Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-NATT

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-NATT
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: fredag 4 november 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75- | Dir A | Dir B | Dir C

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tore Erling Gjølsjø Alfred BjørnerødOK Moss33.47
Peder Aabogen Haugaard Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL26.04

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Raadal Bjørlo Nora TorgersenHalden SK19.16
2Karoline Aune Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK19.25+0.09
3Johanne Bratland Tjernshaugen Karoline BjørnerødOK Moss21.12+1.56

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amalie BergstrømGimle IF28.18
2Gina GranstedtHalden SK29.08+0.50
3Hanna TorjusenFredrikstad SK31.42+3.24
4Alma KvisgaardFredrikstad SK31.45+3.27
5Tuva BjerketvedtOK Moss44.35+16.17
6Ida Karine KarlsenOK Moss44.36+16.18

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid AlexandersenFredrikstad SK32.03
2Nina Asheim BirkelandHalden SK32.04+0.01
3Ingvild TorgersenHalden SK32.12+0.09
4Jenny BrasethGimle IF51.53+19.50
5Martine LøwengreenSarpsborg OL51.55+19.52

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi StoksethHalden SK50.16
2Jennie AnderssonHalden SK50.35+0.19

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Lerche RaadalHalden SK38.28

D 45-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Julsrud HaugenHalden SK43.35

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Skaug Ytterbøl Niels Christian HellerudHalden SK38.57

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik Astrup Arnesen -Fossum if24.43
2Håkon Raadal Bjørlo Tobias ThowsenHalden SK24.53+0.10
3Håkon Østraat Sævareid Olav Schmitt GranHalden SK24.54+0.11
4Emil Løwengreen -Sarpsborg OL37.49+13.06
5August Asheim Birkeland -Halden SK46.53+22.10
6Peter Martinus Freyborg Uran -Gimle IF54.44+30.01

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Felde OlaussenHalden SK26.45
2Oskar StørmerFossum if26.56+0.11
3Håkon KindemGimle IF32.04+5.19
4Lasse SimonsenFredrikstad SK32.23+5.38
5Markus HolterSkaukameratene OL36.03+9.18
6Ola SingsdalGimle IF48.22+21.37

H 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas SchiveOK Moss57.51
2Stian JensenIndre Østfold OK1.03.31+5.40

H 21-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik EliassonHalden SK1.22.13

H 35-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK50.24
2Frank LøwengreenSarpsborg OL50.32+0.08
3Geir TorgersenHalden SK53.22+2.58
4Henning MartinsenFredrikstad SK1.07.20+16.56
4Fredrik TorjusenFredrikstad SK1.07.20+16.56
6Pål AngvollFredrikstad SK1.07.22+16.58
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1.14.04+23.40

H 45-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil KarlsenOK Moss50.13
2Jan GranstedtHalden SK54.44+4.31
3Jan BjerketvedtOK Moss59.48+9.35
4Hallvard KorenOK Moss1.33.19+43.06
5Sven SimonsenFredrikstad SK1.38.54+48.41

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut LindløvOK Moss52.32
Tom WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor