Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for O-land 2015 , etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid GulbrandsenD 17-20 (26)brutt
Ragnhild LøvliD 17-20 (26)brutt
Margrete EngzeliusD 50- (27)brutt
Simen Aure SkogedalH 11-12 (31)brutt
Vegard LøvliH 15-16 (32)brutt
Bjørnar LøvliH 17-20 (16)brutt
Trond RønnebergH 55- (39)brutt
Reidar FossumH 60- (30)brutt
Øyvind GylverH 60- (30)brutt
Pål SkogedalH 21 (63)brutt
Håkon LøvliH 50- (36)brutt

Australopers Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jarrah DayH 21 (63)brutt
Jemery DayH 21 (63)brutt

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jim RussellH 50- (36)brutt

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (26)brutt
Tor Halvor BolkesjøH 35- (5)brutt
Jan Erik AalbergH 45- (26)brutt
Anne Marie BlekenD 21 (19)brutt

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åsmund JahrH 70- (16)brutt

Eidsvoll OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Odd GundersenH 65- (17)brutt

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kathrine TollehaugD 17-C (27)brutt
Per Ingvar TollehaugH 11-12 (31)brutt
Thor Inge TollehaugH 55- (39)brutt

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kjersti HovD 50- (27)brutt
Knut Anders LøkenH 55- (39)brutt

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristian DalbyH 21 (63)brutt

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Martin SelmerH 15-16 (32)brutt
Reidar SelmerH 45- (26)brutt
Kjersti SelmerDIREKTE A (51)brutt

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mattis MyhreH 35- (5)brutt

Gjø-Vard OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristine KravdalD 13-14 (23)brutt
Ingvild SnuggerudD 13-14 (23)brutt
Inger-Lise Halmstad AndersenD 13-16C (10)brutt
Synne SolbergD 15-16 (28)brutt
Sonja SnuggerudD 17-C (27)brutt
Astrid KravdalD 35- (12)brutt
Hege SolerødD 45- (33)brutt
Åshild Stuve StrandlieD 50- (27)brutt
Lajla TidemannD 70- (7)brutt
Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (31)brutt
Tobias Halmstad AndersenH 11-12N (4)brutt
Elias ØhmanH 15-16 (32)brutt
Øystein SnuggerudH 40- (36)brutt
Martin ØhmanH 40- (36)brutt
Arne StrandlieH 80- (7)brutt
Audun StrandlieH 21 (63)brutt
Noak ØhmanH 13-14 (19)brutt
Emina Liné Halmstad AndersenN-åpen (43)brutt
Isabel Elin Halmstad AndersenN-åpen (43)brutt
Eiril Erlien SolerødN-åpen (43)brutt
Marie KravdalD -10 (9)brutt

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunilla GedinD 55- (28)brutt
Ulf WallinH 55- (39)brutt

Hadeland OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Astrid RognstadD 11-12 (20)brutt
Ingeborg RognstadD 13-14 (23)brutt
Berthe TesloD 13-14 (23)brutt
Hanna GjerdingenD 13-16C (10)brutt
Tiril ReksnesD 17-C (27)brutt
Kristin VatlandD 35- (12)brutt
Simen GammelmoH 11-12 (31)brutt
Jo Randar HolmøyH 11-12N (4)brutt
Sigurd GjerdingenH 15-16 (32)brutt
Bjørnar KvåleH 17-20 (16)brutt
Arne SørensenH 70- (16)brutt
Eivind HagenH 75- (21)brutt
Iver RognstadH 80- (7)brutt
Solveig BlekenD 21 (19)brutt
Stein Arve SkjakerH 17 AK (4)brutt
Alf Erik BallangrudDIREKTE A (51)brutt
Øivind GammelmoDIREKTE C (15)brutt
Ida VatlandDIREKTE N (15)brutt
Ida GammelmoN-åpen (43)brutt
Lars GjerdingenN-åpen (43)brutt
Nikolai TesloN-åpen (43)brutt

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per Olav AndersenH 45- (26)brutt
Maren HenriksenD -10 (9)brutt

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigvald RobberstadH 70- (16)brutt

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nora Hui AndersenD 17-20 (26)brutt
Inger E. VamnesD 75- (8)brutt
Terje MalmH 65- (17)brutt
Frode HaugH 50- (36)brutt
Elin LauritsenDIREKTE A (51)brutt

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Margith ReppesgårdD 75- (8)brutt
Magnar ReppesgårdH 75- (21)brutt

Heming Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)brutt
Hedvig VollsetD 15-16 (28)brutt
Monica SyrdalD 40- (19)brutt
Marianne ReuschD 45- (33)brutt
Dagrun MelkildD 50- (27)brutt
Fridtjof ReuschH 11-12 (31)brutt
Thor VollsetH 17-C (4)brutt
Christian ReuschH 45- (26)brutt
Knut Erling ØenH 50- (36)brutt
Henrik ReuschH 13-14 (19)brutt
August Syrdal ØenH 13-14 (19)brutt
Astrid ReuschDIREKTE N (15)brutt
Anders Næss-UlsethH -10 (17)brutt

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)brutt
Erik BorgH 50- (36)brutt
Johan LundeH 50- (36)brutt
Martin Christoffer BorgN-åpen (43)brutt

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hasse BergstrømH 65- (17)brutt
Anders TiltnesH 21 (63)brutt
Ole Underthun JohansenH 17 AK (4)brutt

IL Veten

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ella SkoglundD 13-16C (10)brutt
Berit BergsetD 40- (19)brutt
Roar SkoglundH 40- (36)brutt
Ivar BergsetH 55- (39)brutt
Elias BergsetH 13-14 (19)brutt
Sven Bergset LangvikH 13-14 (19)brutt
Rakel Oikonomakis BergsetN-åpen (43)brutt

Indre Østfold OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ada Helene GulliksenD 13-16C (10)brutt
Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (28)brutt
Maren Sofie GulliksenD 15-16 (28)brutt
Ann Helen Aabogen HaugaardD 35- (12)brutt
Bente LineD 55- (28)brutt
Marit SørensenD 65- (7)brutt
Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (31)brutt
Sigmund VisterH 45- (26)brutt
Roger TorperH 75- (21)brutt
Mats Andre NygårdH 13-14 (19)brutt
Rune NygårdDIREKTE C (15)brutt

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Stein Erik BerthelsenDIREKTE A (51)brutt

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per Arne AndresenH 55- (39)brutt
Knut BjørkeloH 55- (39)brutt
Olav JohannessenH 55- (39)brutt
Clas SvantesonH 55- (39)brutt
Geir TrøanH 70- (16)brutt
Per Arne ArnesenH 50- (36)brutt
Bjørn Sverre GulheimH 50- (36)brutt

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hilde StorløkkenD 50- (27)brutt
Øivind MyhreH 55- (39)brutt

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Siri Thortveit MyhreD 45- (33)brutt
Jonas MyhreH 15-16 (32)brutt

Kristinehamns OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Britt GunnarssonD 60- (8)brutt
Stefan GunnarssonH 60- (30)brutt
Christer GillenäsH 65- (17)brutt
Gunnel GillenäsDIREKTE N (15)brutt

Lillehammer OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (20)brutt
Serine JørgensenD 11-12 (20)brutt
Ane BjørnsgaardD 45- (33)brutt
Axel Bjørnsgaard LenndinH 13-16C (5)brutt
Thomas JørgensenH 35- (5)brutt
Jan LenndinH 45- (26)brutt
Jon Vegard LundeH 75- (21)brutt
Berit Louise EskerudDIREKTE A (51)brutt

Lillomarka OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Alma Elise HildrumD 11-12 (20)brutt
Elin FløD 13-14 (23)brutt
Ingvild C. FleisjeD 17-20 (26)brutt
Hedda VonenD 17-20 (26)brutt
Anne Ruste FløD 40- (19)brutt
Tone BakkenD 50- (27)brutt
Reidunn HallanD 55- (28)brutt
Jens Johan BrekkeH 15-16 (32)brutt
Elias Skjolden SørensenH 15-16 (32)brutt
Joe WoodleyH 17-20 (16)brutt
Martin GranlyH 55- (39)brutt
Fredrik SteiwerH 60- (30)brutt
Leon Russell - KeelyH 21 (63)brutt
Olav BakkenH 50- (36)brutt
Ole Kjell LangmyrenH 50- (36)brutt
Matthias BenjaminsenDIREKTE A (51)brutt
Magne BrændenDIREKTE A (51)brutt
Ove HildrumDIREKTE A (51)brutt
Line SletnerDIREKTE A (51)brutt
Stian LillegårdDIREKTE C (15)brutt
Guro BrændenN-åpen (43)brutt
Cora Helene HildrumD -10 (9)brutt
Eskil BrændenH -10 (17)brutt

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erling TidemannH 75- (21)brutt

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lis DæhliD 60- (8)brutt

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tove StrandD 50- (27)brutt

Newcastle Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nicola BlatchfordD 17-20 (26)brutt
Karen BlatchfordD 50- (27)brutt

Nittedal OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid BredalenD 15-16 (28)brutt
Emma Eithun PaulsenD 15-16 (28)brutt
Marit B. EithunD 45- (33)brutt
Astrid RuudD 45- (33)brutt
Kristin FleisjeD 50- (27)brutt
Lena GottfridssonD 55- (28)brutt
Arthur BrunborgH 11-12 (31)brutt
Tor BrennaH 40- (36)brutt
Tore BredalenH 45- (26)brutt
Yngve GottfridssonH 55- (39)brutt
John Thomas PetersenH 65- (17)brutt
Terje ThrondsenH 70- (16)brutt
Christian GløgårdH 21 (63)brutt
Herman BrunborgH 13-14 (19)brutt
Kari LundDIREKTE A (51)brutt
Lauritz BrunborgN-åpen (43)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Knut EegDIREKTE A (51)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Grete ThingelstadDIREKTE A (51)brutt

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Isak BergsetH 21 (63)brutt
Harald KalagerH 21 (63)brutt

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oda ScheeleD 13-14 (23)brutt
Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-20 (26)brutt
Else Kari ScheeleD 40- (19)brutt
Rune ScheeleH 45- (26)brutt
Tore KjølsethH 55- (39)brutt
Daniel Moe BlomH 21 (63)brutt
Anne Johanne LindD 21 (19)brutt
Lene Moe BlomD 21 (19)brutt
Jan Tore HenriksenH 50- (36)brutt
Erlend SlokvikH 50- (36)brutt
Helene ScheeleDIREKTE N (15)brutt
Marie ScheeleD -10 (9)brutt

OK Löftan

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Johan AntonssonH 21 (63)brutt
Christian NilssonH 21 (63)brutt
Stefan RingH 21 (63)brutt

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Karoline BjørnerødD 13-14 (23)brutt
Aurora GjølsjøD 15-16 (28)brutt
Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (28)brutt
Kristin GjølsjøD 17-C (27)brutt
Alfred BjørnerødH 11-12 (31)brutt
Tor Erling GjølsjøH 11-12 (31)brutt
Karl Kristen GjølsjøH 17-20 (16)brutt
Tore BjørnerødH 40- (36)brutt
Henning Bratland CarlsenH 40- (36)brutt
Astrid BjørnerudDIREKTE A (51)brutt

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hilde Gunn HellenesD 17-C (27)brutt
Tirill Liby SeipD 75- (8)brutt
Morten AndresenH 17-C (4)brutt

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristine Sollien FlaskerudD 40- (19)brutt
Håvard GjestvangH 13-16C (5)brutt
Trond FlaskerudH 40- (36)brutt
Anders SollienH 40- (36)brutt
Bjarte LindstadH 55- (39)brutt
Ola BroxH 60- (30)brutt
Sjur GjestvangH 60- (30)brutt
Andreas Bjørke SollienH 15-20B (5)brutt
Amund FlaskerudH -10 (17)brutt
Johannes Bjørke SollienH -10 (17)brutt

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dag Rønning JensenH 65- (17)brutt

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jostein Svaland DaleH 15-16 (32)brutt
Jostein HaugH 45- (26)brutt
Kåre ØstgårdH 75- (21)brutt
Inger SvalandDIREKTE A (51)brutt

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (27)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (5)brutt
Petter FuruDIREKTE A (51)brutt
Georg KopperudDIREKTE A (51)brutt

Orienteering USA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Robert MillerDIREKTE C (15)brutt

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Audrun UtskarpenD 40- (19)brutt
Mikael OlaussonH 21 (63)brutt
Hanne Maria VisterD 21 (19)brutt
Guttorm L EggeH 50- (36)brutt

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simen BallangrudH 15-16 (32)brutt
Hans A. TingvoldH 65- (17)brutt

Raumar Orientering

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (23)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (28)brutt
Tiril Ruud BråtenD 17-20 (26)brutt
Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (26)brutt
Heidi GabrielsenD 40- (19)brutt
Heidi ØstliD 45- (33)brutt
Lene KinnebergD 50- (27)brutt
Unni StenhammerD 50- (27)brutt
Anne Berit MoeD 65- (7)brutt
Simen Dehli SaxhaugH 13-16N (2)brutt
Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17-20 (16)brutt
Roar SaxhaugH 40- (36)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (26)brutt
Tor StrandH 55- (39)brutt
Hans LarsenH 80- (7)brutt
Vetle Ruud BråtenH 21 (63)brutt
Magne HagaH 21 (63)brutt
Magnus SvingheimH 21 (63)brutt
Kjetil StenhammerH 50- (36)brutt
Gaute FosstveitH 13-14 (19)brutt
Emil Bjørnstad StrandH 15-20B (5)brutt
Morten EngebretsenDIREKTE C (15)brutt
Jan Gunnar LøvliDIREKTE C (15)brutt
Tina BjørnstadDIREKTE N (15)brutt
Brage FosstveitN-åpen (43)brutt
Erik Dehli SaxhaugN-åpen (43)brutt

Ringerike OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marion AmundsenD 17-C (27)brutt
Monica BerglundD 35- (12)brutt
Anne Guro NøklebyD 45- (33)brutt
Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (28)brutt
Mikkel BerglundH 11-12 (31)brutt
Martin Nøkleby MellingH 11-12 (31)brutt
Lars BerglundH 40- (36)brutt
Stig MellingH 45- (26)brutt
Helge RevhaugH 65- (17)brutt
Tormod DahlenH 70- (16)brutt
Ole Einar DalenH 75- (21)brutt
Kirsti KringhaugD 21 (19)brutt
Juha VienaH 50- (36)brutt
Jørgen Nøkleby MellingH 13-14 (19)brutt
Rasmus BerglundH -10 (17)brutt

Ringsaker OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Wenche BjørnstadD 55- (28)brutt
Anne SørumD 55- (28)brutt
Bente Tangen WikstrømD 60- (8)brutt
Terje WikstrømH 60- (30)brutt
Hans Petter JevanordH 70- (16)brutt
Marius WikstrømH 21 (63)brutt
Erik HaugenDIREKTE A (51)brutt

Rond OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Turid GiilD 55- (28)brutt
Tea ForbergD 70- (7)brutt
Kai SolumH 45- (26)brutt
Amund Hagberg SolumN-åpen (43)brutt

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jon TyldumH 75- (21)brutt

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Petter GullikstadH 55- (39)brutt

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Øivind FadumH 60- (30)brutt
Widar TrømborgH 60- (30)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (23)brutt
Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (28)brutt
Tone Karina IngesenD 45- (33)brutt

Skattkärrs SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nils JanssonH 80- (7)brutt

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Grete HoviD 55- (28)brutt
Harald HoviH 60- (30)brutt

Snertingdal IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Agnethe HasliD 15-16 (28)brutt
Wenche BrobakkenD 17-C (27)brutt
Hanne HolmenD 17-C (27)brutt
Unn Mette KlopbakkenD 45- (33)brutt
Anita StensethD 45- (33)brutt
Frode ØdegårdstuenH 50- (36)brutt
Aksel HolmenDIREKTE N (15)brutt
Jonas SivesindtajetDIREKTE N (15)brutt

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ragnar Niemi BergH 60- (30)brutt
Håkon Nergaard BergH 21 (63)brutt
Ingrid TronshaugD 21 (19)brutt

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Signe HeivollD 65- (7)brutt
Reidar HeivollH 60- (30)brutt

TEAM SA

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dylan BarryH 17-20 (16)brutt
Timothy ChambersH 17-20 (16)brutt
Roark RobinsonH 17-20 (16)brutt

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Liv Inger PrangerødD 55- (28)brutt

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jens Strømmen MartinsenDIREKTE N (15)brutt

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Niall McCarthyH 17-20 (16)brutt

Vang OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Emma DåsnesD 11-12 (20)brutt
Anne FrøislandD 11-12 (20)brutt
Julie MyklesetD 11-12 (20)brutt
Marit FollstadD 17-C (27)brutt
Kjersti FrøislandD 17-C (27)brutt
Helene KartomtenD 17-C (27)brutt
Mona Sandaker MyklesetD 17-C (27)brutt
Mona SveenD 17-C (27)brutt
Tone Bleken RudD 35- (12)brutt
Ole Johan BråtenH 15-16 (32)brutt
Eskil FrøislandH 15-16 (32)brutt
Njaal Ellegaard MelbyH 15-16 (32)brutt
Fredrik SveenH 15-16 (32)brutt
Håkon DåsnesH 40- (36)brutt
Jan Ola PedersenH 40- (36)brutt
Henrik Bleken RudH 40- (36)brutt
Pål StenbergH 40- (36)brutt
Anders SkjesetH 21 (63)brutt
Gro EllegaardDIREKTE A (51)brutt
Øivind FrøislandDIREKTE A (51)brutt
Ingvild GjessingDIREKTE A (51)brutt
Øystein MelbyDIREKTE A (51)brutt
Stein Arne NegårdDIREKTE A (51)brutt
Solveig S. StenbergDIREKTE C (15)brutt
Maren Bleken RudN-åpen (43)brutt
Mina Bleken RudN-åpen (43)brutt
Emilia DiesenN-åpen (43)brutt
Benjamin ElverhøiN-åpen (43)brutt
Tuva MyklesetN-åpen (43)brutt
Ola DåsnesH -10 (17)brutt

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Geir NilsenH 21 (63)brutt

WROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna DowlingD 17-20 (26)brutt

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (28)brutt
Mathias LinløkkenH -10 (17)brutt

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne NilsenD 17-C (27)brutt
Marie LillehammerD 35- (12)brutt
Trygve LillehammerH 11-12 (31)brutt
Terjei LillehammerH 13-16C (5)brutt
Bjørn AasestadH 40- (36)brutt
Håvard LucasenH 21 (63)brutt
Ine HoviD 21 (19)brutt
Wiel Marie LillehammerN-åpen (43)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor