Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 2014 løp 3 / BKOK-karusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2014 løp 3 / BKOK-karusellen
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 3 juni 2014

A-lang

4 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering35.248.13
2Peder Gjølstad RøhnebækÅs-UMB35.54+0.308.20
3Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK42.12+6.489.48
4Jon Ivar BergersenEidskog OL42.16+6.529.49
5Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK42.28+7.049.52
6Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK43.04+7.4010.00
7Stein Magnus MoenGrue IL43.28+8.0410.06
8Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OK50.05+14.4111.38
9Grethe BergersenEidskog OL50.07+14.4311.39

N-løype

1 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina Brufladt HaugerBrandval/Kongsvinger OK12.539.12
2Sigrid YtrelandBrandval/Kongsvinger OK12.58+0.059.15
3Ida Marie SmedtorpLunderseter IL14.45+1.5210.32
4Emil SkytterenGrue IL15.20+2.2710.57
5Simeon BraatenOdal OL - Orientering16.43+3.5011.56
6Martin AamodtOdal OL - Orientering17.48+4.5512.42
7Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL18.03+5.1012.53
8Inger SmedstadLunderseter IL18.07+5.1412.56
9Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering18.49+5.5613.26
10Gloria NeskvernBrandval/Kongsvinger OK21.45+8.5215.32
11Bernt Olav NeskvernBrandval/Kongsvinger OK21.50+8.5715.35
12Emil Andre SvendsrudBrandval/Kongsvinger OK24.10+11.1717.15
13Alva Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK28.34+15.4120.24
14Anne Kari Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK28.38+15.4520.27

H-16C

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL23.3412.24
2Sondre SkytterenGrue IL23.43+0.0912.28
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering32.06+8.3216.53

17-C

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JulshamnBrandval/Kongsvinger OK27.0214.13
2Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK28.28+1.2614.58
3Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering33.41+6.3917.43
4Even SmedstadLunderseter IL33.55+6.5317.51
5Bjørnar SmedtorpLunderseter IL34.05+7.0317.56
6Maja Seigerud HaugenLunderseter IL36.05+9.0318.59
7Oddbjørn JohansenBrandval/Kongsvinger OK48.43+21.4125.38
8Ingunn SvensrudLunderseter IL48.55+21.5325.44
9Geir BrendenLunderseter IL1.02.46+35.4433.02
Rolf HaugerBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

H-16AB

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel BraatenOdal OL - Orientering36.1712.57

D-16AB

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL23.418.27

17-AB

2 800 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK23.388.26
2Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK23.39+0.018.26
3Trond FrøvollOdal OL - Orientering23.47+0.098.29
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering24.07+0.298.36
5Tor SolbergseterAustmarka24.11+0.338.38
6Inge Brenden SeigerudLunderseter IL24.48+1.108.51
7Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK24.49+1.118.51
8Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL26.58+3.209.37
9Harald NæssBrandval/Kongsvinger OK26.59+3.219.38
10Leif BillingsøEidskog OL27.06+3.289.40
11Jørgen Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK30.10+6.3210.46
12Håkon GræsbergLunderseter IL30.12+6.3410.47
13Tor SætabergetLunderseter IL30.18+6.4010.49
14Ole Anton NæssBrandval/Kongsvinger OK30.37+6.5910.56
15Stian BrufladtBrandval/Kongsvinger OK30.43+7.0510.58
16Martin SkytterenGrue IL32.07+8.2911.28
17Arnor PalmesenBrandval/Kongsvinger OK32.36+8.5811.38
18Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering34.07+10.2912.11
19Kai Jostein BergersenEidskog OL35.23+11.4512.38
20Ole Jonny IsaksætreGrue IL36.19+12.4112.58
21Nikolai TorpLunderseter IL36.58+13.2013.12
22Ivar NordlundBrandval/Kongsvinger OK37.34+13.5613.25
23Roar SætabergetLunderseter IL38.16+14.3813.40
24Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK39.59+16.2114.16
25Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK42.15+18.3715.05
26Oddvar GravingenGrue IL42.21+18.4315.07
Oddbjørn BergersenEidskog OLdiskvalifisert
Stig WiestVang OLdiskvalifisert
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor