Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for O-land 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-20 | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 17-20 | H 35- | H 40- | H 45- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 21 | D 21 | D17AK | H17AK | H 50- | H 13-14 | H 15-20B | D 15-20B | D-A | D-C | D-N

N-åpen

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Maren Bleken RudVang OL1.21.52
Mina Bleken RudVang OL1.25.09
Martin Christoffer BorgIL Koll56.42
Emilia DiesenVang OL1.40.30
Lars GjerdingenHadeland OL1.52.31
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering1.51.59
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.29.21
Nikolai TesloHadeland OL1.50.51
Emma DåsnesVang OLbrutt
Ola DåsnesVang OLbrutt
Benjamin ElverhøiVang OLbrutt
Anne FrøislandVang OLbrutt
Ida GammelmoHadeland OLbrutt
Julie MyklesetVang OLbrutt
Tuva MyklesetVang OLbrutt
Rakel Oikonomakis BergsetIL Vetenbrutt
Johannes Salvesen-LundeIL Kollbrutt

D -10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Maren HenriksenHalden SK1.21.22
Marie KravdalGjø-Vard OL1.09.58
Marie ScheeleNydalens SK1.26.47

D 11-12

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid RognstadHadeland OL1.25.44
2Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.44.49+19.05
Emma Bangstad BergersenHamar OKbrutt
Ida Marie FlågenHeming Orienteringbrutt
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt

D 13-14

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine KravdalGjø-Vard OL1.04.15
2Oda ScheeleNydalens SK1.08.20+4.05
3Karoline BjørnerødOK Moss1.12.02+7.47
4Ingeborg RognstadHadeland OL1.18.56+14.41
5Berthe TesloHadeland OL1.45.39+41.24
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.54.33+50.18
Ingrid BlindheimLillomarka OLbrutt
Elin FløLillomarka OLbrutt
Ada WulfsbergNydalens SKbrutt

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella SkoglundIL Veten2.13.06
Hanna GjerdingenHadeland OLbrutt
Ada Helene GulliksenIndre Østfold OKbrutt

D 15-16

4 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.38.45
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.48.36+9.51
3Emma Eithun PaulsenNittedal OL1.53.30+14.45
4Aurora GjølsjøOK Moss2.05.36+26.51
5Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK2.18.19+39.34
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKbrutt
Ingrid BredalenNittedal OLbrutt
Oda Marie ColquhounNittedal OLbrutt
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OKbrutt
Agnethe HasliSnertingdal IF Orienteringbrutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt
Hedvig VollsetHeming Orienteringbrutt

D 17-C

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mona Sandaker MyklesetVang OL1.55.11
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi2.26.26+31.15
4Kristin GjølsjøOK Moss2.36.10+40.59
8Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering3.40.58+1.45.47
Lene ColquhounNittedal OLbrutt
Marit FollstadVang OLbrutt
Helene KartomtenVang OLbrutt
Mona SveenVang OLbrutt
Kathrine TollehaugEiker OLbrutt

D 17-20

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.55.08
2Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK1.58.35+3.27
3Ingvild C. FleisjeLillomarka OL2.01.42+6.34
4Anna DowlingWROC2.03.10+8.02
5Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club2.07.38+12.30
Kristin BrekkeLillomarka OLbrutt
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt

D 35-

5 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid KravdalGjø-Vard OL1.43.18
2Monica BerglundRingerike OL1.55.42+12.24
3Tone Bleken RudVang OL1.58.31+15.13
Zsuzsa FeyIL Tyrvingbrutt
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKbrutt

D 40-

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.56.21
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.58.31+2.10
3Else Kari ScheeleNydalens SK2.06.40+10.19
4Berit BergsetIL Veten2.24.01+27.40
Line Skjevik ArnevikRingerike OLbrutt
Anne Ruste FløLillomarka OLbrutt
Monica SyrdalHeming Orienteringbrutt

D 45-

4 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit B. EithunNittedal OL1.44.16
2Hege SolerødGjø-Vard OL1.54.48+10.32
3Astrid RuudNittedal OL2.01.33+17.17
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering2.06.44+22.28
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.11.13+26.57
6Tone Karina IngesenSarpsborg OL2.30.21+46.05
8Marianne ReuschHeming Orientering2.41.31+57.15
Jorunn BlindheimLillomarka OLbrutt
Ann Elin FlågenHeming Orienteringbrutt
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKbrutt
Heidi ØstliRaumar Orienteringbrutt

D 50-

4 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti HovFossum IF1.42.06
2Hilde StorløkkenKongsberg OL1.47.25+5.19
3Unni StenhammerRaumar Orientering1.57.05+14.59
4Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club2.09.42+27.36
5Tone BakkenLillomarka OL2.12.20+30.14
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbbrutt
Kristin FleisjeNittedal OLbrutt
Lene KinnebergRaumar Orienteringbrutt
Dagrun MelkildHeming Orienteringbrutt
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbbrutt
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringbrutt
Tove StrandMåren OKbrutt

D 55-

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL1.48.20
2Reidunn HallanLillomarka OL2.01.17+12.57
Wenche BjørnstadRingsaker OKbrutt
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt
Turid GiilRond OLbrutt
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stangebrutt
Grete HoviSkien OKbrutt
Bente LineIndre Østfold OKbrutt
Kari NatvigNittedal OLbrutt
Grete Berge OwrenFreidigbrutt
Anne SørumRingsaker OKbrutt

D 60-

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lis DæhliLøten o-lag1.56.59
Britt GunnarssonKristinehamns OKbrutt
Margrete JørandliGjø-Vard OLbrutt
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKbrutt

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.56.47
2Marit SørensenIndre Østfold OK2.54.13+57.26
Marit TyldumRudsbygd ILbrutt

D 70-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elin DahlenRingerike OLbrutt
Tea ForbergRond OLbrutt
Odbjørg NordengRudsbygd ILbrutt
Lajla TidemannGjø-Vard OLbrutt

D 75-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margith ReppesgårdHedrum OL2.04.03
Tirill Liby SeipOK Skeidibrutt
Inger E. VamnesHamar OKbrutt

H -10

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rasmus BerglundRingerike OL58.57
Mathias LinløkkenØstmarka OK1.23.15
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLbrutt
Eskil BrændenLillomarka OLbrutt
Amund FlaskerudOL Toten-Trollbrutt
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringbrutt
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trollbrutt

H 11-12

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel BerglundRingerike OL56.22
2Tor Erling GjølsjøOK Moss56.23+0.01
3Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK59.20+2.58
4Alfred BjørnerødOK Moss1.03.49+7.27
5Christian Fredrik BorgIL Koll1.30.13+33.51
6Fridtjof ReuschHeming Orientering1.33.21+36.59
7Per Ingvar TollehaugEiker OL2.27.32+1.31.10
Simen GammelmoHadeland OLbrutt
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbbrutt

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL1.20.27

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.05.24

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orienteringbrutt

H 15-16

5 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd GjerdingenHadeland OL1.45.43
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.50.31+4.48
3Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.51.55+6.12
4Vegard LøvliAsker Skiklubb2.01.54+16.11
5Fredrik SveenVang OL2.15.47+30.04
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2.25.03+39.20
Oskar ArnevikRingerike OLbrutt
Jens Johan BrekkeLillomarka OLbrutt
Ole Johan BråtenVang OLbrutt
Eskil FrøislandVang OLbrutt
Peter GisholtFossum IFbrutt
Njaal Ellegaard MelbyVang OLbrutt
Jonas MyhreKristiansand OKbrutt
Martin SelmerFreidigbrutt
Jørgen WulfsbergNydalens SKbrutt

H 17-C

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten AndresenOK Skeidi1.30.43
Kjetil JacobsenHamar OKbrutt

H 17-20

6 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sander ArnevikRingerike OLbrutt
Karl Kristen GjølsjøOK Mossbrutt
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbbrutt
Niall McCarthyUniversity College Dublin OCbrutt
Sigurd MelsomFossum IFbrutt
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orienteringbrutt
Joe WoodleyLillomarka OLbrutt

H 35-

6 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mattis MyhreFrol IL1.55.52
Stian OverskeidIndre Østfold OKbrutt

H 40-

6 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BjørnerødOK Moss1.43.34
2Jan Ola PedersenVang OL1.45.11+1.37
3Henrik Bleken RudVang OL1.55.30+11.56
4Håkon DåsnesVang OL2.01.49+18.15
5Henning Bratland CarlsenOK Moss2.13.13+29.39
6Roar SaxhaugRaumar Orientering2.26.04+42.30
7Lars BerglundRingerike OL2.30.31+46.57
8Trond FlaskerudOL Toten-Troll2.41.27+57.53
Svein NygårdLillomarka OLbrutt
Erik PaulsrudIL Kollbrutt
Roar SkoglundIL Vetenbrutt
Anders SollienOL Toten-Trollbrutt
Pål StenbergVang OLbrutt

H 45-

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BredalenNittedal OL1.25.50
2Reidar SelmerFreidig1.39.35+13.45
3Christian ReuschHeming Orientering2.04.29+38.39
Jan Erik AalbergBækkelagets SKbrutt
Terje BlindheimLillomarka OLbrutt
Anders FlågenHeming Orienteringbrutt
Rune ScheeleNydalens SKbrutt
Pål SommerheinOK Hortenbrutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt

H 55-

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind MyhreKongsberg OL1.32.37
2Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.47.04+14.27
3Tor StrandRaumar Orientering1.48.40+16.03
4Ivar BergsetIL Veten2.08.31+35.54
5Thor Inge TollehaugEiker OL2.10.49+38.12
Audun AndersenOppsal Orienteringbrutt
Frode BergersenHamar OKbrutt
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKbrutt
Hallvard FjærLillomarka OLbrutt
Yngve GottfridssonNittedal OLbrutt
Martin GranlyLillomarka OLbrutt
Aslak KinnebergRaumar Orienteringbrutt
Tore KjølsethNydalens SKbrutt
Knut Anders LøkenFossum IFbrutt
Geir OwrenFreidigbrutt
Trond RønnebergAsker Skiklubbbrutt
Ulf WallinGöteborg Majorna OKbrutt

H 60-

4 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola BroxOL Toten-Troll1.33.25
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.38.23+4.58
3Stefan GunnarssonKristinehamns OK2.00.20+26.55
4Øivind FadumSande Sportsklubb2.08.44+35.19
5Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.16.00+42.35
Ragnar Niemi BergStokke ILbrutt
Reidar FossumAsker Skiklubbbrutt
Øyvind GylverAsker Skiklubbbrutt
Knut HaugOL Vallset/Stangebrutt
Harald HoviSkien OKbrutt
Bård NatvigNittedal OLbrutt
Fredrik SteiwerLillomarka OLbrutt
Widar TrømborgSande Sportsklubbbrutt
Terje WikstrømRingsaker OKbrutt

H 65-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Rønning JensenOL Trollo1.36.00
2Christer GillenäsKristinehamns OK2.24.36+48.36
Hasse BergstrømIL Tyrvingbrutt
Tormod PrestrudRudsbygd ILbrutt
John Birger SkansenRudsbygd ILbrutt
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringbrutt

H 70-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tormod DahlenRingerike OL1.49.45
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL2.21.45+32.00
Helge BjaalandHeming Orienteringbrutt
Roar BjordalOppsal Orienteringbrutt
Tormod HegdahlHeming Orienteringbrutt
Tore LangaardOppsal Orienteringbrutt

H 75-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.47.33
2Roger TorperIndre Østfold OK1.47.55+0.22
3Erling TidemannLommedalens IL2.05.20+17.47
5Jon Vegard LundeLillehammer OK2.22.39+35.06
6Magnar ReppesgårdHedrum OL2.48.35+1.01.02
Jon C. FougnerHeming Orienteringbrutt
Jon TyldumRudsbygd ILbrutt

H 80-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils JanssonSkattkärrs SOK2.01.30
Iver RognstadHadeland OLbrutt
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt

H 21

9 000 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering1.50.04
2Isak BergsetNTNUI1.55.29+5.25
3Magnus SvingheimRaumar Orientering2.09.58+19.54
4Christian NilssonOK Löftan2.14.29+24.25
5Johan AntonssonOK Löftan2.24.43+34.39
7Jarrah DayAustralopers Orienteering Club2.44.20+54.16
13Håkon Nergaard BergStokke IL3.21.50+1.31.46
18Jemery DayAustralopers Orienteering Club4.17.03+2.26.59
Lars-Inge ArnevikRingerike OLbrutt
Vidar BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Vetle ChristiansenRaumar Orienteringbrutt
Kristian DalbyFredrikstad SKbrutt
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Magne HagaRaumar Orienteringbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Harald KalagerNTNUIbrutt
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLbrutt
Dag LofthusNTNUIbrutt
Borger MelsomFossum IFbrutt
Stefan RingOK Löftanbrutt
Leon Russell - KeelyLillomarka OLbrutt
Eirik RustadRaumar Orienteringbrutt
Henning RøbergNittedal OLbrutt
Sindre SandvenFossum IFbrutt
Anders SkjesetVang OLbrutt
Pål SkogedalAsker Skiklubbbrutt
Simen SmestadBækkelagets SKbrutt
Matthew SpeakeLillomarka OLbrutt
Henning SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Anders TiltnesIL Tyrvingbrutt
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SKbrutt
Anders VisterNydalens SKbrutt
Marius WikstrømRingsaker OKbrutt
Geir Myhr ØienRingsaker OKbrutt

D 21

6 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Johanne LindNydalens SK1.49.02
3Ingrid TronshaugStokke IL3.11.56+1.22.54
Anne Marie BlekenBækkelagets SKbrutt
Bodil HelgerudHalden SKbrutt
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringbrutt
Emilie Westli AndersenLøten o-lagbrutt

D 17 AK

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Solveig BlekenHadeland OLbrutt
Elise GisholtFossum IFbrutt

H 17 AK

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Arve SkjakerHadeland OL1.31.34
Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SKbrutt
Ole Underthun JohansenIL Tyrvingbrutt

H 50-

5 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode HaugHamar OK1.35.02
2Knut Erling ØenHeming Orientering1.36.32+1.30
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.39.14+4.12
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.47.16+12.14
5Håkon LøvliAsker Skiklubb1.57.27+22.25
6Kjetil StenhammerRaumar Orientering1.59.18+24.16
7Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL2.11.25+36.23
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL2.12.00+36.58
Olav BakkenLillomarka OLbrutt
Erik BorgIL Kollbrutt
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Johan LundeIL Kollbrutt
Jim RussellBendigo Orienteersbrutt
Juha VienaRingerike OLbrutt

H 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias BergsetIL Veten1.03.07
2Henrik ReuschHeming Orientering1.17.25+14.18
3August Syrdal ØenHeming Orientering1.28.04+24.57
4Sven Bergset LangvikIL Veten1.28.32+25.25

H 15-20B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.40.03
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Trollbrutt

DIREKTE A

4 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut EegNOTEAM1.41.55
2Inger SvalandOL Vallset/Stange2.00.23+18.28
Alf Erik BallangrudHadeland OLbrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Stein Erik BerthelsenUkjentbrutt
Astrid BjørnerødOK Mossbrutt
Hege FeiringIL Tyrvingbrutt
Petter FureOppsal Orienteringbrutt
Øyvind GammelmoHadeland OLbrutt
Ingvild GjessingVang OLbrutt
Ine HoviÅs-NMBU Orienteringbrutt
Helene Lund-JohansenIL Tyrvingbrutt
Øystein MelbyVang OLbrutt
Torbjørn NørbechRingerike OLbrutt
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Dag WangLillomarka OLbrutt
Hege WangLillomarka OLbrutt
Live YtrehusRingerike OLbrutt

DIREKTE C

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elin BrekkeLillomarka OLbrutt
Jon Erland FossaasRingerike OLbrutt
Sindre GisholtFossum IFbrutt
Willy JohansenRingsaker OKbrutt
Stian LillegårdLillomarka OLbrutt
Robert MillerOrienteering USAbrutt
Tom RådahlIL Tyrvingbrutt
Aud SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Grete ThingelstadNOTEAMbrutt
Fredrik WulfsbergIL Kollbrutt

DIREKTE N

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnel GillenäsKristinehamns OK1.25.13
2Tina BjørnstadRaumar Orientering1.58.46+33.33
Tiril GammelmoHadeland OLbrutt
Jens Strømmen MartinsenUkjentbrutt
Astrid ReuschHeming Orienteringbrutt
Helene ScheeleNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor