Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 3: Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

N-åpen

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren Bleken RudVang OL36.0717.11
Mina Bleken RudVang OL35.1216.45
Martin Christoffer BorgIL Koll21.2110.10
Emilia DiesenVang OL42.1220.05
Emma DåsnesVang OL26.3112.37
Ola DåsnesVang OL35.3816.58
Anne FrøislandVang OL38.4018.24
Ida GammelmoHadeland OL34.3516.28
Lars GjerdingenHadeland OL47.1922.31
Julie MyklesetVang OL19.339.18
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering1.06.3631.42
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL33.5016.06
Nikolai TesloHadeland OL47.0022.22

D -10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren HenriksenHalden SK33.4615.20
Marie KravdalGjø-Vard OL32.1714.40
Marie ScheeleNydalens SK37.1016.53

D 11-12

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid RognstadHadeland OL35.3913.42
2Emma Bangstad BergersenHamar OK37.36+1.5714.27
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.53+10.1417.38
4Ida Marie FlågenHeming Orientering46.38+10.5917.56
5Hannah Syrdal ØenHeming Orientering56.10+20.3121.36

D 13-14

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK28.539.19
2Kristine KravdalGjø-Vard OL29.48+0.559.36
3Karoline BjørnerødOK Moss33.01+4.0810.39
4Ingeborg RognstadHadeland OL39.52+10.5912.51
5Ingrid BlindheimLillomarka OL45.31+16.3814.40
6Berthe TesloHadeland OL48.12+19.1915.32
7Elin FløLillomarka OL50.37+21.4416.19
8Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.01.01+32.0819.40

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna GjerdingenHadeland OL37.4914.32
2Ella SkoglundIL Veten1.02.24+24.3524.00
3Ada Helene GulliksenIndre Østfold OK1.28.20+50.3133.58

D 15-16

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL50.5210.35
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss55.22+4.3011.32
3Emma Eithun PaulsenNittedal OL59.59+9.0712.29
4Aurora GjølsjøOK Moss1.02.03+11.1112.55
5Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.15.27+24.3515.43
6Oda Marie ColquhounNittedal OL1.16.17+25.2515.53
7Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.29.18+38.2618.36
8Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.36.51+45.5920.10
9Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK1.37.42+46.5020.21
10Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.38.57+48.0520.36

D 17-C

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit FollstadVang OL48.5415.46
2Mona Sandaker MyklesetVang OL52.08+3.1416.49
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.10.58+22.0422.53
4Lene ColquhounNittedal OL1.19.55+31.0125.46
5Kristin GjølsjøOK Moss1.21.55+33.0126.25
6Helene KartomtenVang OL1.26.54+38.0028.01
7Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.57.16+1.08.2237.49
Kathrine TollehaugEiker OLbrutt
Mona SveenVang OLbrutt

D 17-20

5 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb54.189.41
2Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering1.02.20+8.0211.07
3Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.08.01+13.4312.08
4Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.11.06+16.4812.41
5Anna DowlingWROC1.14.04+19.4613.13
6Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK1.14.34+20.1613.18
7Nicola BlatchfordNewcastle Orienteering Club1.18.55+24.3714.05
8Kristin BrekkeLillomarka OL1.19.25+25.0714.10
9Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.21.40+27.2214.35

D 35-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL58.2110.25
2Monica BerglundRingerike OL59.12+0.5110.34
3Zsuzsa FeyIL Tyrving1.00.22+2.0110.46
4Tone Bleken RudVang OL1.10.15+11.5412.32

D 40-

5 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.06.1611.50
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.08.28+2.1212.13
3Else Kari ScheeleNydalens SK1.14.42+8.2613.20
4Berit BergsetIL Veten1.26.52+20.3615.30
Anne Ruste FløLillomarka OLdiskvalifisert
Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert

D 45-

4 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunNittedal OL55.1211.30
2Astrid RuudNittedal OL57.02+1.5011.52
3Hege SolerødGjø-Vard OL59.15+4.0312.20
4Heidi ØstliRaumar Orientering1.01.07+5.5512.43
5Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.02.10+6.5812.57
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.03.47+8.3513.17
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.06.18+11.0613.48
8Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.11.00+15.4814.47
9Marianne ReuschHeming Orientering1.15.24+20.1215.42
10Ann Elin FlågenHeming Orientering1.22.08+26.5617.06
11Jorunn BlindheimLillomarka OL1.26.45+31.3318.04

D 50-

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti HovFossum IF54.1511.18
2Hilde StorløkkenKongsberg OL54.58+0.4311.27
3Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb56.07+1.5211.41
4Tove StrandMåren OK58.17+4.0212.08
5Unni StenhammerRaumar Orientering1.00.42+6.2712.38
6Karen BlatchfordNewcastle Orienteering Club1.03.50+9.3513.17
7Anne Grethe RustadRaumar Orientering1.04.47+10.3213.29
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.06.17+12.0213.48
9Tone BakkenLillomarka OL1.06.52+12.3713.55
10Kristin FleisjeNittedal OL1.29.26+35.1118.37

D 55-

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK51.1312.11
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange52.56+1.4312.36
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL55.58+4.4513.19
4Kari NatvigNittedal OL56.46+5.3313.30
5Anne SørumRingsaker OK58.29+7.1613.55
6Lena GottfridssonNittedal OL1.01.54+10.4114.44
7Grete Berge OwrenFreidig1.02.08+10.5514.47
8Reidunn HallanLillomarka OL1.07.26+16.1316.03
9Turid GiilRond OL1.33.29+42.1622.15
Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt

D 60-

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL55.1913.10
2Lis DæhliLøten o-lag1.04.01+8.4215.14
Britt GunnarssonKristinehamns OKbrutt

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK55.2017.17
2Marit TyldumRudsbygd IL1.01.02+5.4219.04
3Marit SørensenIndre Østfold OK1.28.46+33.2627.44

D 70-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL52.5216.31
2Lajla TidemannGjø-Vard OL53.39+0.4716.45
3Odbjørg NordengRudsbygd IL1.06.27+13.3520.45
4Elin DahlenRingerike OL1.23.47+30.5526.10

D 75-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL1.03.5519.58
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.18.41+14.4624.35

H -10

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus BerglundRingerike OL27.0712.19
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL43.3819.49
Eskil BrændenLillomarka OL46.3421.09
Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.05.4729.54
Mathias LinløkkenØstmarka OK43.5719.58
Anders Næss-UlsethHeming Orientering45.4520.47
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.12.5033.06

H 11-12

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL22.178.34
2Tor Erling GjølsjøOK Moss24.01+1.449.14
3Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK28.32+6.1510.58
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb29.51+7.3411.28
5Alfred BjørnerødOK Moss32.12+9.5512.23
6Simen GammelmoHadeland OL40.39+18.2215.38
7Fridtjof ReuschHeming Orientering40.59+18.4215.45
8Christian Fredrik BorgIL Koll42.24+20.0716.18
9Per Ingvar TollehaugEiker OL1.51.38+1.29.2142.56

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyHadeland OL25.4412.15

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering30.0911.35

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering21.138.29

H 15-16

5 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WulfsbergNydalens SK50.128.57
2Sigurd GjerdingenHadeland OL1.03.56+13.4411.25
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.05.46+15.3411.44
4Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.08.32+18.2012.14
5Oskar ArnevikRingerike OL1.09.40+19.2812.26
6Vegard LøvliAsker Skiklubb1.16.50+26.3813.43
7Ole Johan BråtenVang OL1.22.38+32.2614.45
8Fredrik SveenVang OL1.24.46+34.3415.08
9Jonas MyhreKristiansand OK1.30.03+39.5116.04
10Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.31.46+41.3416.23
11Peter GisholtFossum IF2.02.30+1.12.1821.52
12Martin SelmerFreidig2.03.50+1.13.3822.06

H 17-C

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenHamar OK41.1313.17
2Morten AndresenOK Skeidi42.03+0.5013.33

H 17-20

6 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joe WoodleyLillomarka OL58.428.30
2Sigurd MelsomFossum IF1.11.05+12.2310.18
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.32.43+34.0113.26
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.42.07+43.2514.47
Niall McCarthyUniversity College Dublin OCdiskvalifisert
Karl Kristen GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Sander ArnevikRingerike OLbrutt

H 35-

6 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreFrol IL1.07.109.44
2Stian OverskeidIndre Østfold OK1.07.57+0.479.50

H 40-

6 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL1.00.118.43
2Tore BjørnerødOK Moss1.01.25+1.148.54
3Jan Ola PedersenVang OL1.02.06+1.559.00
4Erik PaulsrudIL Koll1.03.19+3.089.10
5Henrik Bleken RudVang OL1.07.21+7.109.45
6Håkon DåsnesVang OL1.10.11+10.0010.10
7Anders SollienOL Toten-Troll1.11.56+11.4510.25
8Pål StenbergVang OL1.13.39+13.2810.40
9Henning Bratland CarlsenOK Moss1.15.17+15.0610.54
10Roar SaxhaugRaumar Orientering1.27.13+27.0212.38
11Lars BerglundRingerike OL1.40.39+40.2814.35
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.41.05+40.5414.38
Roar SkoglundIL Vetenbrutt

H 45-

5 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering48.598.44
2Tore BredalenNittedal OL49.13+0.148.47
3Rune ScheeleNydalens SK50.03+1.048.56
4Christian ReuschHeming Orientering58.15+9.1610.24
5Reidar SelmerFreidig58.54+9.5510.31
6Terje BlindheimLillomarka OL1.06.20+17.2111.50
7Anders FlågenHeming Orientering1.20.31+31.3214.22
Pål SommerheinOK Hortendiskvalifisert

H 55-

4 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond RønnebergAsker Skiklubb42.058.46
2Tore KjølsethNydalens SK43.30+1.259.03
3Hallvard FjærLillomarka OL43.58+1.539.09
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK46.07+4.029.36
5Martin GranlyLillomarka OL46.16+4.119.38
6Øivind MyhreKongsberg OL47.23+5.189.52
7Geir OwrenFreidig49.20+7.1510.16
8Frode BergersenHamar OK51.48+9.4310.47
9Tor StrandRaumar Orientering54.15+12.1011.18
10Audun AndersenOppsal Orientering56.18+14.1311.43
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll57.36+15.3112.00
12Thor Inge TollehaugEiker OL58.20+16.1512.09
13Ivar BergsetIL Veten1.01.43+19.3812.51
14Knut Anders LøkenFossum IF1.11.26+29.2114.52
15Aslak KinnebergRaumar Orientering1.12.37+30.3215.07
Ulf WallinGöteborg Majorna OKbrutt

H 60-

4 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BroxOL Toten-Troll45.059.23
2Widar TrømborgSande Sportsklubb46.07+1.029.36
3Terje WikstrømRingsaker OK47.47+2.429.57
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK50.04+4.5910.25
5Reidar FossumAsker Skiklubb51.05+6.0010.38
6Bård NatvigNittedal OL55.39+10.3411.35
7Knut HaugOL Vallset/Stange1.00.39+15.3412.38
8Øyvind GylverAsker Skiklubb1.00.41+15.3612.38
9Stefan GunnarssonKristinehamns OK1.08.19+23.1414.13
10Øivind FadumSande Sportsklubb1.09.42+24.3714.31
11Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.19.32+34.2716.34
Fredrik SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert

H 65-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo48.5611.39
2Tormod PrestrudRudsbygd IL55.08+6.1213.07
3Hasse BergstrømIL Tyrving55.58+7.0213.19
4John Birger SkansenRudsbygd IL1.00.21+11.2514.22
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.05.59+17.0315.42
6Christer GillenäsKristinehamns OK1.25.30+36.3420.21

H 70-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore LangaardOppsal Orientering55.5713.19
2Tormod DahlenRingerike OL1.01.09+5.1214.33
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.13.05+17.0817.24
4Tormod HegdahlHeming Orientering1.42.57+47.0024.30
Helge BjaalandHeming Orienteringdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL43.1813.31
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange51.22+8.0416.03
3Roger TorperIndre Østfold OK52.08+8.5016.17
4Jon C. FougnerHeming Orientering1.01.05+17.4719.05
5Jon Vegard LundeLillehammer OK1.02.35+19.1719.33
6Erling TidemannLommedalens IL1.11.25+28.0722.19
7Magnar ReppesgårdHedrum OL1.43.22+1.00.0432.18

H 80-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils JanssonSkattkärrs SOK57.0417.50
2Arne StrandlieGjø-Vard OL1.10.09+13.0521.55

H 21

9 000 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving1.01.116.47
2Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering1.03.58+2.477.06
3Isak BergsetNTNUI1.04.32+3.217.10
4Håvard HagaNydalens SK1.05.56+4.457.19
5Øyvind HelgerudHalden SK1.07.27+6.167.29
6Matthew SpeakeLillomarka OL1.07.35+6.247.30
7Leon Russell - KeelyLillomarka OL1.10.29+9.187.49
8Eirik RustadRaumar Orientering1.11.30+10.197.56
9Anders VisterNydalens SK1.13.42+12.318.11
10Henning RøbergNittedal OL1.15.04+13.538.20
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.15.57+14.468.26
12Dag LofthusNTNUI1.16.39+15.288.31
13Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.16.58+15.478.33
14Sindre SandvenFossum IF1.20.23+19.128.55
15Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.20.33+19.228.57
16Magnus SvingheimRaumar Orientering1.21.08+19.579.00
17Geir Myhr ØienRingsaker OK1.21.30+20.199.03
18Christian NilssonOK Löftan1.22.08+20.579.07
19Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.22.14+21.039.08
20Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.22.46+21.359.11
21Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.24.13+23.029.21
22Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb1.24.26+23.159.22
23Harald KalagerNTNUI1.25.00+23.499.26
24Johan AntonssonOK Löftan1.25.10+23.599.27
25Pål SkogedalAsker Skiklubb1.25.31+24.209.30
26Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK1.29.41+28.309.57
27Anders SkjesetVang OL1.29.57+28.469.59
28Stefan RingOK Löftan1.30.49+29.3810.05
29Jarrah DayAustralopers Orienteering Club1.31.20+30.0910.08
30Magne HagaRaumar Orientering1.36.03+34.5210.40
31Håkon Nergaard BergStokke IL1.56.48+55.3712.58
32Henning SpjelkavikIL Tyrving2.06.40+1.05.2914.04
33Jemery DayAustralopers Orienteering Club2.31.07+1.29.5616.47
Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert
Borger MelsomFossum IFbrutt

D 21

6 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindNydalens SK1.01.448.56
2Bodil HelgerudHalden SK1.13.33+11.4910.39
3Anne Marie BlekenBækkelagets SK1.15.56+14.1211.00
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.16.40+14.5611.06
5Ingrid TronshaugStokke IL1.59.03+57.1917.15
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringbrutt

D 17 AK

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise GisholtFossum IF1.02.1014.48
2Solveig BlekenHadeland OL1.10.58+8.4816.53

H 17 AK

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arve SkjakerHadeland OL45.2510.48
2Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK1.00.53+15.2814.29

H 50-

5 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Erling ØenHeming Orientering51.399.13
2Frode HaugHamar OK55.48+4.099.57
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.55+4.169.59
4Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.01.46+10.0711.01
5Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.02.01+10.2211.04
6Kjetil StenhammerRaumar Orientering1.10.39+19.0012.36
7Håkon LøvliAsker Skiklubb1.12.57+21.1813.01
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.20.08+28.2914.18
9Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.22.05+30.2614.39
10Erik BorgIL Koll1.34.32+42.5316.52
Jim RussellBendigo Orienteersdiskvalifisert
Olav BakkenLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten29.319.31
2Sven Bergset LangvikIL Veten41.01+11.3013.13
3Henrik ReuschHeming Orientering41.29+11.5813.22
4August Syrdal ØenHeming Orientering43.16+13.4513.57

H 15-20B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering44.5714.30
2Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll45.44+0.4714.45

DIREKTE A

4 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Erik BerthelsenUkjent35.308.27
2Mathias BenjaminsenLillomarka OL38.13+2.439.05
3Ine HoviÅs-NMBU Orientering49.19+13.4911.44
4Torbjørn NørbechRingerike OL51.52+16.2212.20
5Knut EegNOTEAM53.15+17.4512.40
6Hege FeiringIL Tyrving57.52+22.2213.46
7Alf Erik BallangrudHadeland OL1.00.04+24.3414.18
8Ingvild GjessingVang OL1.01.50+26.2014.43
9Dag WangLillomarka OL1.01.59+26.2914.45
10Øystein MelbyVang OL1.05.15+29.4515.32
11Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.06.10+30.4015.45
12Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.06.18+30.4815.47
13Inger SvalandOL Vallset/Stange1.07.35+32.0516.05
14Hege WangLillomarka OL1.10.52+35.2216.52
15Live YtrehusRingerike OL1.21.13+45.4319.20
16Petter FureOppsal Orientering1.25.18+49.4820.18
17Øyvind GammelmoHadeland OL1.40.48+1.05.1824.00
Astrid BjørnerødOK Mossdiskvalifisert

DIREKTE C

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete ThingelstadNOTEAM44.5814.30
2Jon Erland FossaasRingerike OL48.26+3.2815.37
3Sindre GisholtFossum IF1.01.01+16.0319.40
4Tom RådahlIL Tyrving1.08.17+23.1922.01
5Elin BrekkeLillomarka OL1.16.02+31.0424.31
Willy JohansenRingsaker OKdiskvalifisert
Aud SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert
Fredrik WulfsbergIL Kolldiskvalifisert
Stian LillegårdLillomarka OLdiskvalifisert

DIREKTE N

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK34.2913.47
2Gunnel GillenäsKristinehamns OK36.01+1.3214.24
3Tina BjørnstadRaumar Orientering43.53+9.2417.33
4Tiril GammelmoHadeland OL47.10+12.4118.52
5Astrid ReuschHeming Orientering49.01+14.3219.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival