Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-land 2015 , had-O-Land - dag 2: Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-land 2015
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: fredag 19 juni 2015 - søndag 21 juni 2015

Had-O-Land - dag 1: SprintHad-O-Land - dag 2: MellomdistanseHad-O-Land - dag 2: Mellomdistanse (totalt)Had-O-Land - dag 3: LangdistanseHad-O-Land - dag 3: Langdistanse (totalt)

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørnar LøvliH 17-20 (16)41.39+13.3011.34
4Trond RønnebergH 55- (39)30.33+3.3810.11
4Vegard LøvliH 15-16 (32)29.45+4.2810.37
4Ingrid GulbrandsenD 17-20 (26)31.09+5.0111.07
5Reidar FossumH 60- (30)37.20+7.0812.26
6Håkon LøvliH 50- (36)28.20+6.4910.07
7Pål SkogedalH 21 (63)38.55+8.468.06
7Simen Aure SkogedalH 11-12 (31)17.58+3.439.58
7Margrete EngzeliusD 50- (27)45.51+13.3615.17
8Ragnhild LøvliD 17-20 (26)33.18+7.1011.53
Øyvind GylverH 60- (30)diskvalifisert

Australopers Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Jarrah DayH 21 (63)52.06+21.5710.51
19Jemery DayH 21 (63)1.24.34+54.2517.37

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jim RussellH 50- (36)29.04+7.3310.22

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor Halvor BolkesjøH 35- (5)49.09+17.0913.39
2Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (26)28.23+2.1510.08
3Anne Marie BlekenD 21 (19)36.27+6.2710.07
10Jan Erik AalbergH 45- (26)29.24+7.5210.30

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Åsmund JahrH 70- (16)42.50+15.0717.50

Eidsvoll OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Odd GundersenH 65- (17)32.29+0.3713.32

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Ingvar TollehaugH 11-12 (31)15.15+1.008.28
13Thor Inge TollehaugH 55- (39)43.35+16.4014.31

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti HovD 50- (27)32.1510.45
8Knut Anders LøkenH 55- (39)32.39+5.4410.53

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Kristian DalbyH 21 (63)40.49+10.408.30

Freidig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Reidar SelmerH 45- (26)24.35+3.038.46
10Martin SelmerH 15-16 (32)1.03.46+38.2922.46
18Kjersti SelmerDIREKTE A (51)47.23+29.0519.44

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mattis MyhreH 35- (5)32.008.53

Gjø-Vard OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalD 13-14 (23)19.519.01
2Lajla TidemannD 70- (7)37.03+4.4616.50
2Tobias Halmstad AndersenH 11-12N (4)36.59+3.2819.27
2Astrid KravdalD 35- (12)28.29+0.3010.10
3Inger-Lise Halmstad AndersenD 13-16C (10)42.01+22.0223.20
4Arne StrandlieH 80- (7)1.36.25+1.04.0743.49
4Martin ØhmanH 40- (36)31.59+4.298.53
4Hege SolerødD 45- (33)37.20+6.1512.26
8Noak ØhmanH 13-14 (19)36.21+15.1216.31
8Synne SolbergD 15-16 (28)57.17+25.3619.05
9Sonja SnuggerudD 17-C (27)53.29+22.1022.17
9Ingvild SnuggerudD 13-14 (23)58.06+38.1526.24
10Audun StrandlieH 21 (63)42.03+11.548.45
13Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (31)38.58+24.4321.38
15Øystein SnuggerudH 40- (36)57.49+30.1916.03
Emina Liné Halmstad AndersenN-åpen (43)33.5317.50
Isabel Elin Halmstad AndersenN-åpen (43)55.5029.23
Eiril Erlien SolerødN-åpen (43)31.2916.34
Marie KravdalD -10 (9)22.3112.30
Elias ØhmanH 15-16 (32)diskvalifisert

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunilla GedinD 55- (28)28.34+0.3311.54
15Ulf WallinH 55- (39)52.31+25.3617.30

Hadeland OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øivind GammelmoDIREKTE C (15)25.0910.28
1Stein Arve SkjakerH 17 AK (4)32.3413.34
1Hanna GjerdingenD 13-16C (10)19.5911.06
1Jo Randar HolmøyH 11-12N (4)33.3117.38
2Ida VatlandDIREKTE N (15)23.13+6.4511.36
2Eivind HagenH 75- (21)30.37+3.4613.54
2Ingeborg RognstadD 13-14 (23)20.55+1.049.30
2Sigurd GjerdingenH 15-16 (32)27.07+1.509.41
3Simen GammelmoH 11-12 (31)15.29+1.148.36
3Iver RognstadH 80- (7)50.08+17.5022.47
3Bjørnar KvåleH 17-20 (16)42.00+13.5111.40
4Kristin VatlandD 35- (12)38.32+10.3313.45
5Tiril ReksnesD 17-C (27)41.53+10.3417.27
5Berthe TesloD 13-14 (23)29.32+9.4113.25
6Astrid RognstadD 11-12 (20)27.12+5.2415.06
7Solveig BlekenD 21 (19)57.50+27.5016.03
9Alf Erik BallangrudDIREKTE A (51)32.49+14.3113.40
Ida GammelmoN-åpen (43)28.2714.58
Lars GjerdingenN-åpen (43)41.4321.57
Nikolai TesloN-åpen (43)40.2521.16
Arne SørensenH 70- (16)diskvalifisert

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Per Olav AndersenH 45- (26)28.11+6.3910.03
Maren HenriksenD -10 (9)27.4315.23

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigvald RobberstadH 70- (16)50.24+22.4121.00

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terje MalmH 65- (17)31.5213.16
2Frode HaugH 50- (36)22.17+0.467.57
7Nora Hui AndersenD 17-20 (26)32.52+6.4411.44
17Elin LauritsenDIREKTE A (51)46.55+28.3719.32
Inger E. VamnesD 75- (8)diskvalifisert

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdD 75- (8)30.1513.44
7Magnar ReppesgårdH 75- (21)39.40+12.4918.01

Heming Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)23.37+1.4913.07
4Henrik ReuschH 13-14 (19)22.28+1.1910.12
5August Syrdal ØenH 13-14 (19)23.11+2.0210.32
6Astrid ReuschDIREKTE N (15)38.38+22.1019.19
7Knut Erling ØenH 50- (36)28.23+6.5210.08
11Fridtjof ReuschH 11-12 (31)32.38+18.2318.07
11Marianne ReuschD 45- (33)1.01.49+30.4420.36
12Christian ReuschH 45- (26)42.48+21.1615.17
Anders Næss-UlsethH -10 (17)38.3921.28
Monica SyrdalD 40- (19)diskvalifisert

IL Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)21.46+7.3112.05
14Erik BorgH 50- (36)48.40+27.0917.22
Martin Christoffer BorgN-åpen (43)22.4912.00

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesH 21 (63)30.096.16

IL Veten

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ella SkoglundD 13-16C (10)30.19+10.2016.50
3Elias BergsetH 13-14 (19)21.43+0.349.52
4Berit BergsetD 40- (19)34.12+3.4412.12
7Sven Bergset LangvikH 13-14 (19)32.06+10.5714.35
12Ivar BergsetH 55- (39)42.18+15.2314.06
14Roar SkoglundH 40- (36)54.42+27.1215.11
Rakel Oikonomakis BergsetN-åpen (43)36.5619.26

Indre Østfold OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mats Andre NygårdH 13-14 (19)21.099.36
1Bente LineD 55- (28)28.0111.40
2Marit SørensenD 65- (7)44.46+7.5120.20
2Sigmund VisterH 45- (26)21.57+0.257.50
2Rune NygårdDIREKTE C (15)28.05+2.5611.42
3Roger TorperH 75- (21)33.29+6.3815.13
4Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (31)15.58+1.438.52
Ada Helene GulliksenD 13-16C (10)diskvalifisert
Maren Sofie GulliksenD 15-16 (28)diskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (28)brutt

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Stein Erik BerthelsenDIREKTE A (51)18.187.37

Kolbotn og Skimt OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Knut BjørkeloH 55- (39)31.45+4.5010.35
7Olav JohannessenH 55- (39)32.31+5.3610.50
9Bjørn Sverre GulheimH 50- (36)29.27+7.5610.31
10Per Arne AndresenH 55- (39)34.31+7.3611.30
12Per Arne ArnesenH 50- (36)30.49+9.1811.00
14Clas SvantesonH 55- (39)44.10+17.1514.43

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hilde StorløkkenD 50- (27)32.52+0.3710.57
5Øivind MyhreH 55- (39)30.47+3.5210.15

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jonas MyhreH 15-16 (32)30.27+5.1010.52
7Siri Thortveit MyhreD 45- (33)40.13+9.0813.24

Kristinehamns OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gunnel GillenäsDIREKTE N (15)26.19+9.5113.09
4Stefan GunnarssonH 60- (30)37.17+7.0512.25
6Christer GillenäsH 65- (17)35.48+3.5614.55
Britt GunnarssonD 60- (8)diskvalifisert

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Serine JørgensenD 11-12 (20)21.4812.06
2Ane BjørnsgaardD 45- (33)31.35+0.3010.31
5Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (20)25.38+3.5014.14
8Jon Vegard LundeH 75- (21)54.09+27.1824.36
11Jan LenndinH 45- (26)29.37+8.0510.34
Berit Louise EskerudDIREKTE A (51)diskvalifisert

Lillomarka OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenH 50- (36)21.317.41
2Matthias BenjaminsenDIREKTE A (51)20.35+2.178.34
3Martin GranlyH 55- (39)29.26+2.319.48
4Tone BakkenD 50- (27)36.53+4.3812.17
4Stian LillegårdDIREKTE C (15)39.34+14.2516.29
4Magne BrændenDIREKTE A (51)24.38+6.2010.15
5Anne Ruste FløD 40- (19)39.38+9.1014.09
6Reidunn HallanD 55- (28)33.50+5.4914.05
6Leon Russell - KeelyH 21 (63)38.51+8.428.05
8Fredrik SteiwerH 60- (30)44.27+14.1514.49
8Elin FløD 13-14 (23)41.12+21.2118.43
8Elias Skjolden SørensenH 15-16 (32)34.19+9.0212.15
10Ingvild C. FleisjeD 17-20 (26)34.48+8.4012.25
11Hedda VonenD 17-20 (26)36.22+10.1412.59
13Olav BakkenH 50- (36)39.11+17.4013.59
15Ove HildrumDIREKTE A (51)42.24+24.0617.40
16Line SletnerDIREKTE A (51)42.27+24.0917.41
Guro BrændenN-åpen (43)35.4218.47
Eskil BrændenH -10 (17)38.1321.13
Joe WoodleyH 17-20 (16)diskvalifisert

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Erling TidemannH 75- (21)35.08+8.1715.58

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lis DæhliD 60- (8)33.5814.09

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tove StrandD 50- (27)41.32+9.1713.50

Newcastle Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Nicola BlatchfordD 17-20 (26)30.33+4.2510.54
8Karen BlatchfordD 50- (27)46.34+14.1915.31

Nittedal OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit B. EithunD 45- (33)31.0510.21
2Herman BrunborgH 13-14 (19)21.25+0.169.44
3Tor BrennaH 40- (36)30.25+2.558.26
3Emma Eithun PaulsenD 15-16 (28)37.21+5.4012.27
4John Thomas PetersenH 65- (17)34.33+2.4114.23
4Tore BredalenH 45- (26)23.22+1.508.20
4Terje ThrondsenH 70- (16)49.04+21.2120.26
8Arthur BrunborgH 11-12 (31)18.12+3.5710.06
8Astrid RuudD 45- (33)41.45+10.4013.55
10Kristin FleisjeD 50- (27)1.19.31+47.1626.30
13Kari LundDIREKTE A (51)37.32+19.1415.38
13Christian GløgårdH 21 (63)48.19+18.1010.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Knut EegDIREKTE A (51)33.39+15.2114.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Grete ThingelstadDIREKTE A (51)brutt

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Isak BergsetH 21 (63)33.31+3.226.58
11Harald KalagerH 21 (63)42.13+12.048.47

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Johanne LindD 21 (19)30.008.20
1Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-20 (26)26.089.20
2Tore KjølsethH 55- (39)27.00+0.059.00
2Lene Moe BlomD 21 (19)33.18+3.189.15
2Else Kari ScheeleD 40- (19)31.15+0.4711.09
3Jan Tore HenriksenH 50- (36)22.33+1.028.03
4Erlend SlokvikH 50- (36)22.50+1.198.09
4Helene ScheeleDIREKTE N (15)26.59+10.3113.29
4Oda ScheeleD 13-14 (23)24.17+4.2611.02
5Rune ScheeleH 45- (26)23.39+2.078.26
Marie ScheeleD -10 (9)26.0314.28
Daniel Moe BlomH 21 (63)brutt

OK Löftan

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Christian NilssonH 21 (63)37.30+7.217.48
9Stefan RingH 21 (63)40.53+10.448.31
12Johan AntonssonH 21 (63)43.20+13.119.01

OK Moss

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødH 11-12 (31)14.157.55
2Tore BjørnerødH 40- (36)28.35+1.057.56
3Karoline BjørnerødD 13-14 (23)21.43+1.529.52
4Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (28)38.24+6.4312.48
6Kristin GjølsjøD 17-C (27)44.06+12.4718.22
6Tor Erling GjølsjøH 11-12 (31)16.52+2.379.22
6Aurora GjølsjøD 15-16 (28)48.52+17.1116.17
8Astrid BjørnerudDIREKTE A (51)32.46+14.2813.39
10Henning Bratland CarlsenH 40- (36)40.38+13.0811.17

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten AndresenH 17-C (4)28.4111.57
8Hilde Gunn HellenesD 17-C (27)48.15+16.5620.06
Tirill Liby SeipD 75- (8)diskvalifisert

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola BroxH 60- (30)30.1210.04
1Kristine Sollien FlaskerudD 40- (19)30.2810.52
2Andreas Bjørke SollienH 15-20B (5)39.30+1.5917.57
2Håvard GjestvangH 13-16C (5)25.43+10.1514.17
6Anders SollienH 40- (36)32.46+5.169.06
6Sjur GjestvangH 60- (30)39.37+9.2513.12
9Bjarte LindstadH 55- (39)33.52+6.5711.17
12Trond FlaskerudH 40- (36)42.37+15.0711.50
Amund FlaskerudH -10 (17)39.1421.47
Johannes Bjørke SollienH -10 (17)34.0418.55

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dag Rønning JensenH 65- (17)32.38+0.4613.35

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jostein HaugH 45- (26)21.327.41
3Jostein Svaland DaleH 15-16 (32)28.51+3.3410.18
4Kåre ØstgårdH 75- (21)34.46+7.5515.48
7Inger SvalandDIREKTE A (51)31.05+12.4712.57

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (5)15.288.35
9Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (27)55.09+22.5418.23
14Petter FuruDIREKTE A (51)41.24+23.0617.15
19Georg KopperudDIREKTE A (51)1.16.20+58.0231.48

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audrun UtskarpenD 40- (19)32.07+1.3911.28
5Guttorm L EggeH 50- (36)26.51+5.209.35
8Hanne Maria VisterD 21 (19)59.21+29.2116.29
15Mikael OlaussonH 21 (63)49.02+18.5310.12

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Simen BallangrudH 15-16 (32)31.13+5.5611.08
7Hans A. TingvoldH 65- (17)38.09+6.1715.53

Raumar Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandH 15-20B (5)37.3117.03
1Simen Dehli SaxhaugH 13-16N (2)22.0911.04
1Hans LarsenH 80- (7)32.1814.40
3Ståle SønsterudbråtenH 45- (26)22.14+0.427.56
3Lene KinnebergD 50- (27)35.12+2.5711.44
4Magnus SvingheimH 21 (63)34.38+4.297.12
5Unni StenhammerD 50- (27)38.09+5.5412.43
5Mathilde SønsterudbråtenD 15-16 (28)46.09+14.2815.23
5Morten EngebretsenDIREKTE C (15)57.36+32.2724.00
5Tina BjørnstadDIREKTE N (15)31.17+14.4915.38
6Jan Gunnar LøvliDIREKTE C (15)1.21.52+56.4334.06
6Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (23)32.14+12.2314.39
6Heidi GabrielsenD 40- (19)50.08+19.4017.54
6Heidi ØstliD 45- (33)39.54+8.4913.18
6Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (26)31.58+5.5011.25
9Gaute FosstveitH 13-14 (19)38.08+16.5917.20
9Tiril Ruud BråtenD 17-20 (26)33.40+7.3212.01
11Kjetil StenhammerH 50- (36)30.27+8.5610.52
11Roar SaxhaugH 40- (36)41.59+14.2911.39
11Tor StrandH 55- (39)34.34+7.3911.31
Brage FosstveitN-åpen (43)1.05.5534.41
Erik Dehli SaxhaugN-åpen (43)25.5313.37
Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17-20 (16)diskvalifisert
Vetle Ruud BråtenH 21 (63)brutt

Ringerike OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tormod DahlenH 70- (16)27.4311.32
2Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (28)28.28+0.2711.51
3Anne Guro NøklebyD 45- (33)35.45+4.4011.55
3Monica BerglundD 35- (12)37.00+9.0113.12
4Kirsti KringhaugD 21 (19)40.48+10.4811.20
5Martin Nøkleby MellingH 11-12 (31)16.11+1.568.59
5Helge RevhaugH 65- (17)34.48+2.5614.30
6Ole Einar DalenH 75- (21)36.26+9.3516.33
6Jørgen Nøkleby MellingH 13-14 (19)25.02+3.5311.22
7Marion AmundsenD 17-C (27)46.01+14.4219.10
7Stig MellingH 45- (26)27.05+5.339.40
9Lars BerglundH 40- (36)34.40+7.109.37
9Mikkel BerglundH 11-12 (31)19.37+5.2210.53
Rasmus BerglundH -10 (17)18.4310.23

Ringsaker OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hans Petter JevanordH 70- (16)34.58+7.1514.34
2Bente Tangen WikstrømD 60- (8)43.03+9.0517.56
3Terje WikstrømH 60- (30)34.25+4.1311.28
4Anne SørumD 55- (28)29.34+1.3312.19
12Erik HaugenDIREKTE A (51)36.45+18.2715.18
Wenche BjørnstadD 55- (28)diskvalifisert
Marius WikstrømH 21 (63)diskvalifisert

Rond OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tea ForbergD 70- (7)32.1714.40
8Turid GiilD 55- (28)38.56+10.5516.13
8Kai SolumH 45- (26)28.11+6.3910.03
Amund Hagberg SolumN-åpen (43)40.3721.22

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon TyldumH 75- (21)26.5112.12

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadH 55- (39)26.558.58

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Øivind FadumH 60- (30)40.25+10.1313.28
Widar TrømborgH 60- (30)diskvalifisert

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (28)31.4110.33
7Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (23)33.11+13.2015.05
10Tone Karina IngesenD 45- (33)56.14+25.0918.44

Skattkärrs SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nils JanssonH 80- (7)39.31+7.1317.57

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Grete HoviD 55- (28)33.47+5.4614.04

Snertingdal IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne HolmenD 17-C (27)31.1913.02
5Anita StensethD 45- (33)39.00+7.5513.00
7Agnethe HasliD 15-16 (28)50.06+18.2516.42
9Unn Mette KlopbakkenD 45- (33)46.55+15.5015.38
10Frode ØdegårdstuenH 50- (36)29.40+8.0910.35
10Wenche BrobakkenD 17-C (27)1.00.54+29.3525.22
Aksel HolmenDIREKTE N (15)diskvalifisert
Jonas SivesindtajetDIREKTE N (15)diskvalifisert

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid TronshaugD 21 (19)48.43+18.4313.31
18Håkon Nergaard BergH 21 (63)1.01.58+31.4912.54
Ragnar Niemi BergH 60- (30)brutt

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe HeivollD 65- (7)36.5516.46
2Reidar HeivollH 60- (30)33.35+3.2311.11

TEAM SA

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Timothy ChambersH 17-20 (16)28.097.49
4Dylan BarryH 17-20 (16)1.07.07+38.5818.38
Roark RobinsonH 17-20 (16)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Liv Inger PrangerødD 55- (28)36.43+8.4215.17

Ukjent

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jens Strømmen MartinsenDIREKTE N (15)16.288.14

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Niall McCarthyH 17-20 (16)brutt

Vang OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan Ola PedersenH 40- (36)27.307.38
1Eskil FrøislandH 15-16 (32)25.179.01
1Tone Bleken RudD 35- (12)27.599.59
2Marit FollstadD 17-C (27)34.34+3.1514.24
2Emma DåsnesD 11-12 (20)21.52+0.0412.08
3Øivind FrøislandDIREKTE A (51)22.33+4.159.23
3Solveig S. StenbergDIREKTE C (15)30.06+4.5712.32
4Anne FrøislandD 11-12 (20)24.04+2.1613.22
4Mona Sandaker MyklesetD 17-C (27)40.40+9.2116.56
5Ingvild GjessingDIREKTE A (51)26.56+8.3811.13
5Pål StenbergH 40- (36)32.18+4.488.58
6Stein Arne NegårdDIREKTE A (51)28.17+9.5911.47
7Julie MyklesetD 11-12 (20)27.59+6.1115.32
7Henrik Bleken RudH 40- (36)33.55+6.259.25
7Fredrik SveenH 15-16 (32)32.53+7.3611.44
8Håkon DåsnesH 40- (36)34.17+6.479.31
9Ole Johan BråtenH 15-16 (32)46.31+21.1416.36
10Øystein MelbyDIREKTE A (51)33.21+15.0313.53
11Helene KartomtenD 17-C (27)1.02.13+30.5425.55
16Anders SkjesetH 21 (63)51.48+21.3910.47
Maren Bleken RudN-åpen (43)27.3014.28
Mina Bleken RudN-åpen (43)28.0314.45
Emilia DiesenN-åpen (43)29.3915.36
Tuva MyklesetN-åpen (43)30.1315.54
Ola DåsnesH -10 (17)50.3728.07
Mona SveenD 17-C (27)diskvalifisert
Kjersti FrøislandD 17-C (27)brutt
Njaal Ellegaard MelbyH 15-16 (32)brutt
Gro EllegaardDIREKTE A (51)brutt

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Geir NilsenH 21 (63)48.31+18.2210.06

WROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Anna DowlingD 17-20 (26)31.29+5.2111.14

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (28)35.04+3.2311.41
Mathias LinløkkenH -10 (17)20.5911.39

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håvard LucasenH 21 (63)32.34+2.256.47
3Anne NilsenD 17-C (27)35.13+3.5414.40
3Terjei LillehammerH 13-16C (5)36.23+20.5520.12
5Ine HoviD 21 (19)48.39+18.3913.30
5Marie LillehammerD 35- (12)52.50+24.5118.52
12Trygve LillehammerH 11-12 (31)33.45+19.3018.45
13Bjørn AasestadH 40- (36)49.40+22.1013.47
Wiel Marie LillehammerN-åpen (43)42.1722.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor