinn KvaaseIL Høvdingendiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor