Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 3: Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Asker Skiklubb

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenD 17-20 (26)54.189.41
1Trond RønnebergH 55- (39)42.058.46
3Ann Katrin OlsenD 50- (27)56.07+1.5211.41
4Bjørnar LøvliH 17-20 (16)1.42.07+43.2514.47
4Simen Aure SkogedalH 11-12 (31)29.51+7.3411.28
5Reidar FossumH 60- (30)51.05+6.0010.38
6Vegard LøvliH 15-16 (32)1.16.50+26.3813.43
7Håkon LøvliH 50- (36)1.12.57+21.1813.01
8Margrete EngzeliusD 50- (27)1.06.17+12.0213.48
8Øyvind GylverH 60- (30)1.00.41+15.3612.38
9Ragnhild LøvliD 17-20 (26)1.21.40+27.2214.35
11Vegard GulbrandsenH 21 (63)1.15.57+14.468.26
21Bjørn GulbrandsenH 21 (63)1.24.13+23.029.21
22Erlend Engzelius GylverH 21 (63)1.24.26+23.159.22
25Pål SkogedalH 21 (63)1.25.31+24.209.30

Australopers Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Jarrah DayH 21 (63)1.31.20+30.0910.08
33Jemery DayH 21 (63)2.31.07+1.29.5616.47

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jim RussellH 50- (36)diskvalifisert

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor Halvor BolkesjøH 17 AK (4)1.00.53+15.2814.29
3Anne Marie BlekenD 21 (19)1.15.56+14.1211.00
4Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (26)1.11.06+16.4812.41
4Yngvar ChristiansenH 55- (39)46.07+4.029.36
Simen SmestadH 21 (63)diskvalifisert

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Per Ingvar TollehaugH 11-12 (31)1.51.38+1.29.2142.56
12Thor Inge TollehaugH 55- (39)58.20+16.1512.09
Kathrine TollehaugD 17-C (27)brutt

Fossum IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elise GisholtD 17 AK (2)1.02.1014.48
1Kjersti HovD 50- (27)54.1511.18
2Sigurd MelsomH 17-20 (16)1.11.05+12.2310.18
3Sindre GisholtDIREKTE C (15)1.01.01+16.0319.40
11Peter GisholtH 15-16 (32)2.02.30+1.12.1821.52
14Sindre SandvenH 21 (63)1.20.23+19.128.55
14Knut Anders LøkenH 55- (39)1.11.26+29.2114.52
Borger MelsomH 21 (63)brutt

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Reidar SelmerH 45- (26)58.54+9.5510.31
7Grete Berge OwrenD 55- (28)1.02.08+10.5514.47
7Geir OwrenH 55- (39)49.20+7.1510.16
12Martin SelmerH 15-16 (32)2.03.50+1.13.3822.06

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreH 35- (5)1.07.109.44

Gjø-Vard OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliD 60- (8)55.1913.10
1Astrid KravdalD 35- (12)58.2110.25
2Lajla TidemannD 70- (7)53.39+0.4716.45
2Kristine KravdalD 13-14 (23)29.48+0.559.36
2Arne StrandlieH 80- (7)1.10.09+13.0521.55
3Hege SolerødD 45- (33)59.15+4.0312.20
Eiril Erlien SolerødN-åpen (43)33.5016.06
Marie KravdalD -10 (9)32.1714.40

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ulf WallinH 55- (39)brutt
Gunilla GedinD 55- (28)brutt

Hadeland OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid RognstadD 11-12 (20)35.3913.42
1Hanna GjerdingenD 13-16C (10)37.4914.32
1Jo Randar HolmøyH 11-12N (4)25.4412.15
1Stein Arve SkjakerH 17 AK (4)45.2510.48
2Solveig BlekenD 17 AK (2)1.10.58+8.4816.53
2Sigurd GjerdingenH 15-16 (32)1.03.56+13.4411.25
4Tiril GammelmoDIREKTE N (15)47.10+12.4118.52
4Ingeborg RognstadD 13-14 (23)39.52+10.5912.51
6Berthe TesloD 13-14 (23)48.12+19.1915.32
6Simen GammelmoH 11-12 (31)40.39+18.2215.38
7Alf Erik BallangrudDIREKTE A (51)1.00.04+24.3414.18
17Øyvind GammelmoDIREKTE A (51)1.40.48+1.05.1824.00
Ida GammelmoN-åpen (43)34.3516.28
Lars GjerdingenN-åpen (43)47.1922.31
Nikolai TesloN-åpen (43)47.0022.22

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bodil HelgerudD 21 (19)1.13.33+11.4910.39
5Øyvind HelgerudH 21 (63)1.07.27+6.167.29
Maren HenriksenD -10 (9)33.4615.20

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigvald RobberstadH 70- (16)1.13.05+17.0817.24

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenH 17-C (4)41.1313.17
2Emma Bangstad BergersenD 11-12 (20)37.36+1.5714.27
2Frode HaugH 50- (36)55.48+4.099.57
8Frode BergersenH 55- (39)51.48+9.4310.47

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdD 75- (8)1.03.5519.58
7Magnar ReppesgårdH 75- (21)1.43.22+1.00.0432.18

Heming Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut Erling ØenH 50- (36)51.399.13
3Henrik ReuschH 13-14 (19)41.29+11.5813.22
4Ida Marie FlågenD 11-12 (20)46.38+10.5917.56
4Tormod HegdahlH 70- (16)1.42.57+47.0024.30
4August Syrdal ØenH 13-14 (19)43.16+13.4513.57
4Jon C. FougnerH 75- (21)1.01.05+17.4719.05
4Christian ReuschH 45- (26)58.15+9.1610.24
5Astrid ReuschDIREKTE N (15)49.01+14.3219.36
5Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)56.10+20.3121.36
7Fridtjof ReuschH 11-12 (31)40.59+18.4215.45
7Anders FlågenH 45- (26)1.20.31+31.3214.22
9Marianne ReuschD 45- (33)1.15.24+20.1215.42
10Ann Elin FlågenD 45- (33)1.22.08+26.5617.06
Anders Næss-UlsethH -10 (17)45.4520.47
Helge BjaalandH 70- (16)diskvalifisert
Monica SyrdalD 40- (19)diskvalifisert

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Erik PaulsrudH 40- (36)1.03.19+3.089.10
8Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)42.24+20.0716.18
10Erik BorgH 50- (36)1.34.32+42.5316.52
Martin Christoffer BorgN-åpen (43)21.2110.10
Fredrik WulfsbergDIREKTE C (15)diskvalifisert

IL Tyrving

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesH 21 (63)1.01.116.47
3Zsuzsa FeyD 35- (12)1.00.22+2.0110.46
3Hasse BergstrømH 65- (17)55.58+7.0213.19
4Tom RådahlDIREKTE C (15)1.08.17+23.1922.01
6Hege FeiringDIREKTE A (51)57.52+22.2213.46
11Helene Lund-JohansenDIREKTE A (51)1.06.10+30.4015.45
12Bjørn SpjelkavikDIREKTE A (51)1.06.18+30.4815.47
32Henning SpjelkavikH 21 (63)2.06.40+1.05.2914.04
Aud SpjelkavikDIREKTE C (15)diskvalifisert

IL Veten

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elias BergsetH 13-14 (19)29.319.31
2Ella SkoglundD 13-16C (10)1.02.24+24.3524.00
2Sven Bergset LangvikH 13-14 (19)41.01+11.3013.13
4Berit BergsetD 40- (19)1.26.52+20.3615.30
13Ivar BergsetH 55- (39)1.01.43+19.3812.51
Roar SkoglundH 40- (36)brutt

Indre Østfold OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stian OverskeidH 35- (5)1.07.57+0.479.50
3Marit SørensenD 65- (7)1.28.46+33.2627.44
3Ada Helene GulliksenD 13-16C (10)1.28.20+50.3133.58
3Roger TorperH 75- (21)52.08+8.5016.17
3Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (31)28.32+6.1510.58
8Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (28)1.36.51+45.5920.10
9Maren Sofie GulliksenD 15-16 (28)1.37.42+46.5020.21
Bente LineD 55- (28)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sofie GammelsæterD 11-12 (20)45.53+10.1417.38
5Linda GammelsæterD 15-16 (28)1.15.27+24.3515.43
5Bjørnar GammelsæterH 50- (36)1.02.01+10.2211.04
8Bjørn Sverre GulheimH 50- (36)1.20.08+28.2914.18
9Per Arne ArnesenH 50- (36)1.22.05+30.2614.39

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hilde StorløkkenD 50- (27)54.58+0.4311.27
6Øivind MyhreH 55- (39)47.23+5.189.52

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Siri Thortveit MyhreD 45- (33)1.02.10+6.5812.57
9Jonas MyhreH 15-16 (32)1.30.03+39.5116.04

Kristinehamns OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gunnel GillenäsDIREKTE N (15)36.01+1.3214.24
6Christer GillenäsH 65- (17)1.25.30+36.3420.21
9Stefan GunnarssonH 60- (30)1.08.19+23.1414.13
Britt GunnarssonD 60- (8)brutt

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jon Vegard LundeH 75- (21)1.02.35+19.1719.33

Lillomarka OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Joe WoodleyH 17-20 (16)58.428.30
1Svein NygårdH 40- (36)1.00.118.43
2Mathias BenjaminsenDIREKTE A (51)38.13+2.439.05
3Ingvild C. FleisjeD 17-20 (26)1.08.01+13.4312.08
3Hallvard FjærH 55- (39)43.58+1.539.09
5Elin BrekkeDIREKTE C (15)1.16.02+31.0424.31
5Ingrid BlindheimD 13-14 (23)45.31+16.3814.40
5Martin GranlyH 55- (39)46.16+4.119.38
6Matthew SpeakeH 21 (63)1.07.35+6.247.30
6Terje BlindheimH 45- (26)1.06.20+17.2111.50
7Elin FløD 13-14 (23)50.37+21.4416.19
7Leon Russell - KeelyH 21 (63)1.10.29+9.187.49
8Kristin BrekkeD 17-20 (26)1.19.25+25.0714.10
8Reidunn HallanD 55- (28)1.07.26+16.1316.03
9Tone BakkenD 50- (27)1.06.52+12.3713.55
9Dag WangDIREKTE A (51)1.01.59+26.2914.45
10Elias Skjolden SørensenH 15-16 (32)1.31.46+41.3416.23
11Jorunn BlindheimD 45- (33)1.26.45+31.3318.04
14Hege WangDIREKTE A (51)1.10.52+35.2216.52
15Vidar BenjaminsenH 21 (63)1.20.33+19.228.57
20Ole Kjell LangmyrenH 21 (63)1.22.46+21.359.11
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (17)43.3819.49
Eskil BrændenH -10 (17)46.3421.09
Anne Ruste FløD 40- (19)diskvalifisert
Olav BakkenH 50- (36)diskvalifisert
Fredrik SteiwerH 60- (30)diskvalifisert
Stian LillegårdDIREKTE C (15)diskvalifisert

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Erling TidemannH 75- (21)1.11.25+28.0722.19

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lis DæhliD 60- (8)1.04.01+8.4215.14
4Emilie Westli AndersenD 21 (19)1.16.40+14.5611.06

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tove StrandD 50- (27)58.17+4.0212.08

Newcastle Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Karen BlatchfordD 50- (27)1.03.50+9.3513.17
7Nicola BlatchfordD 17-20 (26)1.18.55+24.3714.05

Nittedal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunD 45- (33)55.1211.30
2Astrid RuudD 45- (33)57.02+1.5011.52
2Tore BredalenH 45- (26)49.13+0.148.47
3Emma Eithun PaulsenD 15-16 (28)59.59+9.0712.29
4Lene ColquhounD 17-C (27)1.19.55+31.0125.46
4Kari NatvigD 55- (28)56.46+5.3313.30
6Oda Marie ColquhounD 15-16 (28)1.16.17+25.2515.53
6Lena GottfridssonD 55- (28)1.01.54+10.4114.44
6Bård NatvigH 60- (30)55.39+10.3411.35
10Henning RøbergH 21 (63)1.15.04+13.538.20
10Kristin FleisjeD 50- (27)1.29.26+35.1118.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Knut EegDIREKTE A (51)53.15+17.4512.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grete ThingelstadDIREKTE C (15)44.5814.30

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Isak BergsetH 21 (63)1.04.32+3.217.10
12Dag LofthusH 21 (63)1.16.39+15.288.31
23Harald KalagerH 21 (63)1.25.00+23.499.26

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleDIREKTE N (15)34.2913.47
1Oda ScheeleD 13-14 (23)28.539.19
1Anne Johanne LindD 21 (19)1.01.448.56
1Jørgen WulfsbergH 15-16 (32)50.128.57
2Tore KjølsethH 55- (39)43.30+1.259.03
3Else Kari ScheeleD 40- (19)1.14.42+8.2613.20
3Rune ScheeleH 45- (26)50.03+1.048.56
4Håvard HagaH 21 (63)1.05.56+4.457.19
6Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-20 (26)1.14.34+20.1613.18
9Anders VisterH 21 (63)1.13.42+12.318.11
26Øivind Thorvald Due TrierH 21 (63)1.29.41+28.309.57
Marie ScheeleD -10 (9)37.1016.53

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Pål SommerheinH 45- (26)diskvalifisert

OK Löftan

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Christian NilssonH 21 (63)1.22.08+20.579.07
24Johan AntonssonH 21 (63)1.25.10+23.599.27
28Stefan RingH 21 (63)1.30.49+29.3810.05

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (28)55.22+4.3011.32
2Tor Erling GjølsjøH 11-12 (31)24.01+1.449.14
2Tore BjørnerødH 40- (36)1.01.25+1.148.54
3Karoline BjørnerødD 13-14 (23)33.01+4.0810.39
4Aurora GjølsjøD 15-16 (28)1.02.03+11.1112.55
5Kristin GjølsjøD 17-C (27)1.21.55+33.0126.25
5Alfred BjørnerødH 11-12 (31)32.12+9.5512.23
9Henning Bratland CarlsenH 40- (36)1.15.17+15.0610.54
Astrid BjørnerødDIREKTE A (51)diskvalifisert
Karl Kristen GjølsjøH 17-20 (16)diskvalifisert

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tirill Liby SeipD 75- (8)1.18.41+14.4624.35
2Morten AndresenH 17-C (4)42.03+0.5013.33
3Hilde Gunn HellenesD 17-C (27)1.10.58+22.0422.53

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudD 40- (19)1.06.1611.50
1Ola BroxH 60- (30)45.059.23
2Andreas Bjørke SollienH 15-20B (5)45.44+0.4714.45
7Anders SollienH 40- (36)1.11.56+11.4510.25
11Bjarte LindstadH 55- (39)57.36+15.3112.00
11Sjur GjestvangH 60- (30)1.19.32+34.2716.34
12Trond FlaskerudH 40- (36)1.41.05+40.5414.38
Amund FlaskerudH -10 (17)1.05.4729.54
Johannes Bjørke SollienH -10 (17)1.12.5033.06

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenH 65- (17)48.5611.39

OL Vallset/Stange

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kåre ØstgårdH 75- (21)51.22+8.0416.03
2Mona Bugge HaugD 55- (28)52.56+1.4312.36
4Jostein Svaland DaleH 15-16 (32)1.08.32+18.2012.14
7Knut HaugH 60- (30)1.00.39+15.3412.38
13Inger SvalandDIREKTE A (51)1.07.35+32.0516.05

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore LangaardH 70- (16)55.5713.19
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (5)30.0911.35
10Audun AndersenH 55- (39)56.18+14.1311.43
16Petter FureDIREKTE A (51)1.25.18+49.4820.18
Roar BjordalH 70- (16)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Audrun UtskarpenD 40- (19)1.08.28+2.1212.13
3Guttorm L EggeH 50- (36)55.55+4.169.59

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Simen BallangrudH 15-16 (32)1.05.46+15.3411.44
5Hans A. TingvoldH 65- (17)1.05.59+17.0315.42

Raumar Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Simen Dehli SaxhaugH 13-16N (2)21.138.29
1Emil Bjørnstad StrandH 15-20B (5)44.5714.30
1Ståle SønsterudbråtenH 45- (26)48.598.44
2Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (26)1.02.20+8.0211.07
3Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17-20 (16)1.32.43+34.0113.26
3Tina BjørnstadDIREKTE N (15)43.53+9.2417.33
4Heidi ØstliD 45- (33)1.01.07+5.5512.43
5Unni StenhammerD 50- (27)1.00.42+6.2712.38
6Kjetil StenhammerH 50- (36)1.10.39+19.0012.36
7Anne Grethe RustadD 50- (27)1.04.47+10.3213.29
8Eirik RustadH 21 (63)1.11.30+10.197.56
9Tor StrandH 55- (39)54.15+12.1011.18
10Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (28)1.38.57+48.0520.36
10Roar SaxhaugH 40- (36)1.27.13+27.0212.38
13Vetle ChristiansenH 21 (63)1.16.58+15.478.33
15Aslak KinnebergH 55- (39)1.12.37+30.3215.07
16Magnus SvingheimH 21 (63)1.21.08+19.579.00
30Magne HagaH 21 (63)1.36.03+34.5210.40
Erik Dehli SaxhaugN-åpen (43)1.06.3631.42
Kaisa SvergjaD 21 (19)brutt

Ringerike OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundH 11-12 (31)22.178.34
2Jon Erland FossaasDIREKTE C (15)48.26+3.2815.37
2Tormod DahlenH 70- (16)1.01.09+5.1214.33
2Monica BerglundD 35- (12)59.12+0.5110.34
4Torbjørn NørbechDIREKTE A (51)51.52+16.2212.20
4Elin DahlenD 70- (7)1.23.47+30.5526.10
5Oskar ArnevikH 15-16 (32)1.09.40+19.2812.26
11Lars BerglundH 40- (36)1.40.39+40.2814.35
15Live YtrehusDIREKTE A (51)1.21.13+45.4319.20
19Lars-Inge ArnevikH 21 (63)1.22.14+21.039.08
Rasmus BerglundH -10 (17)27.0712.19
Sander ArnevikH 17-20 (16)brutt

Ringsaker OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadD 55- (28)51.1312.11
3Terje WikstrømH 60- (30)47.47+2.429.57
5Anne SørumD 55- (28)58.29+7.1613.55
17Geir Myhr ØienH 21 (63)1.21.30+20.199.03
Willy JohansenDIREKTE C (15)diskvalifisert

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tea ForbergD 70- (7)52.5216.31
9Turid GiilD 55- (28)1.33.29+42.1622.15

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon TyldumH 75- (21)43.1813.31
2Marit TyldumD 65- (7)1.01.02+5.4219.04
2Tormod PrestrudH 65- (17)55.08+6.1213.07
3Odbjørg NordengD 70- (7)1.06.27+13.3520.45
4John Birger SkansenH 65- (17)1.00.21+11.2514.22

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Widar TrømborgH 60- (30)46.07+1.029.36
10Øivind FadumH 60- (30)1.09.42+24.3714.31

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (28)50.5210.35
8Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (23)1.01.01+32.0819.40
8Tone Karina IngesenD 45- (33)1.11.00+15.4814.47

Skattkärrs SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nils JanssonH 80- (7)57.0417.50

Snertingdal IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Frode ØdegårdstuenH 50- (36)1.01.46+10.0711.01
6Unn Mette KlopbakkenD 45- (33)1.03.47+8.3513.17
7Wenche BrobakkenD 17-C (27)1.57.16+1.08.2237.49
7Anita StensethD 45- (33)1.06.18+11.0613.48

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingrid TronshaugD 21 (19)1.59.03+57.1917.15
31Håkon Nergaard BergH 21 (63)1.56.48+55.3712.58

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe HeivollD 65- (7)55.2017.17
4Reidar HeivollH 60- (30)50.04+4.5910.25

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Liv Inger PrangerødD 55- (28)55.58+4.4513.19

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stein Erik BerthelsenDIREKTE A (51)35.308.27

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Niall McCarthyH 17-20 (16)diskvalifisert

Vang OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit FollstadD 17-C (27)48.5415.46
2Mona Sandaker MyklesetD 17-C (27)52.08+3.1416.49
3Jan Ola PedersenH 40- (36)1.02.06+1.559.00
4Tone Bleken RudD 35- (12)1.10.15+11.5412.32
5Henrik Bleken RudH 40- (36)1.07.21+7.109.45
6Helene KartomtenD 17-C (27)1.26.54+38.0028.01
6Håkon DåsnesH 40- (36)1.10.11+10.0010.10
7Ole Johan BråtenH 15-16 (32)1.22.38+32.2614.45
8Ingvild GjessingDIREKTE A (51)1.01.50+26.2014.43
8Fredrik SveenH 15-16 (32)1.24.46+34.3415.08
8Pål StenbergH 40- (36)1.13.39+13.2810.40
10Øystein MelbyDIREKTE A (51)1.05.15+29.4515.32
27Anders SkjesetH 21 (63)1.29.57+28.469.59
Maren Bleken RudN-åpen (43)36.0717.11
Mina Bleken RudN-åpen (43)35.1216.45
Emilia DiesenN-åpen (43)42.1220.05
Emma DåsnesN-åpen (43)26.3112.37
Ola DåsnesN-åpen (43)35.3816.58
Anne FrøislandN-åpen (43)38.4018.24
Julie MyklesetN-åpen (43)19.339.18
Mona SveenD 17-C (27)brutt

WROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anna DowlingD 17-20 (26)1.14.04+19.4613.13

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (28)1.29.18+38.2618.36
Mathias LinløkkenH -10 (17)43.5719.58

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håvard LucasenH 21 (63)1.03.58+2.477.06
3Ine HoviDIREKTE A (51)49.19+13.4911.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor