Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for O-land 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Asker Skiklubb

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Vegard LøvliH 15-16 (32)2.01.54+16.11
5Håkon LøvliH 50- (36)1.57.27+22.25
Ingrid GulbrandsenD 17-20 (26)brutt
Ragnhild LøvliD 17-20 (26)brutt
Margrete EngzeliusD 50- (27)brutt
Ann Katrin OlsenD 50- (27)brutt
Simen Aure SkogedalH 11-12 (31)brutt
Bjørnar LøvliH 17-20 (16)brutt
Trond RønnebergH 55- (39)brutt
Reidar FossumH 60- (30)brutt
Øyvind GylverH 60- (30)brutt
Bjørn GulbrandsenH 21 (63)brutt
Vegard GulbrandsenH 21 (63)brutt
Erlend Engzelius GylverH 21 (63)brutt
Pål SkogedalH 21 (63)brutt

Australopers Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Jarrah DayH 21 (63)2.44.20+54.16
18Jemery DayH 21 (63)4.17.03+2.26.59

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jim RussellH 50- (36)brutt

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (26)1.55.08
Jan Erik AalbergH 45- (26)brutt
Yngvar ChristiansenH 55- (39)brutt
Simen SmestadH 21 (63)brutt
Anne Marie BlekenD 21 (19)brutt
Tor Halvor BolkesjøH 17 AK (4)brutt

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Thor Inge TollehaugH 55- (39)2.10.49+38.12
7Per Ingvar TollehaugH 11-12 (31)2.27.32+1.31.10
Kathrine TollehaugD 17-C (27)brutt

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjersti HovD 50- (27)1.42.06
Peter GisholtH 15-16 (32)brutt
Sigurd MelsomH 17-20 (16)brutt
Knut Anders LøkenH 55- (39)brutt
Borger MelsomH 21 (63)brutt
Sindre SandvenH 21 (63)brutt
Elise GisholtD 17 AK (2)brutt
Sindre GisholtDIREKTE C (15)brutt

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristian DalbyH 21 (63)brutt

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Reidar SelmerH 45- (26)1.39.35+13.45
Grete Berge OwrenD 55- (28)brutt
Martin SelmerH 15-16 (32)brutt
Geir OwrenH 55- (39)brutt

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mattis MyhreH 35- (5)1.55.52

Gjø-Vard OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine KravdalD 13-14 (23)1.04.15
1Astrid KravdalD 35- (12)1.43.18
2Hege SolerødD 45- (33)1.54.48+10.32
Eiril Erlien SolerødN-åpen (43)1.29.21
Marie KravdalD -10 (9)1.09.58
Margrete JørandliD 60- (8)brutt
Lajla TidemannD 70- (7)brutt
Arne StrandlieH 80- (7)brutt

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunilla GedinD 55- (28)brutt
Ulf WallinH 55- (39)brutt

Hadeland OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Astrid RognstadD 11-12 (20)1.25.44
1Jo Randar HolmøyH 11-12N (4)1.20.27
1Sigurd GjerdingenH 15-16 (32)1.45.43
1Stein Arve SkjakerH 17 AK (4)1.31.34
4Ingeborg RognstadD 13-14 (23)1.18.56+14.41
5Berthe TesloD 13-14 (23)1.45.39+41.24
Lars GjerdingenN-åpen (43)1.52.31
Nikolai TesloN-åpen (43)1.50.51
Hanna GjerdingenD 13-16C (10)brutt
Simen GammelmoH 11-12 (31)brutt
Iver RognstadH 80- (7)brutt
Solveig BlekenD 17 AK (2)brutt
Alf Erik BallangrudDIREKTE A (51)brutt
Øyvind GammelmoDIREKTE A (51)brutt
Tiril GammelmoDIREKTE N (15)brutt
Ida GammelmoN-åpen (43)brutt

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Maren HenriksenD -10 (9)1.21.22
Øyvind HelgerudH 21 (63)brutt
Bodil HelgerudD 21 (19)brutt

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sigvald RobberstadH 70- (16)2.21.45+32.00

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frode HaugH 50- (36)1.35.02
Emma Bangstad BergersenD 11-12 (20)brutt
Inger E. VamnesD 75- (8)brutt
Kjetil JacobsenH 17-C (4)brutt
Frode BergersenH 55- (39)brutt

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Margith ReppesgårdD 75- (8)2.04.03
6Magnar ReppesgårdH 75- (21)2.48.35+1.01.02

Heming Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)1.44.49+19.05
2Knut Erling ØenH 50- (36)1.36.32+1.30
2Henrik ReuschH 13-14 (19)1.17.25+14.18
3Christian ReuschH 45- (26)2.04.29+38.39
3August Syrdal ØenH 13-14 (19)1.28.04+24.57
6Fridtjof ReuschH 11-12 (31)1.33.21+36.59
8Marianne ReuschD 45- (33)2.41.31+57.15
Ida Marie FlågenD 11-12 (20)brutt
Hedvig VollsetD 15-16 (28)brutt
Monica SyrdalD 40- (19)brutt
Ann Elin FlågenD 45- (33)brutt
Dagrun MelkildD 50- (27)brutt
Anders FlågenH 45- (26)brutt
Helge BjaalandH 70- (16)brutt
Tormod HegdahlH 70- (16)brutt
Jon C. FougnerH 75- (21)brutt
Astrid ReuschDIREKTE N (15)brutt
Anders Næss-UlsethH -10 (17)brutt

IL Koll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)1.30.13+33.51
Martin Christoffer BorgN-åpen (43)56.42
Erik PaulsrudH 40- (36)brutt
Erik BorgH 50- (36)brutt
Johan LundeH 50- (36)brutt
Fredrik WulfsbergDIREKTE C (15)brutt
Johannes Salvesen-LundeN-åpen (43)brutt

IL Tyrving

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Zsuzsa FeyD 35- (12)brutt
Hasse BergstrømH 65- (17)brutt
Henning SpjelkavikH 21 (63)brutt
Anders TiltnesH 21 (63)brutt
Ole Underthun JohansenH 17 AK (4)brutt
Hege FeiringDIREKTE A (51)brutt
Helene Lund-JohansenDIREKTE A (51)brutt
Bjørn SpjelkavikDIREKTE A (51)brutt
Tom RådahlDIREKTE C (15)brutt
Aud SpjelkavikDIREKTE C (15)brutt

IL Veten

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ella SkoglundD 13-16C (10)2.13.06
1Elias BergsetH 13-14 (19)1.03.07
4Berit BergsetD 40- (19)2.24.01+27.40
4Ivar BergsetH 55- (39)2.08.31+35.54
4Sven Bergset LangvikH 13-14 (19)1.28.32+25.25
Roar SkoglundH 40- (36)brutt
Rakel Oikonomakis BergsetN-åpen (43)brutt

Indre Østfold OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marit SørensenD 65- (7)2.54.13+57.26
2Roger TorperH 75- (21)1.47.55+0.22
3Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (31)59.20+2.58
Ada Helene GulliksenD 13-16C (10)brutt
Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (28)brutt
Maren Sofie GulliksenD 15-16 (28)brutt
Ann Helen Aabogen HaugaardD 35- (12)brutt
Bente LineD 55- (28)brutt
Stian OverskeidH 35- (5)brutt

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Per Arne ArnesenH 50- (36)2.11.25+36.23
8Bjørn Sverre GulheimH 50- (36)2.12.00+36.58
Sofie GammelsæterD 11-12 (20)brutt
Linda GammelsæterD 15-16 (28)brutt
Bjørnar GammelsæterH 50- (36)brutt

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øivind MyhreH 55- (39)1.32.37
2Hilde StorløkkenD 50- (27)1.47.25+5.19

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Siri Thortveit MyhreD 45- (33)brutt
Jonas MyhreH 15-16 (32)brutt

Kristinehamns OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnel GillenäsDIREKTE N (15)1.25.13
2Christer GillenäsH 65- (17)2.24.36+48.36
3Stefan GunnarssonH 60- (30)2.00.20+26.55
Britt GunnarssonD 60- (8)brutt

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jon Vegard LundeH 75- (21)2.22.39+35.06

Lillomarka OL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Reidunn HallanD 55- (28)2.01.17+12.57
3Ingvild C. FleisjeD 17-20 (26)2.01.42+6.34
5Tone BakkenD 50- (27)2.12.20+30.14
7Elias Skjolden SørensenH 15-16 (32)2.25.03+39.20
Ingrid BlindheimD 13-14 (23)brutt
Elin FløD 13-14 (23)brutt
Kristin BrekkeD 17-20 (26)brutt
Anne Ruste FløD 40- (19)brutt
Jorunn BlindheimD 45- (33)brutt
Jens Johan BrekkeH 15-16 (32)brutt
Joe WoodleyH 17-20 (16)brutt
Svein NygårdH 40- (36)brutt
Terje BlindheimH 45- (26)brutt
Hallvard FjærH 55- (39)brutt
Martin GranlyH 55- (39)brutt
Fredrik SteiwerH 60- (30)brutt
Vidar BenjaminsenH 21 (63)brutt
Ole Kjell LangmyrenH 21 (63)brutt
Leon Russell - KeelyH 21 (63)brutt
Matthew SpeakeH 21 (63)brutt
Olav BakkenH 50- (36)brutt
Mathias BenjaminsenDIREKTE A (51)brutt
Dag WangDIREKTE A (51)brutt
Hege WangDIREKTE A (51)brutt
Elin BrekkeDIREKTE C (15)brutt
Stian LillegårdDIREKTE C (15)brutt
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (17)brutt
Eskil BrændenH -10 (17)brutt

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Erling TidemannH 75- (21)2.05.20+17.47

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lis DæhliD 60- (8)1.56.59
Emilie Westli AndersenD 21 (19)brutt

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tove StrandD 50- (27)brutt

Newcastle Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Karen BlatchfordD 50- (27)2.09.42+27.36
5Nicola BlatchfordD 17-20 (26)2.07.38+12.30

Nittedal OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit B. EithunD 45- (33)1.44.16
1Tore BredalenH 45- (26)1.25.50
3Emma Eithun PaulsenD 15-16 (28)1.53.30+14.45
3Astrid RuudD 45- (33)2.01.33+17.17
Ingrid BredalenD 15-16 (28)brutt
Oda Marie ColquhounD 15-16 (28)brutt
Lene ColquhounD 17-C (27)brutt
Kristin FleisjeD 50- (27)brutt
Lena GottfridssonD 55- (28)brutt
Kari NatvigD 55- (28)brutt
Yngve GottfridssonH 55- (39)brutt
Bård NatvigH 60- (30)brutt
Henning RøbergH 21 (63)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Knut EegDIREKTE A (51)1.41.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Grete ThingelstadDIREKTE C (15)brutt

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Isak BergsetH 21 (63)1.55.29+5.25
Harald KalagerH 21 (63)brutt
Dag LofthusH 21 (63)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Johanne LindD 21 (19)1.49.02
2Oda ScheeleD 13-14 (23)1.08.20+4.05
2Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-20 (26)1.58.35+3.27
3Else Kari ScheeleD 40- (19)2.06.40+10.19
Marie ScheeleD -10 (9)1.26.47
Ada WulfsbergD 13-14 (23)brutt
Jørgen WulfsbergH 15-16 (32)brutt
Rune ScheeleH 45- (26)brutt
Tore KjølsethH 55- (39)brutt
Håvard HagaH 21 (63)brutt
Øivind Thorvald Due TrierH 21 (63)brutt
Anders VisterH 21 (63)brutt
Helene ScheeleDIREKTE N (15)brutt

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Pål SommerheinH 45- (26)brutt

OK Löftan

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Christian NilssonH 21 (63)2.14.29+24.25
5Johan AntonssonH 21 (63)2.24.43+34.39
Stefan RingH 21 (63)brutt

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tore BjørnerødH 40- (36)1.43.34
2Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (28)1.48.36+9.51
2Tor Erling GjølsjøH 11-12 (31)56.23+0.01
3Karoline BjørnerødD 13-14 (23)1.12.02+7.47
4Aurora GjølsjøD 15-16 (28)2.05.36+26.51
4Kristin GjølsjøD 17-C (27)2.36.10+40.59
4Alfred BjørnerødH 11-12 (31)1.03.49+7.27
5Henning Bratland CarlsenH 40- (36)2.13.13+29.39
Karl Kristen GjølsjøH 17-20 (16)brutt
Astrid BjørnerødDIREKTE A (51)brutt

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Morten AndresenH 17-C (4)1.30.43
2Hilde Gunn HellenesD 17-C (27)2.26.26+31.15
Tirill Liby SeipD 75- (8)brutt

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine Sollien FlaskerudD 40- (19)1.56.21
1Ola BroxH 60- (30)1.33.25
2Bjarte LindstadH 55- (39)1.47.04+14.27
5Sjur GjestvangH 60- (30)2.16.00+42.35
8Trond FlaskerudH 40- (36)2.41.27+57.53
Anders SollienH 40- (36)brutt
Andreas Bjørke SollienH 15-20B (5)brutt
Amund FlaskerudH -10 (17)brutt
Johannes Bjørke SollienH -10 (17)brutt

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dag Rønning JensenH 65- (17)1.36.00

OL Vallset/Stange

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kåre ØstgårdH 75- (21)1.47.33
2Inger SvalandDIREKTE A (51)2.00.23+18.28
3Jostein Svaland DaleH 15-16 (32)1.51.55+6.12
Mona Bugge HaugD 55- (28)brutt
Knut HaugH 60- (30)brutt

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (5)1.05.24
Audun AndersenH 55- (39)brutt
Roar BjordalH 70- (16)brutt
Tore LangaardH 70- (16)brutt
Petter FureDIREKTE A (51)brutt

Orienteering USA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Robert MillerDIREKTE C (15)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Audrun UtskarpenD 40- (19)1.58.31+2.10
3Guttorm L EggeH 50- (36)1.39.14+4.12

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Simen BallangrudH 15-16 (32)1.50.31+4.48
Hans A. TingvoldH 65- (17)brutt

Raumar Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil Bjørnstad StrandH 15-20B (5)1.40.03
2Tina BjørnstadDIREKTE N (15)1.58.46+33.33
3Unni StenhammerD 50- (27)1.57.05+14.59
3Tor StrandH 55- (39)1.48.40+16.03
3Magnus SvingheimH 21 (63)2.09.58+19.54
6Roar SaxhaugH 40- (36)2.26.04+42.30
6Kjetil StenhammerH 50- (36)1.59.18+24.16
Erik Dehli SaxhaugN-åpen (43)1.51.59
Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (28)brutt
Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (26)brutt
Heidi ØstliD 45- (33)brutt
Lene KinnebergD 50- (27)brutt
Anne Grethe RustadD 50- (27)brutt
Simen Dehli SaxhaugH 13-16N (2)brutt
Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17-20 (16)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (26)brutt
Aslak KinnebergH 55- (39)brutt
Vetle ChristiansenH 21 (63)brutt
Magne HagaH 21 (63)brutt
Eirik RustadH 21 (63)brutt
Kaisa SvergjaD 21 (19)brutt

Ringerike OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mikkel BerglundH 11-12 (31)56.22
1Tormod DahlenH 70- (16)1.49.45
2Monica BerglundD 35- (12)1.55.42+12.24
7Lars BerglundH 40- (36)2.30.31+46.57
Rasmus BerglundH -10 (17)58.57
Line Skjevik ArnevikD 40- (19)brutt
Elin DahlenD 70- (7)brutt
Oskar ArnevikH 15-16 (32)brutt
Sander ArnevikH 17-20 (16)brutt
Lars-Inge ArnevikH 21 (63)brutt
Juha VienaH 50- (36)brutt
Torbjørn NørbechDIREKTE A (51)brutt
Live YtrehusDIREKTE A (51)brutt
Jon Erland FossaasDIREKTE C (15)brutt

Ringsaker OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Wenche BjørnstadD 55- (28)brutt
Anne SørumD 55- (28)brutt
Bente Tangen WikstrømD 60- (8)brutt
Terje WikstrømH 60- (30)brutt
Marius WikstrømH 21 (63)brutt
Geir Myhr ØienH 21 (63)brutt
Willy JohansenDIREKTE C (15)brutt

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Turid GiilD 55- (28)brutt
Tea ForbergD 70- (7)brutt

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marit TyldumD 65- (7)brutt
Odbjørg NordengD 70- (7)brutt
Tormod PrestrudH 65- (17)brutt
John Birger SkansenH 65- (17)brutt
Jon TyldumH 75- (21)brutt

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Øivind FadumH 60- (30)2.08.44+35.19
Widar TrømborgH 60- (30)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (28)1.38.45
6Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (23)1.54.33+50.18
6Tone Karina IngesenD 45- (33)2.30.21+46.05

Skattkärrs SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nils JanssonH 80- (7)2.01.30

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Grete HoviD 55- (28)brutt
Harald HoviH 60- (30)brutt

Snertingdal IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anita StensethD 45- (33)2.06.44+22.28
4Frode ØdegårdstuenH 50- (36)1.47.16+12.14
5Unn Mette KlopbakkenD 45- (33)2.11.13+26.57
8Wenche BrobakkenD 17-C (27)3.40.58+1.45.47
Agnethe HasliD 15-16 (28)brutt

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingrid TronshaugD 21 (19)3.11.56+1.22.54
13Håkon Nergaard BergH 21 (63)3.21.50+1.31.46
Ragnar Niemi BergH 60- (30)brutt

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Signe HeivollD 65- (7)1.56.47
2Reidar HeivollH 60- (30)1.38.23+4.58

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Liv Inger PrangerødD 55- (28)1.48.20

Ukjent

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Stein Erik BerthelsenDIREKTE A (51)brutt
Jens Strømmen MartinsenDIREKTE N (15)brutt

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Niall McCarthyH 17-20 (16)brutt

Vang OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mona Sandaker MyklesetD 17-C (27)1.55.11
2Jan Ola PedersenH 40- (36)1.45.11+1.37
3Tone Bleken RudD 35- (12)1.58.31+15.13
3Henrik Bleken RudH 40- (36)1.55.30+11.56
4Håkon DåsnesH 40- (36)2.01.49+18.15
5Fredrik SveenH 15-16 (32)2.15.47+30.04
Maren Bleken RudN-åpen (43)1.21.52
Mina Bleken RudN-åpen (43)1.25.09
Emilia DiesenN-åpen (43)1.40.30
Marit FollstadD 17-C (27)brutt
Helene KartomtenD 17-C (27)brutt
Mona SveenD 17-C (27)brutt
Ole Johan BråtenH 15-16 (32)brutt
Eskil FrøislandH 15-16 (32)brutt
Njaal Ellegaard MelbyH 15-16 (32)brutt
Pål StenbergH 40- (36)brutt
Anders SkjesetH 21 (63)brutt
Ingvild GjessingDIREKTE A (51)brutt
Øystein MelbyDIREKTE A (51)brutt
Emma DåsnesN-åpen (43)brutt
Ola DåsnesN-åpen (43)brutt
Benjamin ElverhøiN-åpen (43)brutt
Anne FrøislandN-åpen (43)brutt
Julie MyklesetN-åpen (43)brutt
Tuva MyklesetN-åpen (43)brutt

WROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anna DowlingD 17-20 (26)2.03.10+8.02

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (28)2.18.19+39.34
Mathias LinløkkenH -10 (17)1.23.15

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard LucasenH 21 (63)1.50.04
Ine HoviDIREKTE A (51)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor